User Tag List

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
109 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: iPhone 6S 32 GB mi Samsung S7 Edge mi ?

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayfon emperyalizmdir samsung ise sosyalizm isin ozeti bu. ayfonda resim muzik vs. aktarmak veya yuklemek icin cok ugrastiriyor menusu cok karisik. samsungta oyle degil hafiza kartina kopyalarsin veya data kablosu ile telefon flash bellek gibi butun dosyalari sunuyor.
    oyun uygulama program ilk ayfon markete cikiyor sonra android markete dusuyor. 4 senedir samsung kullaniyorum suan s6 edge var 2. yili oldu donma yapmaya basladi gecen gun hanima samsung s7 aldim kamerasi dokunmatigi hersey cok iyi fakat biliyorum ki oda 2. yilinda donma kasma yapacak sirf menusu kolay diye aldim. ayfonda kullandim zamaninda 4s 2 yil boyunca ne donma yapti ne kasma satarkende ayfonlarin 2. eli cok iyi deger dusmuyor servisleride cok ilgili alakali. samsunglarin 2. eli fiyat olarak cok dusuyor. bi telefonu en fazla 2 yil bilemedin 3 yil kullaniyorsun sonra yeni model cikiyor o yuzden bunuda dikkate almak lazim.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

RottingChrist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    samsung un note dahil bütün amiral telefonlarını kullandım. aynı şekilde iphone nin de S serisi bütün telefonlarını kullandım. cihaz olarak ikisinin de kendine göre avantajları var. ben tercihimi ios tan yana kullandım ve İ7 kullanıyorum. bundan sonra kesinlikle android telefon almam. ios sistemli bir samsung S7 edge olsa piyasada başka telefon satılmazdı herhalde.

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski bir ıphone kullanıcısı 6 aylık s7 edge kullanıcısı olarak ben ıphone derim.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kameraya göre telefon varsa lumia nın 41 megapixel kamerası vardı ondan alabilir mantığa bak ya
    34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İphone 7 kullanıyorum . Pil diyen arkadaş, ortalama 48 saatte bir takıyorum telefonumu bilgisayara. Henüz bir sıkıntı yaşamadım . İlk çıkan iphone'dan beri kullanıyorum, bir ara Htc ve samsung kullandım ama kim ne derse desin iostan vaz geçmem herhalde. Bir de iphone pahalı diyenleri hiç anlamıyorum diğerleri çok mu ucuz ?

erhanarici18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ///Mpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teknik özelliklerde Samsung açık ara önde. Ama bişey beni farklılık yap Apple al düşüncesine itiyo
    bu iş kağıt üzerine teknik özellik yazmakla olmuyo bence önemli olan o özellikleri ne kadar uzun süre ve kaliteli kullanabildiğimiz. hâlâa aynı mı bilmem ama bi süre sonra samsungların yaptığı kasma donma beni deli ediyor.
    samsung lg htc desen bi kıyaslama yapılabilir ama ı phone ile başka marka kıyaslamaya gerek yok ayrı dünyalar çünkü
    bu arada ı phone fanatiği falan değilim htc kullanıyorum

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kağıt üzerinde ram'i işlemcisi güçlü olabilir ama o ram ve işlemciyi işletim sistemi nasıl kullanıyor onu sorgulamak lazım.

iphone3 ilk çıktığı günden beri iphone kullanıyorum daha dur telefona restar atayım.Dur virüs programı yükleyim.markete virüs sızmış gibi birşey duymadım yaşamadım.

Stabil sorunsuz çalışan bir telefon istiyorsan iphone.
    Seat IBIZA FR

volume81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S7 Edge kullanıyorum çok memnunum

havuz altında fotoğraflar çekmek
    tüm gün hiç şarj'a dokunmamak
    kamera özellikle akşam üzeri efsane (pro modda zaten eziyor)
    özellikle hızlı şarj ayrı bir güzellik
    ekran kalitesi
    tasarımdaki edge ekranı sanki çerçevesiz telefon havası var

ayrıca;
    6S'de o kadar stabil bir telefon değil %20'lerde kapanan mı ararsın snapchat gibi kamera uygulamasında saçmalayan mı ararsın

S7 edge gerçekten ırzına geçmeyip adam gibi kullandıkdan sonra ( custom rom vs ) çok güzel çalışıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iphone olup telefonuna virüs bulaşan ve virüs programı kuran varmı (iphone)
    Seat IBIZA FR

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kiyas.la

Buradan girip bakın teknik farklılıklarına. Hala iphone demek marka fanatizmidir, liseliliktir. Birisi yeni nesil telefon, biri tarihöncesi.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Android takılıyor kasıyor iphone ucuyor diyenler tekrar söylüyorum 2 yıl geriden geliyorsunuz. Artık bu tarz problemler yok. Ben 7 plus kullanıyorum eşim 6s kullanıyor. Eşimin telefonu şarj %20-10 arasındayken saçma sapan kapanıp duruyor. Benim 7 plustada belki yeni sistemden ötürü kasma donma çok. Kamerada kaç kere dondu bilmiyorum rehberde de kasma yapıyor ama bi güncelleme verirse hallolur diye düşünüyorum. 48 saat şarja takmadan 7 kullanan varmış ben 7 plusı sabah şarjdan alıyorum akşam koymassam gece kapanır telefon 1 gün için tam yetiyor ama hep wifi de kullanınca eğer operatör interneti kullanırsam akşamı zor ediyorum. Çünkü telefonu aktif kullanan biriyim. s7 edge bence iphone 7 den bile iyi bir telefon ben note 7 patladığı için almak zorunda kaldım ama note 8 veya s8 edge çıktığı anda satıp geçerim. Kssinlikle kullanıcı dostu bir telefon ve sistem değil ios

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teknik veriler olarak bakıyorsak açıkcası apple marka değerine para veriliyor deniyor.Samsung'a o paraları etmez.Daha uygun'a andirod telefonlar var.TR'de adı çok duyulmaz.

Xiaomi Mi Mix: Price and Specifications

Meizu Pro 6 Plus: Price and Specifications

Gidip 25000TL samsung'a para vermek'dense gidip meizu pro 6 alırım 1.500TL özellikleri aynı nerdeyse.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Android takılıyor kasıyor iphone ucuyor diyenler tekrar söylüyorum 2 yıl geriden geliyorsunuz. Artık bu tarz problemler yok. Ben 7 plus kullanıyorum eşim 6s kullanıyor. Eşimin telefonu şarj %20-10 arasındayken saçma sapan kapanıp duruyor. Benim 7 plustada belki yeni sistemden ötürü kasma donma çok. Kamerada kaç kere dondu bilmiyorum rehberde de kasma yapıyor ama bi güncelleme verirse hallolur diye düşünüyorum. 48 saat şarja takmadan 7 kullanan varmış ben 7 plusı sabah şarjdan alıyorum akşam koymassam gece kapanır telefon 1 gün için tam yetiyor ama hep wifi de kullanınca eğer operatör interneti kullanırsam akşamı zor ediyorum. Çünkü telefonu aktif kullanan biriyim. s7 edge bence iphone 7 den bile iyi bir telefon ben note 7 patladığı için almak zorunda kaldım ama note 8 veya s8 edge çıktığı anda satıp geçerim. Kssinlikle kullanıcı dostu bir telefon ve sistem değil ios
    Hiç wi-fi kullanmıyorum %20'ye geldiğinde düşük güç modunu açıyorum . Bu fotoğrafı daha önce ios konusuna koymuştum . Şimdi pilim %38 26saat 8 dakika olmuş son şarjdan itibaren .

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Android sürekli takılıyormuş diyenle, alfanın parcaları çok pahalı yeaaa diyenler tamamen aynı grupta ve mantıkla konusuyorlar
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Resmi koyamamışım .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam telefonun sadece whatsappını kullanarak diğer zamanlar kenara koysam bende bu süreyi elde ederim. 7 plus kullanıyorum ve hücreselle imkanı yok o süreleri almamın. Ayrıca gir donanımhabere bak son güncellemeden sonra millet şarjdan da şikayetçi adam gece koyup sabah aldığımda %2-3 giderdi diyor şimdi %15 sadece gece boştayken gidiyor diyor. Ayrıca ios da kullanım süresi ekranın açık kalma süresi değildir. Ama android direk ekranın açık kalma süresini kullanım olarak yazar .İos da aç müziğin arka planda çalsın telefon ekranını kapat kullanıma ekler süreyi o yüzden yanıltıcı oluyor. Bak link atıyorum karşılaştırması var iphone 7 kesinlikle kötü bir pil ömrüne sahip 7 plus fena değil ama hücreselde oda sıkıntılı

iPhone 7 batarya suresinde cuvalladı - ShiftDelete.Net

typeRace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    telefonu kılıfla dikkatli bir şekilde kullanıcaksan s7 edge.. ha ben sakarım kılıfsız kullanırım diyorsan 6s daha iyi.. edge i düşürdüğün anda 1200 tl ekran değişimi.. 10 cm den 2 defa düşüp 2 defa ekranı kırılan bir telefon edge tek kötü yanı bu..

volume81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı typeRace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    telefonu kılıfla dikkatli bir şekilde kullanıcaksan s7 edge.. ha ben sakarım kılıfsız kullanırım diyorsan 6s daha iyi.. edge i düşürdüğün anda 1200 tl ekran değişimi.. 10 cm den 2 defa düşüp 2 defa ekranı kırılan bir telefon edge tek kötü yanı bu..
    10cm mi ?

ben baya düşürdüm herhangi bir sıkıntı olmadı ayrıca orj. ekran 900tl idi sorduğumda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorumları gördükçe mantığım Samsung'a aklım Apple'a kayıyo BMW Mercedes ilişkisi gibi. Mantık Benz, akıl BMW diyo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler