User Tag List

Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon
210 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: Trafikte Makas Atmak

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @PiscocuK abi allah korumuş bence. 1 -2 yerde aha patladı dedim.

En soldan sağ yaparken ayna falan bakıyor muydun ? Yoksa yaradana sığınıp mı hareke ediyordun
    Alla alla nerede o kısımlar göremedim ben.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FTHBRK28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ciddi sordum ya
    Nick ve profil fotosundaki harfleri bir araya getirip arat o zaman ne diyim. Bir kaç CV daha görürsün yağmurda felan.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alla alla nerede o kısımlar göremedim ben.
    Farklı videoya mı baktık acaba Belki de benim patlama eşiğim düşüktür bilemedim

FTHBRK28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nick ve profil fotosundaki harfleri bir araya getirip arat o zaman ne diyim. Bir kaç CV daha görürsün yağmurda felan.
    Abone olundu

FTHBRK28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FTHBRK28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abone olundu
    Düzenleme seçeneği yok abi böyle ekliyeyim Audi TT videosu efsane senmişsin demek ki

TechTurkey Yekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cannn22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle apaçi birisi değilim bu 1
    Kamera kullanmıyorum bu 2
    Kimse kimseye durduk yere kışt demez kimsenin durduk yere aynasını kırmam bu 3
    Yaptığım şeyin asla doğru olduğunu savunmadım bu 4

-------------------------------------------------------------
    Asla hiç bir forumda gerçek kimlik bilgilerimi kullanmam.
    Ben 600RR'la 300+ yaptığımı belirtmedim. 2013 model Zx10R'ımda var ruhsatlarını gelirseniz bizzat gösteririm

------------------------------------------------------------
    Tam olarak adresim: Cevahirin önü Büyükdere Caddesi. İlk sağdan gir cevahirin yanından Aytekin Kotil caddesine. İlk sola dönüyorsun, ilk sola dönüyorsunuz Bahçeler sok. sağdaki binaların arasında ortada bulunan kırmızı bina. En alt katı kafeterya. Mavi zil panosu var en alttan 7. Zil bana ait. Bir çay içmeye muhabbet etmeye uğradığım haksızlığı konuşmaya kesinlikle beklerim. Trafik magandası değilim. Trafikte araçları taciz etmem, kimseden zorla yol istemem ama sağ şeritte giderken efendi efendi götüme giren, beni taciz eden adamdan da nefret ederim.

Motordelisi'nde de Emin tanır beni. Emin Atar. Kendisine sorarsın gerçekliğimi, yaşımı teyit edebilirsiniz kendisinden. Dediğim gibi hiç bir forumda gerçek kimlik bilgilerimi kullanmam. Üye olduğum tüm forumlarda aynı bilgileri kullanırım. İstediğiniz her forumu araştırın, bilgilerim her yerde aynıdır ama asla gerçek kimlik bilgilerimi kullanmadım şimdiye kadar.

Şimdi güzelce adresi teyit edebilirsiniz,
    Kısmet olur yolunuz düşerse beni yanlış anladığınız için durumu açıklar 2 motosikletimin de 2013 zx10r, 2016 600rr'ın ruhsat, sigorta, kimlik bilgilerini size gösteririm siz teyit edersiniz.

Başka benimle ilgili merak ettiğiniz bilgiler varsa sorabilirsiniz? Dedektiflik yapmanıza, sanal alemdeki bilgilerin doğru olduğuna inanmanıza hiç gerek yok. Kendinizi boşuna yormuşsunuz. Sağlık olsun.

Alıntı cannn22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizce sığır motosiklet sürücüsü mü fazla? Yoksa Otomobil sürücüsü mü şimdi konuşalım isterseniz?

.............

Şişli Etfal hastahanesine dönüşte bana yeşil yandı geçiyorum, kırmızı ışıkta geçen megane sürücüsü göz göre göre üstüme gelerek bana yandan vurup beni devirdi. Yani adamın önünde duruyorum. Sizce ne yapmış olabilirim? Göz göre göre üstüme çıkan bir adamın sizce aynasını mı kırmışımdır, kafasını mı?

Anlatamadığım şey biz canlıyız, araba, motosiklet hepsinin amk! Onlar cansız cansız, Metal parçası, demir parçası hepsi yerine gelecek şeyler. İnsanın yedek parçası yok. Biz aralara girmezsek sığır tam ismine yakışır şekilde üstümüze çıkıyor.

Biz araba gibi yolda gider, şeridin ortasından gider, şeridin ortasında durursak böyle oluyor.

Trafikte guvenli seyir halindeki motora aniden arkadan carpıyorlar - YouTube

Bunun varya bunun anasnı skiceksin işte. Gözleri sike mi bakıyor acaba amk evladının? Kızıyorum ama haksız mıyım? Söyle bana ne olucak şimdi? Adama ne olduğu belli değil, arabanın içinde olanın keyfine dicek yok! En fazla tümsekten geçer gibi sallanmıştır yani. Ya bu adam ölseydi, araba altında kalsaydı?

------------------------------------------------------------------------------------------------
    Buna ne diceksiniz?

Motosiklete Bilerek Arkadan Vurdu - Caner.gen.tr - YouTube

Adamın dediğine bak. Ne diceksin bu adama? Böyle söyleyebilecek söz bulamıyorum. Hani siz taksi, araba kullanıcıları varya, bende aynı şekilde araba kullanıyorum, en çok neden şikayet edersiniz? Kendinizden büyük olan araçların, kamyon, otobüs, minibüs gibi araçların sizi sıkıştırmasından, pat diye yola atlamasından dimi? Çünkü onlar size vursa aracınız pert olur ama ona hiç bir şey olmaz. Bu bir gerçek. Bana kalkıpta motosiklet sürücüleri araya giriyor, sığır felan demeyin yani. Her 2 tarafta da sığır var ama bunun yüzdesi araba kullanıcılarında daha çok buda bir gerçek. Zaten TR'de ki araç sayısını paylaştım bakınca belli oluyor az çok sonuçlar.

------------------------------------------------------------------------------------------------
    Bunların varya, anasnı avradnı skiceksn ötesi berisi aşağısı yok. Hani nerde sığır? Göstersene bana! Bu amk yolunda millet düz giderken yolu kapatmak niye? Söyle bana niye? Bu tam bir o.çocuğu. Bunun adı belli değil.

DUĞUN KONVOYUNDA KAZA - YouTube

Söyle bana şimdi, bu adamın arabasına mı bir şey oldu? Yoksa olan adama mı oldu? Ben burada bu video için hatanın kimde olduğunu sormuyorum. Bu adam ya bariyerin saplamasına vursa kafasını, ya beli denk gelip beli kırılsa?

istanbul e5 motosiklet kazasi 22.05.2014 - YouTube

Kardeşim benim demek istediğim kaza olur ama motosiklet tepesinde olan insan her zaman ölüme daha yakın, pamuk ipliği üzerinde. Sana anlatmaya çalıştığım bu. Bana hala burada benim kendi irademle bile doğru görmediğim bir şeyi, ayna kırmanın doğru olmadığını söylememe rağmen hala gelip bana yok ayna kırıyormuşsun şöyle böyle diyip ortamı germenin anlamı yok.

Biz zaten şeytan olmuşuz. Yola atılan pet şişeler, meyve kabukları, kaskın camına denk gelen sigara izmaritleri, Adam camdan dışarı lama gibi tükürürken kaskın camına yapışan pisliği, sinyalsiz sağa sola geçen araba, kamyon, otobüs, minibüs şoförleri söylesene bana hangi aracı kullanan daha çok sığır vardır sence?

Ortamı germenin anlamı yok! Ayna kırdığımı belki 10. sefer oldu doğru olmadığını, fakat adama güzellikle yaptığı hatayı izah etmeme rağmen birde haklıymış gibi bana ahkam kesip, bağırıp, küfür etmesini sineye çekecek değilim. Zaten laftan anlamıyor. İnsan olana bir kere söylenir bir şey, 10 kere tekrarlanmaz. Daha da uzamasın bu konu yeter artık!

Senin kim olduğun, neyin olduğu, nerede oturduğun zerre umrumda değil. Bu forumda ne yazdığın ve nasıl yazdığın umrumda. Bu üslupla devam etmenden anladığım kadarıyla pek laftan anlayan birisi de değilsin, 33 yaşında olduğunu iddia ediyorsun ama umarım doğru değildir yoksa boşa geçen 33 senene senin adına üzülürüm, 21 isen de kıymetini bil daha gençsin yaşayacak öğrenecek çok şeyin var.

Sana benden bir süre tatil, o arada da artık youtube'dan video izleyip kendi kendine araba sürücülerine küfür mü edersin, çıkıp sokağa adalet mi dağıtırsın naparsın bilemem.
    Umarım geri geldiğinde daha düzgün kelimelerle yazmayı öğrenirsin, doğru şeyler de olsa yanlış kelimelerle yazarsan hiçbir anlamı yok güzel kardeşim.
    YouTube
    DR.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki trafikte makas ı polis görse tam olarak cezası nedir ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lastiğini değiştirirken canından oldu - Video - Milliyet
    Bu haber de bugün çıkmış . Hastaneye yetişmeye çalışmadığınız sürece lütfen makas atmayın .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jointofjah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki trafikte makas ı polis görse tam olarak cezası nedir ?
    Motorlu polis görürse ve eğer hava yağmurlu yada karlı değilse mutlaka yakalar. O zaman baya bir öttürürler herhalde ama tam ne olur bilmiyorum. Yağmurlu yada karlı havada ya uğraşmazlar genelde.

Otomobilli polis eğer plakanı alırsa sanırım ceza yazar alamazsa kovalamaz. Daha kovalamaya teşebbüs edeni görmedim duymadım. Yakalarsa ne yapar bilmiyorum.

Alıntı MetalliHead Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lastiğini değiştirirken canından oldu - Video - Milliyet
    Bu haber de bugün çıkmış . Hastaneye yetişmeye çalışmadığınız sürece lütfen makas atmayın .
    O hayvan herif emniyet şeridine makas atıyor. Yapılacak en saçma şey.
    Schumi.Projects

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Asayiş arkadan foto çekip veya plakayı alıp ceza yazar , trafik ekibi olursa fotoğrafada gerek yok arkadan ceza yazar

Yunusu bilemiyorum , yunus durdurup biraz uğraşabilir sanırım ama diğerleri arkadan yazar yollar uğraşmaz

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim zamanimizda ayfon yoktu
    Hizlandirilmis video hic yoktu. Simdi eskileri yad ettimde kafada yokmus amk

piscocuk makas 106gti - YouTube

Abi o değilde geçtiğimiz aylar bir konuda seninle ayrı düşüp bana git kumda oyna diye atar yapmıştın, 8 sene öncede youtube yorumlarında git kumda kale yap diye birine atarlanmışsın 8 senede gtı'dan rx8'e sonra da type-r'a geçtin ama atar sözcüğün halen aynı

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Makas konusu var ve TİKİ MEMODAN bahsedilmemiş saygıyla anıyoruz kendisini

BurakCengizhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Makas atmak nedir?Acelesi olan emniyetten bassın gitsin.Tamamen ego tatmini ve sidik yarışı bu.Artık bazı şeylerin bilincine varmamız lazım.Yapmayın abicim ne kadar iyi direksiyonun olursa olsun ne kadar hakim olursan ol.MAKAS ATMAYIN.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kesici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi o değilde geçtiğimiz aylar bir konuda seninle ayrı düşüp bana git kumda oyna diye atar yapmıştın, 8 sene öncede youtube yorumlarında git kumda kale yap diye birine atarlanmışsın 8 senede gtı'dan rx8'e sonra da type-r'a geçtin ama atar sözcüğün halen aynı

Yok 8 senede cok araba degisti oyle pat diye atlamadik
    Degistirmi diyorsun yani kum kale olayini
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabasi yol vermeyen teyzelere verilsin, teyzeler daha hizli gidebilsin.
    Teyzeler bunu beğendi
    DR. OWL

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Makas atarken yunus kovaladı. Ben farkında değildim müzik açıktı. İleride yol şişince geldi yanıma emniyet şeridine çektirdi. Biraz yalvar yakardan sonra durdu durdu ruhsatın arasına çorba parası koymamı istedi =)

by serçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makas atarken yunus kovaladı. Ben farkında değildim müzik açıktı. İleride yol şişince geldi yanıma emniyet şeridine çektirdi. Biraz yalvar yakardan sonra durdu durdu ruhsatın arasına çorba parası koymamı istedi =)
    yunus ?????

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok 8 senede cok araba degisti oyle pat diye atlamadik
    Degistirmi diyorsun yani kum kale olayini
    Aynen abi daha korkutucu kelimeler kullanabilirsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O'na bunun utanç verici bir durum olduğunu söylemeliydin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler