User Tag List

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
158 sonuçtan 153 ile 158 arası

Konu: "Beach club adabı"

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    144 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nİyetim tartışma çıkarmak değil de merakımdan soruyorum. Yazdığım 2 post ta sana göre "had" di aşan yer neresi yazar mısın ?

orada irrite edici tek kelime var "totoş" o da ne idüğü belirsiz boşuna oksijen tüketen bir varlık için kullandım.

Sorun açtığım konunun kilitlenmesiyse problem değil. Bu ortamda apır sapır her şey tartışılıyor açtığım konunun kapanmasından rahatsız oldum.

Bunu da gayet net belirttim, insanların üzerine saçma sapan gerekçelerle gelip "seni ciddiye almıyor" gibi rahatsız edici cümleler kurmak hem yaşına hem bu forumda yaptığın işe yakışmıyor.

Yaşla ilgili yazdığım da rahatsız etmek için ve saygısız tavrın için özellikle yazıldı.

Yazdığım postları okursan ne tiyniyette bir insan olduğumu az çok anlarsın.

Keyfim yerinde sağol sen de keyfine bak Bu arada "beach" konusunu hiç ettiğim için kusura bakmayın forum ahalisi

@gihibli06 abi senin daha giderin var yaşa takılma bence

% 90 banlanıcam ama sorun değil. Şu totoşun videolarının oluğu konu bu kadar prim yapıyor. Sırf siyasi olduğu için açtığım konu kilitleniyor.
    Ahahaha , ağrına giden ne "mod" san işine baksana. Ne uğraşıyorsun benle. Ben sana ciddiye al mı dedim.

Alsan ne almasan ne, ben seni çok mu ciddiye alıyorum. Zor olsa gerekk yaş kemale erince tabi napacaksın. Üzülme bence.

Bu forumda kurallar belli düzen belli işine gelmiyor ise , hoşuna gitmiyor ise girmezsin olur biter. Zorla kolundan tutup yalvararak yazdırmıyoruz kimseye.
    Açtığın konuların kilitleniyor olması yanlış birşey yaptığını gösterir bunu tekrarlamazsın olur biter.

Başka bir konu içinde '' benim konumu kitlemiştiler de şimdi bu konu açık, kendimce kahramanlık yapar bunu da buraya yazarım %90 da banlanırım ama hiç sorun değil konseptine girer isen, basitçe banlanırsın güzel kardeşim . Seni ciddiye alsam banlardım. Ciddiye almıyoruz yazdım onuda anlamadın neyleyim ben seni söle bakalım...
    Yaş maş hoşuma gitti bu arada o kısım bildiğimiz onore etti beni ve hatırladım ki 15 yıldır forum , bi bukadar zamandırda binlerce kişilik aktiviteleri yönetiyorum. Forum vb. yönetmek hususunda senden öğreneceğim birşey olduğunu da düşünmüyorum. O nedenle ''işine baksana'' lafına gerçekten hadsiz bir yaklaşım olarak bakıyorum, elemanın yok karşında. Bu arada seni gerçekten ciddiye almıyorum. Sadece biraz kızdım yoksa gerçekten mihenk taşı değilsin bilesin...Ha sen yönetilen bir ortamda olmak istemezsin onuda başta söledim gerçekten zorlamıyoruz ....

Selamet ile...
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu forumda kurallar belli düzen belli işine gelmiyor ise , hoşuna gitmiyor ise girmezsin olur biter. Zorla kolundan tutup yalvararak yazdırmıyoruz kimseye.
    Açtığın konuların kilitleniyor olması yanlış birşey yaptığını gösterir bunu tekrarlamazsın olur biter.

Başka bir konu içinde '' benim konumu kitlemiştiler de şimdi bu konu açık, kendimce kahramanlık yapar bunu da buraya yazarım %90 da banlanırım ama hiç sorun değil konseptine girer isenortalığa basitçe banlanırsın güzel kardeşim . Seni ciddiye alsam banlardım. Ciddiye almıyoruz yazdım onuda anlamadın neyleyim ben seni söle bakalım...
    Yaş maş hoşuma gitti bu arada o kısım bildiğimiz onore etti beni ve hatırladım ki 15 yıldır forum , bi bukadar zamandırda binlerce kişilik aktiviteleri yönetiyorum. Forum vb. yönetmek hususunda senden öğreneceğim birşey olduğunu da düşünmüyorum. O nedenle ''işine baksana'' lafına gerçekten hadsiz bir yaklaşım olarak bakıyorum, elemanın yok karşında. Bu arada seni gerçekten ciddiye almıyorum. Sadece biraz kızdım yoksa gerçekten mihenk taşı değilsin bilesin...Ha sen yönetilen bir ortamda olmak istemezsin onuda başta söledim gerçekten zorlamıyoruz ....

Selamet ile...
    Ağız dalaşı gibi oluyor ama cevap hakkı doğduğu için yazıyorum.

Benim kurala /kaideye itiraz ettiğim yok. Emin ol senden daha fazla kural savunucusuyumdur, yanlış bir şey var ise konu kitlenir , üye tatile gönderilir vs. buna bir itirazım yok. Olan adamın da burada işi yok zaten. O konuda hem fikiriz.

Fark şu, açmış olduğum konuyu okursan fikir alışverişi için di, kıvırtan bir erkek bozmasının konusundan çok daha değerli olduğunu düşündüğüm için böyle bir tepki verdim. Bu da sanırım gayet doğal, nasıl bir post yazacağıma mod"lar karar vermiyor sanırım

Benim senin forum yönetme yetine / organizasyon becerine laf söylediğim yok, olmaz da bilgim olan bir alan değil. Bilgim olmayan konuda da konuşmaktan hoşlanmam.

Şimdi iğne çuvaldız olayını biliyorsun. Bunca mesajım içerisinde bana saygısızlık etmeyen hiç kimseye 1 kelime dahi saygısızlık etmemiş birisi olarak

mesajımdan alındı yapıp " seni ciddiye almıyorum" tarzında yakışıksız ve "haddini aşan" bir cümle yazarsan eğer.

Alacağın cevap en hafif şekilde "işine bak" olur. Yani saygı gösterilmez hak edilir, bana şahsi olarak "ciddiye almıyorum" tarzında bir yaklaşımda bulunuyorsan aldığın cevap gayet normal. Ağrına da gitmemeli

Ayrıca kusura bakma ama ben niyet okuyucu değilim, "ciddiye almıyorum" cümleni şahsi ve hakaret olarak algıladığım için ardından gelen mesajları attım.

Son Post'unda gördüğüm kadarıyla niyetin o değilmiş. Haklısın elemanım değilsin ama ben de senin asker arkadaşın değilim

Burada kimsenin kimseyi ciddiye almak gibi de bir derdi olduğunu sanmıyorum

Son cümlen için yine tekrarlıyorum "yönetim" olmalı ve şart.

Yoksa burada kan gövdeyi götürür, küfür ve saygısızlıktan kapanan onlarca konu oldu, millet birbirine saçma sapan atarlar yaptı.

Burası sevdiğim ve bişeyler paylaşmaktan keyif aldığım bir ortam.

Dediğim gibi bir hata varsa banlanır vs vs sorun yok. Ben zaten öyle bir hatayı yapmam.

Dolayısıyla derdim "yönetim" ile değil senle. Senin de hak etmediğim tarzda kalkıp "ciddiye almıyorum" demenle.

Şimdi lafımın arkasındayım eğer mesajlarımda forum kurallarını ihlal eden bir durum varsa buyur banla.

Ama bunu şahsi durumdan ötürü yapacaksan yapma

Bir gün bir organizasyonunda denk gelirsek yüz yüze de konuşur tartışırız. Yazı dili m.alum "niyet" belli olmuyor.

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    babacanlar darlamayın kendinizi yahu bakın keyfinize..

en güzeli ahali olarak beach cluba akalım sorun kalmasın
    - Bize Her Yer TRABZON

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    babacanlar darlamayın kendinizi yahu bakın keyfinize..

en güzeli ahali olarak beach cluba akalım sorun kalmasın
    şanzelize beach nasıl fikir

Volkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oo şanzelize bayılırım.
    99' ZN 106 GTİ
    14' SC İBİZA CUPRA
    94' MAM 106 XSİ (TU5 SWAP)
    16' FK2 TYPE-R

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uc gundur Bodrumdayim . Dun aksam Halikarnas a ugrayalim dedik. Bizden once bir minibus yanasti icinden 10 civari barzo indi bir sekilde iceri girdiler . Bizde iceri girmek icin adim attik ama guvenlik durdurdu beni parmak arasi terligim var diye almadi iceri beni hahaha lan tatil mekani zaten takim elbiseylemi gideyim gece klubune. Miami, New York, Los Angeles, Washington DC en populer gece kluplerine istedigim kiyafetle girdim senin b..klu halikarnasinami kaldim. Geciniz....

Su an Sebastian Beach teyim. Bir arkadasimin referansi ile 50tl ye girdik normAl giris 100tl mis . Tatli bir
    Muzik caliyor, herkes muhbbetinde ve odenen giris parasi kadar bar kredisi veriliyor yani normal sartlarda zaten icki vs icilecegini dusununce giris ucretsiz gibi birsey . Barzolari elemek icin guzel bir yontem gibi .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)