PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Time Attack'ın 3. organizasyonu İzmir'de düzenlenecek

onurdemir
25-02-2009, 17:00
Merhaba arkadaşlar. Time Attack ailesi olarak İzmir'e geliyoruz.

Gelme amacımız ise Time Trial turnuvası düzenliyor olmamız. Ocak ayında start verdiğimiz Time Attack organizasyonunun 3. ayağını İzmir'de gerçekleştirmek istiyoruz. Bu konuda tüm Techturkey.com İzmir üyelerinin destek vereceğini biliyorum. Aracınızda modifiye olsun ya da olmasın pistte kendinizi denemeniz gerektiğini düşünüyoruz. Bunun için sadece İstanbul ile kalmayarak bu organizasyonu ayağınıza kadar getiriyoruz. 8 Mart 2009 Pazar günü Autodrom İzmir Yarış Pisti'nde düzenlenecek olan time trial turnuvası pistin tamamında gerçekleşecek. Yani belirli bir bölümünde değil, olabildiğince fazla mesafede düzenlenecek. İlk önce ralli pilotlarının önderliğinde kısa bir apex eğitiminin ardından ısınma turları atılacak. Isınma turları sonrasında sınıflara göre belirlenen araçlar 20şer saniye arayla piste salınacak. Birbirinizi geçme imkanınız olacak fakat bunu güvenli düzlüklerde yapabileceksiniz. Pisti 3 kere zamanlama tutularak döneceksiniz. 3 zamanınızın ortalama zamanı hesaba katılacak ve puanlamaya yansıyacak. Birinci olan yarışmacı bir sonraki Time Attack organizasyonunda ücretsiz yarışma hakkına kavuşacak. Yarış ücreti 100 TL olarak belirlendi. Tekrar ediyorum. Bu time trial turnuvası pistin tamamında düzenlenecek. Bu eğlenceli güne yarışmacı olarak katılmak için ilk önce ön kayıt yaptırmanız gerekli. Yarışmaya İstanbul'dan katılacak olan araçlarda var. Konvoy halinde gidilecek ve bir gece konaklayıp ertesi gün piste çıkılacak. Keyifli bir gün geçirilecek. Eminim tüm İzmir'liler pistte bizlerle olacak ama diğer illerden de katılımları bekliyoruz. Organizasyonla ilgili detaylı bilgiyi www.enhizlisensin.com adresinden alabilir, formu doldurabilirsiniz.

Katılımlarınız sonraki olası İzmir organizasyonları için de fikirlerimizi sağlamlaştıracaktır. Görüşmek dileğiyle arkadaşlar.

oz@n
25-02-2009, 21:05
pistte araçların birbirini geçmesi bence oldukça sakıncalı, kimsenin pistte doğru dürüst dikiz aynasına baktığı yok.. şimdiye kadarki organizasyonlarda araçların birbirine yetişmesi durumunda oldukça sorunlu anlar yaşandığını düşünüyorum, şimdiye kadar kötü bir olay olmaması hiç olmayacağı anlamına gelmiyor.. bence piste çıkışlar konusunda çok daha özenli bir planlama yapılmalı...

bu konu dışında organizasyonu oldukça başarılı ve eylenceli buluyorum, fırsatı ve imkanı olan katılmalı :)

orhan_guney
25-02-2009, 21:25
işallaah gideriizz.

initial-D
25-02-2009, 21:47
güzel olucak güzell:)

onurdemir
25-02-2009, 22:48
pistte araçların birbirini geçmesi bence oldukça sakıncalı, kimsenin pistte doğru dürüst dikiz aynasına baktığı yok.. şimdiye kadarki organizasyonlarda araçların birbirine yetişmesi durumunda oldukça sorunlu anlar yaşandığını düşünüyorum, şimdiye kadar kötü bir olay olmaması hiç olmayacağı anlamına gelmiyor.. bence piste çıkışlar konusunda çok daha özenli bir planlama yapılmalı...

bu konu dışında organizasyonu oldukça başarılı ve eylenceli buluyorum, fırsatı ve imkanı olan katılmalı :)

Selam. Yarışmaya katılanlar öyle iyi diyaloglar kurdular ki artık birbirlerine saygı gösteriyorlar. Gerçekten düzenli olarak aynı yarışan kitle ve organizasyon ekibi olarak bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bizler eğleniyoruz. Yarışanların da eğlendiğini ve bu organizasyonun sadece eğlenme amaçlı yapıldığını bilmelerini onlara defalarca iletiyoruz. Amaç tamamiyle otomobile hakim olmak. Yani birbirini geçmek değil. Körfezde 2 yarış düzenlendi ve şimdi sıra İzmir'de. Körfezdeki yarışlarda birbirini geçenler hep saygılı oldular. Geçilen yol verdi ve geçen kişi de mümkün olduğunca rahatsız etmeden geçti. Yurt dışında özellikle Almanya'daki ünlü Nürburgring pistinde de insanlar aynı anda piste çıkıyor. Üstelik yarış motosikletiyle birlikte bir Mini Cooper S'i aynı anda salıyorlar. Orda yüksek hızda gelen araçlara saygı gösterip herkes yol verirken aynı sistemi ülkemizde neden yapamayalım? Biz bunu uygulamaya çalışıyoruz. Bugüne kadar problemle karşılaşmadık. Umarız karşılaşmayız da. Zaten kendini kaybetmiş biçimde pilotaj gerçekleştirenlere anında müdehale ediliyor.

Time Attack'ı izlemek bile büyük keyif veriyor. Bu konuda katılın ya da katılmayın hiç fark etmez en azından bu etkinliğe bir kez gelin. Eminim farklı olduğunu anlayacaksınız. :icon_tup:

onurdemir
26-02-2009, 13:42
Katılımlar devam ediyor arkadaşlar. Yarışmaya katılmayı isteyenler ön kayıt yaptırmalılar. Bunun için detaylı bilgi www.enhizlisensin.com adresinde yer almaktadır.

DaRkNeSs-
27-02-2009, 02:25
onur kaç kişi var şu an katılımı kesinleşen?
çok kalabalık olursa atılan tur sayısı da az olur ..

onurdemir
27-02-2009, 10:12

Şu an için 17 araç var. İzmir'li üyelerin organizasyon tarihi yaklaştıkça daha fazla katılımlarını bekliyoruz tabiki ;) (Bunu tüm üyelere yazıyorum) Aracınız modifiyeli olmayabilir. Kendinizi pistte denemek gerçekten çok farklıdır. Bu yüzden katılımlarınızı, organizasyona desteğinizi bekliyoruz. İstanbul'dan gidecek olan arkadaşlarda gerçekten büyük keyif yaşayacaklar. Resmen 2 günlük bir tatil yapmış gibi olacaklar. Cumartesi konvoy halinde gidilecek. Alsancak'daki otelimizde konaklama gerçekleşecek (Tabiki akşam dışarı çıkılacak hep birlikte) ve ertesi gün pistte hünerler sergilenecek.

Araç sayısı olarak 30-35 arası bir rakamla sınırlandırmayı planlıyoruz zaten. İzlemeye gelenleri de sıkmamak önemli. Kimse beklemeden sürekli pistte araçların performansını izleyebilecekler. Aynı ilk iki yarışta olduğu gibi...

burakertem
27-02-2009, 11:33

Arkadaşlar, Pistte atılacak tur sayısı standart. Herkes ilk 5 antreman, sonraki 5 en iyi zaman ve en son 3 final zamanı olmak üzere toplam 13 tur atacak.
Herkesin aynı sayıda tur atması için katılımcı sayısını da sınırladık.

Bu arada bu bir şampiyona, her ayak sonunda her grubun ilk 6'sı puan alıyor ve 8 ayak sonunda her grubun en fazla puan toplayan ilk 3'ü kupa ve birbirinden değerli ödüllerin de sahibi olacak.

Ayrıntılı bilgiler ve kayıt için www.enhizlisensin.com ya da 0531 602 2 602

barutçu
27-02-2009, 12:01
Arkadaşlar, Pistte atılacak tur sayısı standart. Herkes ilk 5 antreman, sonraki 5 en iyi zaman ve en son 3 final zamanı olmak üzere toplam 13 tur atacak.
Herkesin aynı sayıda tur atması için katılımcı sayısını da sınırladık.

Bu arada bu bir şampiyona, her ayak sonunda her grubun ilk 6'sı puan alıyor ve 8 ayak sonunda her grubun en fazla puan toplayan ilk 3'ü kupa ve birbirinden değerli ödüllerin de sahibi olacak.

Ayrıntılı bilgiler ve kayıt için www.enhizlisensin.com ya da 0531 602 2 602

Güzele benziyor, araç kategorileri belli mi?

Standart Grup 1.6 litre ve altı standart binek benzinli otomobiller
2.0 litre ve altı standart binek dizel otomobiller
Sport Grup 2.0 litre ve altı GTI sınıfı benzinli otomobiller
Maksi Grup 2.0 üstü atmosferik otomobiller
Aşırı beslemeli otomobiller (250 HP üstü) ve 4 çekerler
Özel modifiyeli otomobille

Bu şekilde mi olacak gene?

Açıkcası Auris'i d4d denemek isterim ama "2.0 litre ve altı standart binek dizel otomobiller" katagorisi pek uygun gelmedi :)
1.6 ve altı şeklinde o da ayarlansa daha uygun olur gibime geliyor...

DaRkNeSs-
27-02-2009, 12:26
aynı şekilde 2.0 ve altı gti dedin mi işin içine type-r da girer haksızlık olur bana :D
1.6 gti lar lar 2.0 gti lar ayrı kategori olmalı bence..
ama 13 tur az değil mi? 30 araba ile sınırlandırılcakksa zaten 20 tur atmaya vakit kalır gibi geliyor.:)
bu kadar şey soruyorum çünkü katılmayı düşünüyorum :D

burakertem
27-02-2009, 12:54
Auris D4d 1.6 lt ve altı olduğundan standart gruba girer.
13 tur standart akış prosedürümüzdür. Her ayak 13 tur yapıldı ve öyle yapılacak.

barutçu
27-02-2009, 13:08
Güzele benziyor, araç kategorileri belli mi?

Standart Grup

Auris D4d 1.6 lt ve altı olduğundan standart gruba girer.
13 tur standart akış prosedürümüzdür. Her ayak 13 tur yapıldı ve öyle yapılacak.

Auris 1.4 Dizel motor olduğu için standart grup >Dizel Katagorisine girer.

Tabi sadece auris ile de kısıtlı değil astra vs...

Yani 1.9, 2.0 dizel vs... motorlar ile aynı sınıfta olacak diyorsunuz?

onurdemir
27-02-2009, 13:11
aynı şekilde 2.0 ve altı gti dedin mi işin içine type-r da girer haksızlık olur bana :D
1.6 gti lar lar 2.0 gti lar ayrı kategori olmalı bence..
ama 13 tur az değil mi? 30 araba ile sınırlandırılcakksa zaten 20 tur atmaya vakit kalır gibi geliyor.:)
bu kadar şey soruyorum çünkü katılmayı düşünüyorum :D

2.0 gti ile Type-r lar konusunda pek sıkıntı yaşanabileceğini sanmıyorum. Aşağıdaki tablodan görebileceğiniz gibi belli araçlarda pilotaj sayesinde üst sırada yer alanlar var. Yani bu tamamiyle pilotun otomobiline hakimiyetiyle ilgili. Konsantrasyonunu bozan, çizgisini koruyamayan spin atıp zaman kaybediyor. Type-R ve GTI düzlükte farklı sonuçlanabilir ama olay piste çıkmaya gelince gerçekten pilotaj büyük faktör oynuyor. Yoksa Daihatsu Sirion 1.3'ün 3. olup Peugeot 206 1.6 ve Renault Clio 1.6'nın son sıralarda olabileceğini kimse akıl edemezdi yarış öncesi. Değil mi? :)

http://www.enhizlisensin.com/sonuc2.html

burakertem
27-02-2009, 13:24
Hayır. 1.6 ve altı dizel standart otomobiller standart gruba girer. 1.9, 2.0 lt dizel otomobiller zaten şu an için 150 HP civarındalar ve bunlar sport gruba giriyorlar.

DaRkNeSs-
27-02-2009, 13:25
daihatsu sirion zaten clio 1.6 ve pejo 1.6 kadar hızlı hatta daha hızlı :D
neyse ama haklısın pilotaj konusunda
ayrıca o kadar çeşit araba var ki ayrımaya kalksan klasman bolluğu olur sizler de haklısınız ;)

barutçu
27-02-2009, 13:46
Hayır. 1.6 ve altı dizel standart otomobiller standart gruba girer. 1.9, 2.0 lt dizel otomobiller zaten şu an için 150 HP civarındalar ve bunlar sport gruba giriyorlar.

Açıkcası anlamadım.

Öncelikle bu liste doğru değil mi?

Standart Grup 1.6 litre ve altı standart binek benzinli otomobiller
Sport Grup 2.0 litre ve altı GTI sınıfı benzinli otomobiller
Maksi Grup 2.0 üstü atmosferik otomobiller
Aşırı beslemeli otomobiller (250 HP üstü) ve 4 çekerler
Özel modifiyeli otomobille

Şimdi atıyorum katılacak araçlar:

Volvo S40 2.0D (136 hp)
Saab 9-3 1.9D (150hp)
Audi A3 2.0TDI (140hp)
Toyota Auris D-4D 1.4 (90hp)
Opel Astra 1.3 CDTI (90hp)

Bunların grupları nasıl olacak?

Tabiki yanlış anlaşılma olmasın. Bende katılmayı düşündüğüm için soruyorum. Tabiki buradan amaç 1-2-3. olmak değil kendimizi ve arabayı test etmek ama bu bilgilerde önemli biraz ;)

burakertem
27-02-2009, 15:23
S40 2.0D, 9-3 1.9D ve A3 1.0 TDI sport gruba girer.
Astra 1.3 CDTI ve Auris D-4D ise standart gruba girer.

Sınıflandırmadaki asıl amaç, 120 HP'ye kadar olan araçları bir sınıfa, 150 civarı ve üstü araçları diğer sınıfa katmak. Bu nedenle, siz de takdir edersiniz ki az ama öz bir sınıflandırmada ancak bu kadar adil olunabiliyor.

ayhan
27-02-2009, 15:27
Araç sayısı olarak 30-35 arası bir rakamla sınırlandırmayı planlıyoruz zaten. İzlemeye gelenleri de sıkmamak önemli. Kimse beklemeden sürekli pistte araçların performansını izleyebilecekler. Aynı ilk iki yarışta olduğu gibi...

slm onur..merakla bekliyoruz bakalım 8 martı:) bence dediğin gibi daha keyifli ve güvenli bi org. adına kesinlikle katılıma sınır getirmekte fayda var, izmir'de yapılcak ilk amatör track day;)

onurdemir
27-02-2009, 15:39
Ayhan selam. Görüşmeyeli iyisindir umarım. Kısıtlama yapıldı ama katılım konusunda da sizlerden destek bekliyoruz. Rolling güzeldi :D Birde pistte izlemek isterim seni açıkcası...

barutçu
27-02-2009, 15:47
S40 2.0D, 9-3 1.9D ve A3 1.0 TDI sport gruba girer.
Astra 1.3 CDTI ve Auris D-4D ise standart gruba girer.

Sınıflandırmadaki asıl amaç, 120 HP'ye kadar olan araçları bir sınıfa, 150 civarı ve üstü araçları diğer sınıfa katmak. Bu nedenle, siz de takdir edersiniz ki az ama öz bir sınıflandırmada ancak bu kadar adil olunabiliyor.

ok :) hp olarak olması daha mantıklı :)

Listede ufak bir karışıklık kafamı karıştırdı.

İnşallah orada olacam ;)

Ozan'S
27-02-2009, 16:24
burakcım benı yaz lısteye kesın katılıyorum bıde bunu deneyelım bakalım nasıl zaman cıkıcak pıstte :)

MUGENPOWE®
27-02-2009, 16:25
burakcım benı yaz lısteye kesın katılıyorum bıde bunu deneyelım bakalım nasıl zaman cıkıcak pıstte :)

ozan baba bıze forza ogret :D

Ozan'S
27-02-2009, 16:33
bende unutmusum valla kardesım beceremedım gecen gun :)

MUGENPOWE®
27-02-2009, 16:33
ewet fartkettk ogun :D

onurdemir
27-02-2009, 16:37
İzmir'de kalabalık ve eğlenceli bir gün bekliyor bizleri. Katılmak isteyen arkadaşlara tekrar hatırlatma yapmak istiyorum. Lütfen yarış öncesi ön kayıt yaptırınız.

"isim/araç/şehir/mail/ceptelefon no"larınızı info@enhizlisensin.com'a gönderebilir ya da 0531 602 2 602 no'ul telefona SMS atabilirsiniz.

Ön kayıt yaptırmayanlar organizasyona alınamayacaklar.

burakertem
28-02-2009, 12:09
Selam, şimdilik İzmir'den ön kayıt yaptıran ve mevcut katılımcılardan kısa bir liste oluştu. Listeye eklenmek isteyenler mesaj gönderebilir.

STANDART GRUP

İlker Kireççioğlu Daihatsu Sirion 1.3 Ankara
Osman Yavuz Ford Focus 1.6 İstanbul
Mert Erkekler Ford Focus 1.6 TDCI İzmir

SPORT GRUP

Nihat Hünler Honda Civic Type-R FN2 İzmir
Ayhan Göllü Honda Civic Type-R EP3 İzmir
Volkan Yumru Honda Civic Type-R FN2 İzmir
Deniz Gümüş BMW 325 TI İzmir
Alper Akgün Peugeot 106 GTI İzmir
Dinçer Akgün Citroen Saxo VTS N2 İzmir

MAKSİ GRUP

Ozan Süzgün Porsche 911 Turbo İstanbul
Serkan Biberoğlu Renault Megane RS İzmir

Bu isimler kesin ön kayıt yaptıran kişiler. Geliyorum diyerek henüz ön kayıt yaptırmamış birçok kişi mevcut. Ön kayıtları bekliyoruz lütfen.

burakertem
01-03-2009, 15:46
+ Enes Okul Subaru Legacy 2.0 TDI İstanbul

burakertem
01-03-2009, 15:57
+ Oytun Kurt Renault Laguna 1.8 Ankara

TaGo
02-03-2009, 08:22
Sport grupta neden 1.6 lt araçlarla 2.5 lt araç beraber yarışıyor. Sport grubun hacmi 2.0 lt ye kadar değilmiydi??

merterkekler
02-03-2009, 08:51
Selam, şimdilik İzmir'den ön kayıt yaptıran ve mevcut katılımcılardan kısa bir liste oluştu. Listeye eklenmek isteyenler mesaj gönderebilir.

STANDART GRUP

İlker Kireççioğlu Daihatsu Sirion 1.3 Ankara
Osman Yavuz Ford Focus 1.6 İstanbul
Mert Erkekler Ford Focus 1.6 TDCI İzmir

SPORT GRUP

Nihat Hünler Honda Civic Type-R FN2 İzmir
Ayhan Göllü Honda Civic Type-R EP3 İzmir
Volkan Yumru Honda Civic Type-R FN2 İzmir
Deniz Gümüş BMW 325 TI İzmir
Alper Akgün Peugeot 106 GTI İzmir
Dinçer Akgün Citroen Saxo VTS N2 İzmir

MAKSİ GRUP

Ozan Süzgün Porsche 911 Turbo İstanbul
Serkan Biberoğlu Renault Megane RS İzmir

Bu isimler kesin ön kayıt yaptıran kişiler. Geliyorum diyerek henüz ön kayıt yaptırmamış birçok kişi mevcut. Ön kayıtları bekliyoruz lütfen.

Burak bey Bu listedeki gruplandırmayla www.enhizlisensin.com sitesindeki gruplandırmanın alakası yok format değişikliği falanmı var.

ahk
02-03-2009, 09:36
ekleme için mesaj attım

CemVteC
02-03-2009, 10:07
vallaa grupların fazla onemı yokk kaydı yaptırdım cıkarr basarız gazaa geldım yaa :):)

efe-E
02-03-2009, 20:52
enhizlisensin.com ' da ki güncel listede Ömer Okkaoğlu - Palio kit car ile Maksi Grupta gözüküyor.

2.0 litreye kadar Atmosferik GTI sınıfında, yani Sport Grup'ta olması gerekmiyor mu???

TaGo
02-03-2009, 21:39
Evet arkadaşlar ciddi bir organizasyon için gruplamanında aynı hassasiyette yapılması şart. Sadece çıkıp tur atmaksa maksat o başka tabi. Ama sonuçta bu adı yarış olan bişey, vede sonunda özendirici birşey varsa insan kazanmak ister. Sınıflandırma iyi gözden geçirilsin bence.

initial-D
02-03-2009, 22:39
kaldıki megane rs type-rlardan farklı olarak 911tb ile aynı grupta:)

burakertem
02-03-2009, 23:12
Arkadaşlar,

Sınıflandırma gayet açık. Orada sadece 325 ti için bir çelişki var. O da çok güçlü bir otomobil olmadığı için Sport gruba indirildi.
Palio Kit Car, sonuçta maksimum modifiyeli bir araç. Grup A, minimum 165 HP, Roll Cage'li ve muhtemelen slicks lastikli olacak.
Aynı sürücünün elinde pistte Impreza'dan daha hızlı dönebileceği kesin.
Megane RS ise kurallarda yazdığı gibi 2.0 lt ve aşırı beslemeli bir otomobil. Bu nedenle Maksi grupta yarışacak. Tıpkı Audi S3, Seat Leon Cupra R ya da Golf GTI gibi... Sonuçta son ayakta S3 birinci olmuştu.

Güncel liste enhizlisensin.com'da

DaRkNeSs-
03-03-2009, 00:14
911 turbo 420 bg
megane rs 225 bg
aynı grupta olması haksızlık değil mi :)
s3 ve cupra ile aynı grup olması doğal ama işin içine porche hele ki turbosu girerse birincinin kim olacağı pek ilginç olmaz sanırım :)

ahk
03-03-2009, 08:01
bide herkesin gözünden şu kaçmasın megane rs ile atılan tur zamanı belli type-r ile atılan zaman belli yani istedigin araçla kendini kıyaslayabilirsin. Amaç illaki birinci olmak değil zamanını ögrenmek.
draglarda da s2k ile astra gsi ya da 320 ya da 2 litre ciddi hazırlanmamış bi araçta beraber kalkıyor esas bu haksızlık çünkü elenip devam edemiyorsun :)
sonuç olarak süren belli istediğin araba veya şöförle kendini kıyasla ;)

TaGo
03-03-2009, 09:36
Hakan klasman daha adaletli olursa gene kıyaslarsın. Sonuçta zamanlar belli, ama grubunda liderliğe oynamakta önemli. Yani yinede herkes zamanını kıyaslar başkasınla.

efe-E
03-03-2009, 09:41
aracın litresi dahilinde modifiyesine göre (turbo/SC/Nos hariç) sınıf düşürmek veya yükseltmek biraz mantıksız değil mi?

ahk
03-03-2009, 11:31
neden turboyu hemen birinci yaptınız anlamadım belki hata yapıcak spin atıcak kuka devirecek vs.... maksat eğlence ve heyecan
körfezdeki bi time'da bende vardım o sırada başka bir carrera ile başka biri girmişti bol bol spin ve şigan dağıtmıştı herşey olabilir.

Ozan'S
03-03-2009, 11:37
evet belkı spın atıcam kuka devırıcem yoldan cıkıcam falan :)

ahk
03-03-2009, 11:42
evet belkı spın atıcam kuka devırıcem yoldan cıkıcam falan :)
m3'ü ilk aldığında izmitte bende s2k ile ordaydım pek spin atıcak gibi gitmiyodun :D

olmadı ben (rx8 ile) razıyım 911 ile aynı grup olmaya nasıl olsa puan gibi bi amacı olmayan katılımcılardanım

efe-E
03-03-2009, 13:02
Amaç adalet, yoksa o adam o pisti min.1000 kez dönmüştür dert etmeyin ;)

kRo_bOy
03-03-2009, 15:34
saat kaçta başlayacağı belli mi???

onurdemir
03-03-2009, 16:24
9:30 Pistte Buluşma ve kayıtlar
10:30 Briefing
11:00 Eğitmenlerle pist turu
11:30 Antreman Turları
13:00 Zamanlı Turlar
14:30 Final Turları
16:00 Birincilerin açıklanması

nikox
05-03-2009, 21:15
Ya arkadaşlar katılım sayısı belli zaten fazla gruplandırma yapılamaz takmayın bu kadar gelin pistte yarışın zevkini çıkarın o 500 bg bu 300 bg zaten kaç araç var organizatör akadaşlar engüzel şekilde sınıflandırmayı yapmaya çalışmışlar.Büyük olasılıkla yağmur da olucak zaten ıslak pist olursa herşey dreksiyona ,tekniğe ve kabiliyete bakıyor.vol 2 de 207 rs Bursa lı arkadaş aslanlar gibi sınıfında 1. oldu kendisinden daha güçlü araçları geride bıraktı.Şimdi yağmur olur diye katılamam diyenler çıkıcaktır:heyoo:.Uzun lafın kısası düşünmeyin bukadar yağmur çamur gelin yarışın bu organizasyonlar herzaman olmuyor İzmir de

STP
05-03-2009, 21:24
hava durumu nedır bellımı?

initial-D
05-03-2009, 21:31
haya sağnak yağış diyor pazar günü

çok yağarsa nolur iptal edilirmi acaba?

gerçi izmirde yağmurda drag denemesi görmüş insanlarız:D

McS_R53
05-03-2009, 21:31
maaşlar yatsaydı gelirdim burak abi bi ön kayıt yaptırsam? yarın maaş yatarsa gelmeyi düşünürüm.

nikox
05-03-2009, 21:33
VOL 2 DE Körfez pistinde yağmurda yapıldı gayette zevkli oldu bence yapılmalı

Erol
05-03-2009, 21:34
org. iptal olma durumu var sanırsam.

STP
05-03-2009, 21:43
bakalım typerların oldugu gruba ER ıle gırebılırız :)

buraek4
05-03-2009, 22:21
saat kaç gibi olucak bu organizasyon..izleyici olarak katılmak istiyorum...

nikox
05-03-2009, 22:30
izliyeceksen saat 11;00 de

initial-D
05-03-2009, 23:25
yağmur zevkli olur tabi ama çok aşırı yağma ihtimali var ve istanbuldan ankaradan gelicek araçlar var

speed
06-03-2009, 06:20
organizasyon ertelendi arkadaşlar....

http://enhizlisensin.com/forum/index.php?topic=14.30

Mustafa Birsesli
06-03-2009, 08:05
onura söylemiştim bu hava yağar diye ;)

egeturbo
06-03-2009, 08:10
İzmirin bulutları bunu bize hep yapıyor.Mahalli draglardan hatırlayan abilerim olacaktır.
Edit:Sormayı unutuyodum.Bu yarışlara katılmak için belirli bir süre ehliyetli oılmak gerekiyormu 2 yıl gibi v.s

onurdemir
06-03-2009, 11:52
onura söylemiştim bu hava yağar diye ;)

Mustafa İzmir'de yaşayan sensin :D Bi laf vardır ya... İzmirin havasına ve kızlarına güven olmaz diye :D:D:D:D Gerçi kız arkadaşım İzmirli ama :rolleyes::D Görmesin yakar..

oz@n
07-03-2009, 16:02
herkes istiyorki kendi birinci olabilecegi gibi olsun gruplar ama maalesef elimizdeki gruplar bunlar :)) bence gayet makul gruplar kaldiki enzo da gelse neden Benim grubumda demem... Oncelik eglenmek ve kendini gelistirmek, derece de olursa o da bonus olur...

buraek4
07-03-2009, 19:33
organizasyon iptal deniyor..ne kadar doğru acaba...

Ahmetfikri
07-03-2009, 19:40
yarış iptal

nikox
07-03-2009, 20:50
hava günlük güneşlik oldu yazık oldu organizasyon iptal oldu ama bunun bi sebebide bizim İzmirli arkadaşlar daha ciddi davranmaları gerekiyordu son gün kayıt olurum mantığını geçmeleri lazım.bakayım ben kimler var son gün ona göre girerrim yada girmem dersen böyle olur yazıkkkk.

nikox
07-03-2009, 20:53
30 araç toplasaydık deprem olsa yine yapılırdı time attack

DaRkNeSs-
07-03-2009, 21:29
hava günlük güneşlik mi?? sadece dün gece iyiydi denemeler yapıldı ama gece 2 den sonra fena bi sağnak yağdı
ayrıca yarın için su baskını riski veriyor televizyonlar ne günü ne güneşi :D
ıslak pistte herkes yarışmak istemeyebilir kaldı ki ciddi yağmur söz konusu...

initial-D
08-03-2009, 00:46
hava günlük güneşlik oldu yazık oldu organizasyon iptal oldu ama bunun bi sebebide bizim İzmirli arkadaşlar daha ciddi davranmaları gerekiyordu son gün kayıt olurum mantığını geçmeleri lazım.bakayım ben kimler var son gün ona göre girerrim yada girmem dersen böyle olur yazıkkkk.

izmirin havasına güven olmuyorki.öğlen 2 ye kadar yağmur yağdı sonra güneş açtı şu an gene yağıyor hemde acayip şekilde.yarın yağmıyacağının garantisini kimse veremez.kaldıki imir pisti bildiği çukur içinde bi pist.30 araç toplansa nolcak.millet ankaradan istanbuldan gelip gölün için zar zor pistte kalmaya çalışan araba ile nekadar eğlenicekler?en mantıklısı oldu önceden iptal edilmesi.bikaç hafta içinde hava güzel olunca ayarlanır,hem katılım olur hemde gelen insanların geldiğine,piste çıktığına,verdiği paraya değer bişey olur;)

hava günlük güneşlik mi?? sadece dün gece iyiydi denemeler yapıldı ama gece 2 den sonra fena bi sağnak yağdı
ayrıca yarın için su baskını riski veriyor televizyonlar ne günü ne güneşi :D
ıslak pistte herkes yarışmak istemeyebilir kaldı ki ciddi yağmur söz konusu...
+1