User Tag List

Sayfa 804/998 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon
18958 sonuçtan 15.258 ile 15.276 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

SmT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SK10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu alıcağına 30-40 aşağısına beyaz f30 al abi ortamlarda şeklin olur
    Hangi F30'un ortamlarda şekli var Her girdiğim mekanda 50 tane F30 var zaten.. Golf ile yarışıyor sıradan olma konusunda.

emreogut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SmT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi F30'un ortamlarda şekli var Her girdiğim mekanda 50 tane F30 var zaten.. Golf ile yarışıyor sıradan olma konusunda.
    leon eşittir f30 bunlarda şimdiden daha adı çıkan araçlar bir kelime var onu kullanmıyorum söyleyince senin f30 un var mı diyorlar kıskanıyorsun diyorlar..
    çoğunun aracının parasını babası vermiş genede öyle böyle konuşuyorlar

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    bunu alıcağına 30-40 aşağısına beyaz f30 al abi ortamlarda şeklin olur
    Şimdi bir kaç hazımsız arkadaş laf yapacak bana yinede F10 mplus sahibiyim zaten f30 küçük geliyor bana biraz dar kalıyor F10 göre bir yerine daha mantıklı x1 diye dedim yoksa iç olarak F30 tabiki daha iyi x1 e göre
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstisnaları bir yana koyarsak F30 denince aklıma direkt seri köz ve dar paça geliyor şahsen benim kafada öyle yer etmiş

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bir kaç hazımsız arkadaş laf yapacak bana yinede F10 mplus sahibiyim zaten f30 küçük geliyor bana biraz dar kalıyor F10 göre bir yerine daha mantıklı x1 diye dedim yoksa iç olarak F30 tabiki daha iyi x1 e göre
    F10 da m ve mplus farkı nedir ? yoksa executive m mi aracın? F10 almayı düşünüyorum o yüzden soruyorum. bmw lere çok yabancıyım

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2012'de i30 35400TL - 46800TL fiyat aralıklarında satılıyormuş.

Araba 125 bin km yol yapmış, tavan hariç boyanmış fiyatı 66 bin olmuş
    Bana da sorarsan bu paraları hak eden arabalar değil ama bu fiyat bandında yüksek modelli donanımlı mantıklı araç göremiyorum pek
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    F10 da m ve mplus farkı nedir ? yoksa executive m mi aracın? F10 almayı düşünüyorum o yüzden soruyorum. bmw lere çok yabancıyım
    M ve Mplus farkı normal m ler dış kısım m oluyor tampon vs falan mplus lar premium donanım seviyesinden başlıyor yani standartta vakum hayalet gösterge recaro baldır destekli harman kardon ses sistemi elektirikli bagaj vs olarak ağzına kadar dolu oluyor ayrıca amortisör sistemi farklı standartlara göre aşırı derecede konforlu confort donanım bir G30 test etmiştim aşırı derecede yol hisettiriyordu mesela. Executive F10 un en dolu versiyonudur geniş ekran standart gelir standart bir mplus ile executive mplus arasında bariz bildiğim geniş ekran farkı var başka fark varsa arkadaşlar söylerler
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    M ve Mplus farkı normal m ler dış kısım m oluyor tampon vs falan mplus lar premium donanım seviyesinden başlıyor yani standartta vakum hayalet gösterge recaro baldır destekli harman kardon ses sistemi elektirikli bagaj vs olarak ağzına kadar dolu oluyor ayrıca amortisör sistemi farklı standartlara göre aşırı derecede konforlu confort donanım bir G30 test etmiştim aşırı derecede yol hisettiriyordu mesela. Executive F10 un en dolu versiyonudur geniş ekran standart gelir standart bir mplus ile executive mplus arasında bariz bildiğim geniş ekran farkı var başka fark varsa arkadaşlar söylerler
    Edit geri gelmeli kısaca norma m göre mplus amortisör ve iç dış olarak m geliyor

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SmT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim ortamlarda çok dikkat çekiyo abi daha 2 gün önce test ettim ben kendi f30umu sattım ama hala 2 abimde f30 var hele biri tam apaçi modifikli bayan arkadaşların çok hojuna gidiyor
    Alıntı emreogut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    leon eşittir f30 bunlarda şimdiden daha adı çıkan araçlar bir kelime var onu kullanmıyorum söyleyince senin f30 un var mı diyorlar kıskanıyorsun diyorlar..
    çoğunun aracının parasını babası vermiş genede öyle böyle konuşuyorlar
    aynen öyle abi bizim yaş grubunun en büyük hayali kırmızı fr beyaz f30 zaten
    f10 gemi f30 mermi abi
    Alıntı BAT9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstisnaları bir yana koyarsak F30 denince aklıma direkt seri köz ve dar paça geliyor şahsen benim kafada öyle yer etmiş
    ben o kadar kullandım gene f30 görsem benimde aklıma o profil geliyo abi çok haklısın o konuda
    16’Bmw 320i 40th Year Edition
    23’Dacia Duster 1.33tce Journey

SmT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizim ortamlarda çok dikkat çekiyo abi daha 2 gün önce test ettim ben kendi f30umu sattım ama hala 2 abimde f30 var hele biri tam apaçi modifikli bayan arkadaşların çok hojuna gidiyor
    Sende haklısın cidden Mimiksiz konuştuğumuz forum ortamlarında açık sözlü olmak iyi değil ama Mamak'ta E46 ile takılırsın,dikkat çekersin,ilgi toplarsın..Panora'ya F30 ile gidersin vale git ötede oyna der,ortam farkı tamamen..M tech,kırmızı F30 gençlerin hayalidir.Deri konsol opsiyonlu,direksiyonunda individual yazan smoked topaz F30'da bimmer tayfanın hayali F30 çok güzel arabada kullanıcı kitlesi sıkıntılı maalesef.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yav bütün bir sayfa baldır destekli koltuklar, harman kardonlar, F30'lar, M ve M Plus farklarından bahsedilmiş de ben bu özelliklerin çoğunu ilk defa duyuyorum... Demek ki Türk milletinde sahiden para var elini sallasan 150 liralık arabaya çarpıyo herkesde

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    123d

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim sembolden bi tık dolu işte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim sembolden bi tık dolu işte
    hahahaha tekeri direksiyonu var tamam daa kanka
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yav bütün bir sayfa baldır destekli koltuklar, harman kardonlar, F30'lar, M ve M Plus farklarından bahsedilmiş de ben bu özelliklerin çoğunu ilk defa duyuyorum... Demek ki Türk milletinde sahiden para var elini sallasan 150 liralık arabaya çarpıyo herkesde
    Otomobil formunda olduğundan bu özellikleri bu farkları duyman çok normal bunun araç fiyatı ile alakası ne forumda 2m lik arabaya binende var 15 liraya araba alıp 100 binler harcayanlarda var önemli olan araç fiyatları değil bilgi akışıdır aksi taktirde donanım haberden farkımız kalmaz sanırım. Ben R53 minim varkende en ufak sıkıntısından donanıma kadar bilgi veriyordum şuanki aracım hakkında bilgi veririm bir çok kişiye R53 hakkında gerek telefondan gerek özel mesajdan destek vermişimdir şuanki aracım hakkındada veririm. Bak sende özellikleri farkları öğrenmişin burda otomobil meraklısı isen bir araç hakkında bilgi sahibi olman için o araç sahibi olman gerekmez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otomobil formunda olduğundan bu özellikleri bu farkları duyman çok normal bunun araç fiyatı ile alakası ne forumda 2m lik arabaya binende var 15 liraya araba alıp 100 binler harcayanlarda var önemli olan araç fiyatları değil bilgi akışıdır aksi taktirde donanım haberden farkımız kalmaz sanırım. Ben R53 minim varkende en ufak sıkıntısından donanıma kadar bilgi veriyordum şuanki aracım hakkında bilgi veririm bir çok kişiye R53 hakkında gerek telefondan gerek özel mesajdan destek vermişimdir şuanki aracım hakkındada veririm. Bak sende özellikleri farkları öğrenmişin burda otomobil meraklısı isen bir araç hakkında bilgi sahibi olman için o araç sahibi olman gerekmez.
    Benim değinmek istediğim nokta;
    - Cayır cayır faizler yükseldi, döviz patates, soğanla yarışır hale geldi.
    - Döviz Forex Parite konusu patladı herkes endişeli görünürde..
    - Piyasalar, ekonomi bitik vaziyette. Millet deli gibi gıda stokluyor kıtlık öncesi gibi..
    Bütün bunlar konuşulurken ''BİZ DE DAHİL'' lüksümüzden (araç artık lüks sayılıyor diye düşünüyorum) vazgeçemiyoruz..
    Kimse yanlış anlamasın kimseye taş attığım veya laf vurduğum yok ama artık insanların para yok lafları samimiyetsiz geliyor..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)