User Tag List

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
64 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Tüp Mide Ameliyatı

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tüp Mide Ameliyatı

Selam beyler, 3 yıl önce kendi azmim ve iradem sayesinde tam 60 kg vermiş idim ve 95 kiloya kadar inmiştim. Aradan geçen zamanda özellikle son 6 ayda inanılmaz hızlı kilo aldım, bunun üzerine bir doktora gözükmeye karar verdim, şeker ve hormonlarla alakalı bir durumum olmadığını söyledi ve daha önce hızlı kilo verdin mi diye de ekledi. Bende 6 ayda 150'den 95'e kadar düştüğümü söyledim, nasıl yaptığımı sorunca tane tane anlattım. Ben o dönem üniversiteye yeni başlamıştım ve bir kıza tutulmuştum, sabah 1 kase çorba öğlenleri ise bir tabak yemek yiyerek zayıfladığımı doktora anlattım, bana söylediği 'metabolizmanın ırzına geçtiğim ve uzun yıllar boyunca da kendine gelemeyeceği' idi.

Beni cerraha yönlerdirdi, adam da sağolsun hiç sıkılmadan yarım saat bana ameliyatı anlattı, sizin çevrenizde hiç bu ameliyatı olanlar varmı ? İnternette inanılmaz fotoğraflar var çünkü.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eklemeyi unuttum tekrar boğazını tut derseniz eğer 1 yıldır diyete başlıyorum her sabah ama eski irademe sahip değilim +olarakta çok alkol tüketiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok yakın bir tanıdığım ameliyat oldu, adam resmen eridi ama hayvan gibi spor yapıyor sarkık bedeni gergin hale getirmek için . Nedense bir şeyler emanet duruyor.

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nick entry uyumu olmuş kesicide gitmişsin Öncelikle geçmiş olsun acil şifalar dilerim. Etrafımda bu amelyattan olup ciddi kilolar veren arkadaşlarım var tek problemin eskisi gibi kana kana su içememediklerini söylüyorlar ilk 1 ay dikkat ediyorsun corba vs ile 6 7 aya normal yemeğe geçtiller gözemlerim bu şekilde ama amelyat hep en son çare olmalı nihayetinde risksiz amelyat yok.
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok yakın bir tanıdığım ameliyat oldu, adam resmen eridi ama hayvan gibi spor yapıyor sarkık bedeni gergin hale getirmek için . Nedense bir şeyler emanet duruyor.
    Bunu hep söylüyorlar ama ben eski kilo verdiğim dönemde böyle bir problem ile karşılaşmadım, oldum olası body building yaparım ara ara olsa da belki ondan dolayı olabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her cerrah tüp mide ameliyatı yapmaya başladı. Rica ediyorum çok dikkatli ol ve konuştuğun hiç bir doktoru üstünkörü dinleme.
    1.5 sene önce çok araştırdıktan sonra Gastric By-Pass ameliyatı oldum. Bu işe en çok para harcayanlardan biriyim.
    Olur da sana ameliyatın kendisi yerine fiyatından falan bahsedecek olurlar ise koşarak kaç.

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çevremde 3 kişi oldu.biri ***** elazıgda,digeri sivasta ve istanbulda
    nisan ayında elazıgda olan bayan arkadaşım 40kg verdi.şuan 60 kg
    sivasta yaptıran arkadaşım 4 ayda 30kg verdi şuan 103-105 falan
    istanbulda özel hastanede yaptıran bir abimde içinden 2.bir insan çıktı sanki ameliyatının üzerinden 2 sene geçmiştir şuan 65 kg 75-80kg verdi diye hatırlıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dirk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nick entry uyumu olmuş kesicide gitmişsin Öncelikle geçmiş olsun acil şifalar dilerim. Etrafımda bu amelyattan olup ciddi kilolar veren arkadaşlarım var tek problemin eskisi gibi kana kana su içememediklerini söylüyorlar ilk 1 ay dikkat ediyorsun corba vs ile 6 7 aya normal yemeğe geçtiller gözemlerim bu şekilde ama amelyat hep en son çare olmalı nihayetinde risksiz amelyat yok.
    Doktorla çok konuştuk, bu insanların kilo problemini. Bana ilk söylediği obez olan bir insanın kilo vermesinde bir problem olmadığı önemli olanın o kiloyu korumak olduğu, yani zor kısmın. Doktor açık açık söyledi obez olan bir kişi hayatı boyunca diyet yapmalı diye. Çünkü vucut az kaloriye alıştığı için kendini ona göre adapte ediyor ve normal bir bireyin yemesi gerektiği kadar beslenmeye başlayınca, vücut onu fazla sanıp yağ olarak depoluyormuş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı insecure Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her cerrah tüp mide ameliyatı yapmaya başladı. Rica ediyorum çok dikkatli ol ve konuştuğun hiç bir doktoru üstünkörü dinleme.
    1.5 sene önce çok araştırdıktan sonra Gastric By-Pass ameliyatı oldum. Bu işe en çok para harcayanlardan biriyim.
    Olur da sana ameliyatın kendisi yerine fiyatından falan bahsedecek olurlar ise koşarak kaç.
    Kaç kg verdiniz abicim ? Daha sonra bir probleminiz oldumu peki ?

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence yapabiliyorsan kendin yap.iyisiyle kötüsüyle kendin yap.bende 120 den 106 ya düştüm hala uğraşıyorum kaldı gitmiyor ama ısrarla devam ediyorum bırakmayacağım gerekirse 1 sene sürsün hedefim 95

Ben ameliyatın sağlıklı olduğunu düşünmüyorum ve tavsiye etmiyorum.Sonuçta ameliyat sonrası yine yemeğe gömülürsen o mide yine genişleyecek yine büyüyecek
    yapabiliyorsan spor yap..Bende başlamayı düşünüyorum
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dirk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç su içmiyorum ben zaten ya sorun yok Aklıma geldikçe günde 500ml. felandır herhalde.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende senin gibiydim valla düşünmediğim şey kalmadı en son herballife a başladım bide arkadaşım benim diyet koçluğumu yaptı şu an için 20 kg a yakın verdim. 115 le başladım 96 falanım.İşe yaramaz falan diyordum cidden işe yaradı.Hemde hiç zorlanmadan yapıyorsun.

Biri yazın başı biri sonu

Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence yapabiliyorsan kendin yap.iyisiyle kötüsüyle kendin yap.bende 120 den 106 ya düştüm hala uğraşıyorum kaldı gitmiyor ama ısrarla devam ediyorum bırakmayacağım gerekirse 1 sene sürsün hedefim 95

Ben ameliyatın sağlıklı olduğunu düşünmüyorum ve tavsiye etmiyorum.Sonuçta ameliyat sonrası yine yemeğe gömülürsen o mide yine genişleyecek yine büyüyecek
    yapabiliyorsan spor yap..Bende başlamayı düşünüyorum
    Yok be abi tutamıyorum boğazımı, eskisi olduğu kadar istek yok içimde zaten. Bir de alkole resmen bağımlı oldum diyetimi yapsam bile alkole hayır diyemiyorum. Artık bana mutluluk verdiğindenmidir nedir ertesi gün hangover olmaz isem her gün alkol tüketiyorum.

ACYV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tüp mide ameliyatı da çözüm olamıyor uzun vadede. Bu tarz ameliyatı olup da 5/7 sene sonrasında eski kiloya dönüş yüzdesi çok yüksek. elzem durumlarda yapılması gereken bir ameliyat, kesin çözüm ise yaşam tarzı değişikliğinde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende senin gibiydim valla düşünmediğim şey kalmadı en son herballife a başladım bide arkadaşım benim diyet koçluğumu yaptı şu an için 20 kg a yakın verdim. 115 le başladım 96 falanım.İşe yaramaz falan diyordum cidden işe yaradı.Hemde hiç zorlanmadan yapıyorsun.

Biri yazın başı biri sonu

Fotoğraf çekilirkenki mutsuzluğun çok belli abi ya eski halinde

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende olmak istiyorum ama çevremde herkes yapma diyor. Arkadaşım gecen sene oldu 1 senede 60 kılo verdi eridi resmen herif. Ama eskisi kadar sağlıklı değil. Gözle görülüyor. En basiti yürümeye mecalı kalmıyor. Kıloluyken bile her yere yürüyen adam şuan arabadan inmiyor, Benimle bilek güreşi yapan adamı şuan 2 parmağımla yenerim. O halini görünce korku sardı benide Ama hala ciddi düşünüyorum doktor tavsiyeniz varsa ciddiye alırım
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende olmak istiyorum ama çevremde herkes yapma diyor. Arkadaşım gecen sene oldu 1 senede 60 kılo verdi eridi resmen herif. Ama eskisi kadar sağlıklı değil. Gözle görülüyor. En basiti yürümeye mecalı kalmıyor. Kıloluyken bile her yere yürüyen adam şuan arabadan inmiyor, Benimle bilek güreşi yapan adamı şuan 2 parmağımla yenerim. O halini görünce korku sardı benide Ama hala ciddi düşünüyorum doktor tavsiyeniz varsa ciddiye alırım
    Bu işin piri Halil Coşkun ama o da 40.000 Tl istiyor diye duydum ben. 1300'e yakın ameliyat yapmış adam ve dünyaca ünlü. Randevu almak istedim 1.000 Tl randevu parası istediler

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben tahlilleri yapıyorum şuan muhtemelen 1,5 aya kadar olmuş olurum ameliyatı. Bugün biriyle tanıştım 23 yaşında 165 kilodan 83 kiloya düşmüş çok hafif sarkma var dedi vücudumda gençlerde o kadar sarkma olmuyormuş ve bu kişi spor yapmamış. Düzgün sporunu da yaparsan ben bir sorun olmayacağını düşünüyorum.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kesici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf çekilirkenki mutsuzluğun çok belli abi ya eski halinde
    mutsuzdum tabi baksana jabbaya benziyorum

Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler