User Tag List

13 sonuçtan 1 ile 13 arası

Konu: TT net 29 TL lik sınırsız internet tarifesi kullanan var mı?

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

TT net 29 TL lik sınırsız internet tarifesi kullanan var mı?

S.A. arkadaşlar bu başlıkta da bahsettiğim internet tarifesini almak istiyorum 20 GB a kadar hızı çok iyimiş fakat bu sınır aşildiktan sonra kullanım hiz olarak nasıldır? mesela bu sınır aşımından sonra bizi cok sıkıntıya sokmadan online oyun oyunayabilirmiyiz YouTube dan video, müzik vs açmada problem yaşatır mi? Kullanım olarak her ay 20 GB i aşacagimizi düşünüyorum, Kullanıcı yorumlarını almak istiyorum.
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı irfanakbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S.A. arkadaşlar bu başlıkta da bahsettiğim internet tarifesini almak istiyorum 20 GB a kadar hızı çok iyimiş fakat bu sınır aşildiktan sonra kullanım hiz olarak nasıldır? mesela bu sınır aşımından sonra bizi cok sıkıntıya sokmadan online oyun oyunayabilirmiyiz YouTube dan video, müzik vs açmada problem yaşatır mi? Kullanım olarak her ay 20 GB i aşacagimizi düşünüyorum, Kullanıcı yorumlarını almak istiyorum.
    Evde tek kullanıcı olucaksa abi 20GB aslında yeter.Ama evde 4-kişiyiz cep telefonlarında youtube instagram giriliyorsa vine falan videolar izleniyorsa yetmez bence.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evde tek kullanıcı olucaksa abi 20GB aslında yeter.Ama evde 4-kişiyiz cep telefonlarında youtube instagram giriliyorsa vine falan videolar izleniyorsa yetmez bence.
    Evde 3 kişiyiz bizim çocuk her gün 1 saat kadar çizgi film izler, bende genelde 1 saat kadar CS oynuyorum yada film falan izliyorum eşim de kullanıyor yani 20 GB büyük ihtimalle aşilir gibime geliyor, beni düşündüren hız düştükten sonra ki kullanım 480 p de takılmadan video acabiliyorsa oyunda falan sıkıntı olmaz gibime geliyor. Ama hız aşırı derecede düşer Google , forum vs kasiyorsa sıkıntı olur bizim için.
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evde 3 kişiyiz bizim çocuk her gün 1 saat kadar çizgi film izler, bende genelde 1 saat kadar CS oynuyorum yada film falan izliyorum eşim de kullanıyor yani 20 GB büyük ihtimalle aşilir gibime geliyor, beni düşündüren hız düştükten sonra ki kullanım 480 p de takılmadan video acabiliyorsa oyunda falan sıkıntı olmaz gibime geliyor. Ama hız aşırı derecede düşer Google , forum vs kasiyorsa sıkıntı olur bizim için.
    Şöyle söyleyim abi bende CSGO oynuyorum 8mbps ttnet var.Evde hanım youtube ve telefondan instagram açınca ping fırlayıp gidiyor düşün.

Özetle sen oyun oynarken evdeki wifi kapatırsan kimse girmezse ucu ucuna yeter kotayı geçsende ama evde biri daha internete girirse ping ucuyor csgo'da.
    Seat IBIZA FR

phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam yanlış bilmiyorsam Yen'i kullanıcılar artık kota aşımı yavaşlama yaşamayacak gb başı para ödeyecek bu aldatmaca olabilir bi kontrol edin isterseniz

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20gb cok dusuk. Gunde 1 saat cizgi film izliyorsa kota cok hizli biter. Adil kullanim mi yoksa asinca odemeli mi ona bakmanizi tavsiye ederim.

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 dakikalık 480p youtube videosu 200 küsür mb. Diyim gerisini siz düşünün.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evde çocuk varsa yetmez abi 20GB. Bide yeni kullanıcıysanız iyi bakın bazı tarifelerde aştığın kadarını ödeme mevzusu varmış AKN yerine. İyice bakın.

Sadece youtube izlense bile, 10 dakikalık video'dan örnek ;
    2160p video : 20000 *60*10/8/1024 = 1465 MB
    1440p video : 8913 *60*10/8/1024 = 653 MB
    1080p video : 3774*60*10/8/1024 = 277 MB
    720p video : 3000*60*10/8/1024 = 220 MB
    480p video : 1000*60*10/8/1024 = 73 MB
    360p video : 721*60*10/8/1024 = 53 MB
    240p video : 377*60*10/8/1024 = 27.6 MB
    144p video : 80*60*10/8/1024 = 5.8 MB
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tarifeyi incelemedim ama 1 kişi mobil cihazdan her akşam sosyal medyada takılsa 20gb biter.

TT firması evime bedavaya sınırsız kuracağım dese kapımı açmam. Bunu da belirtmeden geçmeyeyim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    telefonda kullandığım internet. En fazla 3 saat telefondayım günde. 1 ayda böyle düşünün.. Bide wifi m yok. Wifi olsa vuu 40 50 gb lara gidiyor.

Raindrops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kesinlikle pişman olursunuz en fazla 1 hafta dayanır 20 gb ve sanırım artık aştığınız gb kadar para ödüyorsunuz. Geçirecek yer aradıkları için baya kabarık bi faturayla karşılaşmanız baya olası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Verdiğiniz bilgiler için ayrı ayrı herkeze çok teşekkür ederim arkadaşlar. 50 GB lık tarifeyi almaya karar verdik basvurumuzu yaptık gelip kurmalarını bekliyoruz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ooo cehennem is coming diyosunuz. Hadi hayırlısı olsun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler