User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
58 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Sıfır Civic mi Sıfır Leon mu?

bugramutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ikisinide kullanmadım ikisinide bilmem ama ikisinide sevmem. Honda nın kalitesi ve uzun ömürlülüğü var e motolarıda aşikar ama leon da da vw teknolojisi. bence vw skoda yada toyota mazda gibi markalarada bakmanızı tavsiye ederim.

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mantık her açıdan leon diyor
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fanatik hondacıyım ama konfor olsun yakıt olsun kesinlikle leon alırım her ikisinide kullanmış biri olarak söyliyebilirimki leon kesinlikle.bu arada dsg nin yavaş vites atması falan güldürdü beni
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadasim yalovadan manuel beyaz elegance civic i deri doseme dahil 49kusure aldi. Diger bayilerden de fiyat alin bence. Sorunsuzluk olarak honda ile seat i karsilastirmak yersiz. Dsg garanti bitince iki yil sonra kinder surpriz yumurta nben civic alirdim ama mumkunse fd6 kasa daha yakisikli.
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Civic ile leonu kalite olarak karsilastirmak bi sacma
    En kolayi tavan dosemesi elini atsan geliyor civicde...
    Garanti konusunda vw grubunde cuzzi miktar verince 2 yil daha garantin oluyor
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

fore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DSG korkutuyor mu benden başka kimseyi?
    Daha yeni ortağım sattı babasının Passat 2.oTdi aracını, yine sıkıntılıydı dsg 2009 model 100bindeki araçta?
    Dediğim gibi, Vw grubunun tüm markalarını kullandım İyi de VW fanatiği sayılırım aslında.
    Ama DSG eninde sonunda bozulacak gibi bir izlenim oluştu bende.

i30'u bilmiyorum ama tavsiyeleriniz üzeinde Cee'd e bakmaya gideceğim.
    Bu arada bütçenin üst raakamları bahsettiğim rakamlar, hatta üstünün üstü.
    O yüzden dizel civic gelse dahi, 5bin TL fazla isteriz deseler, mümkün değil..

Leon Civic kalite konusunda; sanki Civic'teki ön konsol malzemesi Leon'dan daha iyi gibi geldi bana?
    Ben mi yanıldım?

FAGE12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yenı leonu bekleyın denılmıste acaba yenılenen leonun fıyatı bu kadar dusuk mu olucak ?? Ayrıca yenılense bıle bence ılk basta pek tutulacagını sanmıyorum goz alısana kadar bu kasa hala degerını korur . Leon a bınmıssınız daha once degısıklık her zaman ıyıdır bu seferde cıvıc e bının ılla sedan olsun farklı olsun dıyorsanız hep hb olmasın dıyorsanız jetta bakabılırsınız sole kahverengı veya beyaz sanruf dokunmatık ekran falan .
    Birgün Ölürsem Tabutumu 4kişi Taşıyacak Yaa. Öndekiler 1.60 Boylarında, Arkadakiler 1.90boylarında Olsun. Maksat Ön Biraz Basık Dursun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FAGE12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yenı leonu bekleyın denılmıste acaba yenılenen leonun fıyatı bu kadar dusuk mu olucak ?? Ayrıca yenılense bıle bence ılk basta pek tutulacagını sanmıyorum goz alısana kadar bu kasa hala degerını korur . Leon a bınmıssınız daha once degısıklık her zaman ıyıdır bu seferde cıvıc e bının ılla sedan olsun farklı olsun dıyorsanız hep hb olmasın dıyorsanız jetta bakabılırsınız sole kahverengı veya beyaz sanruf dokunmatık ekran falan .
    Fiyat çok yükseliyo Jetta'da... TSI'da lpg şansı yok, TDI DSG pahalı geliyo bütçeye göre..

timucintt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    civic makyaj yedi 2013 sonunda makyajlı gelecek earth dreams(turbo dizel, direkt injeksiyonlu benzin, elektrik ve turbo benzinler şanzımanlarıda çift kavramalı olacak) motolarla gelecek büyük ihtimalle... senin yerinde olsam hondaya şu anda bulaşmazdım honda tr motor olarak özürlü en ucuz motorlarla geliyor trye... hondanın otomatik şanzımanlarına gelince yerin dibine sokmaya gerek yok dsgden yavaş diye. sorunsuzlukta ve ömürde 4,5 ileri tork konvektörlü ve cvtlerde honda otomatikleri dünyada ilk sıraya girer...
    1991 HONDA CRX - TOTALLED
    1988 TOYOTA CELICA GT ST162 - SOLD
    1991 HONDA INTEGRA LS - SOLD
    1990 HONDA CIVIC EF - SOLD

85-92 OLDSKOOL COMING SOON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bir yeni civic kullanıcısıyım. Bazı arkadaşlar kalite konusunda yorum yapmışlar ama 2-3 ay araştırdım diğer arabalarla kıyasladım kesinlikle kötülenicek bir araba değil. Dağ bayır 10.000 km dir geziyorum yol tutuş başta olmak üzere kalite ciddi gelişmiş. Kesinlikle parasının hakkını vericek bir araba gönül rahatlığıyla alabilirsiniz derim. Alman arabalar beni de korkutuyor parça fiyatları 2. el piyasa düşüşü vs. Yakıt konusunda ortalama şehir içi 7.5-8.5 litre arası geziyorum şehir dışında 6-7 arası yoluna göre değişiyor. biraz performanslı kullanımda 9.5 litreyi geçmişliğim yok. Lpg ye gerek duymadım açıkçası hele vti dan sonra yakmıyor gibi geldi e-con düğmesinin etkisi çok sanırım.

ulas79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    makyajlı astra j 1.4 T cosmo active select şanzımanlı olan liste fiyatı 55600 tl ye alına bilir bayii indirimi ile 53.500 tl civarına gelir araç. hemde bixenon afl far yarı deri koltuk esp+ , tc,çift bölgeli hava kalite sensörlü klima ,17 inch jant ,alarm,yamur ve far sensörü vs vs standart.

BüLenT GöReN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben olsam leon alırdım en azından pembe kaplanmış bir leon yok en azından ben görmedim daha allahta göstermesin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aygüv'e baktım.. Leon kalmamıştı ellerinde, 4-5 tane Copa Plus DSG vardı satılmış, TSI FR'lar satılmış. Yeni kasaya hazırlanmışlar artık.

Bunlara ek olarak, Cruze 2.0 dizel otomatik inceledim. Çok sarmadı.

Yalnız Astra Sedan'ı beğendim şekil olarak, dizelde otomatiği yok, benzinliye lpg yapılınca garanti dışı kalıyor.

Octavia yeni kasa gelecek diye piyasada yokmuş zaten ki fiyat yüksek.

Peugeot'da o fiyatlara sadece 308 var ve rakiplerindne hiçbiriyle mücadele edemez.. 3008 hem pahalı hem şekli bi garip ** aiçini beğendim.

Motor ve DSG olarak Leon öne çıksada, iç mekan ve oturma pozisyonu rahatlığı olarak civic daha rahat geldi bana, kalıbım yüzünden olabilir Leon kullandığım zamanla şu an arada 20 kilo farkım var)

Yeni Auris'e de baktım üşenmeyip gidip, direksiyonu istediğim pozisyona getiremedim bi türlü Onun harici ön konsolu çok dik geldi bana, neden biraz eğmemişler anlamadım. Ama araba gayet güzel. Düşünen varsa Auris'i de incelesin derim.

Corolla bildiğiniz Corolla. Dizel otomatik 62.000'e çıkıyo, beni zaten aşıyo.

Hala da aklımı arada Megane Sport Tourer kurcalıyo ama pahalı...

Son durum bu şekil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ozaman 1 seçenek daha var ben ikisi arasında çok kalmıştım. ama neden bilmiyorum kia yı almadım. yeni kia ceed herşeyiyle gerçekten güzel araba. panaromik tavan vs. de girer işin içine ayrıca dizel fiyatı donanımına kalitesine göre güzel ama ama markaya göre biraz yüksek gibi geldi.

YunusCan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Patlicanmı Daha mordur Yoksa Salatalıkmı Daha yeşildir. Hayır Limon daha sarıdır gibi bişe olacak ama . Bence Toyotalarada bakmalısın 1.6 elegant modelleri Şubat ayına özel 52,000 TL miş
    sağlamlık arıyorsan bu bütçeye toyotadan şaşma derim. Konfor Konusunu Toyotada tartışmaya gerek yok zaten. 2.el Piyasasıda oldukça hızlı. Benim aracımda yakıt ortalama 4.9 lt (benzin, lpg araçta yok)

Beyazda fena olmaz hani

FAGE12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YunusCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Patlicanmı Daha mordur Yoksa Salatalıkmı Daha yeşildir. Hayır Limon daha sarıdır gibi bişe olacak ama . Bence Toyotalarada bakmalısın 1.6 elegant modelleri Şubat ayına özel 52,000 TL miş
    sağlamlık arıyorsan bu bütçeye toyotadan şaşma derim. Konfor Konusunu Toyotada tartışmaya gerek yok zaten. 2.el Piyasasıda oldukça hızlı. Benim aracımda yakıt ortalama 4.9 lt (benzin, lpg araçta yok)

Beyazda fena olmaz hani

SUNROF MU VAR BEN MI YANLIS GORDUM
    Birgün Ölürsem Tabutumu 4kişi Taşıyacak Yaa. Öndekiler 1.60 Boylarında, Arkadakiler 1.90boylarında Olsun. Maksat Ön Biraz Basık Dursun

Kahraman castle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    LEON'tercihimdir.
    BAŞTAŞ PERFORMANCE

Kahraman castle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aygüv'e baktım.. Leon kalmamıştı ellerinde, 4-5 tane Copa Plus DSG vardı satılmış, TSI FR'lar satılmış. Yeni kasaya hazırlanmışlar artık.

Bunlara ek olarak, Cruze 2.0 dizel otomatik inceledim. Çok sarmadı.

Yalnız Astra Sedan'ı beğendim şekil olarak, dizelde otomatiği yok, benzinliye lpg yapılınca garanti dışı kalıyor.

Octavia yeni kasa gelecek diye piyasada yokmuş zaten ki fiyat yüksek.

Peugeot'da o fiyatlara sadece 308 var ve rakiplerindne hiçbiriyle mücadele edemez.. 3008 hem pahalı hem şekli bi garip ** aiçini beğendim.

Motor ve DSG olarak Leon öne çıksada, iç mekan ve oturma pozisyonu rahatlığı olarak civic daha rahat geldi bana, kalıbım yüzünden olabilir Leon kullandığım zamanla şu an arada 20 kilo farkım var)

Yeni Auris'e de baktım üşenmeyip gidip, direksiyonu istediğim pozisyona getiremedim bi türlü Onun harici ön konsolu çok dik geldi bana, neden biraz eğmemişler anlamadım. Ama araba gayet güzel. Düşünen varsa Auris'i de incelesin derim.

Corolla bildiğiniz Corolla. Dizel otomatik 62.000'e çıkıyo, beni zaten aşıyo.

Hala da aklımı arada Megane Sport Tourer kurcalıyo ama pahalı...

Son durum bu şekil

allah yardımcın olsun,senin durumun vahim
    BAŞTAŞ PERFORMANCE

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Corolla 1.6 benzin 4.9 ortalama yakıt ?????????? mümkün mü hocam 5.9 falan olmasın
    -Fırat

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)