User Tag List

Sayfa 48/53 İlkİlk ... 384647484950 ... SonSon
1002 sonuçtan 894 ile 912 arası

Konu: En çılgın polis diyaloglarıi

Rea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Liseye gectiğim zamanlar yeni çamlıcada dedemin kartalla ara sokaklarda yanlamaya çalışıyorum Müteferrikanın yanına dogru inerken sağa dönmemle kırmızı mavi ışıkları görmem bir oldu.
    P: İyi akşamlar ehliyet ruhsat lütfen.
    B: Abi ehliyet yok buyur ruhsatı veriyim.
    P: Arabayı bağlicaz ehliyetin yoksa.
    B: Abi allah için dedem tütüncüye gönderdi eve dönüyodum yapma eyleme.
    P: (Arabaya baktı) kaç model bu?
    B: 1994 abi beğendiysen satıcak galiba dedem aliyim numaranı ama arabayı bağlama ya.
    P: Oluru ne olur bunun?
    B: abi valla 11 verdiler satmadı ama satcak mecbur hacca gitcek.
    P: (verdi numarasını) Oo sevabada gireriz lan dedi yanındakine.
    P2: E bağlamicakmıyız kerim abi?
    P: Affedelim bu seferlik. Hadi dön evine dedemede ver numaramı.
    B: Saolasın kerim abim hadi allah kolaylık versin
    P: Saol aslanım hadi dikkatli sür

