User Tag List

Sayfa 52/1068 İlkİlk ... 2425051525354621021525521052 ... SonSon
20286 sonuçtan 970 ile 988 arası

Konu: Dolar / Euro / Pound / Forex / Parite / Bilgi paylaşımı..

hakotech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iş yatırım nasıl reis birde ona bak ben deneme yaptım fena değildi .

ama oranlarını bilmiyorum
    Yaaa yiğidim bunlatı bi kere arıyosun ya,ahaaa !! Bittiğin dakıkadır..adamlar öyle bir darlamaya başlıyoki,numara ezberleyip açmamaya başlamıstım.. cok vermemek lazım numarayı..resmen manıtamdan fazla arıyo herıfler.. ama onada bır bakayım,iş bankasıda iyidir..

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaaa yiğidim bunlatı bi kere arıyosun ya,ahaaa !! Bittiğin dakıkadır..adamlar öyle bir darlamaya başlıyoki,numara ezberleyip açmamaya başlamıstım.. cok vermemek lazım numarayı..resmen manıtamdan fazla arıyo herıfler.. ama onada bır bakayım,iş bankasıda iyidir..
    aynen abi ben bir deneme hesabı işlemi yaptım sapık gibi aradılar valla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen abi ben bir deneme hesabı işlemi yaptım sapık gibi aradılar valla
    Hahahahaha ilk giriş cümleleri ; merhaba hakan bey nasılsınız efenim ? Forexle ilgileniyoruz galiba ?? Aha !! Yok amk ben ağır demir sanayi ile ilgileniyorum ama forex de demo hesap actım !! İşte o soruya evet ılgılenıyorum diyip bide azınızdan fed napcak dıye bısey cıkarsa şıctığınız an akabinde dar dar dar dar dar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet halk bankasının,yav abı sende ayağın taşa çarpsa ak partıden bilicen,salla yaa takma kafana bukadar ama fx işinde ben bukadar lakayıt ve umursamaz bi şirket görmemiştim...

Yiğido tekstıl bankta fx varmı ??

Halile sormak lazım aslında,spread oranı duzgun,işinde iyi fx şirketi hangisini tavsiye edersin halil ??
    İsterseniz bize bir uğrayın Etilerde ofisimiz. Gedik yatırımdayım eurusd için size 0.7 spread verebilirim. Normalde sıfır hesaplara verdiğim bir spread değil ama buraya da böyle bir şey yapalım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsterseniz bize bir uğrayın Etilerde ofisimiz. Gedik yatırımdayım eurusd için size 0.7 spread verebilirim. Normalde sıfır hesaplara verdiğim bir spread değil ama buraya da böyle bir şey yapalım.
    Biraz bahsedermisiniz gedik yatırımdan..kimindi,r spk lısansı varmıdır, yani kısaca bi şirketi burdan tanıtabılırmısınız? Hani belkı başka arkadaslarda görmek tanımak ister baabında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz bahsedermisiniz gedik yatırımdan..kimindi,r spk lısansı varmıdır, yani kısaca bi şirketi burdan tanıtabılırmısınız? Hani belkı başka arkadaslarda görmek tanımak ister baabında
    Gedik yatırım Gedik holdingin iştiraki. Lisansı iş yatırımdan sonra 2. alan aracı kurum. Geçen ay FX işlem hacminde bankalar dahil 1. oldu son aylarda hep ilk 3 de. zaten hisse bölümü yıllardır var ve banka kökenli olmayan aracı kurumların içinde yine vob ve viopda birinci. Çok reklam yapmıyor çünkü zaten bu piyasanın içindekiler için tanınan bir aracı kurum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gedik yatırım Gedik holdingin iştiraki. Lisansı iş yatırımdan sonra 2. alan aracı kurum. Geçen ay FX işlem hacminde bankalar dahil 1. oldu son aylarda hep ilk 3 de. zaten hisse bölümü yıllardır var ve banka kökenli olmayan aracı kurumların içinde yine vob ve viopda birinci. Çok reklam yapmıyor çünkü zaten bu piyasanın içindekiler için tanınan bir aracı kurum.
    0.7 güzel bi rakam hakikaten,bigün fırsatım olursa tanışmak isterim sizinle,etilerde nerdeydi yeriniz ?

yearone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakocum, benim kuzen de Marbaş'ta çalışıyor. Gedik'in yan kuruluşu
    セルカン+レーラ=愛

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet marbaşla altlı üstlüyüz zaten aynı binada. Zincirlikuyu tarafından etilere doğru gelirken hemen 3. bina aytar caddesine girer girmez sağda premium motors falan var karşısında oto galerisi. Gelirseniz gelmeden önce mutlaka haber verin

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İsviçre parasını devalue ettiğinde 2 dev Forex şirket batmıştı , yatıranlarında parası uçmuş haber öyle diyo... Onun için sanki devlet bağlantılı olanlar yada işbankası kuruluşu daha sağlam gibi....

http://uzmanpara.milliyet.com.tr/hab...e-gecti/11735/
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben dahıl 3,06 dan 2,90 lara gevsedıgınde,2,93 den ıtıbaren alım onerdık.Kımse 3,06 ya gelınce bozun demedı.
    Oyle sevıye vermekle olmuyor.Surda sat surda al demek onemlı ancak kımse 3,06 larda sat dıye cesaretlı yorum yapamadı,ben bıle.
    Neyse,2,93-90 arasında bol bol aldık,2,94-95 lere yukselırkende kımse satın demedı.
    Sımdı bu sevıyelerden BENDE alıyorum,ama kımse su kadar daha gevser dıyemez,dıyebılırmısını?Abd den enflasyon verılerı gelıcek.Bıraz daha asagı yapabılır,ama ortak gorus kurun 3,10 lara gıtmesı. Bunu bılmek soylemek ıcın ekonomıst olmaya gerek yok.
    Vectra ne guzel ornekler vermıs 2 sayfa oncesınden;bır sabah bır bakmıssın,3,05 den alım yapıyorsun,her hangı bır haer ıle zaten sığ olan pıyasamız allak bullak olur.
    Sevıye vermek,bızım ulkemız ıcın "falcılık" olur.bır tuatar ıkı tutar ama bır bakmıssın tuttugundan fazlasını vermıssın...
    Cok gerıye gıtmeyın,daha 8-9 ay once,2 hatta 2.15 ve 2.25 psıkolojık dırenc,kırmaz,bak degdı dondu,bu bounce harketı gevser vs denılıyordu,hoooppp merhaba 2,35 vs devam ettı....
    Ters kose su oluyor;3,06 dan kımseye bozduramadık,2,90-93 lerden aldırdık,95 lere gelınce 98 lere order verdık ama suan 2,88 lerden yıne alıyoruz.
    Hakan ne guzel yazmıs,TL kalmadı vallahı alıcak
    Sırketım zaten dolara bagımlı yada mahkum,her hafta ortalama 3 milyon dolar alıp,odeme yapmalıyız,bu oynaklık ulkemde oldukca,bız sanayıcılerın burnu boktan cıkmaz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Parite 1.1480 di sabah şuan 1.1370 lerde..ben bu halk bankasının taa................. hayvan gibi para kaçırdık..

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi de Abd'den işsizlik verileri geldi ve oldukça iyi hemen borsa aşa döviz yukarı oldu... Ama sorun şu bu fed dünyanın anasını ağlattı artık kur hareketleri çok sert,emtia hareketleri çok sert eskisi gibi değil. Beni asıl korkutan da bu., Fed'in mutlaka çok küçük bir miktar da olsa faizi artırması dünyanın hayrına olur diye düşünüyorum ve ondan sonra diyeceklerki bundan sonra faiz çok sonra çok küçük küçük artıcak diye ne biliyim işte piyasaları rahatlatıcak bir şekilde...
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

mimarsertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dahada düşmez diye bende aldım bakalım neler olacak. Seçim öncesi ülkeyi dahada karıştırırlar diye düşünüyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    FX de en korktuğum zaman herkesle aynı pozisyonda olduğum andır sabah 2.88 den aldık bekliyoruz yatırımcıların çoğu alımda serbest piyasada da çok fazla alım var edindiğim tecrübe de bu piyasanın herkese aynı anda para yedirmeyi sevmediğidir. Yani 2.83 ler teknik olarak radar da olmasına rağmen bende düşük kurun cazibesine dayanamadım ve aldım ama dediğim gibi piyasa longcuları stoplatıp ondan sonra yükselebilir dikkat edin derim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Dohol dedik alan olmadi uçtuk bi güzel

Almanci Tane-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ülke karışaçağına dolar eurodan kar edeceğime hepten zarar ederim daha iyi çocuklarımız için korkuyorum
    always AT by AT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben türkiye finans dan işlem yapıyorum tfx programından hem 24 saat işlem yapılabiliyor hem de alış satış emri veriliyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Katılım bankasında işlem yapmak mi

Aman tanrim didim

Dinamit hepsi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler