User Tag List

16 sonuçtan 1 ile 16 arası

Konu: banka kredisi (taban model sınırı?)

brkkksln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

banka kredisi (taban model sınırı?)

selam arkadaşlar.
    taşıt kredisi çekmek istesek bankalar kaç modele kadar taşıt kredisi veriyor acaba?
    alt sınır nedir? 2003 falan oluyor mu?
    birde kredi için alınacak aracın hangi evraklarını istiyorlar?yani almayı planladığım aracın hangi evraklarını istemeliyim araç sahibinden?

yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5 yas sınırı dıye bılıyorum

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vw araçları için 10 yaşa kadar kredi sağlayan bir site vardı adı aklıma gelmedi :S
    Instagram: mutusgarage

mgnPower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yer yer 10 yasa kadar veriyorlar. ruhsat fotokopisi yeterli oluyor. lakin tasit kredisi yerine tuketici kredisini tvsiye ederim. en azindan rehin koymuyorlar ve bunun ilave masraflari olmuyor. islemler cok daha kolay ve zahmetsiz oluyor.

devil_berk22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Taşıt kredilerinde yaş sınırı 5 ancak 5 yaşın üzerindeki araçlar içinde ihtiyaç kredisiyle alabilirsin buda faiz oranını bi miktar arttırır

ismail_karakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    8 yıla kadar veriyorlardı fakat yaş arttıkça kasko değeri üzerinden verdikleri para azalıyor. Mesela 0 aracın fiyatının tamamına kredi çıkarken 8 yaşındakinin %40'ına çıkıyor. Oranları tam bilmiyorum ama bu şekilde.
    İsmail Karakaş-- ANTALYA--07 CAR 98(SOLD)

07 AL 114 64 JAWA 250

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bankadan bankaya göre değişiyor sanırım.öyle anladım yazdıklarınızdan.

bir tane 2003 3.30ci ve bir tane 2005 1.20i var ama bakalım.1 in km az daha yüksek 3 ten ama gönlüm 3 e kayıyor açıkcası.

ihtiyaç kredisinin faizi azımsanmayacak kadar fark ettiriyordu diye duydum.
    gerçi ben hala ara ara saxo vts 106 gti bakıyorum kendime ama bende anlamış değilim noluyo bana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben lancer'i alirken mecburen tasit kredisi kullandim. sonra rahat duramadim tuketici cekip tasit kredisii kapattim. cekerken birazda fazla cektim bi kac kerede tatil yaptik uzerine ugrsmasi ayri bir sorun kredin bittiginde tafige verecegin rehin kaldirma yazisina 270 lira para verdim. birde ustune git gel oradan oraya kostur virik zirik offffff anlatmakla bitmez. devlet isi neticede oradan oraya bugun git yarin gel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mgnPower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben lancer'i alirken mecburen tasit kredisi kullandim. sonra rahat duramadim tuketici cekip tasit kredisii kapattim. cekerken birazda fazla cektim bi kac kerede tatil yaptik uzerine ugrsmasi ayri bir sorun kredin bittiginde tafige verecegin rehin kaldirma yazisina 270 lira para verdim. birde ustune git gel oradan oraya kostur virik zirik offffff anlatmakla bitmez. devlet isi neticede oradan oraya bugun git yarin gel
    compact noldu senin?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    compact cok uzun zaman oldu ben satarken ** bir kupondu o arac ilk sahibinden 60binde almistik 17bin Euro vermistik o zaman. hata degisen boyanan hic bir sey yoktu. tamamen orjinaldi. lakin gel gelelim ben sattikdan sonra alan kisi alkolluyken refujde araci pert etti sonra 3000 liraya satildi alan topladi tekrar satiliga cikartti kmsi dusuruldu orjinal hatasiz diyerek tekrar satiliga cikti alan kisinin elinde patlamasi sonucu oda satiliga cikartti en son 20 lira gibi bir rakamla ikinci sahibinden hatasiz orjinal full+full ve orjinal km diyerek bizim sattigimiz kmden cok daha assagida bir kmde satilikdi. hepse emek 8 ve 4 uzerinde satilik olarak gordum arabayi. bir suredir denk gelmiyorum biri sahiplendi herhalde yine.

slowmotion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence ihtiyaç kredisi çekmek daha mantıklı, faizi yüksek olsa bile araç rehinli olmuyor
    AmcaPolo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207rc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence ihtiyaç kredisi çekmek daha mantıklı, faizi yüksek olsa bile araç rehinli olmuyor
    öyle gibi duruyor.yarın bankayla bir konuşacağım bakalım 12 aydaki bindirecekleri fark iki kredi arasında ne kadar.bir takım bbs alınmıyorsa yiene iyidir

Alıntı mgnPower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    compact cok uzun zaman oldu ben satarken ** bir kupondu o arac ilk sahibinden 60binde almistik 17bin Euro vermistik o zaman. hata degisen boyanan hic bir sey yoktu. tamamen orjinaldi. lakin gel gelelim ben sattikdan sonra alan kisi alkolluyken refujde araci pert etti sonra 3000 liraya satildi alan topladi tekrar satiliga cikartti kmsi dusuruldu orjinal hatasiz diyerek tekrar satiliga cikti alan kisinin elinde patlamasi sonucu oda satiliga cikartti en son 20 lira gibi bir rakamla ikinci sahibinden hatasiz orjinal full+full ve orjinal km diyerek bizim sattigimiz kmden cok daha assagida bir kmde satilikdi. hepse emek 8 ve 4 uzerinde satilik olarak gordum arabayi. bir suredir denk gelmiyorum biri sahiplendi herhalde yine.
    allah allah işlere bak ya.şu km düşürme işi beni o kadar kıllandırıyor ki artık.önceden km ye bakardım elektronik göstergelerde.şimdi artık motorun açılıp açılmamış olmasına bakar oldum yemin ediyorum.
    bakalım benim eski vts i ne zaman görcez 70000 80000km lerde

Emir_b16a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brkkksln Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bankadan bankaya göre değişiyor sanırım.öyle anladım yazdıklarınızdan.

bir tane 2003 3.30ci ve bir tane 2005 1.20i var ama bakalım.1 in km az daha yüksek 3 ten ama gönlüm 3 e kayıyor açıkcası.

ihtiyaç kredisinin faizi azımsanmayacak kadar fark ettiriyordu diye duydum.
    gerçi ben hala ara ara saxo vts 106 gti bakıyorum kendime ama bende anlamış değilim noluyo bana
    olum hastasın sn daha geçen hafta rover bakıoduk 3 18ti sordun falan prelude du bi ara hatta si falan ddin şimdide 3 le 1 çıktı hayırlısı
    atın iyisine ''Doru'' yiğidin iyisine ''Deli'' derler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emir_b16a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olum hastasın sn daha geçen hafta rover bakıoduk 3 18ti sordun falan prelude du bi ara hatta si falan ddin şimdide 3 le 1 çıktı hayırlısı
    olum bende bilmiyorum ne yaptığımı valla bak

araba al oyna mıncır diye uğraşacağıma motoruda satar üstüne koyar alırım dedim

bakalım ya bakarsın bi saxo vts almışım yeniden belli olmaz benim sağım solum

yalnız baktığım kategorilerdeki farka gel.si 220tc 106gti 3.30ci lude 1.20i saxo vts clio rs e34 m5.

bi tedavi olmam lazım

Emir_b16a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brkkksln Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olum bende bilmiyorum ne yaptığımı valla bak

araba al oyna mıncır diye uğraşacağıma motoruda satar üstüne koyar alırım dedim

bakalım ya bakarsın bi saxo vts almışım yeniden belli olmaz benim sağım solum

yalnız baktığım kategorilerdeki farka gel.si 220tc 106gti 3.30ci lude 1.20i saxo vts clio rs e34 m5.

bi tedavi olmam lazım
    seni istanbula davet ediorum bn edicem tedavi gel hele sen
    atın iyisine ''Doru'' yiğidin iyisine ''Deli'' derler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emir_b16a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seni istanbula davet ediorum bn edicem tedavi gel hele sen
    bakalım kanka orda 2 araç var gözüme kestirdiğim 1 ve 3 olmazsa eğer onlara yeltencem ufaktan. aslında ankarada bi s14 var ama bilemedim şimdi

bankayla konuşmam lazım ya benim ilk önce.sabah 7 de gitsem açılmış olurmu bankalar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)