User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Arkadaşlar Honda EF Kasa Sedan veya Hatcback Arıyorum.

taha55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arkadaşlar Honda EF Kasa Sedan veya Hatcback Arıyorum.

Arkadaşlar Honda EF kasa sedan ve ya tek kapı arıyorum satmayı yada bildigi araçlar varsa bna ulaşabirler..

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    8 tane ayrı konuya saçma sapan sorular soruyorsun adam arabasının resmini paylaşmış ustam aracını satmay düşünüyor musun diye sormuşsun

+ olarak 2 senelik 3 senelik 1 senelik konuları hortlatmışsın

forum kurallarını oku bence ceza almadan modlardan

konuyuda yanlış yere açmşsın geldin forumu alt üst ettin

hoşgeldin yinede forum kurallarını okuyup öyle konu vs açarsan ha sağlıklı olur

edit: 1 konuyu 5 senelikken hortlattın

MuraTeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakkatten ya kaç tane EF konusu okudum bugun 2008 tarihli olanı bile gördüm Ceza kacınılmaz
    Yiğidi arsız avrat, aileyi huysuz evlat, şoförü aşırı surat, esnafı ise asık surat yıkar..

aliburma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben de ef bakıyorum, ama arkadaşın hortlattığı konulara yazmayı daha uygun buldum
    HONDA; KONFOR DA O'NDA ...

MuraTeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hahaha Ali abi ya
    Yiğidi arsız avrat, aileyi huysuz evlat, şoförü aşırı surat, esnafı ise asık surat yıkar..

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaş yazıp geçiyor, arkasına bakmıyor.

Daha kendini bile tanıtmadan bodozlama aracın satılık mı diye her ef konusuna bir güzel yazmışsın.

Sahibinden deki ilanlar kesmemiş olsa gerek ki; buradaki konuları hortlatmışsın.
    Her konuya yazmak yerine araç sahibine ö.m atsan daha güzel olurdu, forumu da kirletmemiş olurdun.

taha55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar konulara hortlama felan yok konu eskı olur ama adam araçını satmamış olur diye yazdım site kurallarına gelınce bnmde forum sitem war ayrıca wep tasarımcıyım siz forum bilmezken ben forum kasıyordum gereksiz sohbet yapmayın ..

aliburma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sevgili Hemşehrim, Yaşını espri olsun diye 20 yazmış olsan bile; bu dediğinin imkanı olmadığını düşünüyorum. Bir de şu forum kasmak mevzusuna hiç anlayamadım ve her şeyin gugıl amcaya SATILIK EF yazmaktan ibaret olmadığını düşünüyorum.

Bu arada forum sitesi sahibi ve web tasarımcısı olduğunda bir yerimiz tavana mı değecek de aşağılar gibi söylüyorsun?

Ayrıca senin sahip olduğunu söylediğin forumun ismini de ister özelden istersen buradan yazıver. belki işimize yarayan bilgiler vardır, eksiklerimizi gideririz...
    HONDA; KONFOR DA O'NDA ...

Sercan K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı taha55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konulara hortlama felan yok konu eskı olur ama adam araçını satmamış olur diye yazdım site kurallarına gelınce bnmde forum sitem war ayrıca wep tasarımcıyım siz forum bilmezken ben forum kasıyordum gereksiz sohbet yapmayın ..
    Hiç sevmem böyle muhabbetleri ama yazmak istedim.

24 yaşımdayım yaklaşık 8 senedir bu tür otomobil forumlarında zaman geçiriyorum.
    Yani ben 16 yaşımdayken sen 12 yaşındaydın. 12 yaşında "FORUM KASIYORDUN" sanırım. Demek ki sen "FORUM KASARKEN" biz forum biliyormuşuz dimi ? Ki benden yaş olarak büyüklerde var burda.

Şimdi sana soruyorum. Gereksiz muhabbeti biz mi yaptık? Yoksa bu mesajını atarak sen mi ?

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı taha55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi siten var da,

Üyelerin kendini tanıttığı bölümde araç aranmayacağını, alım ve satım ile ilgili arayış ya da satış eylemlerinin arananlar ve satılıklar bölümünde yapılacağını öğrenemedi isen o siten her ne ise git o siteyi print edip ettiğin kağıtlarla da kartondan kale yap..

20 yaşında olup da 30 yaşında insanlara "siz forum bilmezken ben forum kasıyordum" demen de komik olmuş.. O insanlar, sen daha portakal ağacında vitamin iken okuma yazma biliyordu..

Mesleğine gelince.. wep tasarımcısı değilsindir.. Olsan olsan web tasarımcısındır..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)