User Tag List

Sayfa 175/386 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon
7320 sonuçtan 3.307 ile 3.325 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı said_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşleyemedikten sonra isterse bütün toprak bor olsun.

Merak ediyorum Bor minerali üzerine çalışan herhangi bir kurum, üniversite veya desteklenen herhangi bir kurum varmı.
    Dualarla işleyeceklermiş, o yüzden bütçenin en büyük payı diyanette biraz dikkat lütfen.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı furkane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustad kendine guldurtuyorsun cidden ispanyada 1 ay sonra halk maskeyi PARA ile satin alabildi. Sen cebindeki parayla maske satin alabildin dimi bugune kadar !! Avrupa onu dahi alamadi algilamada problem yok degilmi ? Avrupada saglik calisanlari kiyafet destegi olmuyacaksa calismama karari alacaklarini belirttiler devlete!!! Gel biraz matematik yapalim persembe gunune 40milyon kisiye mesaj gelecegi soylendi x5 200milyon maske bi gecede uretilmiyor hadi uretilse bunun sevkiyati bi gecede olmuyor. Para ile maske alamiyorsun buyur gel ustad 10 adet maskeni ucretsiz veriyim senin icin uygunsa
    Şaun forumca biz sana gülüyoruz be başkan n'aptın?
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BORu yayma vakfı BORUSOK (Bor Uygulamaları Sanayi Organizasyon Kurumu ) gibi bir dernek kursak iş yapar aslında
    Ağlanacak halimize güldürdün vallahi

O değilde iyi bir sloganla BORUSOK tutar bence
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    devletin verdiği maskeler çok kötü kendi maskeme üflüyorum önü şişiyor bunlarda hiç tepki yok çakmağa üfledim direk söndü kendi önceden aldığımla sönmüyor harbiden

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ustad kendine guldurtuyorsun cidden ispanyada 1 ay sonra halk maskeyi PARA ile satin alabildi. Sen cebindeki parayla maske satin alabildin dimi bugune kadar !! Avrupa onu dahi alamadi algilamada problem yok degilmi ? Avrupada saglik calisanlari kiyafet destegi olmuyacaksa calismama karari alacaklarini belirttiler devlete!!! Gel biraz matematik yapalim persembe gunune 40milyon kisiye mesaj gelecegi soylendi x5 200milyon maske bi gecede uretilmiyor hadi uretilse bunun sevkiyati bi gecede olmuyor. Para ile maske alamiyorsun buyur gel ustad 10 adet maskeni ucretsiz veriyim senin icin uygunsa
    senin haricinde gülen olduğunu sanmıyorum... gel asıl senle matematik yapalım, güya virüs resmi olarak gireli yaklaşık 40 gün oldu, 40 günün sonunda halka maske dağıtılmaya başlandı ve de satış yasaklananı da yaklaşık 25 gün oldu! bana bunun mantığını bir anlatır mısın Bülent'e anlatır gibi, çok gülme ama aklı ermeyen bir adamız sonuçta...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ingiltereden bildiriyorum paramizla maske alabiliyoruz.

Sureci en kotu yoneten ulkelerden biri ingiltere, ama en azindan maskesiz otobuse binmek, markete gitmek yasak dedikten sonra parayla maske satisini yasaklayip, herkese maskesini devlet olarak biz vericez diyip 2 haftadir milleti maskesiz tutmuyorlar.

Burda devletin karaborsa olmasini engelleyip maske dagitma karari cok guzel bir fikir, fakat maskeleri dagitmadan, bu kadar kisiye nasil dagitabilecegini hesaplamadan bu karari almasi hatalidir. Maskesiz markete gidemeyen, maske satin alamayip devletten bekleyen adam isyan etmesin mi?

O kadar maske dagitmak tabii ki kolay degil, zaten o yuzden planlama diye bir kavram var. Once planlarsin, herkese ihtiyaci kadar maske yollayabiliyor musun bakarsin, yollarsin sonra karar alirsin. Karar alip sonra aa o kadar adam da yok maske de yok dersen de bi zahmet insanlar elestirsin.

Bunu yazinca da komik duruma dusen aslinda sen oluyorsun keske farkinda olsan.

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    2 kişi için haftalık 15 adet yollar mısın bana maske. Mesaj gelene kadar da her hafta 15er tane istiyorum.

CVK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Godless Commie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz ne olur ne olmaz diye her şeye minimum 12 saat karantina uyguluyoruz.

İnternetten market alışverişi yaptık diyelim. Bozulacak gıdalar buz dolabında, diğerleri de normalde girmediğimiz bir küçük odada bekliyor.
    Söz konusu bu yerleştirme işlemini yapıp elimizi yıkıyoruz, yeterli süre geçtiğinde de kullanıma sokuyoruz.

Millet beyaz peyniri kolonya ile yıkıyor diye haberler geliyor.
    Manyak mıyız yahu?
    Ben paketli ürünlere direk basıyorum alkolü.

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maske dayanmıyo askerı karmaskesı vardı agız tarafı fıltrelı gıbı bısıler var onu takıyom artık markete felan cıkınca aksamda yıkıyıp kurutuyom. Maskeden daha guvenlı hıssedıyorum

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Godless Commie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz ne olur ne olmaz diye her şeye minimum 12 saat karantina uyguluyoruz.

İnternetten market alışverişi yaptık diyelim. Bozulacak gıdalar buz dolabında, diğerleri de normalde girmediğimiz bir küçük odada bekliyor.
    Söz konusu bu yerleştirme işlemini yapıp elimizi yıkıyoruz, yeterli süre geçtiğinde de kullanıma sokuyoruz.

Millet beyaz peyniri kolonya ile yıkıyor diye haberler geliyor.
    Manyak mıyız yahu?
    Peyniri kolonya ile yıkayanı bilmem ama un paketini musluk altında yıkadığını ve sonra da kuruttuğunu söyleyen komşumuz var. (yapmıştır da var öyle bir potansiyeli )

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çamaşır sulu bezle temizleyip koyuyoruz biz valla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biz direk balkona koyuyoruz 1 gece, hanım şişeli kutulu olanları dezenfekte ediyor, Allah büyük yaptığımız hiç bir şeyin %100 garantisi yok...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

tablo giderek yükseliyor ama duruma alışma oranımız iyi, 1 ay önce günde 5.000 hasta 125 vefat dense korkudan odadan bile çıkamazdık ama şu an aynen şehit cenazeleri gibi oldu, virüse bağışıklık kazanamadık ama 1 haftada 80 lerden 125 e çıkan vefat sayılarına bağışıklık kazandık, neyse mayısta bitecekmiş bayrama yetiştirecekler...

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu akşam ümraniye çarşıdan geçtim tıka basaydı, yolda dönüşte baktım TEM'de avrupadan gelip Çekmeköy'e gitmeye çalışanlar otobanı tıkamış. noooluyoruz aw geçen haftadan bugüne ne değişti ortalık canlanmış dolmuş taşmış insanlar

Devlette enfeksiyon doktoru bir arkadaş 10 Nisan faciasının sonuçları 5-6 güne tabloya yansır diyordu, bugünkü rakamlarda da çok ani bir sıçrama yok. acaba mikrop kapanlar bunu kendine yediremediğinden hastaneye gitmiyor olabilir mi diye düşünmeye başladım.

pozitif olduğunu öğrenenin hastaneden kaçtığı ortamda çok mümkün geliyor kulağa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peyniri kolonya ile yıkayanı bilmem ama un paketini musluk altında yıkadığını ve sonra da kuruttuğunu söyleyen komşumuz var. (yapmıştır da var öyle bir potansiyeli )
    mutfakta ustalar, stajyerlere un yıkatırlardı buda o hesap
    2012 Seat Leon 1.6 TDI DSG Style/2013 Acura ILX 2.0 Premium Pack /2022 VW Golf 1.0 TSI Impression

2023 Nissan Qashqai e-power / 2022 Honda PCX / 2013 Seadoo RXP 260 X

cagalazade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu akşam ümraniye çarşıdan geçtim tıka basaydı, yolda dönüşte baktım TEM'de avrupadan gelip Çekmeköy'e gitmeye çalışanlar otobanı tıkamış. noooluyoruz aw geçen haftadan bugüne ne değişti ortalık canlanmış dolmuş taşmış insanlar

Devlette enfeksiyon doktoru bir arkadaş 10 Nisan faciasının sonuçları 5-6 güne tabloya yansır diyordu, bugünkü rakamlarda da çok ani bir sıçrama yok. acaba mikrop kapanlar bunu kendine yediremediğinden hastaneye gitmiyor olabilir mi diye düşünmeye başladım.

pozitif olduğunu öğrenenin hastaneden kaçtığı ortamda çok mümkün geliyor kulağa

belirti gösterdiğinde ve risk grubunda değilse "aman şimdi gitmeyelim hastane karantina filan zor şeyler, geçer zaten benim yaşımdakileri öldürmüyormuş" diyen insan sayısı hiç ama hiç az değildir bence...

sadece yaşadığım ilçede, yakın çevrede karantinaya alınmış siteler ve köyler var ama rakamlara baktığımızda neredeyse sıfır...

ne demişti Joker?

her şey plana göre gittiğinde kimse paniklemiyor, plan korkunç olsa bile..!
    her zafer acı ister...!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oguzedr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://pbs.twimg.com/media/EVwqn9IX...jpg&name=large

bu ilaç zaten 1 ay öncesinden gündeme gelmişti, yeni bir ilaç bulduk gibi haber yapılmış, bu ortamda bir de şov yapan doktorlarımız ve bilim adamlarımız var...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler