User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
46 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kutluhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samsung Model kodu WW90J6410CW tavsiye ederim.
    Teşekkür ederim hocam, bakayım ürüne

Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem Regal hem Altus kullandım.
    Regal (Vestel yani) TV var bende 2 adet. Birinin garantisi bitti, 3 ay sonra led'leri cortladı. Ötekinin power kartı yanmış garanti bitince.
    Altus buzdolabı ve TV var kayınpederde, tık demeden çalışıyorlar, 6-7 yılı devirmiştir.

Servis olarak da Arçelik'i daha çok beğeniyorum ben.
    Arçelik her zaman yeri bende ayırdır.

Altus çamaşır makinası nasıldır acaba onu emin olamıyorum
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla benim hem çamaşır hem kurutma Vestel. Bir kere kurutma da ucuz bir arıza oldu o kadar. Ancak benim tshirtlerde ufak ufak delikler çıkıyor. Kurutmadan mı çamaşır makinasından mı anlayamadım. Ama bende değiştirirsem başka marka bakıcam.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kimse elektrolux tavsiye etmemiş. ben elektrolux kullanıyorum 7 senedir herhangi bir sorun yaşamadım.
    turbocuk istiyoruz

sinisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk evlendiğimizde lg almıştık 8-9 senenin sonunda kazan rulmanı ses yapmaya başladı, servis makina parası kadar masraf çıkarınca yenisini(yine lg) aldık. eskisini de işyerine getirmiştim, baktım youtubeda tamir videosu var, parçaları sipariş ettim 200tl mi ne tuttu, kendim tamir ettim. 4 senedir de işyerinde paspas havlu falan yıkıyoruz sapasağlam.

Bcaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sinisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk evlendiğimizde lg almıştık 8-9 senenin sonunda kazan rulmanı ses yapmaya başladı, servis makina parası kadar masraf çıkarınca yenisini(yine lg) aldık. eskisini de işyerine getirmiştim, baktım youtubeda tamir videosu var, parçaları sipariş ettim 200tl mi ne tuttu, kendim tamir ettim. 4 senedir de işyerinde paspas havlu falan yıkıyoruz sapasağlam.
    Hocam teknolojik ürünün garantisi bittikten sonra serviste bakım/onarım yaptırmaya karşıyım ben. Fahiş derecelerde paralar çıkıyor sizin örnekteki gibi. Hazır ankaradaymışsınız bu işleri yaptırdığım bir usta denk geldi ve çok memnun kaldım, ismi Mehmet. Telefon numarası da 05066790858. işinde iyi, karakteri iyi, fiyatları da uygun olan bir usta.

olur da yarın bir gün kombi, buzdolabı vs arızası yaşarsanız yardımcı olacaktır diye umuyorum.

Bcaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ::ZaFeR:: Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2017de çamaşır ve buzdolabını bosch , bulaşık makinasını ise arçelik aldık. Herhangi bir problem yok şimdlik. Kurutma makinası araştırıyorum şu sıralar.
    uzun araştırmalar sonunda Samsung kurutma makinasına karar verip geçtiğimiz hafta sonu aldım. Ömür olarak diğerlerinden çok daha uzun gideceği kanısındayım. Bosch almayı düşünüuordum ama mevcut modellerde Alman üretim/montaj yoktu. Samsung kullanan ve memnun olan çok fazla olunca DV90BB9445GH modelini aldım. Çok da övülmüş zaten.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla benim hem çamaşır hem kurutma Vestel. Bir kere kurutma da ucuz bir arıza oldu o kadar. Ancak benim tshirtlerde ufak ufak delikler çıkıyor. Kurutmadan mı çamaşır makinasından mı anlayamadım. Ama bende değiştirirsem başka marka bakıcam.
    Hocam kesinlikle değiştirin, birinden birinde sorun var belki ikisi de sorunlu. Benim tüm eşyalarımı mahvetti..

Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimse elektrolux tavsiye etmemiş. ben elektrolux kullanıyorum 7 senedir herhangi bir sorun yaşamadım.
    Doğrudur hocam ama fazla duymadım markasını bende maalesef, ama değerlendireceğim..

Alıntı sinisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Led TV kullanıyorum, cidden tv konusunda başarılı bir marka. Beyaz eşyada bilmiyorum ama muhakak başarılıdır.

Alıntı Bcaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam teknolojik ürünün garantisi bittikten sonra serviste bakım/onarım yaptırmaya karşıyım ben. Fahiş derecelerde paralar çıkıyor sizin örnekteki gibi. Hazır ankaradaymışsınız bu işleri yaptırdığım bir usta denk geldi ve çok memnun kaldım, ismi Mehmet. Telefon numarası da 05066790858. işinde iyi, karakteri iyi, fiyatları da uygun olan bir usta.

olur da yarın bir gün kombi, buzdolabı vs arızası yaşarsanız yardımcı olacaktır diye umuyorum.
    Alıntı Bcaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun araştırmalar sonunda Samsung kurutma makinasına karar verip geçtiğimiz hafta sonu aldım. Ömür olarak diğerlerinden çok daha uzun gideceği kanısındayım. Bosch almayı düşünüuordum ama mevcut modellerde Alman üretim/montaj yoktu. Samsung kullanan ve memnun olan çok fazla olunca DV90BB9445GH modelini aldım. Çok da övülmüş zaten.
    Hocam ben baktım pek olumlu yorumlar göremedim ***** sitelerde, ben mi yanlış yere bakıyorum acaba..

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bosch siemens profilo grubu yerli üretim makinem var 7 yıldır memnunum. Ailemin evinde de profilo ve arçelik var onda da sıkıntı yok. Ayrıca bosch gruplarında uzatılmış garanti artık pahalı Arçelik daha uygundu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bosch kullanıyorduk dolap çok kötü çıktı, çamaşır makinesinin kendi odası var paslandı.. Şimdi bozulanı, işe yaramayanı samsung'a çeviriyorum..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bosch siemens profilo grubu yerli üretim makinem var 7 yıldır memnunum. Ailemin evinde de profilo ve arçelik var onda da sıkıntı yok. Ayrıca bosch gruplarında uzatılmış garanti artık pahalı Arçelik daha uygundu
    Bende Arçelik Ve Bosch arasında kaldım bu hafta karar vereceğim bakalım

Alıntı cookies Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bosch kullanıyorduk dolap çok kötü çıktı, çamaşır makinesinin kendi odası var paslandı.. Şimdi bozulanı, işe yaramayanı samsung'a çeviriyorum..
    Bence Arçelik alın hocam

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kopya plaka isini cozmekse mesela qr kod ile olmaz.

plakanin icinde nfc etiket olucak.soforler odasi yada emniyetden icine yazilmis ozel bir kod ve araba bilgisi yer alacak.

polis cevirdiginde plakadaki nfc okutacak orjinal olup olmadigi sahte olup olmadigi ortaya cikar.

app plaka basanlar nfc icine emniyetin verdigi o kodu yazamayacak kilitlencek nfc.

anca o sekilde olur.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

plakanin icinde nfc etiket olucak.soforler odasi yada emniyetden icine yazilmis ozel bir kod ve araba bilgisi yer alacak.

polis cevirdiginde plakadaki nfc okutacak orjinal olup olmadigi sahte olup olmadigi ortaya cikar.

app plaka basanlar nfc icine emniyetin verdigi o kodu yazamayacak kilitlencek nfc.

anca o sekilde olur.
    Yani Arçelik plaka mı daha iyi yoksa Bosch plaka mı ?
    Okumadan imzalamam.....

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    buzdolabını siemens aldık bakalım. diğer eşyalar için niyet electrolux. hem tasarım olarak hem özellik olarak yerlilerden iyi ve nerdeyse yerli fiyatına. ben yerlilerin fiyat avantajı olmamasına anlam veremiyorum.
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

anca o sekilde olur.
    yanlış mesaj başlığı
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

anca o sekilde olur.
    Güzel açıklama olmuş ama konular karıştı sanırım, bende baktım App plaka konusu ile alt alta gelmiş, yine de güzel tavsiye hocam emniyet sanırım onu dikkate alır..

Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani Arçelik plaka mı daha iyi yoksa Bosch plaka mı ?
    Arçelik diyorum ben artık

Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buzdolabını siemens aldık bakalım. diğer eşyalar için niyet electrolux. hem tasarım olarak hem özellik olarak yerlilerden iyi ve nerdeyse yerli fiyatına. ben yerlilerin fiyat avantajı olmamasına anlam veremiyorum.
    Yerliler ucuz olmalı ki yerliye talep çoğalsın ama işte biz ülke olarak iç pazaramız da daha gelişemedik, nasıl kalkınıcaz ne zaman düzelicez hiç bilmiyorum..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel diyelim arkadaşlar..

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben 8 sene önce bosch aldım. alırken de forumlarda alman üretimi olan modellere bakın demişlerdi. öyle yaptım. sorunsuz kullanıyoruz. sadece deterjan koyma yerinin kenarlarında ufak paslanma sebepli boya atmalası var. ufak bir zımpara boya yapsam mı diyorum bazen hanımdan izin çıkmıyo aynı makinanın tr versiyonu kayınpederlerde vardı tişörtleri vs deliyordu. arçelik aldılar sonrasında ondan memnunlar ama o da kazan rulmanı çabuk bozuldu. muhtemelen kullanım alışkanlıkları yüzündendir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcemrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 8 sene önce bosch aldım. alırken de forumlarda alman üretimi olan modellere bakın demişlerdi. öyle yaptım. sorunsuz kullanıyoruz. sadece deterjan koyma yerinin kenarlarında ufak paslanma sebepli boya atmalası var. ufak bir zımpara boya yapsam mı diyorum bazen hanımdan izin çıkmıyo aynı makinanın tr versiyonu kayınpederlerde vardı tişörtleri vs deliyordu. arçelik aldılar sonrasında ondan memnunlar ama o da kazan rulmanı çabuk bozuldu. muhtemelen kullanım alışkanlıkları yüzündendir.
    Bende hala karar veremedim hocam ne almam gerektiğini herkes bir şey söylüyor kafa karıştı iyice

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende hala karar veremedim hocam ne almam gerektiğini herkes bir şey söylüyor kafa karıştı iyice
    bazı yerli bosch modellerinde kıyafetlerde delik problemi oluyordu aldığım dönemde baya kişide vardı bu sorun. hatta şuan şikayetvar sitesine baktım çamaşır makinesi kıyafetleri deliyor diye yazınca bir sürü kayıt çıkıyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler