User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
82 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Kapora dolandiricisi

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba işinde ne oluyorsa 3.kişiler yüzünden bozuluyor alış veriş. adam hayatında alfanın kapısını açmamış 1.6 jtd giu.ya çok yakar diyor , alıcıyı vazgeçiriyor. enişte galerici arkadaşından araba sattırıp yolunu bulmak için akrabasını vazgeçiriyor. bunun gibi nice örnekler. siz siz olun kapora alın...
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba işinde ne oluyorsa 3.kişiler yüzünden bozuluyor alış veriş. adam hayatında alfanın kapısını açmamış 1.6 jtd giu.ya çok yakar diyor , alıcıyı vazgeçiriyor. enişte galerici arkadaşından araba sattırıp yolunu bulmak için akrabasını vazgeçiriyor. bunun gibi nice örnekler. siz siz olun kapora alın...
    O or... ağızlılar yüzünden ne insanlar ne arabaları kaybediyor

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün gece ben telefon ile sahibinden şikayet ettim sabah mail gelmis ilandan kaldırmışlar

Artık gece boyunca kime ne gecirdiyse. . İlanda sahura kadar ariyabilirsiniz yazıyordu çok dindar arkadaş
    Livestrong

Bolkar1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S.Özeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün gece ben telefon ile sahibinden şikayet ettim sabah mail gelmis ilandan kaldırmışlar

Artık gece boyunca kime ne gecirdiyse. . İlanda sahura kadar ariyabilirsiniz yazıyordu çok dindar arkadaş
    Allah'ından bulsun şerefsizler ülke o kadar dolandırıcı hırsız dolduki millet bunu ekmek kapısı olarak görüyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    toplumda birilerinin önüne geçmek uyanıklık yapmak meziyet olarak görülmeye başlandıysa bunun bir adım ötesi de bu oluyor işte. önceden mahalle örf adet korkusu varmış herkes iyi insan olmaya özen gösterirmiş ne mahalle kaldı ne örf adet onuda geç ne kanun kaldı ne kanundan korku bu devirde siyasal suç işleme de ne işlersen işle adam bile öldürsen paran varsa gerisi dert değil

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    internetten ekran kartı aldım, alana kadar adam kanka kardeş parayı havale edince aile boyu küfür edip engelledi. bankayı arayıp hesaba blok koyulunca seve seve aradı beni parayı geri gönderdi savcılığada verdim.
    10 da 20 da olsa peşini bırakmayın. ama argo cümle küfür etmeyin savciliğa verecek iseniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde çek dolandırıcıları var. Dikkatli olmak lazım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    - Ticaret yapıyosan kaporanı alıcaksın, etraf yavsak dolu. Arıyor beni abi 15 dk ya dükkandayım diyor. Dediği gibide geliyor, Bakıyo ediyo arabaya abi güzel ilandan kaldır.
    kaldırıyorum 3 gün eleman yok.

Yok öyle bi dünya. Geldi gördümü arabayı. 1000 TL kapoarasını alırım. kapora vermiyormu kardesim arac ilanda. Gelen olursa veririm derim. Etraf cakal cukal dolu. Adama 1 gün araba ayırıyorum opsiyonlu diye. Ciddi alıcısı geliyor adamın para tiko cebinde. Söz verdik diye veremiyoruz.

Ben kapora olayına karsı değilim. Karsı olanıda anlamam. Ama böyle ococuklarını silkmek lazım
    #KGdetanirlar

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

camsemih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 ay önce izmir dikilide bir ilan düştü. bende karşıyakadayım araba zonguldak plaka g kasa 2007 model astra. ilan düşeli 5 dk olmadı hemen saldırdım telefona 10 dk aralıksız aradım telefon meşgul. ilan piyasadan 4 bin lira ucuz. en sonunda düşürdüm telefonu açtı arkadaş. abi araca çok arayan var ben sana detaylı fotoları göndereyim araç kesinlikle hatasız boyasız en ufak bişey çıkarsa masrafların benden dedi. 1 dk sonra whatsapptan ruhsat fotoları dahil 20 foto geldi. Ardından tekrar aradım çok müşterisi var bu şekilde arabayı bağlayamam 500 tl kapora gönder dedi arkadaş. 15 dk içinde tabi 500 tl kaporayı gönderdim o akşam sohbet kapandı yarın aracı alacağız diye sözleştik hatta abi sen hiç 120 km yol gelme ben gelir senin olduğun yerde satış alırım dedi tamam dedim. o akşam ilana koyduğu ismi facebook a yazınca çıkan profilin zonguldakta olduğunu öğrenmemle dolandırıldığımı anladım facebooktan arkadaşı eklememle aslında aracın kendisinin olduğunu arabanın dikilide değilde zonguldakta olduğunu ilanda yazan numaranın ona ait olmadığını anlattı. o akşam benim gibi 5-6 izmir çevresi galericilerden toplam 4-5 bin tl para toplamasına rağmen 2-3 gün ilanı kaldırmadı ilanın ekmeğini yedi. savcılığa kalmadan bir iki tanıdıkla ertesi sabah adresi dahil kütahyada 20 li yaşlarda genç biri olduğunu öğrendim ailesini aradım ailesinin haberi yok 1 saat falan yaklaşık konuştuktan sonra ailesi bana kaporayı geri gönderdi. ilan o ay 2-3 farklı sitede farklı numaralardan defalarca ilana düştü sonrada bidaha görmedim ben kaporayı aldım ama o gece çarpılan çok insan olmuş

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EnesAksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    internetten ekran kartı aldım, alana kadar adam kanka kardeş parayı havale edince aile boyu küfür edip engelledi. bankayı arayıp hesaba blok koyulunca seve seve aradı beni parayı geri gönderdi savcılığada verdim.
    10 da 20 da olsa peşini bırakmayın. ama argo cümle küfür etmeyin savciliğa verecek iseniz.

Hocam bnde para yolladm bi parca için telefonu kpadılar ürünü yollamadılar hesap no iban isim var bloke koydurma nasıl oluyo
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şikayet edelim belki engel oluruz.

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ikuybu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şikayet edelim belki engel oluruz.
    Araç sahibine aradım haber verdim, siteyi falan arayıp şikayet ettim diyor ama bi sonuç yok halen.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bnde para yolladm bi parca için telefonu kpadılar ürünü yollamadılar hesap no iban isim var bloke koydurma nasıl oluyo
    bankayı aradım, direk koydular. büyük ihtimal benden başka şikayet eden olduğu için blok koydular.

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya bende diğer arabamı satmak üzereyim. alıcı şehir dışından gelecek polis memuru. dedi paranın yarısını yolluyorum. dedim ne gerek var, 500 TL kapora gönder yeterli dedim, yine dayanamamış 1000 TL göndermiş, bende satış için beklemedeyim ilandan kaldırdım arabayı. işte bu iyi niyeti suistimal eden adamlar çok piyasada dikkat etmek lazım
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün golf serisine yine tipik buna benzer ilan duştü telefon full meşgul .. bu aralar dikkat edin
    Livestrong

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ciklet satar gibi araba satıyor demek ki millet. Telefonlar böyle meşgulse keş para gırla demek ki. Kriz mriz hikaye yani...
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı blumenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bende diğer arabamı satmak üzereyim. alıcı şehir dışından gelecek polis memuru. dedi paranın yarısını yolluyorum. dedim ne gerek var, 500 TL kapora gönder yeterli dedim, yine dayanamamış 1000 TL göndermiş, bende satış için beklemedeyim ilandan kaldırdım arabayı. işte bu iyi niyeti suistimal eden adamlar çok piyasada dikkat etmek lazım
    Sen değilde kötü niyetli birisi olsaymış karşısındaki sağlam çarpılacakmış Herkesi kendin gibi bilme der sürekli annem

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RedCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen gün bende düşüyordum sanırım. Datça'da 2014 manuel boyasız yada 1 parça boyalı sunroof'lu 66.000 km de passat 77 den ilana koymuş. Babam arayıp pazarlık yapmış adam 74'e bırakmış aracı. Babam beni aradı ve 250 lira kapora gönder pazartesi almaya gidelim dedi. (Olay günü cuma) Ben de adamı aradım kimliğinizi ve aracın ruhsatını Yanyana koyup bana whatsapp'dan fotoğraf atın ve hesap numaranızı gönderin dedim. Adam başladı benim çocuk telefonu suya düşürdü dokunmatiği çalışmıyor işte vergi borcum var hesap numara blokeli siz cebe havale yapın vs gibi yalanlarda bulundu. Bende tabi ki göndermedim. Yalnız babamı adamın dolandırıcı olduğuna zor ikna ettim. O adam dolandırıcımıydı bilmem ama %90 öyle idi. Hatta forumda Livaneli nickli abiye mesaj attım. Size yakınsa bakabilir misiniz diye. Zaten o ara ilandan kalktı birinin Canını yaktılar sanırım.
    Babam gibi insanlar karşı tarafa bir anda güveniyor ve herhalde o an basireti bağlanıyor ve gönderiyorlar. Böyle adamlarda türemeye ve dolandırıcılık yapmaya devam ediyor. Bu sahibinden.com ilan verirken en azından şase numarası vs gibi öznitelikli bilgileri son hanesi vs girilse bu durum ortadan kalkabilir
    Datça mi 3. gün 2. sahte megane 2 ilanı ile karşılaştım. Hatta bi tanesi az önce ilana girdi 2 saatte kalktı. Araca baktırmaya geleceğim dedim. Kapora yolla yarına satılır dedi. Arkdaşım var datçada o bakacak dedim telefonu kapattı. Şimdi ilan kalktı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler