User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 7 Yıl Sonra İlk Merhaba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

7 Yıl Sonra İlk Merhaba

Yaklaşık 6,5 yıldır foruma üyeyim fakat hep okuyucu olmuştum. Belki de paylaşmaya değecek bir arabam olmadığı için paylaşmamıştım.
    29 yaşında Gaziantep'te yaşıyorum. İlk arabamı 2010 yılında 19 yaşımda almıştım. 93 model Tofaş Şahin... 2 yıl bindikten sonra 2004 model Laguna II aldım. Onun hayatımı bezdirmesi, üç gün ben dört gün sanayideki ustaların binmesi sebebi ile birlikteliğimiz çok uzun sürmedi. Ki satarken ki mutluluğumdan da belli oluyordur.

İşe başladıktan sonra ilk işim kredi çekip araba oldu. Bütçe kısıtlı olunca temiz ne ne denk gelirse onu olacaktım ve 2001 model octavia glx almış oldum.

Gerçekten konforlu ve oturaklı bir arabaydı. O kadar memnundum ki 1.8T octavia almak için arabamı satmıştım ki kendimi 1.2 htp fabia alırken buldum. 3 silindir olması sebebi ile çok tatlı sesi olan arabamı yakın arkadaşımın istemesi sebebi ile kıramayıp sattım.

Daha sonra ilk dizel arabam olan 2004 fiesta aldım. Aldıktan 4 gün sonra blok kırdı ve o zamanki maaşımın üç katı masraf açtı. Güzel bir zararla arabamı sattıktan sonra bir süre arabasız kaldım.
    Fotoğraf bulamadım arşivde. Eski sahibinden kalma bu fotoğraf var sadece

Biraz bütçeyi toparladıktan sonra yine vag grubundan devam ettim golf 4 aldım. Bu golf ile birlikte vag grubundaki mavinin çoğu tonunu almış oldum
    Daha sonra iş değiştirdim ve şirketim hali hazırda 232 bin kilometredir bindiğim focus 1.5 tdci verince golf ile vedalaştık.

Uzunca bir süre focusa bindikten sonra evlendim ve araba ihtiyacı doğdu. Fiesta yüzünden dizele tövbeli olmama rağmen ilk baktığım 1.3 cdti easytronic astra için noterde buldum kendimi.

Az yakar az kaçar bir arabaydı. Hanımın işini fazlasıyla görmesine rağmen "Hayata bir daha mı geleceğiz" mottosuyla 2011 model 3.20 D aldım. Çocukluktan beri hayalim olan manuel sıralı 6 silindir E46 sahibi olamadım ama kısmet E90'aymış.

Zaıalileri aile spekt hiçbir modifiyesi olmayan comfort paketin üzerine yalnızca hız sabitleyici, ışık paket, dijital klima ve koltuk ısıtma eklenen 184'lük makine.
    Hanımın korkusundan jant bile alamıyoruz Hanımı ikna edebilirsem ve biraz maddiyatı düzeltirsem bunu satıp Msport E90'la devam edebilirim.
    Bu da emektarların beraber olduğu kare:

Biraz uzun oldu ama 6,5 yılı ancak sığdırabildim
    Konu gokhan g. tarafından (03-01-2021 Saat 20:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: Karakterlerin çıkmaması

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Umarım uzun uzun yazarsınız forumda, 7 yıl sonra tekrar hoş geldiniz.

Antep, 7 yıldır uyuyan hesap falan derken aklıma ***** bir üye geldi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Umarım fontlar ve resimler düzelmiştir.

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoşgeldin tekrardan.

Aktif olmak için araba sahibi olmaya gerek yok. Saygı, sevgi olsun. Biraz da otomobil merakı ve araştırma ruhu yeterdi aslında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoşgeldiniz..
    ''Ki satarken ki mutluluğumdan da belli oluyordur.'' Çok güldüm

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoşgeldiniz. Aktif olmanız dileğiyle.
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoş geldiniz umarım aktif olursunuz ve 6.5 seneyi iyi sığdırmışsınız
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tekrar hoşgeldiniz araç macarelarınız çok güzelmiş keşke hepsinin uzun uzun konusu olsa dedirtti okurken inşallah bundan sonra uzun hikayelerinizi okuruz
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Focus tam emektar. Astra yı satmadan mı e90 aldınız? Tam 4 teker 1 direksiyon e90. Yalnız bu jant lastikle dehşet gidiyordur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmettatar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Focus tam emektar. Astra yı satmadan mı e90 aldınız? Tam 4 teker 1 direksiyon e90. Yalnız bu jant lastikle dehşet gidiyordur.
    Gerçekten öyle. Vagcılar kızmasın ama focusun yerinde vag grubu bir araba olsaydı emekli olmuştu. E90’ın temizini bulunca kaçırmak istemeyip biraz borçlanarak aldım.E90’ı aldıktan iki hafta sonra astra satıldı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler