User Tag List

Sayfa 454/998 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon
18958 sonuçtan 8.608 ile 8.626 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gtı cı arkadaşlar bozulmasında piyasası kötü . Tavanlı iyi kötü gidiyo ama tavansız evlerden ırak 4 5 farklı gtı ın alım satımında rol oynadım iyi biliyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yemişim E serisini , 5 Serisini hepsi birbirinin kopyası , 2. el de yarı fiyatı kadar zarar ettirmeyecek olsa şu dolulukta sedefli beyazı çakardım ondan sonra SA ISTANBUL AS - S90 ; sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gtı cı arkadaşlar bozulmasında piyasası kötü . Tavanlı iyi kötü gidiyo ama tavansız evlerden ırak 4 5 farklı gtı ın alım satımında rol oynadım iyi biliyorum
    Olsun suz'u daha rijit. Bu 1.4 180lere manuel şanzıman uygulayan oldu mu hiç? 1.4 tsi 180hp Seviyorum, kullandım çok keyifli lakin dsg korkusundan ötürü sanırım böyle 6-7 yaşındakileri almaya 5 boy uzağım. =)
    Instagram: mutusgarage

anıl turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bunları bilmeyen adam S e benzetiyor

LANSMAN RENK ELMAS GÜMÜŞ DOLU BİR EXCLUSİVE HATASIZ
    İlan No: 442851855
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Herhangi bir almana gümüş renk yakışıyor ...
    Benimde favorilerimde bir w205 c180 exclusive var... aslinda kalbim amg diyor ama buda cok iyi

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

2 aydir amg mi exclusive mi w204 mu 205 mi diye bakarken neredeyse 10-15bin piyasa yukseldi.

Bu da amg. Mantiksiz bir fiyattan satiliktaydi, simdi dusurmus... Hasar kaydi onemli degilde, km dusunduruyor...firsat bulursam gidip bakmayi planliyorum...

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yemişim E serisini , 5 Serisini hepsi birbirinin kopyası , 2. el de yarı fiyatı kadar zarar ettirmeyecek olsa şu dolulukta sedefli beyazı çakardım ondan sonra SA ISTANBUL AS - S90 ; sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    bu segmentte bende varsa yoksa kullanılan malzeme kalitesi motormuş şanzımanmış oymuş buymuş zaten hepsini E segmenti oldumu doldurmak zorundalar.. malzeme kalitesi tek dikkat ettiğim şey ve yabancı sitelerde bile e ve 5 kasayı malzeme kalitesinde ezip geçiyor.. malzemede volvo hiç bir şekil ucuza yada plastik görünümlü ahşap gibi kurnazlıklara bulaşmamış.. malzeme kalitesi çok iyi aracın ..

zaten bu artık premium da üç favorim var biri bu s90

biri xj

biri maserati ghibli

biride Quattroporte

hani madem ötv mtv hgs kgs kdv kpss postane hastane vergi yiyicez hakkını veren araca yedirmeli bu araçlarda bana göre hakediyor.. arabadan çıkdıkdan sonra kapıyı kapattınmı çok ödedik ama değdi dedirticek araçlar bence..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

kurtbil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cam tavan ferahlıktır, huzurdur

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı anıl turan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde favorilerimde bir w205 c180 exclusive var... aslinda kalbim amg diyor ama buda cok iyi

2 aydir amg mi exclusive mi w204 mu 205 mi diye bakarken neredeyse 10-15bin piyasa yukseldi.

Bu da amg. Mantiksiz bir fiyattan satiliktaydi, simdi dusurmus... Hasar kaydi onemli degilde, km dusunduruyor...firsat bulursam gidip bakmayi planliyorum...

Böyle hasar kaydına can kurban, adam hem görsel hem yazılı bilgi koymuş ...
    ...

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    km iyi (doğruysa), fiyat da iyi sayılır.

A4 Avant 2.5tdi
    İşte uzun zaman sonra mantıklı bir araç paylaşımı. 98 model ies alacağıma bu aracı alır keyif yapa yapa binerim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu segmentte bende varsa yoksa kullanılan malzeme kalitesi motormuş şanzımanmış oymuş buymuş zaten hepsini E segmenti oldumu doldurmak zorundalar.. malzeme kalitesi tek dikkat ettiğim şey ve yabancı sitelerde bile e ve 5 kasayı malzeme kalitesinde ezip geçiyor.. malzemede volvo hiç bir şekil ucuza yada plastik görünümlü ahşap gibi kurnazlıklara bulaşmamış.. malzeme kalitesi çok iyi aracın ..

zaten bu artık premium da üç favorim var biri bu s90

biri xj

biri maserati ghibli

biride Quattroporte

hani madem ötv mtv hgs kgs kdv kpss postane hastane vergi yiyicez hakkını veren araca yedirmeli bu araçlarda bana göre hakediyor.. arabadan çıkdıkdan sonra kapıyı kapattınmı çok ödedik ama değdi dedirticek araçlar bence..

Xj gerçekten çok iyi, normalde bu sınıf tasarım olarak çok bişey olmaz ... Yani takım elbise kravat gibi şık ama sıradan, Xj de daha fazlası var 5.000 km sonra mutlu mesut ayrılmıştık ...

Quatroporte yenisi bi tek benim hoşuma gitmiyor herhalde yada ezel kasaya çok alıştım ...

