User Tag List

Sayfa 8/14 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
253 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: Şile yolu s2000 kaza

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun tatil yarar diye umutluydum, dahada değişik geri geldiniz.
    Tekrar tatile çıkmak istermisiniz belki bu sefer iyi gelir ? ÖzTechturkey Seyehat ayrıcalığıyla hemde ?
    amca bunu beğenmedi

shkodra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dünya görüşümüz ve yaşam tarzımız farklı..

Ben iyi niyet ile bir şey yazıyorum ve bir kişinin hayatını kurtarsam kar sayıyorum siz bir araba markasını kurtarmanın peşindesiniz..

Diyecek bir şey bulamıyorum , sizler beni anlamadınız , ben sizleri anlamadım , insanlık bu kadar mı kötüleşti...

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Metin Bey amca burda bi çok görüş ve yaşam tarzları farklı olan insanlar var ama sen daha çok nirvana yapmış gibi duruyorsun.Bence o yüzden tüm bunlar. Yol tutmuyor güvenli değil diye kestirip atmak bence olmamış.Defalarca kaza yapıp el ayak arabası olmuş cabrio bir araca göre hasarı az bile olmuş.

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    144 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı shkodra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünya görüşümüz ve yaşam tarzımız farklı..

Ben iyi niyet ile bir şey yazıyorum ve bir kişinin hayatını kurtarsam kar sayıyorum siz bir araba markasını kurtarmanın peşindesiniz..

Diyecek bir şey bulamıyorum , sizler beni anlamadınız , ben sizleri anlamadım , insanlık bu kadar mı kötüleşti...
    Buyuk bir kaza atlatılmış.. Ölümlü olmayışı sevindirici.. Herkese geçmiş olsun..

Bu S2000 ler yol tutmuyor güvenli değil diye defalarca söyledim.. İllaki birinin ölmesi mi lazım. Ne zaman akıllanacak bu millet. Artık kabul edin bazı araçlar resmen yürüyen TABUT.. Bu kazada şase ve kaportanın da yanlış yapıldığı çıktı ortaya.. Kendinizi boşuna kandırmayın..
    Bir kişinin hayatını kurtarmak amacı ile yazılmış en abidik mesajı yazdınız. Bu durumda bizlerin yaşam tarzlarıda farklı mesela biz forumca işemeli sıçmalı ayin yapıyoruz aynı zamanda kötüleşen insanlığız. Madem biz böleyiz, Peki sizin bu forumda işiniz ne ben bu kısmı anlayamadım ?
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazanın tam olarak nasıl oldugu pek anlaşılmıyor kameradan ama geçmiş olsun arkadaşa
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazanın tam olarak nasıl oldugu pek anlaşılmıyor kameradan ama geçmiş olsun arkadaşa
    Hatalı sollama abi.Yol iki şerit'den tek'e düşüyor.Orda tabi acemilik de var bence dikkat'de dağılıyor gençlik yavaşlamak yerine sola çıkıyor karşıdan gelen arabayla kafa kafaya çarpıyor.Sonrada arkalarından gelen arabaya'da çarpmışlar sanırım face'de öyle yazıyor.Durumu kritikmiş şöför'ün.

Bizim burda bir otel'de çalışıyormuş genç arkadaş üzüldüm.

Bu unal turan reis başkan yorumları yapmışlar honda manyak araba falan yanlış anlamasın kimse bağzı kesimler var ferrari ile s2000 karşılaştır s2000 daha iyi spor araba derler ya.

Yandı bir çocuğun başı.
    Seat IBIZA FR

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallahi Aslan abi, bende senin düşüncendeyim tekrar tekrar izledim ama anlayamadım.
    Sol önden giriyor deniliyor, fotoğraflara bakılırsa da çocuk son anda dikkat dikkat derken kaza oluyor..
    Gerçekten çok yazık olmuş..
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S2000 kullanan arkadaş

Çok pişman olacak çarptığı ünlü tv den düşmez 1 hafta yargıda çok ağır cezalar bu arkadaşı
    hiçbişey olmaz.. Eski nişanlımı kaybettik nisan ayında.. yeşilde geçiyo kendisi.. Kırmızıda geçen 300 promil alkollü transporter 130 la frensiz çarptı göbekten.. 5 sene ile yargılanıyo düşün.. Hiçbişey olmaz bu ülkede suçluya..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o değilde amca diye hitap ettiğiniz beye biraz fazla alaycı yazmadınızmı arkadaşlar?

adam,herif,yinemi bu vs diye hitap ettiğiniz kişi ne demiş olursa olsun çoğunuzun babası yaşında, yok tatile gönderelim seni vs. şahsi fikrini söylemiş araç kazalı toplama yol tutmuyor demiş ne var bunda bukadar büyütülecek anlamadımki?

ya forumda Şahine Supercharger takacamdan tutunda, E46 m3 ile şehir içinde 8lt yaktığını iddia edenden tutunda, hayatı yazdığımız şeylere sadece muhalefet olmak üzerine kurulu üyelerimizde var ama bunların hepsine saygı gösteriyoruz değilmi?

göstermeliyizde çünkü hepimiz vatan olarakta, forum olarakta kardeşiz biraz anlayış arkadaşlar, kimseyi üzdüğünüze değmez sebebler yüzünden, 1-2 msj yüzünden yanlış tanınmayın, asla saygınızı yitirmeyin derim ama inş bu laflarla bende al aşağı edilmemde demiyor değilim içimden

ioz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu tür olayları gördükçe bakkala dahi gitsem biner binmez emniyet kemeri takıyorum. Arabanın ne olduğunun, kazanın nasıl meydana geldiğinin bir önemi yok. Şu kazayı yapanların anne-babası ne durumda bir düşünün. Allah kimseyi bu tarz acılarla sınamasın. Umarım ölümle sonuçlanmaz, sürücü arkadaş da sağlığına kavuşur bir an evvel.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ALPER-VNS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiçbişey olmaz.. Eski nişanlımı kaybettik nisan ayında.. yeşilde geçiyo kendisi.. Kırmızıda geçen 300 promil alkollü transporter 130 la frensiz çarptı göbekten.. 5 sene ile yargılanıyo düşün.. Hiçbişey olmaz bu ülkede suçluya..
    bu ülke bitmiş çok üzüldüm
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o değilde amca diye hitap ettiğiniz beye biraz fazla alaycı yazmadınızmı arkadaşlar?

adam,herif,yinemi bu vs diye hitap ettiğiniz kişi ne demiş olursa olsun çoğunuzun babası yaşında, yok tatile gönderelim seni vs. şahsi fikrini söylemiş araç kazalı toplama yol tutmuyor demiş ne var bunda bukadar büyütülecek anlamadımki?

ya forumda Şahine Supercharger takacamdan tutunda, E46 m3 ile şehir içinde 8lt yaktığını iddia edenden tutunda, hayatı yazdığımız şeylere sadece muhalefet olmak üzerine kurulu üyelerimizde var ama bunların hepsine saygı gösteriyoruz değilmi?

göstermeliyizde çünkü hepimiz vatan olarakta, forum olarakta kardeşiz biraz anlayış arkadaşlar, kimseyi üzdüğünüze değmez sebebler yüzünden, 1-2 msj yüzünden yanlış tanınmayın, asla saygınızı yitirmeyin derim ama inş bu laflarla bende al aşağı edilmemde demiyor değilim içimden
    abim senin gibi yaşına yakışacak cahil cühella yazılar atıp sinirimizi hoplatmasa zaten baş tacı olur biz bıktık bu amca saygıyı hak etmiyor malesef
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

mimarsertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Utku85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes ''sürati çok yokmuş kaza sırasında'' diyor.
    Diyelim ki s2000 90 km/h ile seyrediyor ve DS5'te 100 km/h mesela.
    İki araçta son anda birbirlerini görüyor ama yinede fren yaptıklarını varsayalım.
    s2000 60 km/h, ds5'te 70 km/h olsun.

Çarpma hızı 130 km/h, s2000 statik bir cisme değil hareket halinde muhtemelen 90-100 km/h ile giden ve 1.5 ton ağırlığında ki bir araca çarpıyor.

Kısaca 2 araçta oldukça sağlammış.
    Bu tamamen yanlis bir kani,iki aracin hizlarini toplayip 60+70=130km ile girdiler demek cok hatali.Ncap testindeki bariyer asla darbeyi emmez,ama burda carpisan iki arabada egilip bukulerek darbeyi,enerjiyi absorbe ediyorlar.130la ds5 veya s2000i ncap duvarina vursaniz hicbir parcasi kalmaz. Yani 2 tane ayni arabayi kafa kafaya 60la carpistiralim,birinide ncap duvarina vuralim hasarlar ayni olur tamamen.Tamam ikisinin hizlarini topluyoruz ama ikiside darbeyi emiyor zarar gormez bariyere carpmiyorlar...

Kabaca soyle baska bir ornek veriyim,euroncap testleri 64 kmh hizla yapiliyor,120kmh ile yapilsa 4 kat daha fazla enerjiyi araba absorbe edicek ve 4 kat daha fazl hasar olucak.Ncapteki hasarli halini dusunun ve ustune 4 kat daha fazla gelmisini dusunun.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ALPER-VNS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin. Kimsenin başına vermesin böyle derdi. şaka gibi ya 5 yıl. İsyan ediyorum bu durumlara hani adalet ?

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şahsi fikrim fazla alayı olmadığı. ilgili konuda 4 mühim önerme/fikir beyan edilmiş. Aşağıda işaretledim.

1) S2000'inin iyi yol tutmadığı
    2) S2000 kullananların (yada beğenenlerin vs.) akılsız olduğu
    3) bunun dışında şase ve kaportanın da yanlış yapıldığı.
    4) kendimizi kandırmamamız

üçüncü önerme doğru olabilir. diğerleri ve önceki zamanlardaki postlarla birleşince doğal olarak dalga konusu.

not: şahsi fikir beyan etme ile şahsi fikri beyan ederken karşı tarafı gıdıklama arasında ince bir çizgi var.

Buyuk bir kaza atlatılmış.. Ölümlü olmayışı sevindirici.. Herkese geçmiş olsun..

Bu S2000 ler yol tutmuyor güvenli değil diye defalarca söyledim.. İllaki birinin ölmesi mi lazım. Ne zaman akıllanacak bu millet. Artık kabul edin bazı araçlar resmen yürüyen TABUT.. Bu kazada şase ve kaportanın da yanlış yapıldığı çıktı ortaya.. Kendinizi boşuna kandırmayın..

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @shkodra Metin amca bugüne kadar asla sana saygısızlıkla yazmışlığım yoktur,

S2000 in güzel bir otomobil olduğunu, doğru ellerde çok güzel işler çıkarabildiğini ve bu sebeple asla başarısız denemeyecek bir araba olduğunu iddia etmiştim.

Düz yolda kaza yapan aracın yol tutmadığını söylemiştim size diyorsun sonra da beni anlamıyorsunuz diyorsun.

Ben hızlı koşarım diyorum sen kanatların yok ki diyorsun
    -Fırat

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    144 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Şimdi burada Tatile gönderme kısmı ben oluyorum.
    Öncelikle Metin amcanın burda isyanı S2000 in doğuştan yol tutmayan bir otomobil olduğu ve güvensiz bir otomobil olarak üretildiği. Toplarken falan yapılan bişey değil s2000 üretimden kötü yol tutmuyor çok tehlikeli Metin amcaya göre ...
    Forumda Tatile göndermek demek forumdan uzaklaştırmak demek ve aslında bunu bu şekilde yazmak amcacım bi sakin bak daha önce yolladık 3 ay geldin halen aynı uslup ile yazıyosun dikkat et sende kal buralarda renk olsun demek....

Daha önce de kibar ve sakince defalarca yazdım şimdide uslubumda kişiye göre bir kusur görmüyorum.
    Bir insanın 53 yaşında olması, deneyimi ve eğitimi olmayan konularda cahilce yorum yaptığında ona cahil denmesini engellemez.
    1-2-3-7-9 artık insanlarında sabrının tahamülünün bir sınırı var.
    Küfür yok hakaret yok okuduklarımda ve yazdıklarımda bu nedenle garip bir durum göremiyorum.
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

memincbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah korusun herkesin başına gelebilir. İş icabı haftada 2-3 gün şile yolunu kullanıyorum. Bu aralar çok kaza olmaya başladı. Uyarı levhaları ve jandarma eksikliği var maalesef o güzergahta. Ömer-İstanbul istikametine giderken yokuş aşağı kamyonlar 100+ süratlere çıkmakta. Çok dikkatli olmak lazım.

Kaza yapanlara acil şifalar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler