User Tag List

Sayfa 241/301 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon
5704 sonuçtan 4.561 ile 4.579 arası

Konu: Car care ürünleri hakkındaki her türlü soru buraya...

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Karcher k5 yıkama makinem var, ev müstakil olduğu için, arabamın her işini kendim yapıyorum, Auto Finesse markasının Carnauba içerikli cilası var kullandığım, onun dışında 2-3 yıkamada bir sonax bsd uyguluyorum, Meguiars Nxt cilalı şampuan kullanıyorum,

Ön yıkama için valet pro advanced vardı elimde, şuan elimde ön yıkama için herhangi bir ürün yok, ne önerirsiniz?

dış plastik aksamı yenilemek için bir öneriye ihtiyacım var

Ayrıca iç tavan döşemesini temizlemek için ne önerirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre İlbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karcher k5 yıkama makinem var, ev müstakil olduğu için, arabamın her işini kendim yapıyorum, Auto Finesse markasının Carnauba içerikli cilası var kullandığım, onun dışında 2-3 yıkamada bir sonax bsd uyguluyorum, Meguiars Nxt cilalı şampuan kullanıyorum,

Ön yıkama için valet pro advanced vardı elimde, şuan elimde ön yıkama için herhangi bir ürün yok, ne önerirsiniz?

dış plastik aksamı yenilemek için bir öneriye ihtiyacım var

Ayrıca iç tavan döşemesini temizlemek için ne önerirsiniz

Ön yıkama şampuanı seçiminiz güzel,onunla devam edebilirsiniz

Fakat anladığım kadarıyla wax üzeri cilalı şampuan kullanıyorsunuz bu pek önerilmez wax kendini cilasız ph nötr veya nötre yakın şampuanlarla daha iyi korur ve daha iyi performans sergiler

Adams Shampoo,Sonax Red Summer,Gyeon Bathe gibi şampuanları tercih edebilirsiniz

Dış Plastik aksamda uzun süreli koruma için en uzun sürelilerden Gyeon Q2 Trim Plastik Koruyucu ve Yenileyici ,Gtechniq C4 Trim yenileyici olabilir

Forumda detailing merkezi olarak iş yapan arkadaşların uygulaması mevcut örnekleri vardı

Uygun alternatif olarak Koch Chemie PSS olabilir

Tavan döşemesinde müdahale biraz riskli olabiliyor araç durumuna göre eğer çok yoğun bir kir yoksa veya bütün tavanı silmeyip lokal olarak temizlik yapacaksanız köpük formlu ürünler olabilir amatör olduğunuzu tahmin ederekten ıslatıp alttaki bütün kiri kusturma veya kurutma durumu olmadığını varsayıp böyle bir öneri yapıyorum

Auto Glym Hi Foam İnterior Shampoo tavsiye edebilirim

lucky Jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese Selam,
    Dış piano black yüzeyler için hangi ürün+pad tavsiye edersiniz? DA makinem var, makine ile kullanabileceğim bir ürün olabilir. Harelenmeleri aldıktan sonra bu bölgelere gtechniq C4 uygulayabilir miyim? Çok çabuk çiziliyor biliyorsunuz, delirtecek beni.

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dış piano black yüzeyler için ne yaparsanız yapın aynı şeyi yaşayacaksınız. bence stek veya llumar gibi kaliteli bir markanın koruma filmi ile kaplama yaptırın parlak siyah bölgelere

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı douu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dış piano black yüzeyler için ne yaparsanız yapın aynı şeyi yaşayacaksınız. bence stek veya llumar gibi kaliteli bir markanın koruma filmi ile kaplama yaptırın parlak siyah bölgelere
    evet aklımdaki fikir bu zaten şeffaf çizilmeye dayanıklı film yaptıracağım. Ama öncesinde mevcut durumu düzeltmem gerekiyor.

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    polisaj ile kusursuz hale getirmek mümkün

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar çıkma stop almıştım, çizik diye sırasıyla 1000 1500 1800 2000lik sulu zımparayla giriştim. Eskisinden iyi oldu ama hala mat duruyor. Ucuz yollu nasıl parlatabilirim? Tek stop için plastx falan almak istemiyorum

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çıkma stop almıştım, çizik diye sırasıyla 1000 1500 1800 2000lik sulu zımparayla giriştim. Eskisinden iyi oldu ama hala mat duruyor. Ucuz yollu nasıl parlatabilirim? Tek stop için plastx falan almak istemiyorum
    Elinde pasta var mı?

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    plastxc alma zaten. plastix pazarlama stratejısıydı. pasta ve hare gıderıcıyı karıstır adını degıstır pıyasya sun modeli.
    pasta ile parlatabılırsın . hare gıderıcıylede parlatabılırsın.
    zımparadan sonra pasta yapmıs olmanı umuyorum. bol pasta keçe ikilisiyle sabırla 2000 devir dönebilirsin.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinde pasta var mı?
    Var abi turtlewaxın , bugün onla girişeceğim
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    plastxc alma zaten. plastix pazarlama stratejısıydı. pasta ve hare gıderıcıyı karıstır adını degıstır pıyasya sun modeli.
    pasta ile parlatabılırsın . hare gıderıcıylede parlatabılırsın.
    zımparadan sonra pasta yapmıs olmanı umuyorum. bol pasta keçe ikilisiyle sabırla 2000 devir dönebilirsin.
    Teşekkür ederim abi, polisaj makinesi var dandik birşey ama iş görür diye umuyorum

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    görür görür . parlatmak pasta kullanırken . az malzemeyle çalışırsan yüzey kayganlıgını yitirip ani ısınabilir. buda yüzeyi bozar. yakar yani.
    bunun için bol malzeme optimum devir.
    ne az ne çok ayarda .
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

SeRKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar, jantların iç kısmında ki balata tozunu temizlemek için jantı çizmeyen güzel fiyat jant fıraçası önerilernizi alabilir miyim?

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir kaç ürüne ihtiyacım var fazlada anlamam size danışmadan almak istemedim.

1) Araç içi genel temizleyici (koltuklar ve iç plastikler),Koltuklarda sürdükten sonra lekeleri söken ve iz bırakmayan. Ben valet pro buldum.
    2)İç trim plastikleri apc ile temizledikten sonra mat görünümlü toz tutmayan koruma.
    3) Motor temizliği.
    4) jant temizliği
    5) Lastik parlatıcı
    6) Pasta cila arabanın boyası kötü aşındıran bişey olması gerekiyor hangi markayı önersiniz
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı SeRKaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar, jantların iç kısmında ki balata tozunu temizlemek için jantı çizmeyen güzel fiyat jant fıraçası önerilernizi alabilir miyim?
    Ben wheel woolies kullanıyorum, 3'lü setler korkunç pahallandı. Gyeon'un yumuşak başlıklı fırçası var nispeten cüzdana daha az delik açacak fiyatı var.

Linki:
    Gyeon Q2M WheelBrush Medium Jant Fırcası – boyakoruma.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı melihyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kaç ürüne ihtiyacım var fazlada anlamam size danışmadan almak istemedim.

1) Araç içi genel temizleyici (koltuklar ve iç plastikler),Koltuklarda sürdükten sonra lekeleri söken ve iz bırakmayan. Ben valet pro buldum.
    2)İç trim plastikleri apc ile temizledikten sonra mat görünümlü toz tutmayan koruma.
    3) Motor temizliği.
    4) jant temizliği
    5) Lastik parlatıcı
    6) Pasta cila arabanın boyası kötü aşındıran bişey olması gerekiyor hangi markayı önersiniz
    1)Sonax'da kullanıma hazır araç içi genel temizleyici var, çok kirli değil ise bu ürün iş görür diye düşünüyorum.
    2)Turtle Wax Dry Touch Plastic Care önerebilirim. Ben birkaç otomobilde kullandım renk değişimi olmadı, mevcut görüntü ne ise onu koruyor.

3)Arexons Motor Temizleyici öneririm veya Arexons Susuz TEmizlik ile de sorunsuzca temizlik yapabilirsin. Arexons Motor Temizleyiciyi susuzda kullanabilirsin ama yakınlarda basınçlı hava tabancası olursa çok iyi olur.
    4)Soft99 Wheel Tonic (jantlara koruma da sağlıyor, yanında idare eder sünger fırçası da var )
    5)Hem ıslak lastiğe hemde aşırı kirli lastiğe uygulanabilen Soft99 4x Tire Cleaner favorim. Ama bu kısım için herkes hepbir ağızdan Sarp dieycektir
    6)Menzerna markasının pastalarını öneririm.

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1)Sonax'da kullanıma hazır araç içi genel temizleyici var, çok kirli değil ise bu ürün iş görür diye düşünüyorum.
    2)Turtle Wax Dry Touch Plastic Care önerebilirim. Ben birkaç otomobilde kullandım renk değişimi olmadı, mevcut görüntü ne ise onu koruyor.

3)Arexons Motor Temizleyici öneririm veya Arexons Susuz TEmizlik ile de sorunsuzca temizlik yapabilirsin. Arexons Motor Temizleyiciyi susuzda kullanabilirsin ama yakınlarda basınçlı hava tabancası olursa çok iyi olur.
    4)Soft99 Wheel Tonic (jantlara koruma da sağlıyor, yanında idare eder sünger fırçası da var )
    5)Hem ıslak lastiğe hemde aşırı kirli lastiğe uygulanabilen Soft99 4x Tire Cleaner favorim. Ama bu kısım için herkes hepbir ağızdan Sarp dieycektir
    6)Menzerna markasının pastalarını öneririm.
    abi teşekkür ederim. ama araç çok kirli şirket aracı olsa bukadar olmaz. Apc olarak valet pro aldım. valet pronun plastik koruyucusu var onumnu alsam bilemedim çok pahalı birde. Senin gönderdiğin ürün uzun süre koruma sağlıyormu hem görünüm hemde toz tutma açısından.
    Birde pasta için nokta atışı söylermisin hem kaportatada kullanıcam hem farlarda. Boyasıda cok kötü durumda.

Birde bez önerisi alabilirmiyim plastik aksam için pasta sonrası için genel temzilik için.
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lucky Jackal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese Selam,
    Dış piano black yüzeyler için hangi ürün+pad tavsiye edersiniz? DA makinem var, makine ile kullanabileceğim bir ürün olabilir. Harelenmeleri aldıktan sonra bu bölgelere gtechniq C4 uygulayabilir miyim? Çok çabuk çiziliyor biliyorsunuz, delirtecek beni.
    güncel, pad+ürün tavsiyesi bekliyorum. Aklımda auto finesse tripple ve koch chemie p2.02 var. Üzerine gtechnic c4 yapacağım veya stek film yaptıracağım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba

Camlar için temizlik ve bakım ürünü almam lazım ne önerirsiniz ? F/p ürünü olursa sevinirim fazla para vermek istemiyorum. Teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı GöKHaN 35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Camlar için temizlik ve bakım ürünü almam lazım ne önerirsiniz ? F/p ürünü olursa sevinirim fazla para vermek istemiyorum. Teşekkürler.
    O zaman bu ürünü tavsiye ederim
    GlassMaster | Shopier

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)