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Antepden Ankaraya doğru geliyorum Antep otoban bağlantı yolunda genel çevirme ile başladım 2-3 ekip otosu dikkat etmedim trafik var mıydı aracı aradılar torpidonun içine bagajda bas kutusuna varıncaya kadar valizleri açtırıp bakıyorlar nereye gidiyon ne iş yapıyon burda ne işin var bir taraftan gbt sorgulanıyor araçta egzoz film ne ararsan var en az 15-20dk sürdü oradan çıktım otobanda giderken Adana tarafında benzinliğe vermişler trafik akışını orada da durdurdular ortalık mahşer yeri ben ekip otosunu zırhlıları sayamadım bu sefer aracı bağladılar diye düşünürken Antep çıkışı aradılar dedim olsun yine biz arayalım orada yine 15-20dk nerden geldin nereye gidiyon ey yolcu soruları oradan da ayrıldım pozantıyı indim artık otoban bitecek yokuş yukarı çıkıyorum kukalarla yol daralıyor gittikçe öyle bir görüş açısı varki kukaların bitiminde ne var göremedim karşımda ekip otosu onun yanında zırhlı araç bir kaç sn şaşkınlık evresi zor durdum özel hareketçılarla muhattap olmaya başlamıştım aracın yanına geldi araç yere yakın camı açtım iki büklüm oldu konuşcam diye üstünde techizat filan var bu nasıl araç in arabadan dedim kesin bağladılar arabayı bu sefer indim nufüs cüzdanını al gel dedi bende derin bir ohhhh verdim nüfus cüzdanını aç bagajı arama yapıcaz adama birşey demeye korkuyorsun dedim bakın 3.kez aranıyor araba geldiğim yol belli yok dedi arayacağız iyi dedim valizlerin içine kadar baktılar başladı yine ahiret soruları iyi dedi gidebilirsin Aksaray'a şehir merkezine az kaldı hava karardı tekrardan çevirme yine durdurdular bu sefer araçtan inmedim direk nüfus cüzdanını verdim gbt ye baktılar gönderdiler dedim birşey mi var yok birşey dediler Şereflikoçhisara geldim eminyetin önüydü yanlış hatırlamıyorsam yine çevirme durdurmazlar mı durdular ben de sinir tavan direk araçtan hızlı bir şekilde indim bagajı açtım valizleri yere koydum al dedim ne var ne yok arabayı da alın al bu da nüfus cüzdanı bana birşey sorma gittim yolun kenarına bekliyorum herkes bakıyor şaşkın şaşkın yeter artık dedim polis yelekli birisi geldi ne oluyor filan antepten yola çıktım gidemiyorum amirim nasıl yani dedi bu dedim kaçıncı her aramada 10-15dakika sürüyor sürekli sorular nereye gidiyon ne iş yapıyon bunları soracaksan konuşmayalım bu olaydan 2-3gün geçti beyaz rocco patladı Ankara'nın merkezinde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı korki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antepden Ankaraya doğru geliyorum Antep otoban bağlantı yolunda genel çevirme ile başladım 2-3 ekip otosu dikkat etmedim trafik var mıydı aracı aradılar torpidonun içine bagajda bas kutusuna varıncaya kadar valizleri açtırıp bakıyorlar nereye gidiyon ne iş yapıyon burda ne işin var bir taraftan gbt sorgulanıyor araçta egzoz film ne ararsan var en az 15-20dk sürdü oradan çıktım otobanda giderken Adana tarafında benzinliğe vermişler trafik akışını orada da durdurdular ortalık mahşer yeri ben ekip otosunu zırhlıları sayamadım bu sefer aracı bağladılar diye düşünürken Antep çıkışı aradılar dedim olsun yine biz arayalım orada yine 15-20dk nerden geldin nereye gidiyon ey yolcu soruları oradan da ayrıldım pozantıyı indim artık otoban bitecek yokuş yukarı çıkıyorum kukalarla yol daralıyor gittikçe öyle bir görüş açısı varki kukaların bitiminde ne var göremedim karşımda ekip otosu onun yanında zırhlı araç bir kaç sn şaşkınlık evresi zor durdum özel hareketçılarla muhattap olmaya başlamıştım aracın yanına geldi araç yere yakın camı açtım iki büklüm oldu konuşcam diye üstünde techizat filan var bu nasıl araç in arabadan dedim kesin bağladılar arabayı bu sefer indim nufüs cüzdanını al gel dedi bende derin bir ohhhh verdim nüfus cüzdanını aç bagajı arama yapıcaz adama birşey demeye korkuyorsun dedim bakın 3.kez aranıyor araba geldiğim yol belli yok dedi arayacağız iyi dedim valizlerin içine kadar baktılar başladı yine ahiret soruları iyi dedi gidebilirsin Aksaray'a şehir merkezine az kaldı hava karardı tekrardan çevirme yine durdurdular bu sefer araçtan inmedim direk nüfus cüzdanını verdim gbt ye baktılar gönderdiler dedim birşey mi var yok birşey dediler Şereflikoçhisara geldim eminyetin önüydü yanlış hatırlamıyorsam yine çevirme durdurmazlar mı durdular ben de sinir tavan direk araçtan hızlı bir şekilde indim bagajı açtım valizleri yere koydum al dedim ne var ne yok arabayı da alın al bu da nüfus cüzdanı bana birşey sorma gittim yolun kenarına bekliyorum herkes bakıyor şaşkın şaşkın yeter artık dedim polis yelekli birisi geldi ne oluyor filan antepten yola çıktım gidemiyorum amirim nasıl yani dedi bu dedim kaçıncı her aramada 10-15dakika sürüyor sürekli sorular nereye gidiyon ne iş yapıyon bunları soracaksan konuşmayalım bu olaydan 2-3gün geçti beyaz rocco patladı Ankara'nın merkezinde
    Bari göstermelikte olsa 1 nokta, bir virgül kullansaydın.......
    Okumadan imzalamam.....

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gene seneler önce

o zamanlar amcam kaportacılık yapıyor.tofaş alıp topluyor satıyor.c.tesi geceden arkadaşlarla takılmak için elindeki (34 jbb ..) beyaz kartalı aldım.

3 kafadar fenere gittik.ortam cıvıl cıvıl havada güzel herkez sokaklarda.çogunuz fenerbahçedeki ağacı bilir.tam o köşede çevirme var.

polis önümüze öyle atladıki dedik arabada bomba var bizi indirdiler.klasik ehliyet ruhsat.(amcam yeni almış,ruhsat eski sahibin üzerine) peşinede arabadan çıkartıp üst aradılar.hemde fenerbahçenin göbeginde.bu sefer başladılar aracı aramaya
    pense,çekiç,levye,matkap...
    polis:bunlar ne lan
    bendeniz:amcam kaportacı arabada onun
    polis:ruhsatta soyadın tutmuyor.
    bendeniz:yeni aldı aracı
    polislakada mühür yok
    bendeniz ne mk... içimden tabi
    yanımıza bir polis bindirip.aracı eski kuşdili karakoluna çektirdiler.(fanatik fenerbahçe taraftarı iyibilir)dedik arabayı baglıcaklar herhalde.bir baktık bizide attılar içeri

dedik naptık biz amirim.plakada mühür yok.cep teli.o zamanlar yok(yani okadar eski)kimseyide arıyamıyoruz.ilkten kimseyide aratmadılar.baya bir süre sonra ailelerimizi aradık.salya sümük hepsi kapıda.

tabi babamda 3-5 paket çay,şeker adam işi biliyor.

plakada mühür yok diye c.tesi gecemiz ve pazar sabah 12 ye kadar karakolda misafir kaldık.
    gerçek plakada bagajdan çıktı

o 1 gecede gördüklerim.bana bir ömür yetti.ders aldıkmı.ilerki konularda yazarım

1hafta sonra arkadaşlarla 1 tepsi baklava yaptırıp karakola bıraktık.

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birgun arkadasin ablsinin arabsiyla gidiyoruz(golf7) ben sag koltukta...Neyse bir viraj var biz olum viraji diyoruz(ozal aksa gaz onu adanalilar bilir).Virajda hem egim ters hemde yol cok kaygan onunde gozukmuyor surekli kaza oluyor

Neyse ben hemen esc spor moda aldim,dedim kanka dagit arabayi azcik eglenelim demeye kalmadan tam kasap gibi dalicaz yolda 10-15 tane insan.Yolda araba parcalari,sagda bir tane yamuk yumuk arkadan yemis hyundai getz.

Hemen cami actim noldu dedim?"Abi arabanin biri kaydi park halindeki getze vurdu kacti dedi" Onume bir baktim vuran araba radyatoru delmis,suyu aka aka yoldan saga donmus(deanmartinin ordan kenan evrene dogru)

Dedim moruk yapistir takip edecez suyu bitene kadar kacamaz su izi kaybolmadan yuru suyu bitincede cok uzaklasamaz falan dedim.Biz bir gidiyoruz anlatamam bir yandan karnima gulmekten agrilar girdi bir yandanda ucuyoruz kirmizida falan durmak yok Hatta o kadar hizlanmisizki izler bir anda saga ara sokaga donmus(kenan evrene cikmadan saga).Biz abs falan duramadik Bir ilerden ciktik sag sag yapip donduk girdigi yere

Hemen ara sokakta bir tane clio symbol,on tampon falan hicbirsey yok.Arabayi park ettik aradim polisi."Dedim boyle boyle vurdular,kactilar takip ettik.Vurdugu araba surda,kacan araba burda icinde kimse yok plakasi bu falan filan"bana diyorki israrla sokak numarasi ver."memur bey bilmiyorum bakin sura sura tutturdu sokak numarasi vermezsen ihbar alamam.Dedim bekleyin...Actim hemen haritayi,"Dedim 79082. Sokakmis.Tamam tesekkurler dedi kaptti.

Lan dedim getzin yanina gidelim simdi adam gelir melir arabaya mevzu cikartir Adanada hic cekemem dedim,nasilsa fotolarini falan cektik polise soyledik dedim.Getzin yanina gittik zaten symbol ön tamponu,plakayi falan orda birakmis gitmis Yani atraksiyona girmesekte olurmusuz.Getz park halindede sahibi ortada yok.Polisi bir daha aradim biri vurdu kacti,birinin sahibi yok bari belediyeyi arayin yolu temizlesin herkes catir cutur geciyor.Bana diyorki trafik isiginda,kaldirimda veya agacta hasar varmi Dedim abi var gelin,trafik cok kotu burda yol kapandi falan

Ulan 30 dk oldu gelen yok,45dk oldu gelen yok.Hemen onundeki mekana oturduk dedim cay icelim.1 saat sonra seke seke bir golf7 daha geldi,clionun tamponu plakayi aldilar gittiler Ben boyle napiyorsunuza falan getirdim olayi baktim hirliyorlar lan dedim polis gelmiyor banane Parcalari topladi gitti onlarda,ben aradim boyle boyle elimde vurdugunun fotosu var...vs

Ne arayan oldu nede soram Fotolari plakayi kapatip ekledim,getzin sol on tampondan ziyade sag tekerlerde kaldirima vurmus pert.Clionun tampo ve plakayi olay yerinde gorebilirsiniz ordan gelip geri aldilr.Clioyuda orda yakalamistik ahaahwh

Kendi kendimize guzel atraksiyon yakalamistik ben eglendim yani

slave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yıllar önce paşaoğlu garage da levent diye hatırlıyorum abi bir hikaye anlattı ama doğru ama yanlış baya gülmüştük polisle olan diyoloğuna olay şu şekilde anlatıldı

clio rs var abide ön camda o zaman meşhur fk marka devir saati var eşşek kadar spec olan park orman önündeki yolda geliyor jandarma çevirmesi varmış neyse çeviriyorlar ama bir heyecanla devamı 7

aklımda kaldığınca diyolağa döküp yazıyorum ;

jandarma er : komutanım arabada radar tarayıcı gibi birşey var ?
    komutan : in aşağı bu ne radar için mi
    araç sahibi : yok komutanım o saat ?
    komutan : ne saati nie 11 e kadar o ?
    araç sahibi : HİCRİ SAAT komutanım dedem için aldım
    komutan : tamam bırakın geçsin

aklımda kaldığınca hikaye bu

35AB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu ilk defa gördüm bende bir anımı anlatayım

vti almıştım daha ilk gün. tanıdıktan olduğu için gündüz muhabbet sohbet akşam dönerim demiştim her neyse çıktım yola izmire dönüyorum 1 yıldır dizel araba kullanmanın verdiği açlıktan sonra canını ala ala kullanıyorum arabayı. bi yola saptım yol baya dümdüz tek bir aydınlatma yok tek bir araba geçmiyor ama meğer yolun devamında bölge trafik müdürlüğü tarzı bir şey var. polisler yatmış pusuya hiç anlaşılmıyor. yol da o kadar ıssız ki 10 km öteden polis egzos sesimi duyup ellerini ovuşturmaya başlamıştır. son ana kadar anlamadım tabi sonra feneri üzerime tutunca noluyor la dedim içimden bi baktım polis hadi bakalım dedim hayırlı olsun hediyesi verecekler.

hemen ehliyet ruhsat istedi tabi. dedi bu nasıl egzos sesi daha nerden duymaya başladık. bende o anın verdiği panikle ehliyeti arıyorum noter belgesi cart curt derken araba çorba olmuş bulamadım ehliyeti baya bir aradım aradım polisler de irite olmaya başladı. tam o sırada daha sapağın başında nasıl olduysa bir araba çevirme olduğunu farkedip geri döndü. polisler bunu farkedince bi uzaklaştılar aralarında konuştular. sonra "hadi yırttın iyisin git git" diyip ekip arabasıyla o geri dönen adamın peşine düştüler son sürat. ne olduğunu bile anlamadım o an şaşırdım çünkü daha önce hep polislerin böyle kovalamacalara girmediklerini okumuştum. vallaha dedim şanslı günümmüş belki ehliyeti istedikleri gibi çıkartıp versem işlem başlatacaklardı o kaçan arabayı falan da görmeyeceklerdi.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ü.T > Türk Adaleti
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    "Galerici Ünal T."

Vay arkadaş adam galerici oldu.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10 yıl önceki bir mevzu, kulakları çınlasın arkadaşımın..
    şimdi görüşmüyoruz eften püften bi sebebten neyse anlatayım ;

Kasımpaşa stadın orda ekip cevirdi bizi 2 arabayız.
    arabayı kullanan arkadaşıma sordu ; alkol varmı ?
    cocuk var dedi

İçinden sorguluyorum ulan sabahtan beri beraberiz bu cocuk benden habersiz ne ara içti

polis aleti çıkartı 5 kere falan üfletti hep 0 çıkıyor.
    adam en son dediki ne içtin sen?

arkadaşım ; aslında içmedim alet ne kadar doğru ölçüyor onu öğrenmek için yaptım dedi
    polisler bile yere yattı gülmekten.
    médiocrité partout

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ne dedileerrrr? iyisin dedileeer ; )

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sene yazın yaşandı bu diyalog..

Evde oturuyordum, arkadaşı aradım gel dışarı çıkalım yürürüz dedim Yeniköy'e gittik, arabayı ara sokağa bıraktım.

Zeynel'de bir şeyler atıştırdık, kalktık Zeynel'in hizasından yürüyoruz, yavaş yavaş. 2 tane Bekçi (bilmiyorum) polis geldi;

+Beyler iyi akşamlar kimlikler
    - Siz kimisiniz?
    +Bekçi Polis
    - Ben de sizin görebilir miyim dedim (Daha önce hiç görmedim) 1 seneye yakındır varmış.

Abi, elimi cebime atıyorum hani para cebinizde olduğunu bilirsiniz ama kaybolur ya abi kocaman ehliyet cepte kayboldu, arkadaşta polislerin yanında ki diyor ki ee arabayı nasıl süreceksin ehliyetin yoksa. Şimdi ehliyet olmadığına mı yanayım, yanımda ki arkadaşın bu saçma sözüne mi yanayım derken falan, cepten çıktı ehliyet, kontrol falan iyi akşamlar dediler..
    Ben de kusura bakmayın, daha önce görmedim ilk defa rastladım deyip geçtim, sağ olsunlar anlayışlı arkadaşlardı..
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aq kırığının kasılmasına bak sanki 100 tane terörist vurmuş bi de basın açıklaması yapıyor

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 yıl önceki bir mevzu, kulakları çınlasın arkadaşımın..
    şimdi görüşmüyoruz eften püften bi sebebten neyse anlatayım ;

Kasımpaşa stadın orda ekip cevirdi bizi 2 arabayız.
    arabayı kullanan arkadaşıma sordu ; alkol varmı ?
    cocuk var dedi

İçinden sorguluyorum ulan sabahtan beri beraberiz bu cocuk benden habersiz ne ara içti

polis aleti çıkartı 5 kere falan üfletti hep 0 çıkıyor.
    adam en son dediki ne içtin sen?

arkadaşım ; aslında içmedim alet ne kadar doğru ölçüyor onu öğrenmek için yaptım dedi
    polisler bile yere yattı gülmekten.

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne dedileerrrr? iyisin dedileeer ; )
    karakolu basmıs memurları gözaltına almış gibisin dediler

dizide yaşanan sanal olaylara dellenen tayfa bu görüntüdeki polislerden rahatsız olmadımı acaba

adam çıkmış demeç veriyor onlarda dinliyor dalga geçisşini.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karakolu basmıs memurları gözaltına almış gibisin dediler

dizide yaşanan sanal olaylara dellenen tayfa bu görüntüdeki polislerden rahatsız olmadımı acaba

adam çıkmış demeç veriyor onlarda dinliyor dalga geçisşini.
    Benim de dikkatimi çekti. Saçma demek bile çok saçma geliyor bu olay için.

Gündemi meşgul etmemesi gereken bir olay, üstelik malın gibi açıklama yapıyor. Haber değeri taşıyormuş gibi bunu çekip yayınlıyorlar bir de.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ateş ettik yani ?
    médiocrité partout

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aq kırığının kasılmasına bak sanki 100 tane terörist vurmuş bi de basın açıklaması yapıyor
    Sırf şu basın toplantısı ortamını yaratmak için yapmadılarsa ne olayım 235 lira yazmışlar zaten ne ki

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)