User Tag List

Sayfa 17/27 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon
497 sonuçtan 305 ile 323 arası

Konu: Stage2+plus CUPRA vs EMG CooperS vs UE 106+NOS

mami_makinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Erdem kizmaya gerek yok .. Yine yaziyorum ZR evo pasaoglu dynoda 530 bg cikti arabamda 1350 kg idi hayal gormeye gerek yok ..

Arenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı typermelih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim arabasına güvenmiş,bu klasmandan bahsediyorum.karşıma 400-550 hp arası bu denli iyi giden bir araba söylermisin çok biliyorsan bu işi,hı şunuda söyleyim,bir ay sonra istanbuldayım bana 520 hp ye kadar 4 çeker bir araç çıkartımısın karşıma denemek istiyorum aracımla,özelden atarsın tarihi arabayı kaçan ne olsun
    geçilmekte var geçmekte 2. vites 60 da başlar 300 de biter
    Yanlis anlamada yanlis kisiye kaldiiyosun zaten 4 ceker ve evo sahibi black mamba Evo nun sahibi

Arenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yasin_R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aren biz bu arabayı bu iş için kullanıyoruz en azından ben. arabamın bi arka koltukları yok ve ikinci arabam var. günlük bebeğe veya gezme tozma işini typerı karıstırmıyorum kapalı garajımda yatıyor.
    Yasin neden ustune aliniyosun UE 106 yi gordun mu ? Sence o arabayla gezmeye gidebilir misin ?

typermelih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ERDEMM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klasmanın ne 4 çeker aşırı besleme araçsın. 800 kilo evo subaru hayalide iyi bu arada. Unutma ki dbn gopro vs son 1 senedir revaçta. sen istanbula geldiğinde o yürüyen evolarla karşılaşacaksın zaten.

Özelden mesaj atmaya gerek yok. Senin klasman kavramını cidden diyorum çözemedim. İlgilendiğin 4 çekerse zamanında yaşandı ve görüldü sıkıntı değil tekrardan yaşanır. Geçer geçilir ama aslan kaplan leopar ilan etmez kendini. Özelden sana mesaj atmama gerek yok. 05369818929 telefon numaram mesaj atarsın ararsın fark etmez.
    800 kg sen evo anlıyorsan sana daha bişey diyemem,tabikide hondalardan bahsediyorum.
    honda es ler tek kapı onlardan bahsediyorum yada hulk gibi araçlar.
    numaranı kaydediyorum 520 hp ye kadar subaru yada evo kabulumdür.aracım 510 hp.1540 kg.kolay gelsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hulk 800 kg mı yuh amk
    Dr.Ecu EcuTuning

TFSİ KİNG

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı @Lp2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hulk 800 kg mı yuh amk
    800 derken illa o değerden bahsetmiyorum,1000 kg da 1100 kg... bu kg olan bir araçta 35 ler 37 ler varsa tabi şuursuzca gidecektir.ben 1540 kg yürüyorum.

Dr.Ecu Chiptuning ERDEMM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mami_makinen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdem kizmaya gerek yok .. Yine yaziyorum ZR evo pasaoglu dynoda 530 bg cikti arabamda 1350 kg idi hayal gormeye gerek yok ..
    İste abi yaşanmışların üzerine bunlar yazılıyo çiziliyo. Eski emekli kuyruğu kadardı aradaki fark 3 mahalle yani.

800 kg sen evo anlıyorsan sana daha bişey diyemem,tabikide hondalardan bahsediyorum.
    honda es ler tek kapı onlardan bahsediyorum yada hulk gibi araçlar.
    numaranı kaydediyorum 520 hp ye kadar subaru yada evo kabulumdür.aracım 510 hp.1540 kg.kolay gelsin
    ok bekliyoruz seni ozaman.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayrıca ben aracımı aslan kral ilan etmiyorum.haddimi bilirim;ama 1.70 le yürüyen ve bu basınçla 520-530 hp çıkaran cupralar çok iyi gidiyor birde enjektör sıkıntısı yaşamasına rağmen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde bişey daha sen neden sürekli 4 çeker 520 hp araba istiyosun senin araban arasıra çeker 510 hp ise. yanlış anlama R yok meraktan soruyorum. yani ben 580 hp çıktım denemiycekmisin benle yoksa sen avantajlı olmak içinmi söylüyosun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde bişey daha sen neden sürekli 4 çeker 520 hp araba istiyosun senin araban arasıra çeker 510 hp ise. yanlış anlama R yok meraktan soruyorum. yani ben 580 hp çıktım denemiycekmisin benle yoksa sen avantajlı olmak içinmi söylüyosun.
    sen senden 70 hp daha güçlü olan biriyle kalkarmısın,benden 10 hp fazlası olana kabulum,500 hp de olur karşıma450 hp çıkarsan ben zaten kalkmam o başarı değildir zaten.burda motor teknolojılerini görmek değilmi maksat?ayrıca evolar doğasında kaç kg subarular kaç kg,benim aracımın kaç kg olduğu söyledim,birde dsg şanzuman,adalaetli bir yarış olsunki motor farkı yazılım farkı ortaya çıksın.
    bu arada nasıl yani araba arasıra 4 çeker

yasin_R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Talking

Alıntı osman 1.8t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar eğer stage 2+plas gerçek 380 hp bir araçla denemek isteyenler bz s3 le denesin herşey ortaya çıksın arkadaşın cuprası güzel gidiyor bende bindim aracına ama 380 hp vermiyor en fazla 320 hp civarı veriyor bir kaç sorun var heralde düzeltir tekrar denenir bz s3 le dbs denesin dbs biraz yanında tutunursa dbs metin abimsin derim 380 hp cupraya o şekilde tutunmak mümkün değil ygz 240 a kadar cupra bana boşken 2 boy atıyor dedi şimdi şunu idda ediyorum benle ygz yeni bir rolling yapalım beni en fazla 2 boy ayıracaktır eeee 380 hp cupra beni 4 boymu geçiyor 380 hp cupra beni 4 boy geçerse demekki benim aracım 330 hp civarı hesap ortada biraz karışık gibi görünüyor ama sonuç basit
    osman klavye basına yeni geciyorum olum ben sana daha bişiy demicem. kanka ilk denediğimiz tarihlerden bu zaman kadar ağzından 2boydan baska birsey cıktı mı. tamam seninle cıkmamız farz olmuş gene atasehire cıkalım 240 260 ları görelim topp speed 2 boy ama bizden hızlı bi arac gelsin ceksin yanımızdan, dikizimden görülüyo diyorsunki ayna yanıltıyor sen cekiyorsun kanka sen hgecince videoları siliyorum diyorsun osman sana bi konulu yapmak farz oldu tabi nasip kısmet otobanda hersey belli olur yaparsın arabana bişiler dnege değişir ama en son denediğimizden beri benim gibi arabana bi çöp koymadı sen durum farklı bişiy olmıycaktır...
    PowerTune

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    golf r daki sistemde tamamen önlere aktarmıyor o yüzden quattro controller gibi birşey lazım yani ne yaparsanız yapın arkalarada güç gidiyor
    En büyük sorun bu sistem çok komplike yani evo ve subilerdeki gibi değil nerdeyse 1.5 katı daha ağır
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sen senden 70 hp daha güçlü olan biriyle kalkarmısın,benden 10 hp fazlası olana kabulum,500 hp de olur karşıma450 hp çıkarsan ben zaten kalkmam o başarı değildir zaten.burda motor teknolojılerini görmek değilmi maksat?ayrıca evolar doğasında kaç kg subarular kaç kg,benim aracımın kaç kg olduğu söyledim,birde dsg şanzuman,adalaetli bir yarış olsunki motor farkı yazılım farkı ortaya çıksın.
    bu arada nasıl yani araba arasıra 4 çeker
    İste ara sıra çeker dediğim o benim. Benim bilidğim kadarı ile sarma eğiliminde arka itere geçiyosun. geri kalanda ve yüksek hızlarda önden çekersin. Dsg olman bence avantajtır. Adaletli olsun diyosun kendi eş değer gücünde ama sürekli 4 çeker araba istiyosun. senin 2 çeker halindeki avantajın ne olucak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    golf r daki sistemde tamamen önlere aktarmıyor o yüzden quattro controller gibi birşey lazım yani ne yaparsanız yapın arkalarada güç gidiyor
    En büyük sorun bu sistem çok komplike yani evo ve subilerdeki gibi değil nerdeyse 1.5 katı daha ağır
    ben 4 çekerimki bunu biliyorumki 60 da kalkalım diyorum sertaççım;ama sanki avantajım varmış gibi bir durum çıkarılmaya çalışılıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana rakamsal konuşurmusun. nekadar veriyo arkaya. ağırlığı konusunda bişey diyemem ama subaru evo japon arabaları hafiftir yürüyeni sanma net ağırlığını bilmiyorum ama sti şanzumanı tek başına çok çok zor kaldırırsın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İste ara sıra çeker dediğim o benim. Benim bilidğim kadarı ile sarma eğiliminde arka itere geçiyosun. geri kalanda ve yüksek hızlarda önden çekersin. Dsg olman bence avantajtır. Adaletli olsun diyosun kendi eş değer gücünde ama sürekli 4 çeker araba istiyosun. senin 2 çeker halindeki avantajın ne olucak.
    benim iki çeker gittiğim yok 4 çeker bu araç,doğru bilmiyorsun.şimdide burda bilgi yarışı yapmayalım,ben bu teknolojıyi çok araştırdım aracımda oynama yapılabilyor haldex sistemiyle önlere arkalara verilebiliyor;ama şuan 4 çeker bu beyinde hpamotorssportta var kanadada

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana rakamsal konuşurmusun. nekadar veriyo arkaya. ağırlığı konusunda bişey diyemem ama subaru evo japon arabaları hafiftir yürüyeni sanma net ağırlığını bilmiyorum ama sti şanzumanı tek başına çok çok zor kaldırırsın
    benim şanzuman yerinden oynamıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Celallenme bildiğim kadarı ile diyorum. Net emin konuşmuyorum. Bilgi yarışı bildiğim konuda yaparım ama bilmediğim yerde susar otururum. Sadece 510 hp lik bi golf r ile 510 hp sürekli 4 çeker bi araç denemesinin senin avantajına olduğunu söylüyorum. Adaletli olsun diyosun ya adaletli olmuyo işte.

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben 4 çekerimki bunu biliyorumki 60 da kalkalım diyorum sertaççım;ama sanki avantajım varmış gibi bir durum çıkarılmaya çalışılıyor
    Abi senin arabada 0da kalksanda aynı 60da kalksanda aynı quattro sistemi çok iyi çalışıyor önceden denemiştik cupra 3ün sonuna kadar patinaj çekerken golf r bildiğin uzayıp gidiyodu
    Yani senin 60la kalkmanın bi avantajın yok isteyen varsa 0 da kalk o zaman görürüm
    Sürekli 4 çekerlere ama dezavantajın var...
    Arkaya veriş oranı anlık olarak değişiyor ancak en az 15 arkalar çalışıyor yani tamamen kesmiyor
    quattro controler ile bunu ayarlamak mümkün ancak oda bi yere kadar etkili çünkü aracın sistemi baya karışık önde elektronik kilitli diff varken arkası tamamen bağımsız yani sağ %90 bile güç alabilir
    sti şanzımanını bilmiyorum ancak dsg ve bu 4 çeker cidden ağır zaten aynı alt yapı rocco r ile aralarında 120kg fark var
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)