User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Laptop alıcam tavsiyesiniz hangilieridir??

Murat Özcan
    Misafir

Arrow Laptop alıcam tavsiyesiniz hangilieridir??

arkadaşlar öncelikle böyle bir konu vardı sanırım ama aradım göremedim neyse,benim 4 ay önce aldıgım ACER ASPIRE 5740 G laptobumdan cok memnundum lakin bir arkadaşımın ihtiyacı oldugu için onu kıramadım ve kendısıne sattım şimdi bu laptopun üzerine hangi markalar çıktı benim makinanın özellikleri özelliklede oyun oynamak için gayet basarılıydı oyun için başka marka bir ekran kartı daha iyi diyorlardı ama ismini tam hatırlayamadım;

özellikleri:

INTEL CORE İ5 TURBO İŞLEMCİ

ATI MOBİLİYT RADEON HD 5650 EKRAN KARTI

15,6 HD LED EKRAN

4 GB MEMORY

500 GB HDD,

genel olarak özellikleri böyle hepsını yazmadım uzun oldugu ıcın fiyat aralıgım 1 500 tl arası bu makınadan sonra hangı cihazlar benim işimi bu makınadan fazla ve aynı degerde gorur yardımlarını beklıyorum arkadaslar ..

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen hafta çok araştırıp bu linktekini aldım bu fiyata bu özellikler başka bir laptopda yok tavsiye ederim Murat.

Asus N53SN-SZ024V | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

Not: Vatanda yeni açılan şubelerde açılış haftasına özel kampanyalar oluyor %20 indirim yapıyorlar.Onlarıda takip et derim.

COOLFEAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alienware alieware al fıttırıcaksın suana kadar yaptıgım e iyi tercih hpden sonra allahın lütfu gibi geldi
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Murat Özcan
    Misafir
    Alıntı Enes-x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta çok araştırıp bu linktekini aldım bu fiyata bu özellikler başka bir laptopda yok tavsiye ederim Murat.

Asus N53SN-SZ024V | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

Not: Vatanda yeni açılan şubelerde açılış haftasına özel kampanyalar oluyor %20 indirim yapıyorlar.Onlarıda takip et derim.
    aga zaten vatana bakıcam bırazdan ben eskı bılgısayarımı ordan almıstım gene ordan alıcam dedıgın urune bırazdan gıdıp bakıcam

Murat Özcan
    Misafir
    Alıntı COOLFEAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alienware alieware al fıttırıcaksın suana kadar yaptıgım e iyi tercih hpden sonra allahın lütfu gibi geldi
    eyw usta onuda degerlendırmeye alıp ıncelıcem gıdınce

yan53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende enesin ornek verdiği bilgisayarın aynısı bluraylısını aldım pc özellık olarak cok guzel ** tus takımı bıraz bosluga basıyorsun gıbı gelıyor ve ekranlarında sorun cıkıyor cogunlukla bnmkını 14. gününde sorun cıktı die iade ettim baska aldım ..normalde 3000 lira olan dell xps 520S suan ındırımde vatanda 2300 lerde felan ondan almanı tavsıye ederım ben aldım kasa olarak ses ve ekran kalıtesı olarak asustan ıyı ..bunu asus kullanmıs bırı olarak soyluyorum...asustan tek farkı asusun ekran kartı 550m dell 540m aynı sayılır yanı...bir düşün derim..zaten asus ve dellden baska bu fıyatlarda bu ozellıklerde baska pc yok..

http://www.vatanbilgisayar.com/dell-...spx?I_ID=53704

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oyun oynuyorsan asus N53 favorim hangi modelini alırsan al pişman etmez oyle diyim

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    notebook tavsiyesi değil ama yeni konu açmak istemedim.. toshiba satellite p200d-11l kullanıyorum son zamanlarda kendiliğinden kapanmaya başladı,özellikle 2-3.bir explorer sayfası açtığımda kasılıyo ve belli bir süre donduktan sonra kapanıyor. Nedeni nedir,ne yapmalı,ne kadar sıkışmıştır bilen var ise..

utkuselamoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dell ii gider
    utku selamoğlu

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı |KaAn| Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    notebook tavsiyesi değil ama yeni konu açmak istemedim.. toshiba satellite p200d-11l kullanıyorum son zamanlarda kendiliğinden kapanmaya başladı,özellikle 2-3.bir explorer sayfası açtığımda kasılıyo ve belli bir süre donduktan sonra kapanıyor. Nedeni nedir,ne yapmalı,ne kadar sıkışmıştır bilen var ise..
    Tozlanmış olabilir belkide ...

msi laptop var oyun oynarken kapanıyordu aşırı ısınınca süpürgeyle alttan tozları aldım ferahlıyordu alet 2-3 ayda bir yapmak gerekiyor bazen

yan53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fanı iyi sogutmuyordur ya altını yuksek tut hava alsın yada ac fanını guzel bı temızle rahatlar pc

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2x teşekkür.

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...tavsiyesi.html

geçenlerde bende bu konuda arkadaşlarla baya bi bilgi alışverişi yaptım sağolsunlar, isterseniz inceleyin

bi tavsiye ile bu laptop'ı aldım baya kişiyede sordum tabi

VPCF13S8E/B (VPCF13S8E/B, VPCF13S8E/B.CEU) : Teknik Özellikler : VAIO & Bilgi Teknolojileri : Sony

Bütçe ne kadar bilmiyorum ama kesinlikle pişman etmicek bi makina ilk günler canımı sıktı fan sesi sebebiyle ama oda 2 gün sürdü rodajmı yaptı artık ne yaptıysa oyunları full grafik oynuyorum kasma sıkıntısı ve ısınma kesinlikle yok ekran kalitesi çok çok iyi tavsiye ederim..
    Livestrong

TheAce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 kere attım yanlışlıkla mesajı

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Toshiba almada ne alırsan al yeni nesilleri hep sıkıntılı müşteri memnuniyeti servis hizmeti sıfır hatta sıfırın altında. tnb türkiye nin sattığı hiçbirşeyi evime sokmam
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Murat Özcan
    Misafir
    Alıntı yan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende enesin ornek verdiği bilgisayarın aynısı bluraylısını aldım pc özellık olarak cok guzel ** tus takımı bıraz bosluga basıyorsun gıbı gelıyor ve ekranlarında sorun cıkıyor cogunlukla bnmkını 14. gününde sorun cıktı die iade ettim baska aldım ..normalde 3000 lira olan dell xps 520S suan ındırımde vatanda 2300 lerde felan ondan almanı tavsıye ederım ben aldım kasa olarak ses ve ekran kalıtesı olarak asustan ıyı ..bunu asus kullanmıs bırı olarak soyluyorum...asustan tek farkı asusun ekran kartı 550m dell 540m aynı sayılır yanı...bir düşün derim..zaten asus ve dellden baska bu fıyatlarda bu ozellıklerde baska pc yok..

VATAN COMPUTER - DELL - XPS-502S CORE İ7 2630QM-2.0GHZ-4GB-500GB-15.6"-DVDRWBR-2048MB GT540M-BT-CAM-W7PR - Notebook
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyun oynuyorsan asus N53 favorim hangi modelini alırsan al pişman etmez oyle diyim
    Alıntı utkuselamoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dell ii gider
    Alıntı 307xsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tozlanmış olabilir belkide ...

msi laptop var oyun oynarken kapanıyordu aşırı ısınınca süpürgeyle alttan tozları aldım ferahlıyordu alet 2-3 ayda bir yapmak gerekiyor bazen
    Alıntı yan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fanı iyi sogutmuyordur ya altını yuksek tut hava alsın yada ac fanını guzel bı temızle rahatlar pc
    2x teşekkür.
    Alıntı Livestrong Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...tavsiyesi.html

geçenlerde bende bu konuda arkadaşlarla baya bi bilgi alışverişi yaptım sağolsunlar, isterseniz inceleyin

bi tavsiye ile bu laptop'ı aldım baya kişiyede sordum tabi

VPCF13S8E/B (VPCF13S8E/B, VPCF13S8E/B.CEU) : Teknik Özellikler : VAIO & Bilgi Teknolojileri : Sony

Bütçe ne kadar bilmiyorum ama kesinlikle pişman etmicek bi makina ilk günler canımı sıktı fan sesi sebebiyle ama oda 2 gün sürdü rodajmı yaptı artık ne yaptıysa oyunları full grafik oynuyorum kasma sıkıntısı ve ısınma kesinlikle yok ekran kalitesi çok çok iyi tavsiye ederim..
    Alıntı TheAce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 kere attım yanlışlıkla mesajı
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toshiba almada ne alırsan al yeni nesilleri hep sıkıntılı müşteri memnuniyeti servis hizmeti sıfır hatta sıfırın altında. tnb türkiye nin sattığı hiçbirşeyi evime sokmam

arkadaşlar hepinize önerileriniz için teker teker teşekkür ederim,bütçem 1 500
    1 800 arası tercihimide vatan computerden yana kullanacağım bugun baktım güne özel indirim varmış eskı kullandıgım laptop acer di bugun de baktıgımda acerin i7 işlemcili bir makinası vardı gayet uygun geldi bana;

VATAN COMPUTER - ACER - AS5745G CORE İ7-740QM 1.73GHZ-4GB-500GB-DVDRW-15.6''-2048MB GT420M-CAM-BT-W7PRE - Notebook

TheAce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -MuRaT- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize önerileriniz için teker teker teşekkür ederim,bütçem 1 500
    1 800 arası tercihimide vatan computerden yana kullanacağım bugun baktım güne özel indirim varmış eskı kullandıgım laptop acer di bugun de baktıgımda acerin i7 işlemcili bir makinası vardı gayet uygun geldi bana;

VATAN COMPUTER - ACER - AS5745G CORE İ7-740QM 1.73GHZ-4GB-500GB-DVDRW-15.6''-2048MB GT420M-CAM-BT-W7PRE - Notebook
    acer iyi diyorsan al gitsin, fiyat gayet uygun... blackberry bile 919 lira 9780 modeli... indirimi bulmuşken kaçırma

Murat Özcan
    Misafir
    Alıntı TheAce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acer iyi diyorsan al gitsin, fiyat gayet uygun... blackberry bile 919 lira 9780 modeli... indirimi bulmuşken kaçırma
    indirim maalsefe bugune ozelmıs kacırdım ama bu aralar aceri alıcam sanırım şu ana kadar sorunsuz kullandım umarım tekrardan öyle olur

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)