User Tag List

Sayfa 828/1068 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon
20286 sonuçtan 15.714 ile 15.732 arası

Konu: Dolar / Euro / Pound / Forex / Parite / Bilgi paylaşımı..

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ara yukari hareket durumlari varmi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ara yukari hareket durumlari varmi
    bundan sonra hep yukarı hareket durumları olur benim tahminim
    55 altına gelirse bir miktar portföy daha bağlıyacağım
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Focus4171 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Focus4171
    h4 te usdtry de geniş bakınca çok sivri bir flama görüyorum neye yorumluyorsun?
    22 Mart tepede başlayan ve yarın sonlanmak üzere gözüken bir flama mevcut, doğru. Dün Cuma gününe kadar yön tayin etmesi geriyor demiştim, bu da flama oluşumunun yarın ki bitiş gününe denk geliyor.

Saatlik bantta ciddi bir sıkışma var. Patlaması sert bir hareket doğuracak. Şuan güç topluyor, lastik ısıtıyor. Diğer indikatörlerin de hepsi neredeyse pozitif yönde.

Bu kadar yukarı odaklı olumlu tabloda aşağı kırarsa inan çok şaşırırım artık. Bugün 66'yı kırma denemesi yaptı başaramadı. Tekrar tekrar deneyecektir ve flamaya direk dikmek isteyecektir şahsi fikrim. Ben iyimser, tok gözlü olmayacağım ''6+'' olmadan satış yapmamak gerektiğini düşünüyorum. Aşağıda hep belirtiyorum ''5.50 altında günlük kapanışlar yapmadıkça'' yine pozisyonu tutmaya devam eder, bir sonraki kırma hareketi yine beklerim.
    eleştiri gizli hayranlıktır.

onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    65 de sıkıştı , inşallah yukarı yönlü olur
    schumi
    dr.46
    iron tyson
    frank ' the chemist ' zane

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beklentımı uzun zamandır yazıyorum. Aslında bılmek ıcın kahin olmaya gerek yok...
    8 nisan da yıne dag fare dogurur...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    garan-thy-asels
    ama bunlar orta vade şu gündemde al-unut şeklinde
    THYAO şov var kaç gündür Geçen hafta alım için toplanabilir diye konuştuğumuz gün 12,60'a kadar gevşemişti. Şimdi 13,5*. Yüzde 7 kar 1 Hafta da Hedef belli geçmiş sayfalarda belirmiştim.

ASELS gerçekten özünde iyi bir hisse, fakat çok fazla ky barındırıyor içerisinde ve kötü yönetiliyor. Halka arz'dan sonra kendine gelemedi. Bir kez 28 denemesi oldu. Tekrar 20'ler de. Beklenen sonucu vereceğini de düşünmüyorum orta vadede. İnsanı geçmişte de süründüren uzun yatay süreçleri var yaklaşık 3 sene gibi Aynı durum şuan PETKM 'de de yaşanıyor.

Banka hisselerini sevmem ve yatırım yapmak hoşuma gitmiyor, bu kadar güzel sanayi hisselerimiz varken. Sadece trade olarak değerlendirilebilir.

Demirlerde EREGL ve İSDMR ve petrokimya da TUPRS güzel hisseler. Uzun vade taşınabilir ve yüksek temettü ödemeleri var düzenli olarak.

Dolar güvenli limanda yatırım yapmak isteyenlerde SODA ve KORDS tercih edebilir. SODA şuan da güzel bir düzeltme sürecinde

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beklentımı uzun zamandır yazıyorum. Aslında bılmek ıcın kahin olmaya gerek yok...
    8 nisan da yıne dag fare dogurur...
    bu dogumu daha yalın ve anlayacagımız bi şekilde anlatırsanız çok memnun oluruz
    teşekkürler
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Focus4171
    h4 te usdtry de geniş bakınca çok sivri bir flama görüyorum neye yorumluyorsun?
    Rebelh,

Şuan grafiğe biraz daha detaylı baktım. Aslında şuanda flama simetrik üçgen formasyonu şeklinde oluşmuş. Bu formasyonda sert kırılım olacağı belli, fakat yön konusunda %50-50 bir durumun mevcut olduğunu gösteriyor.

Eğer yükselen üçgen formasyonu olsaydı, yani flamada tepe noktası düz birleşseydi yukarı kırma olasılığı, aşağı noktada düz birleşseydi aşağı kırma olasılığı çok daha güçlü olacaktı. Eğer aşağı yönlü kırarsa, en kötü tekrar yukarı kırma hareketini beklemek mantıklı olur. Umarım tuzak hazırlamıyordur. Çünkü diğer tüm indikatörler yukarı yönlü hareketi teyit ediyor...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    THYAO - 13,86'ya çıktı - %3,43

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu dogumu daha yalın ve anlayacagımız bi şekilde anlatırsanız çok memnun oluruz
    teşekkürler
    Damat acıklama yapıcak,tusiad dahıl artık adan gıbı acıklama yapılmasını ıstıyor.
    Yıne burası cok onemlı tarzı unıversıte 1.sınıf ısı olursa ki oyle olucaktır,5.85 lere tırmanıcagız gıbı duruyor.
    Ayrıca amerıka ıle rusya nın dızındeyız 1 yıldır. Nereye yanassak dıgerı sopa gosterıyor. Mutlaka ama mutlaka bırıyle tekrar krız olucaktır.
    Ha bu ıkı mesele tatlıya baglansa dahı,onumuzde cok buyuk odeme ve kredi sorunu var...

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Damat acıklama yapıcak,tusiad dahıl artık adan gıbı acıklama yapılmasını ıstıyor.
    Yıne burası cok onemlı tarzı unıversıte 1.sınıf ısı olursa ki oyle olucaktır,5.85 lere tırmanıcagız gıbı duruyor.
    Ayrıca amerıka ıle rusya nın dızındeyız 1 yıldır. Nereye yanassak dıgerı sopa gosterıyor. Mutlaka ama mutlaka bırıyle tekrar krız olucaktır.
    Ha bu ıkı mesele tatlıya baglansa dahı,onumuzde cok buyuk odeme ve kredi sorunu var...
    Ne anlatıcak yine
    BAKIN BURASI ÇOKOMELLİ .
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    damadın günleri sayılı yerine zeybekçi geçer
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    THYAO hedefe kesintisiz devam ediyor ''14,27 +%6,49''. Borsaya girişler devam ediyor dediğim gibi. Bu satın almalar bitince dövize geçişler başlayacaktır.

Dolarda ki hareketler olağan sınırlar içerisinde, sıkıntı yok. Hala bayrak içinde devam ediyor hareketlerine. Alt nokta flamada 5.53-54 arası, flama ucu 5,60 son bitiş. Aşağı kırılım olursa da yine değerlendiririz her ihtimale karşı. 5,53-5,66 arası hareketlerde sorun yok. Son aralık buralar artık kırılma yönü için.

Taban seviyede her geçen saat yükseliyor. Geriye çekilmesi de çok çok iyi oldu, rahatlattı biraz beni. Yukarıda kalsaydı boğa tuzağı kurduğundan daha çok şüphelenecektim.

Biraz daha sabır. Flamanın en uç son noktası P.tesi - Salı arası bitiyor. Hareketi oraya bırakmak istemeyebilirler. Öyle olması durumunda yarın Cuma hareketli geçecektir diye düşünüyorum. Bist'te birazcık dinlensin, nefes alsın artık Tedbirli olmaya devam

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Focus4171 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    THYAO hedefe kesintisiz devam ediyor ''14,27 +%6,49''. Borsaya girişler devam ediyor dediğim gibi. Bu satın almalar bitince dövize geçişler başlayacaktır.

Dolarda ki hareketler olağan sınırlar içerisinde, sıkıntı yok. Hala bayrak içinde devam ediyor hareketlerine. Alt nokta flamada 5.53-54 arası, flama ucu 5,60 son bitiş. Aşağı kırılım olursa da yine değerlendiririz her ihtimale karşı. 5,53-5,66 arası hareketlerde sorun yok. Son aralık buralar artık kırılma yönü için.

Taban seviyede her geçen saat yükseliyor. Geriye çekilmesi de çok çok iyi oldu, rahatlattı biraz beni. Yukarıda kalsaydı boğa tuzağı kurduğundan daha çok şüphelenecektim.

Biraz daha sabır. Flamanın en uç son noktası P.tesi - Salı arası bitiyor. Hareketi oraya bırakmak istemeyebilirler. Öyle olması durumunda yarın Cuma hareketli geçecektir diye düşünüyorum. Bist'te birazcık dinlensin, nefes alsın artık Tedbirli olmaya devam
    ilk hisse söylediğinizde. 1 tanecik egeen ve 100 tane thy aldım 12.81 den falan. thy dün 14.00 dan gitti, egeen 469.00 dan. çıktığım parayı da sanayi hisselerine bastım.
    turbocuk istiyoruz

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdi pazartesi salı için dolar görüşleriniz nedir?
    Yükselecekmi, yoksa bu seyirlerde devammı eder?
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk hisse söylediğinizde. 1 tanecik egeen ve 100 tane thy aldım 12.81 den falan. thy dün 14.00 dan gitti, egeen 469.00 dan. çıktığım parayı da sanayi hisselerine bastım.
    Hayırlı olsun. Sevindim kar ettiğinize. Bende kendi kendime yazıp, çizdiğimi düşünmeye başlamıştım ki bu konuda faydalanan birinin olduğunu görmek güzel oldu.

THYAO hedefimi yanılmıyorsam o zaman 17 civarı vermiştim. Pozisyonu taşımaya devam...

EGEKIZ'ın en azından ayın 19'unda ki temettüsünü alsaydın acele etmeseydin, temettü sonrasında bakardık artık durumuna

Dün geçiş yaptıysan diğer sanayi hisselerine zaten onlarda da +dadırsın muhtemelen. Diğer sattıklarının kardan zarar açığını kapatmıştır yaklaşık

Tekrar hayırlı olsun. Bol kazançlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi pazartesi salı için dolar görüşleriniz nedir?
    Yükselecekmi, yoksa bu seyirlerde devammı eder?
    Dolarda üçgen çok daraldı, hareket alanı ve zamanda kısaldı artık karar anı için. Bir aşağı banda, bir üst banda dokunup duruyor. 5,60 flama son uç seviyesi.(Karar noktası da diyebiliriz)

Böyle simetrik üçgen oluşumlarında yöne karar vermek çok zordur. Aşağı ve yukarı kırma ihtimali %50-50'dir. Artık büyük sermayenin bileceği iştir bundan sonrası. Bizlerde de risk almak istemeyen mevcut kar yeter diyip çıkabilir, aşağı 10-20 kuruş gelmesi çok önemli değil diyende pozisyonunu taşıyabilir.

Ama şunu unutmayın aşağıda ki geri gelme marjına göre, yukarıda ki çıkma marjı çok daha fazladır... En geç P.tesi-Salı ya da bu gece 00:00'a kadar işi bitirsinler artık rahatlayalım bizlerde...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aşagı ne zaman gelse potansıyel alıcı var,bunu da unutmayın. Ozellıkle trade yapan arkadasşlar...

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Focus4171 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dolarda üçgen çok daraldı, hareket alanı ve zamanda kısaldı artık karar anı için. Bir aşağı banda, bir üst banda dokunup duruyor. 5,60 flama son uç seviyesi.(Karar noktası da diyebiliriz)

Böyle simetrik üçgen oluşumlarında yöne karar vermek çok zordur. Aşağı ve yukarı kırma ihtimali %50-50'dir. Artık büyük sermayenin bileceği iştir bundan sonrası. Bizlerde de risk almak istemeyen mevcut kar yeter diyip çıkabilir, aşağı 10-20 kuruş gelmesi çok önemli değil diyende pozisyonunu taşıyabilir.

Ama şunu unutmayın aşağıda ki geri gelme marjına göre, yukarıda ki çıkma marjı çok daha fazladır... En geç P.tesi-Salı ya da bu gece 00:00'a kadar işi bitirsinler artık rahatlayalım bizlerde...
    çok teşekkür ederim bilgiler için.Çok fazla riske girmemek en mantıklısı gibi görünüyor..
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler