User Tag List

Sayfa 15/63 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
1190 sonuçtan 267 ile 285 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

by.gkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doblo eniştelerin vazgeçilmezi Dükkanda şu an kapalı kasa Connect var onu alır giderim o sıkıntı değil. O zaman yarın gidip alayım, Cumartesi bi koltuk modelini çok beğenmiştim. Hatta herşeyi beğenmiştim gidip yarın hepsini alayım. Bu arada 2000 TL' ye 200 TL indirim varmış ikea' da bilgilerinize
    Taşımasıda kurması da kolay. Tek ihtiyacın şarjlı tornavida Tornavida harici bir anahtar gerekiyorsa paketlerinin içinden çıkıyor. Eğer kurulumda çözemediğin birşey olursada youtube da çoğu ürünlerin montaj videosu bile var Geçenlerde kardeşimin odaya çok alengirli bir dolap aldık bir kısımda youtube üzerinden izleyerek devam ettik

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı by.gkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taşımasıda kurması da kolay. Tek ihtiyacın şarjlı tornavida Tornavida harici bir anahtar gerekiyorsa paketlerinin içinden çıkıyor. Eğer kurulumda çözemediğin birşey olursada youtube da çoğu ürünlerin montaj videosu bile var Geçenlerde kardeşimin odaya çok alengirli bir dolap aldık bir kısımda youtube üzerinden izleyerek devam ettik
    Tamamdır o zaman kardeşim Allah razı olsun vallahi ben yarın gidip mobilyaları yatak odasını ve TV ünitesini falan halledeyim

by.gkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamamdır o zaman kardeşim Allah razı olsun vallahi ben yarın gidip mobilyaları yatak odasını ve TV ünitesini falan halledeyim
    Yatak odasını da oradan alacaksan bazalı olanların tabanı çok dandikti. Ben o yüzden yatağı oradan almadım. Onlara dikkat edersin.

Perdeyide çağrı marketin yanındaki perdeci ali'den hallettim orasıda aklında olsun perde için.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haftasonu nişanım var. Bizde bu yola girdik. Son çıkışn yerini tarif edecek olan var mı?

Şimdilik isteme, söz, nişan rahat ve sorunsuz geçti.

Fakat önümde sıvayla başlanacak ve elektrik, su, fayans, pencere ardından mobilya, beyaz eşya, çeyiziyle ev düzme kısmı var. Şimdi ağzı yanmış arkadaşlardan tavsiyeler alalım.

Örneğin; mutfaga 20-24 inç tv alacagım. Hanım ve arkadaşları geldiğinde falan mutfağa geçsinler. Yada doğalgazı petekli mi yapsam yerden ısıtmamı. Çatı kapatmam lazım. Çatı kapatmak yerine üstkatı epksi ile mi kaplasam. ( şu kovayla alınıp, yere fırçayla sürüken)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Thracian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftasonu nişanım var. Bizde bu yola girdik. Son çıkışn yerini tarif edecek olan var mı?

Şimdilik isteme, söz, nişan rahat ve sorunsuz geçti.

Fakat önümde sıvayla başlanacak ve elektrik, su, fayans, pencere ardından mobilya, beyaz eşya, çeyiziyle ev düzme kısmı var. Şimdi ağzı yanmış arkadaşlardan tavsiyeler alalım.

Örneğin; mutfaga 20-24 inç tv alacagım. Hanım ve arkadaşları geldiğinde falan mutfağa geçsinler. Yada doğalgazı petekli mi yapsam yerden ısıtmamı. Çatı kapatmam lazım. Çatı kapatmak yerine üstkatı epksi ile mi kaplasam. ( şu kovayla alınıp, yere fırçayla sürüken)
    Kardeşim TV konusunda Airport' ta Samsung' da fiyatlar iyi. 5 yıl garantili ürünler. Bakmanı öneririm.
    Isıtma konusunda babamın evde yerden ısıtma var, hem yer işgal etmiyo hemde ısıtması daha güzel. Öneririm kesinlikle. Çatı konusunda tecrübem yok Ama kışın soğuk almamak adına herşeyi yap bence.

Bu arada Yataş' ta indirim var, yatak alıcak arkadaşlara duyurulur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    IKEA dandik fln değil, Kompakt, basit tasarımları uygun fiyata sunmaya çalışıyor.. Fason üretimi fazla tabi her ürün bir değil.. Lakin gidin elin iskandinav'ına verin paraları, cari açık artın bizim mobilyacılara düdüklenmeyin derim.. Ayrıca MDF suntadan dayanıklı diye bir şey yok su alsın suntadan çok şişiyor, diklemesine vida atın suntadan çok yarılıyor, mukavemeti suntadan fazla olabilir ama bu ev eşyasında pek işe yarayan bir şey değil.. Yani ekstradan tv alabileceğiniz parayı MDF ile çöpe atmayın.. Tabi gidip modalife flnda almayın ıkea'nın kalitesi gayet optimum..

Mümkünse evlenmeyin..

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar enza home a bakmayan varsa baksın fiyatları uygun sayılır çok uygun değil çok pahalıda değil orta karar ve yatak odaları falan bayağı kaliteli geldi gözüme büyük ihtimal yatak ordasını oradan alacağım. yemek takımı ve koltuklarıda kilimden şuan görünen o.

Frid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En Yeniler

vivense için yorumları alabilir miyiz. nedir ne değildir?
    Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar ÖZ

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bu mobilya konusunda en önemli şey teslimat süresi, en baştan onu kesinleştirin. Çok uzun süreler veriyor iyi firmalar...

Bu arada enza fena değil ama bana salon ve yatak odası için 18bin fiyat çektiler, gittim sonra Lazzoniden 20 küsür binlere aldım. Ne kalite olarak, ne marka olarak kıyaslanır Lazzoni x2 hatta x3 her açıdan.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teslimat 3-4 hafta enzada indirim var suan %25 ondan uygun gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mobilya için Demirkapı Mobilyacılar Çarşısını ucuz diye önerdiler, hafta sonu gideceğim detayları buraya yazarım. Halı içinde Starcity' nin orada Merinos' un Outlet' i var, fiyatlar iyi gibi duruyor. Bilginize.

emresener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    enza home da LED TV veriyor hediye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bende teklif edicem hatuna. Bu tek taş işi için 2500 bütçeyle iyi birşey nerden alabilirim ?
    Sultan SAKA

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S.Saka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende teklif edicem hatuna. Bu tek taş işi için 2500 bütçeyle iyi birşey nerden alabilirim ?
    Kuyumcukent' te ALG Kuyumculuk var kardeşim. Geçen gün arkadaşımıda gönderdim oda oradan aldı. Uluslararası sertifika veriyor ve kesinlikle lekeli taş bulundurmuyor elinde. Eğer oradan almazsan bile kesinlike SI taş alma. Adamlar kredi kartına basıyor sertifika diye veriyorlar. Bende öyle bir tektaş aldım pişmanım. İstersen beraber gideriz, alyanslarımı oradan almıştım beni gittim mi tanırlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kuyumcukent' te ALG Kuyumculuk var kardeşim. Geçen gün arkadaşımıda gönderdim oda oradan aldı. Uluslararası sertifika veriyor ve kesinlikle lekeli taş bulundurmuyor elinde. Eğer oradan almazsan bile kesinlike SI taş alma. Adamlar kredi kartına basıyor sertifika diye veriyorlar. Bende öyle bir tektaş aldım pişmanım. İstersen beraber gideriz, alyanslarımı oradan almıştım beni gittim mi tanırlar.
    Bana birisi bir yer önerdi 800 dolar gibi bir fiyat verdi yüzük altın ama taş gerçek değil çok zor ayırt edilebilen 1. kalite falan dediler taşı falanda büyükmüş hani gerçek olsa 10.000 den aşağı olmazmış. Bana çok saçma geldi sahte taşa 2500 vermek. Hiç duydunuzmu bu tarz ürünler satıldığını

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana birisi bir yer önerdi 800 dolar gibi bir fiyat verdi yüzük altın ama taş gerçek değil çok zor ayırt edilebilen 1. kalite falan dediler taşı falanda büyükmüş hani gerçek olsa 10.000 den aşağı olmazmış. Bana çok saçma geldi sahte taşa 2500 vermek. Hiç duydunuzmu bu tarz ürünler satıldığını
    Zircon taş var, swarowski diye adlandırılan bir taş var benim bildiklerim ben mesela 3 taştanda aldım nişanlıma. En son swarowski beştaş aldım 150 TL' ye yemin ediyorum 15000 TL' ye aldı diyo arkadaşlarına kızların ağzının suyu akıyo Ben öyle sahte bir taşa 2500 TL vermem abi, Avcılar MiaVento diye bir yerden aldım Instgram hesabıda var, bak bir istersen 150 TL' ye aksesuar namına kullanabilir.

arsenikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

tv ünitesi alıcak olanlara ufak bi fikir ünite almaktansa böle bişey yaptırdım ben hemde aynı paraya
    Bunlara çikolata istediğinde fare zehri vermeyen bakkalın amk.....

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buzdolabı tavsiyesi alabilirim bende. Bimeksten alıcam mutlaka, arçelik beko bakamıyorum o yüzden. lg samsung bosh üzerinde gidip geliyorum, samsung ve lgde fiyat performans ürünleri var. lg kullanan tanıdığım var çok memnun. Samsung bayisiyle görüştüm oldukça övüyo satmak için tabi ama kalite dayanıklılık nasıldır bilemiyorum. Kalite derecesi nedir ne değildir minumum 500 lt fiyat olarakta max 3000tl'ye çıkabilirim.
    Barış

Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arsenikli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tv ünitesi alıcak olanlara ufak bi fikir ünite almaktansa böle bişey yaptırdım ben hemde aynı paraya
    Oraya max hangi boyutlarda tv sigiyor?
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski arabacilardan kim kaldi, Vaktinde saatimi satsam vtec aliodum, Simdi satsam sifir iki type r alirim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)