User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
48 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Kısa dönem askerlikte otopark sorunu

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avm ler ile goruş bizim burda capacity avm de yıllık 2000tl civarı abonelik otoparkta güzel bir yer bulur koyarsın
    Araştırıyorum teşekkür EDERİM.
    Alıntı KGüneyli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düşünürsen batısehirde oturuyorum, gel bırak otoparka kimse karısmaz etmez.
    Teşekkürler teklifiniz için artık bulamazsak son çare değerlendireceğim.
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mecidiyeköyde hangi otoparka bırakıyorsun?
    Profilo avm otopark karşısında Profilo'nun ayrı Bi otoparkı var oraya bırakıyorum.300dü 330a çıkarmışlar 1 ocaktan itibaren.
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karaköyde kapalı bir otopark vardı apartman şeklide fiyatı bilmiyorum ama görüş istersen..olmazsa ispark hava atatürk havaalanı altındaki otoparkla aylık olarak görüş..
    Değerlendireceğim teşekkürler.Bi üyemiz Çağlayan parkı önerdi aylık 200 orayla görüştüm kafama yattı gibi.Eve biraz uzak amaçtır çık yapmayacağım İÇİN problem değil

Nameless34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akmerkezde çalışıyorum.Abonelik almıyorlar falan muhabbetleri yapıyorlar.İlk aklımdaki yer şuan burası yönetimle görüşüyorum bakalım.
    Selamlar bende akmerkezde çalışıyorum bizim üyeliklerimizi şirket yapıyor belki de şirket aracılığı ile yapmak gerekiyor olabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nameless34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar bende akmerkezde çalışıyorum bizim üyeliklerimizi şirket yapıyor belki de şirket aracılığı ile yapmak gerekiyor olabilir.
    Selamlar ben Çamlıca ticarette çalışıyorum zemin katta.İş yerini çok karıştırmak istemiyorum araç mevzusuna.Bilirsiniz çekememezlik olabiliyor sıfır araba vs.gibi.Görüştüm haber bekliyorum bakalım yönetimde çalışan birinden.

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şişlide migrostan aşagı kalp vakfına inerken sağda bu tatlıcıların uzun binası var onun otoparkı baya uygun fiyatlı oraya bir sor derim
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alışveriş merkezlerindeki gym lere üye olunca üyelik süresi boyunca ücretsiz otopark imkanı sağlıyorlar.
    Benim bir arkadaş nautilus sports international'e aylık 200 lira gibi bir ücretle üye olmuştu avm nin otoparkından da bedava yararlanıyordu.
    Git üye ol aracın da 1 sene avm otoparkında kalsın cama da salonun stickeri olduğu için aracına da dokunmazlar ama önce fiyatı öğren tabi.
    "Laf ağızdan çıkana kadar sizin esirinizdir. Çıktıktan sonra siz onun esiri olursunuz."

Suleyman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şişli de şu otopark olayı sıkıntı üstüne saçma sapan otopark ücretleri eklenince, aracımı satılığa çıkardım 2017 ocak şubat gibi yine bindirecekleri kesin sanki çok ucuzmuş gibi.. Umarım halledersin hocam.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Suleyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şişli de şu otopark olayı sıkıntı üstüne saçma sapan otopark ücretleri eklenince, aracımı satılığa çıkardım 2017 ocak şubat gibi yine bindirecekleri kesin sanki çok ucuzmuş gibi.. Umarım halledersin hocam.
    Mantıklı ücret olsa anlayacağım ama rakamlar cidden saçma seviyelerde.Geçen sene Gülbağ isparka aboneydim.Akşam 8 den sonra gidince yer bulamıyorduk saçma sapan çekiyordum.Arabayı sattım 1 aylığına aboneliğimi dondurdum haber verip araç gelince alırız dediler.Sonra yok almıyoruz tekrar yer Yok dediler birbirimize girdik.İşini düzgün yapan kim var Kİ...

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bı yer bulamazsanız son çare olarak ben dükkânımda muhafaza edebılırım..

sıze uygun olur mu bılmıorm ama yerım bahçeşehırde anahtarlı bır şekılde kapalı otoparkta ve otomatık kepenklı dukkanımın ıçınde aracınızı saklayabılırım, aklınızda bulunsun..
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

Slipshod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Askerdeyken izin kullanmıştım memlekette, denizli-nazilli yolu üzerinde jandarma çevirmeye girdim hiç kimse askersin, araç kullanman yasak demedi �� hatırladığım kadarıyla izin kağıdının arkasında da öyle bir şey yazmıyordu.
    Emniyet kemeri sizi koltuğa değil hayata bağlar!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Faruk_Vtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sıze uygun olur mu bılmıorm ama yerım bahçeşehırde anahtarlı bır şekılde kapalı otoparkta ve otomatık kepenklı dukkanımın ıçınde aracınızı saklayabılırım, aklınızda bulunsun..
    Çok teşekkür ederim teklifiniz için çalışmalarınızı takip ediyorum forumdan bu teklifle Gönülleri birkez daha fethettiniz��

mertrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hicbiryer bulamazsaniz, Otopark degil ama profilonun tam arka sokaginda arabalarin park ettigi bos bi arsa var. Ben 2 sene kullandim her sabah 6 gibi birakip gece 9 10 gibi cikardim. Ara sira bakicak biri varsa uc koselere bir yere biraksan sıkıntı olmaz hic cikmayan arabalar vardi orda

Suleyman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mantıklı ücret olsa anlayacağım ama rakamlar cidden saçma seviyelerde.Geçen sene Gülbağ isparka aboneydim.Akşam 8 den sonra gidince yer bulamıyorduk saçma sapan çekiyordum.Arabayı sattım 1 aylığına aboneliğimi dondurdum haber verip araç gelince alırız dediler.Sonra yok almıyoruz tekrar yer Yok dediler birbirimize girdik.İşini düzgün yapan kim var Kİ...
    Aynen öyle bir de her sene min 25 tl bindiriyorlar. Hocam valla ben de 325 ödüyorum şu an katlı otoparka, ücret dışında memnunum diyebilirim ama benim de bir çözüm bulmam lazım veya en kötü ihtimalle ya satacağım ya da dışarıya bırakacağım artık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Suleyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle bir de her sene min 25 tl bindiriyorlar. Hocam valla ben de 325 ödüyorum şu an katlı otoparka, ücret dışında memnunum diyebilirim ama benim de bir çözüm bulmam lazım veya en kötü ihtimalle ya satacağım ya da dışarıya bırakacağım artık.
    Sizin araç hangi otoparkta kalıyor?normalde 2 sene önceki aracım dışarda kalıyordu.Arife gecesi alt kattaki oturan kiracının yanına kiracı almış.Sarhoş kaldırımdan arabayla inip benim kapıya vurdu 207 varken.Ertekin abinin tabiriyle gece gece bir miktar tahsilatta bulundum sokağın ortasında ayıldı dayağı yiyince.O günden beri araçlarım otoparkta

mimarsertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şişlide migrostan aşagı kalp vakfına inerken sağda bu tatlıcıların uzun binası var onun otoparkı baya uygun fiyatlı oraya bir sor derim
    Benim araba orada duruyor aylık 200, 3 aylık 550. -3. kata sote yere çekersin mis gibi kalır 6 ay.

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence bir residance site bulup, iceriye bir sekilde girip alt katlara park edip yuruyerek cikabilirsin hem bedava hem guvenlikli hem kamerali. Benim oturdugum sitede cok var bu sekilde yapan. Onlemde alinamiyor. Emlakciya geliyorum, spora yazilicam diyip giriyolar.

Ayrica profiloya cekebilirsin. Bildigim kadariyla ucretsiz. Hemde eskisi kadar sirkulasyon yok. Ya da gulbagda yine Yağız Otopark var. Sahibi forumdan arkadaslar. Hem acik, hem kapali alani var. Kapali alani garaj misali. Garajin en arkasina park edip birakilabilir. Fakat ucretli. Ama yazdiginiz rakamlardan cok daha uyguna anlasabilirsiniz

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ümraniyede isparkın katlı otopark var. Kapalı. Amcam oraya bırakıyor sanırım 130tl aylık ödüyor. Siz askerde olacağınız için sizin semtte olmasının manası yok bence diye düşünmekteyim.
    Instagram: mutusgarage

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kapalı değil ama bizim sitenin açık otoparkı da gayet müsait ve boş , branda ile sıkıntısız hale gelir , beylikdüzündeyim , bişey bulamazsanız yardımcı olurum.

serkanaygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sürekli gir çık yapılmayacağı için başka ilçeler de araştırılabilir. Umarım uygun bir yer bulursunuz. Belediyelerin kapalı otoparkları gayet güzel oluyor.

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Faruk_Vtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok şık hareket
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler