User Tag List

Sayfa 1/9 123 ... SonSon
166 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Tavsiye/Recete/Genel Sohbet bölümü

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)

Tavsiye/Recete/Genel Sohbet bölümü

Alakalı alakasız her konunun altında, benim mor arabam var hangi cilayı kullanmalıyım.

Benim arabamda çizik var, reçete nedir? Çok param var herşeyden üç tane almak istiyorum ama hangi üç tanesini almak istiyorum diye cevaplar/öneriler geliyor.

Artık oralara yazmıyoruz buraya yazıyoruz, başka tarafa yazılanları temizleyeceğiz, acaip bilgi kirliliği oldu, tanıtım konularının altına bile NXT i kafama sürsem saç çıkarmı gibi sorular geliyor.

burdan devam
    Built to fall....

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ılk ben sorayım ozaman haftaya sonax a boya koruma yaptıracagım. aracım sıyah tozdan kurtulmanın ılacı yok. koruma 6 aylık bende hydrax var http://www.sanalpazar.com/Hydrax-Nan...nt__isp9193726
    korumanın uzerıne bundan sursem sıkıntı olurmu ? olmuyorsa korumayı uzatıcagını dusunuyorum.bırde kuş pıslıklerının boyayı yakmaması ıcın ne yapılabılır. gordugumde sılıyorum belkı bır gun gecmıs oluyor tabı sonucta hep arabanın basında degılız.sılıyorum bazen ız kalıyor. umarım o ız olan yerler cıkar koruma yapılırken...kuşlar mal duşmanı arkadaş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Bu ürün başlı başına bir koruma sağlıyor, bence onun yerine koruma destekleyici bir şampuan - mesela gyeon un bathe olanı yada crystal concept wash and clean yada btx in benzer ürünü var.

yada dırek sprey bir ürün alabilirsin gyeon wetcoat gibi, aquartz reload gibi, meg quickwax gibi..
    Built to fall....

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dandik migros isi kurulama havlusundan kaliteli bir kurulama havlusuna gecmek isiyorum cunku su emiciligi bitti bunun resmen. Cg mammoth dusunuyorum ama diger markalardan daha iyi olani var midir sonucta uzun sure kullaniyoruz ve cidden onemli bir eleman.

Ae86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eren G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dandik migros isi kurulama havlusundan kaliteli bir kurulama havlusuna gecmek isiyorum cunku su emiciligi bitti bunun resmen. Cg mammoth dusunuyorum ama diger markalardan daha iyi olani var midir sonucta uzun sure kullaniyoruz ve cidden onemli bir eleman.
    Eren Adam's Great White Microfiber Drying Towel önerebilirim.Aldım memnunum.Siteye ürünler yüklenmediği için yurtdışı linki veriyorum.

http://adamspolishes.com/shop/access...ing-towel.html

AliDogukan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonaxın cilalı şampuanını aldım ilk defa kullandım geçen gün.Kova çok az köpürdü acaba ben su/şampuan oranını kötü mü ayarladım yoksa malzemenin özelliği mi az köpürmesi ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ranthor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ürün başlı başına bir koruma sağlıyor, bence onun yerine koruma destekleyici bir şampuan - mesela gyeon un bathe olanı yada crystal concept wash and clean yada btx in benzer ürünü var.

yada dırek sprey bir ürün alabilirsin gyeon wetcoat gibi, aquartz reload gibi, meg quickwax gibi..
    Abi bende koruma ustune koruma yapsin istiyorum.bu urun bende zaten oldugu icin baska para vermek istemiyorum acikcasi.bu baya bereketli yikamalardan sonra fis fis yapip siliyorum pamuksu oluyor aracin yuzeyi uygulamasi kolay diye almistim.sampuan olarak kendim yikarsam meg in sari sampuani var bide duzgun yerlerde yikatiyorum araci.benzincilerde degil.

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ae86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eren Adam's Great White Microfiber Drying Towel önerebilirim.Aldım memnunum.Siteye ürünler yüklenmediği için yurtdışı linki veriyorum.

http://adamspolishes.com/shop/access...ing-towel.html
    Cem abi sen bu urunu turkiyeden mi aldin detailboxtan ? Yoksa arkadasim abdde suan belki ondan rica edebilirim ufak bir ceyiz icin adamspishesden.

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracim beyaz ve kilcal ciziklerim var. Hem parlaklik hemde cizikleri gidermek icin hangi urunu nasil kullanmaliyim?

Not > Zaman, garaj ve urun almak icin maddi sikinti yok.

ferhatcam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracim beyaz ve kilcal ciziklerim var. Hem parlaklik hemde cizikleri gidermek icin hangi urunu nasil kullanmaliyim?

takipteyim
    Seatclubturkey - Ibıza Loading...

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba arkadaslar aracımı sureklı parlak kalması ıcın yıkama sonrası hem boyayı koruyan hemde parlatan bır cıle onerınız var mı?
    bırde aracı yıkadıktan sonra sılmek ıcın soyle guzel su emen kalıtelı bır bez arıyorum. ınternetten alıs verıs yapamıyorum k.k yok. ama anadolu yakasındı dukkan vs. olursa gıder alırım.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    On kaputa kus sicmis , ustune gunesin altinda bir guzel kavrulmus gecen gun farkettim , temizledim altini yakmis nenyapabilirim ?

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Korollacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar aracımı sureklı parlak kalması ıcın yıkama sonrası hem boyayı koruyan hemde parlatan bır cıle onerınız var mı?
    bırde aracı yıkadıktan sonra sılmek ıcın soyle guzel su emen kalıtelı bır bez arıyorum. ınternetten alıs verıs yapamıyorum k.k yok. ama anadolu yakasındı dukkan vs. olursa gıder alırım.
    fusso önerebilrim . yada nano hızlı cila ürünleride iyi olabilir c2v3 ,hdrax gibi. biraz araştırın hangisi mantığınıza daha fazla yatarsa onu alırsınız istanbulda erdem boya var hangi yakada bilgim yok .

Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    On kaputa kus sicmis , ustune gunesin altinda bir guzel kavrulmus gecen gun farkettim , temizledim altini yakmis nenyapabilirim ?
    abi önce polisaj denemelisin olmassa ki boyayı yaktıysa olmaz , zımpara+polisaj yapılmalı .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Su silme bezi olarak Meguiars Water Magnet diyorum mükemmel

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kurulama bezi water magnet cok başarılı sayılmaz. Cok guzel cam siler sadece. Detail box Görkem arkadaşımız istekleri karşılamaya Yönelik yeni malzemeler getirdi. Bu hafta Satışa çıkar sanırım.

Cila uygulamak icin vakit yoksa eğer şampuan olarak Gyeon bathe+ ve arkasına wetcoat ile yıkamadan sonra Parlaklık inanılmaz guzel oluyor. Tavsiye ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doğrudur siz daha iyi bilirsiniz Water Magnet kaportada ve camda benim beklentilerimi tam anlamıyla karşıladı diyeyim öyleyse

Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı Eren G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Über diye mavi büyük bir bez vardı , ben hala kullanıyorum. Çok yumuşak büyük asla çizmiyor. Bulabilirsen al dolar 1.6 iken 40 TL idi. Fİyatına göre çok iyi ERdem boya satıyordu eskiden..

Alıntı AliDogukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonaxın cilalı şampuanını aldım ilk defa kullandım geçen gün.Kova çok az köpürdü acaba ben su/şampuan oranını kötü mü ayarladım yoksa malzemenin özelliği mi az köpürmesi ?
    Köpürtmek için önce şampuanı koyup sonra üstüne tazzikli su tutman lazım,bazı abiler bırak köpürmesin diyip dolu kovaya atıp karıştırıyor...
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hemen hemen her pasta iş yapıyor, önemli olan çok agresif ile başlamamak. Tabiki çizik gizleyenler de amaca aykırı.
    İLk deneme yapılacaksa sample minik ürünlerden almak da fayda var. Chemical guysun sample setleri var 33 34 35 diye gidiyor. Acaip tavsiye ederim, kullandığım ürünler.
    YOk ben tam şişe alacağım derseniz Scholl concepts bulabilirseniz alabilirsiniz.

über alabilirsin dediğim gibi, erdem boya perpa da ama (anadolu yakası)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önce pasta ile dene dene, olmuyorsa 2500 grid zımpara ile dene. MAkinen yok ise ne pastaya ne de zımparaya bulaşma, çizik kalır
    Built to fall....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bende koruma ustune koruma yapsin istiyorum.bu urun bende zaten oldugu icin baska para vermek istemiyorum acikcasi.bu baya bereketli yikamalardan sonra fis fis yapip siliyorum pamuksu oluyor aracin yuzeyi uygulamasi kolay diye almistim.sampuan olarak kendim yikarsam meg in sari sampuani var bide duzgun yerlerde yikatiyorum araci.benzincilerde degil.
    Genelde cilalalar üst üste kullanılmazlar. Kimyasal ürünlerin üzerine standart karnuba cilaları şov için sürenler var, işe yarıyor, teknik olarak kimse bilmiyor.
    Sonaxın ürünü ile hydrax bambaşka kimyasal familyadan geliyor olabilirler, küçük bir ihtimal tutunması.

Anca quickdetailer ya da şampuanla devam edebilirsin
    Built to fall....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ozaman koruma bıtmeye yakın hyraxla devam ederım bende napalım.zaten korumayı cızıkler gıtsın dıye yaptırıyorum baya cızık var aracta.cızıklı araca koruma suruncede hosuma gıtmıyordu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)