[IMG][/IMG]
    ...

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Eskiyede bindim yeniyede .. kıyaslama yapmıyım eskiside güzel yeniside ama yenisinde malzeme kalitesinde gözle görülür bariz bir artış var.. yenisine biner binmez bu araba premium bir araç diyorsun..

eskisindeki o basit ekran ekran çevresindeki tc sport kapı kitleme tuşları falan çok ucuz duruyordu premium bir araca yakışmıyordu bence keza klima kontrolleri falan çok eğreti duruyordu sanki başka araçdan sökülüpde takılmış gibi.. birde eskilerde dizel motor yokdu bu yenilerle gc lerdeki 300c deki dizel motoru koymuşlar akranlarına göre bence çokda ekonomik bir motor değil gene şehir içi nerden baksan herhalde 9 litre 10 litre yakarı vardır..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eskiyede bindim yeniyede .. kıyaslama yapmıyım eskiside güzel yeniside ama yenisinde malzeme kalitesinde gözle görülür bariz bir artış var.. yenisine biner binmez bu araba premium bir araç diyorsun..

eskisindeki o basit ekran ekran çevresindeki tc sport kapı kitleme tuşları falan çok ucuz duruyordu premium bir araca yakışmıyordu bence keza klima kontrolleri falan çok eğreti duruyordu sanki başka araçdan sökülüpde takılmış gibi.. birde eskilerde dizel motor yokdu bu yenilerle gc lerdeki 300c deki dizel motoru koymuşlar akranlarına göre bence çokda ekonomik bir motor değil gene şehir içi nerden baksan herhalde 9 litre 10 litre yakarı vardır..
    CLS kolpacı esnaflara düştüğünden beri favorilerinden çıkardın heralde abi

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu elektrik furyası ilk çıktığında millet yere göğe sığdıramıyordu bir tek ben muhaliftim.. şimdi o insanlar yok ağızlarını bile açamıyorlar elektirk şöyle böyle diye.. dünyadaki menzili en yüksek araç tesla ondada aracın altı tabanı silme çift kat bataryalar var .. yani yürüyen bir powerbank ın üstünde gidiyorsunuz.. menzili öyle çözmüşler gene çözebildikleri 300-400 km ancak..

elektik hybrid bunlar geçiş dönemi.. mevcut otto benzinli dizel motorları çalıştırıcak alternatif bir kit bir yakıt türevi bulamadıkları sürece eletrik olsun hybrid olsun bir işe yaramaz ilerleyip gelişemez dünya 150 yıllık benzinli ve dizel motorları bir anda çöpe atıp elektrikli motorlara geçemez böyle bir bütçe insanların maddi imkanları yok..

dünyadaki bir avuç zengin alır ve zengin eğlencesi olarak kalır elektrik yada hybrid..
    abi senin çıkarımlarını genel olarak severim hep ayağı yere basan yorumlarda bulunuyorsun ama elektirik konusunda biraz haksızlık payın var gibi..

elektirikli araç piyasası 5 yılda kendini misli misli katlamış azımsanmayacak bi sayıya ulaşmış.
    Elon Musk gibi bir adam burada deli yatırım topluyor ve daha en ucuz erişilebilir aracı ön sipariş de rekor kırdı bu rakamların arasında yok ve patentlerini de paylaştı..
    elektirikli araç piyasasının yüzde 40 ı şu an çin pazarının elinde.. Çin'de hava koşulları acayip berbat devlet gelişen araç sektörüne elektirkli sayatması yaparsa o nüfusla bile deli gibi bir elektrikli araç piyasaya salınır ve geliştiridikleri teknojilere dünya kayıtsız kalamaz. şu an bildiğimiz akaryakıtlara iki tane alternatif var birincisi elektirik ikincisi hidrojen.. Hidrojenli araç piyasası yavaş ilerliyor ve elektiriğin yerini alabilecek tek alternatif o gelişene kadar elektrikli araçlar piyasayı yavaş yavaş domine ederler.

avrupanın en gelişmiş ülkelerinde dizelin yavaş yavaş ablukaya alınması elektirikli araçların gözde hale gelmesi bile bunu destekliyor kanımca..
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    km iyi (doğruysa), fiyat da iyi sayılır.

A4 Avant 2.5tdi
    Düşündüğüm araba ise, kmsi doğru

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte uzun zaman sonra mantıklı bir araç paylaşımı. 98 model ies alacağıma bu aracı alır keyif yapa yapa binerim
    Bak arada bebek gibi arabalar kayniyor bos beles muhabbet yuzunden. Buyuk firsat bu. Aramak lazim.
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arka camlarin manuel olmasindan yola cikarak ben gumruk cikisli diyorum Audi icin. Gumruk cikisli arabaninda gecmisi biraz zor bilinir.
    "Korkmadık, savaştık"

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olsun suz'u daha rijit. Bu 1.4 180lere manuel şanzıman uygulayan oldu mu hiç? 1.4 tsi 180hp Seviyorum, kullandım çok keyifli lakin dsg korkusundan ötürü sanırım böyle 6-7 yaşındakileri almaya 5 boy uzağım. =)
    '16 Seat Ibıza Cupra Manuel

Fabrika uygulamış ama bu fiyata bi 10 uzak kalırsın sanırım

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hem cam tavansiz hemde 3kapi isi zor.
    Seat IBIZA FR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)