User Tag List

Sayfa 14/17 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
314 sonuçtan 248 ile 266 arası

Konu: 01 DEV 91 Audi s3 ve sahibi Hasan Şimşek hakkında..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yalanlarına bir yenisini daha ekleyip arabaya honlama yaptırmamış ki adam bana saatli bomba vermiş zaten demişsin..
    Şimdi soruyorum sizlere işi bilen adamlar yazsın ;
    Piston
    Kol
    Yay-şapka
    Subap
    Emme ve egzos manifoldları
    Saplamalar kol-kapak(hani saplama da yokmus yyyiiiiaaaauuwwww dedin ya bana açtır bakalım varmı yok mu gör, o da acıklıga kavuşsun)
    800 hp intercooler
    Yakıt hattı - rayı - surge tank
    2000 cc id
    80 mm kelebek
    60 mm gen 2 turbo ( ulan iyi ki turbo açıkta da ona da yalan demedin😂😂&#128514

Tam teşekküllü araba yapıyorum motoru açtıgımda sadece bir pistonda etek probleminden dolayı araba topluyorum bu kadar emege gidip honlatmıyorum? Sence mantık kabul ediyor mu bunu?blok rektefiyeciye gitti , gömlekte ovalleşme var mı yok mu çizik var mı yok mu hepsi test edildi ölçüldü , netice olarak silindirlerde en ufak kusur olmadıgı görüldü , polish ve temizliği yapılıp motor toplandı..biz yeni baslamadık bu işlere ama sen yenisin galiba..bir etek para döken adam gerektiğinde 750 tl daha verip silindirleri honlatır, bilmiyorsan öğren..sen pepelediğini biz unuttuk koçum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sunuda yazayım da bugünlük içimde kalmasın sonra şişkinlik yapıyor , s3 ü 45.000 tl ye almaya hazırım sende hazırsan gelip devrini alayım kem küm etme
    ford dan paramı göndermedin sana bir lafına 3.000 kestirdiğim halde,(inkarda etmişsin) , arabaya yara verdin bu araba toplanacak işleri var e haliyle para harcanacak, arabayı cek paşaoğluna açılsın en yakın noterde de devrini ver kabul mü?
    Her sekilde geliyoruz sana 1 kere yönünü dönmüyorsun bize
    Sende kurtul bizde adı lekelendi zaten arabanın sen onu elinden cıkaramazsın o konuda da yardımcı olayım ben sana eski dostum

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ümitech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konunun hitliği bile kalmadı dibe vurduk amk
    Bu konuya yorum yapmamak için çok tuttum kendimi
    Şu cümleden sonra iyi ki tutmuşum diyorum
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konudaki yorumların yarısı Ümite ait. Hatta son 15 yorum filan kendi kendine konuşup duruyor.

Yani kusura bakmayında normal değil. Bir doktora va görün bence.

Bende ara sıra kendimle konuşurum fakat bu kısa süreler olur. Sen saatlerdir yazıp çiziyorsun

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarın Bugun başka araçlar alacak satacaksınız.. Bu kadar mesaj ve kavgadan sonra Sizi tanıyanlar demeyecekmi '' Dostlarına böyle yapanlar bize ne yapmaz diye''... Yada kim cesaret eder alır... Kim araç Ticareti yapar .. Haklı haksız şu durum şu konu ve gittiği nokta çok üzücü..
    Beyin bedava...

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaten kankaydık abi ölümüne hemde
    Hasan dedi ki ben küstüm oynamıyorum ite köpeğe maskara olduk
    ite köpeğe maskara olduk derken???
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sayfalardır okuyorum tek tespitim şu yönde:İkinizden de bi cacık olmaz.Hadi selametle

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ite köpeğe maskara olduk derken???
    Ben yazacaktım sonra bana ne dedim işte tt falan kim olacak başka Hepimiz oturduk çekirdek alıp izledik ya.

Rezil olduk diye ah eden insanların burayı içinden geçeni seslendirme yeri olarak kullanması komedi. Madem rezil olmamayı düşünüyorsun böyle bir başlık açma. Hadi açtın gerekli kamuoyu oluşturdun yazdıklarını yaz bırak.

Bir de üzerine it köpek diye aslında diğer insanları da aşağılar tarzda yazdığınız şeyler gerçekten itici. Ben rahatsız oluyorum açıkçası. Millet görmesin istiyorsan ayan beyan konuşma madem o kadar usta var oluştur bir WhatsApp grubu yazın sövün orada. Niteliksiz paylaşımlarınızı başka yerde yapın.

Eminim modlar bu tarz şeylere varacağınızı düşünmeden konu açma izni vermiştir.

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bırakın sıksınlar birbirlerine bize ne s3ten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    salaklık bizde işte, acaba yol gösterir miyiz aman tatsızlık çıkmasın aralarında vs diye bu saçmalıkları okuyup bir de cevap yazıyoruz... bırak işte kim kimin ağzına silah dayıyor biz ne?

asmisinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence arkadaş kontrolü kaybetti bi sakinleşmesi lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    salaklık bizde işte, acaba yol gösterir miyiz aman tatsızlık çıkmasın aralarında vs diye bu saçmalıkları okuyup bir de cevap yazıyoruz... bırak işte kim kimin ağzına silah sokuyor biz ne?
    pardon dayıyor yazmışım yanlış anlaşılmasın, sokuyor olarak düzelttim postumda da...

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında konu tam olarak insanların göründükleriyle oldukları arasındaki farkın aradan kalkmasını anlatıyor.

İlk mesajı okuduğumda s3 sahibine haksızlık yapıldı diye düşünmüştüm, sonra adam yazdı da yazdı belki haklı olacaktı ama o kadar manipüle etti ki olayı bıktırdı resmen. Sonra diğer arkadaşa haksızlık yapıldı kanaati oluştu meğer bir baktık adam arızalı dediği araçla, kullanma denilen yakıt kaırşımıyla gazlamış.
    Biri diğerine ağıza alınmayacak hakaretler etti, diğeri (büyük başarı) sakin kaldı genel olarak) asarımlar keserimler havada uçtu.
    Hadi desek adamlar 20 yaşında kanları deli akıyor sonrasını düşünmüyorlar o da değil .
    Yaşça büyük bu konularda tecrübeli bir sürü adam yazdı çizdi, uzatmayın etmeyin diye, akıl vermeye çalıştı.
    Sonra hop bir anda hepimiz it köpek olduk.
    Saygı görmek istiyorsan önce göstermeyi öğreneceksin. Temelde bu yok işte bizde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alım satımda sadece aracı değil sahibinin de göstermek gerekli artık...

karasimsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sunuda yazayım da bugünlük içimde kalmasın sonra şişkinlik yapıyor , s3 ü 45.000 tl ye almaya hazırım sende hazırsan gelip devrini alayım kem küm etme
    ford dan paramı göndermedin sana bir lafına 3.000 kestirdiğim halde,(inkarda etmişsin) , arabaya yara verdin bu araba toplanacak işleri var e haliyle para harcanacak, arabayı cek paşaoğluna açılsın en yakın noterde de devrini ver kabul mü?
    Her sekilde geliyoruz sana 1 kere yönünü dönmüyorsun bize
    Sende kurtul bizde adı lekelendi zaten arabanın sen onu elinden cıkaramazsın o konuda da yardımcı olayım ben sana eski dostum
    Sen de her türlü fırıldak, dümen mevcut son 14 günün kaldı. Ford boyalı dedin alalım geri dedik, kabuk etmedin. Değer kaybını veya satışa göre zararımı yansıtırım dedin, kabul ettik. Çünkü araç sahibi bilinçli kusurlu mal yollamadı. Arkasında da sonuna kadar durdu. Gelelim aracına " Türlü sözler verip, çıkan sonucuda bildiğin için arabada kusur çıkıp, haksız çıksam bile kabul etmem " lafını yazan sensin. Bu açıkça hakem olarak saydığın sezgin, hilmi, mustafa güneş, hakan tekiner, aklıma gelmeyen tüm bu isimlere alenen ihanettir. İade et yok etmem, masrafını karsıla yok yapmam, uç diyoruz deveyim, diyorsun yürü diyoruz kuşum ben diyorsun. Aracı satıp paranı aldıysan, sattığın araca değer biçmek daha farklı boyutta bir akbabalıktır ki, bu kadar ucuz olduğunu şimdi öğrenip, bir kez daha tiksindim senden. Gelelim aracı satın almaya, sende satın alacak çap olsa arabanı zaten satmazdın. Görüyorum ki hazımsızlığın diz boyu, hangi yörenin havasını biliyorsan onu oyna, çünkü doğaçlama kıvırma para etmez. Mitomani: söylediği yalana inanma hastalığı var. Ben sana teşhisi koydum. 14 gün sonra gelirsen şayet açarız bakarız görürsün kıçına bakarak geri dönersin memleketine ayrıca buraya konu açıp, sonra da rahatsız olup " Bizi ite köpeğe rezil ettin lafı " tüm forum üyelerine hakarettir. Bende satılık araba yok. Akbaba olan belki bir umut kedi+ciğer=mundar denklemine cuk oturan kankan da bilsin ekmek çıkmaz benden size. Ölücülük, siz de baba mesleği sanırım. Demezler mi adama haklısın madem iade et fordu, boya çıktıysa adama ceza kesmişsin, malın kusurlu yaptırmıyorsun. Ümit güler kimse gerizekalı değil. Etek giydireceğim, kendimi yakarım, köprüden atarım, bunların hepsini diyen sensin. Ruhunda ki eteği çıkar. Tüm meseleler çözülecek. Boş lafı boş adam yapar. Söz verip gelip açıcaz arabayı haksızsam arkasındayım dedin ben 14 gün daha beklerim. Sonra bana giydireceğin eteği giyersin. İster çizgili ister kareli zevk senin seç giy hangisini istersen. Haklı insan küfür etmez, hiç etmedim. Sen ettin ben adamlığımdan sustum. Haklı adam R yapmaz. Yine haklı olan adam
    İte köpeğe maskara olduk demez. Sen gelince sana bir kova, tırmık, ve plasik kamyon alalım sen kumda oyna. Özür işine gelince özür dilersin hata ettim kusurlu iş yaptım. Kusurlu arabayı sattım. İftiralar ettim dersen, bu mevzu benim için kapanır. Tüm sözleri vaadleri veren sen, iş ciddiye binince vekilimi yollarım, gelemem vs sana bir tane maddi kefil olacak adam ne burda ne orda var. Senin bu zararı karşılamayacağını insanlar biliyor, biz niye referans kefil olalım. Ödemeyebilir neden biz bu yükün altına girelim diyorlar. Babanın gölgesinde gölgelenip, onun imkanlarıyla bana ahkam kesme, ben yokluktan sıfırdan buraya gelip ve şuan benim olan 2 aracı 2006 sti ve S3' ü babamın bayram harçliklarıyla almadım. Boş lafa gerek yok herkes giydiği pantolonun hakkını versin. Benim kelimelerimi anlayacak kapasite sende yok. Bir insan mizahını zekasını kullanıp cevap vermek yerine küfür ediyorsa hem haksız hem akılsızdır ...

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pardon dayıyor yazmışım yanlış anlaşılmasın, sokuyor olarak düzelttim postumda da...
    Ahahaha. Şunu şuraya bırakayım.

Freud Psikoseksuel Gelişim Kuramı >> Bilgiustam

Genelde ilk bir yıl çocuğun gelişimsel döneminde oral dönem olarak geçiyor. Bebek her şeyi ağzıyla tanıyor haz kaynağı ağız yani. Bu dönemi kusurlu (annesinden uzak, şefkat görmeme vs) geçiren bebeklerde ağızla ilgili saplantıların takıldığı bir erişkinlik oluşuyor psikiyatride. O yüzden böyle ağıza silah sokmalar falan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında konu tam olarak insanların göründükleriyle oldukları arasındaki farkın aradan kalkmasını anlatıyor.

İlk mesajı okuduğumda s3 sahibine haksızlık yapıldı diye düşünmüştüm, sonra adam yazdı da yazdı belki haklı olacaktı ama o kadar manipüle etti ki olayı bıktırdı resmen. Sonra diğer arkadaşa haksızlık yapıldı kanaati oluştu meğer bir baktık adam arızalı dediği araçla, kullanma denilen yakıt kaırşımıyla gazlamış.
    Biri diğerine ağıza alınmayacak hakaretler etti, diğeri (büyük başarı) sakin kaldı genel olarak) asarımlar keserimler havada uçtu.
    Hadi desek adamlar 20 yaşında kanları deli akıyor sonrasını düşünmüyorlar o da değil .
    Yaşça büyük bu konularda tecrübeli bir sürü adam yazdı çizdi, uzatmayın etmeyin diye, akıl vermeye çalıştı.
    Sonra hop bir anda hepimiz it köpek olduk.
    Saygı görmek istiyorsan önce göstermeyi öğreneceksin. Temelde bu yok işte bizde.
    Kendi adıma bir saygıszlık varsa kusura bakma hakkını helal et.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hasan

Sen yokken ustan buna baktıysa duman videosunu sana attıysa sende bunun üzerine 3000 TL kestiysen olay burada biter.Belki ozaman motoru açsan hiç birşey çıkmayacaktı.Sen çıktın bile bile gazladın ettin şimdi masraf 10,000 tutarsa adamdan mı isteyeceksin.Allah kitap düşürmüyorsunuz ağzınızdan bunu da düşünün.
    Gereksiz yere uzatıyorsunuz konuyu.Ya ogün arabayı geri yollayacaktın yada ustan tatilden dönene kadar binmeyecektin.
    Diyelim ki adam sana sıfır sıkıntı dedi arabası için ama senin ustan buna rağmen arabada sıkıntı görüyorum dedi.ilk kez mi araba yapıyor araba kullanıyorsun?Belli ki sorun var sende bunun farkındasın ve kendince fiyat belirlemiş okeyleşmişsin.

Buluşma yeri neresiyse bende orada olmayı çok isterim gerçekten klavyeden herkes atıp tutuyorda yüz yüze gelince ümitcim hasancım ya bro yanlış anladın tamam bende hatalıyım ama seninde yaptığın olmadı diyip makara muhabbet ayrılınıyor ortamda.Tamam olması gerekende bu kimse kimseye bişey yapmasın eyvallah da burada ki amacınız ne.Konuya yorumcular dahil olacaksa burdan da 5 kişi belirleyelim konuya yazalım karara bağlayalım bi susun amk
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaten kankaydık abi ölümüne hemde
    Hasan dedi ki ben küstüm oynamıyorum ite köpeğe maskara olduk
    Hem konu açıp, hemde millete it, köpek demek " PES "

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler