User Tag List

Sayfa 17/36 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
679 sonuçtan 305 ile 323 arası

Konu: 2017 Type-R Nurburgring Rekor!! 7.43

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı exca- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    süre müre siktir edin de esas şunu düşünün, type r 300 desinler yine satılır ben bu konuda kesin karar verdim. Hatta type r arızalı diye honda açıklama yapsın, yine de satar millete vag reno vs fanboy falan demeyin hiç boşa
    Abi sen olayın merkezindesin TEYP neden çalmışlar test aracının ?

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sen olayın merkezindesin TEYP neden çalmışlar test aracının ?
    mühendislerin maaşlar ödenmemiş son 3aydır, ekonomik olarak başka çıkış bulamayan Hitoshi I. isimli mühendis teybi çalıp satmış kardeşim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Honda'dan açıklama geldi...
    Spekülatif açıklamalardan sıkılan reklam departmanı, Haziran ayında bagajı komple teyple dolu (80-90 tane kutusu teyp alacağını düşünüyorlarmış) bi Type-R ile piste çıkılmasını kararlaştırmış. Gıcıklık olsun diye de göğüste yine teyp olmayacak ama bagaj full teyple dolu olacakmış.
    Zaytung.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı exca- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    süre müre siktir edin de esas şunu düşünün, type r 300 desinler yine satılır ben bu konuda kesin karar verdim. Hatta type r arızalı diye honda açıklama yapsın, yine de satar millete vag reno vs fanboy falan demeyin hiç boşa
    S3 Sedan 300 iken tayyar 300'e poh satar. s3 sedan varken yüzüne bakılmaz. (kendi açımdan) 70-80 euro fiyatı olursa 10 euro (nasıl olsa tayyar alınca harcanacak para) daha verir e220d coupe alırım.
    Veya tayyar 300 olup cupra 200 olursa düşünmeden cupra alırım. (o tarz bir araç almak istersem)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S3 ve TEYP-R aynı rakam olursa, gidip TEYP-R tercih eden adamın inanılmaz fanatik Hondacı olması lazım diye düşünüyorum. Yanlış mıyım?

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S3 ve TEYP-R aynı rakam olursa, gidip TEYP-R tercih eden adamın inanılmaz fanatik Hondacı olması lazım diye düşünüyorum. Yanlış mıyım?
    anlıyamazsınız kardeşim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    satmaz diyen tekrar okusun mesajları konuda ki. Ben bi sürü potansiyel gördüm, eminim siz de göreceksiniz

bu " " yeterli olur heralde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    önceki postlarda yazanlardan ve fk2 almış biri olarak poh satar diyorum ötesi yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Şunun bile radyosu vardı

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    187 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Sadece gönülden bağlılara satılması gerektiği için zaten olması gereken bu. Hardkor race spec production car sonuçta.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S3 ve Type R karşılaştırmasından ziyade. verilen paralara bakınca en temizinden E92 M3 te fazlasıyla alınıyor o zaman ne yapacuk bence S3 olmuş Type R olmuş yada bir başka araç olmuş tamamen kişiye göre değişiyor. Şu forumdaki herkesin 250bin lirası olsa en az 100 farklı araç alınmış olarak görürüz. Sadece S3 yada sadece Type R alınacağını hiç sanmıyorum
    Life is Too Short To Stay Stock

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mr.Bilal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S3 ve Type R karşılaştırmasından ziyade. verilen paralara bakınca en temizinden E92 M3 te fazlasıyla alınıyor o zaman ne yapacuk bence S3 olmuş Type R olmuş yada bir başka araç olmuş tamamen kişiye göre değişiyor. Şu forumdaki herkesin 250bin lirası olsa en az 100 farklı araç alınmış olarak görürüz. Sadece S3 yada sadece Type R alınacağını hiç sanmıyorum
    2.3.4.5.6 el sanırım m3 para alınır sanırım.

Sıfır araba parasıyla ben ikinci elde şunu alırım neden deniyor anlamıyorum

250.000TL paran var.

sıfır bu sınıfda ne alırım.

Benzinli arabayla dizel araba hangisi az yakar kmde onun gibi birşey oluyor.
    Seat IBIZA FR

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.3.4.5.6 el sanırım m3 para alınır sanırım.

Sıfır araba parasıyla ben ikinci elde şunu alırım neden deniyor anlamıyorum

250.000TL paran var.

sıfır bu sınıfda ne alırım.

Benzinli arabayla dizel araba hangisi az yakar kmde onun gibi birşey oluyor.
    Maksadım sıfır araba parasına hangi ikinci el araç alınır tartışması yapmak değildi. konuşulan rakamlarda dünya kadar sıfır araba seçenekleri olduğu gibi ikinci el seçenekleride eklenince insan hangi arabayı alacağı konusunda gerçekten kararsız kalabilir ve hiç aklında olmayan bir arabayı almışta olabilir
    Life is Too Short To Stay Stock

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen ikinci el vs sokmanın mantığı yok karşılaştırmaya, o zaman yabancı vatandaşlığı olan biri de çıkarık koyar malı masaya ben gtr alırım, ben 997tt alırım vs diye uzar gider. Sıfır bu paraya bu sınıfta ne alınıyor ona bakmak lazım. 300bin olayını da ciddiye alan olmuş sanırım ama mesaj ulaşmış yerine zaten. Neyse beni banlayacaklar bu konu yüzünden.

Araca dönecek olursam, süresi çok iyi. Piste çıkan haliyle satışa çıkmayacak olması bütün tartışmanın sebebi aslında ama anlaşılmak istenmiyor ne hikmetse. Bunların dışında tip olarak fena diil bence, beğenmeyen insan için bile farklı bir tasarımı var. Teknolojik vs donanımlar -gerçi safkan yarış aracında da bunların ne işi varsa artık- önceki kasalardan sonra çok iyi olmuş ve aracı daha alınabilir kılmış bence son kullanıcı için. Amerika pazarına girmek de çok akıllıca olmuş, alım gücü, araç fiyatları ve ricer tayfa düşünülünce çok satabilirler. Fiyat politikalarına bağlı yine de amerika pazarı dahi olsa.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ıkısıde aynı oara olsun yada typer daha pahalı olsun alabılecek param oldugu surece typer alırım. fk2 zaten baskaydı hele fk8 tam hayvan tıpe durusa bakarmısınız ? s3 nedır yaw, tıpe bak.beyler kabul edın ıste bız hayvanotesı fanatıgız. bosa yazıyosunuz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    neden? s3 yanında fk8 copmu ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çöp mü gibisinden polemik yaratmaya meyilli sorular sormazsanız sevinirim. Derdim polemik yaratmak değil. Ama iyi niyetli olduğunuza yorarak cevap vereyim yine de...

4x4 + DSG + Premium hissi. Basitçe kendimin S3 seçme sebepleri bunlardır.

Teyp-R çöp müdür? Bu soruyu kime sorsanız "yav he hee" der, bozulduğunuzla kalırsınız.

Haa 200bin ve altı bi rakama sunarlarsa tabii ki tercihim TEYP-R olurdu. Beğendim de çünkü. Sonuçta S3 300bine dayandı galiba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çöp mü gibisinden polemik yaratmaya meyilli sorular sormazsanız sevinirim. Derdim polemik yaratmak değil. Ama iyi niyetli olduğunuza yorarak cevap vereyim yine de...

4x4 + DSG + Premium hissi. Basitçe kendimin S3 seçme sebepleri bunlardır.

Teyp-R çöp müdür? Bu soruyu kime sorsanız "yav he hee" der, bozulduğunuzla kalırsınız.

Haa 200bin ve altı bi rakama sunarlarsa tabii ki tercihim TEYP-R olurdu. Beğendim de çünkü. Sonuçta S3 300bine dayandı galiba

kafa farkı bu ıste, 4x4 mus dsg ımıs. ben spor arabayı manuel bınerım manuel bılırım.yok ferros yok lambosu soyle yapmıs boyleymıs vs hıc anlamam. pre mıum kafasında hıc bı zaman olmadım safkan olsun kafı. fk8 ıcınde yaw he he dıyecek kımsede cıkamaz senın dedıgın tarz. oyuzden bozulmam.200 bın ve altı rakam gelmesını dusunmek bıle akıl karı degıl.bıraz mantıklı ol bence rakam dusunurken.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de manuelciyim. Ama aynı paralar olsa tarz değişikliği yapabilirim. Kaldı ki boşa konuşuyoruz. Hiç bir zaman aynı paralara olmayacaklar. S3 her zaman 40 50 bin daha pahalı olacak.
    Ben mantıklı olurum olmasına da fiyatlar mantıklı olmuyor. Sürekli zam geliyor. Sen de beni anla

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler