User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
83 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Ktm Duke 125 mi? Yamaha YZF R125 mi?

skyhigh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ıkısınede bınmıs bırı olarak kesınlıkle ktm r125 bır sure sonra mobilet havası verıyor etrafınızdakı kısıler motorun tıpe bak 125 lık falan dye dalga gecıyor kesınlıkle ktm dyrm
    Mustafa Kemal Atatürk

sametozt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu da benden cbr 250r. Daha yeni aldım. Birkaç gün oluyor. Alışma evresindeyim. ortalama 100 - 120 km yaptım. Cygnus X ten sonra baya güçlü geliyor. Lastiklerinin pek iyi olduğunu söyleyemicem. Standart lastikler Türkiye'mizin yol şartlarında berbat bir yol tutuşu sağlıyor.

İzmir'de oturanlar bilirler. Altınyolda son viteste 6000 devir civarı 100 le gidiyor. Gazı sonuna kadar açtığınızda patinaja kalıyor. Bu da ilk fotoğrafımız

taylaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı sametozt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu da benden cbr 250r. Daha yeni aldım. Birkaç gün oluyor. Alışma evresindeyim. ortalama 100 - 120 km yaptım. Cygnus X ten sonra baya güçlü geliyor. Lastiklerinin pek iyi olduğunu söyleyemicem. Standart lastikler Türkiye'mizin yol şartlarında berbat bir yol tutuşu sağlıyor.

İzmir'de oturanlar bilirler. Altınyolda son viteste 6000 devir civarı 100 le gidiyor. Gazı sonuna kadar açtığınızda patinaja kalıyor. Bu da ilk fotoğrafımız

Ülkemin, hele de İzmir'imin kireç taşı yolları Hayırlı olsun

focus musty35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 ktm 2 cbr yapıyor zatn kalıte ortada

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakımına dikkat ettiğiniz, yağın kalitelisini koyduğunuz sürece, bahsi geçen fiyatlara Aprilia RS125 de alınabilir. YZF-R125, CBR125, CBR250R gibi motorlardan tamamen farklı olarak tam bir Race Replica (yarış) motorudur. Gerek oturuş pozisyonu, gerek motor gücünün devir bandında dağılımı, gerek çok hafif şasisi ve ön takımı bakımından, önceden bahsettiğim aslında şehir içi kullanım için hazırlanmış ama karenaj giydirilmiş motorlardan çok farklıdır, bambaşkadır.

Eski motorumun resmini koyuyorum:

mertypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk motorsiklet ise r125 mantıksız duruyor çünkü ufak tefek düşmeler sürtmeler olucak parçası pahalıdır cbr 250 alınır çekişi gayet iyi hem yamaha kadar olmasada şekildir bende bu aralar düşünüyorum çok araştırdım scooterda karar kıldım önce pcx ile daha sonra xmax ile devam edicem sizde düşünebilirsiniz gerçekten çok cazip aletler unuttum söylemeyi duke'üde sürdüm hepsine göre daha iyi bence gidiş olsun görünüm olsun fakat ilk motor scooter olmalıdır bana göre

s_su_s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ikisi klasman olarak bence çok farklı motorlar öncelikle neye ihtiyacın olduğunu ne tarz istediğine karar vermelisin şahsi fikrimi sorarsan kesinlikle ktm derim
    lo lo lo

HardCore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sametozt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Abi tam emin değilim ama, geçtiğimiz hafta sonu urla da mıydınız 3 cbr 1 scooter

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yamaha X Max 250 aldım. KTM Duke 200 alacaktım. daha uygun fiyata daha kullanışlı bir motor aldım.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Red10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yamahaya girme bence uygun olursa cbr 250r yada kawa 250 ninja düşün derim
    Ride Or Die

screamforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim görüşüm kesinlikle cbr 250r bi abim aldı kullanma fırsatı buldum 120 km/h ye kadar dolu dolu vites gecişleri var tork gayet tatminkar yakıtına gelicek olursak petrolün yanından geç 20 km gider o derece az yakıyo lastikleri kuru asfaltta berbat ıslak zeminde daha iyi tutuyor diyebilirim son suratta 165 falan görmüş (ben yapmadım)konforda guzel yani motorsiklet alıcak olsam yarın gider alırdım ne alırsan al hayırlı ugurlu olsun diyeyim

B.Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    duke 200 öneririm

ERY98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende Duke 200 öneririm, olmadı para konusunda sorun yok diyorsanız Kawasaki Ninja 300 neden olmasın.. 125lik racing yavrucukları aslında başlangıç için çok güzel olsalarda bir süre sonra cidden mobiletimsi görünüşe bürünüyorlar.
    ig: erayender

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bajaj 200 pulsarlar gelmeye başladı ktm ye göre kalitede düşük fiyatıda.Bakmanızı tavsiye ederim

Karakuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni konu açmak istemedim; Aprilia Rs4 125 hakkında bilgi almak isterim sizlerden. Bu ara bir merak sardı, güzel bir eğitim alıp daha çok şehir içi kullanacağım bir motor almak istiyorum. Çok fazla hız sevmem, ses falan da umrumda değil sadece tasarıma önem veriyorum o yüzden çekiyor kendisine aprilia. Ya da Ninja250 düşünüyorum.

Daha önce elektrikli motor bile kullanmadım, yapabilir miyim onuda eğitimde anlarım ama işte bir heves denemek istiyorum bu aletleri. Sizce ilk motor için doğru seçim olur mu rs4? Bakım vs giderleri, parça fiyatları çok çok fazla mıdır? Yoksa al, uzun süre keyifle bin mi dersiniz?? Şimdiden ilginize teşekkür ederim.
    Real Cars, Real Roads.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kimse görmedi sanırım, konuya bir güncel daha çekelim
    Real Cars, Real Roads.

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi aprilia hakkında çok fazla bilgim yok ancak ilk deneyimin olacakmış madem piyasası olan bir model al.Ninja 250-300 veya CBR250 2014 kasa gibi. Satsanda düşsende piyasası olan bir motor elinde kalmaz hiç bir şekilde ve bakımları parçaları bolca mevcut.Bende hiç birşey sürmeden başladım olaya ehliyet kursunda öğrendim o konuda sıkıntı olacağını sanmıyorum açıkcası.

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı makif84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bajaj 200 pulsarlar gelmeye başladı ktm ye göre kalitede düşük fiyatıda.Bakmanızı tavsiye ederim
    Bende bunu önermek için girmiştim konuya.Bende almak istiyordum hatta o fiyatta hem duruşu hem yakıt tüketimiyle mükemmel bir motor 7350ydi sıfırı ve KTM'nin üreticisinin yaptığı söyleniyor tek eksisi koltuğunun sert olması.Çin filan sanmayın Hintli ve bayağı bir araştırmama rağmen çok bir sorununu görmedim koltuk sertliği hariç Hatta Samsun'dan çıkıp Yunanistan,Bulgaristan,Romanya turu yapan bir abimiz vardı yani çöp bir motor değil şimdi alamayacağım ama elbet bir gün o da olacak
    Bu da AltınElbiseliAdam'ın incelemesi
    Bajaj Pulsar 200 NS - YouTube
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi aprilia hakkında çok fazla bilgim yok ancak ilk deneyimin olacakmış madem piyasası olan bir model al.Ninja 250-300 veya CBR250 2014 kasa gibi. Satsanda düşsende piyasası olan bir motor elinde kalmaz hiç bir şekilde ve bakımları parçaları bolca mevcut.Bende hiç birşey sürmeden başladım olaya ehliyet kursunda öğrendim o konuda sıkıntı olacağını sanmıyorum açıkcası.
    Kardeşim öncelikle teşekkür ederim cevap için. Düşe kalka öğrencez artık, çok büyük mevzu olmasın yeter ki ninja vs. daha mantıklı diyosun sende, çoğu arkadaşım gibi. Sanırım ilerde aprilia'ya binmek daha iyi olacak
    Real Cars, Real Roads.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)