User Tag List

Sayfa 5/17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
316 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Hyundai i20 N

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok dedim Ar-1 leri al diye ama Emin istemeden 2-3 gün önce lastikler satıldı Elde ns2R vardı. Sezon sonuna yeni setle uğraşmayalım dedik. Zaten bulmakta her zaman kolay olmuyor Biraz daha tecrübe sonrası güzel lastiklerse güzel süreler gelir
    2022 pist sezonunu kapatmıştım aslında, 2023'e hazırlanacaktım ama bensiz pist günlerini sevmediğin için seni yalnız bırakmak istemedim
    dediğin gibi biraz daha tecrübeyle ve arabaya alıştıkça, güzel lastik takıp süre getirmeye çalışacağız
    ki hangi semi slick'i taksam, oem pzero'lardan daha çok memnun edecekti zaten
    tekrardan teşekküler MCN

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burcinkarabacak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun yeni jantlar yakışmış. taş değmesin Emin
    çok teşekkürler abi

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok dedim Ar-1 leri al diye ama Emin istemeden 2-3 gün önce lastikler satıldı Elde ns2R vardı. Sezon sonuna yeni setle uğraşmayalım dedik. Zaten bulmakta her zaman kolay olmuyor Biraz daha tecrübe sonrası güzel lastiklerse güzel süreler gelir
    "Biz bunları kitaplarımızda anlattık ama dinleyen yok :P "

Alıntı OMTechJr. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu baltalamadan araya girip ufak bir soru sorsam, 225hp rwd atmo ve hafif bir araç için ns2r mı önerirsiniz ar1 mi? sizin buradaki öneriniz i20N'e mi özeldi yoksa tüm pist camiası için mi?
    Özellikle Can'ın da deneyimi semi slick konusunda yüksek o da bahseder biraz.
    Benim deneyimime göre eğer yol lastiğin ayrı, pist lastiğin ayrı ise AR-1'e yönelmende fayda var. Çünkü AR-1 çok daha iyi seviyede tutuş sağlıyor. Ancak arada günlük de kullanırım, yağmur çamura da denk gelirim dersen, AR-1 yağmurda büyük sıkıntı yaratır. Su tahliye kanalı neredeyse hiç yok, aquaplaning'e davetiye çıkaran bir yapısı var.
    Ama hem pist hem yol tek lastik ile devam edeceksen NS2R daha mantıklı bir seçenek, su tahliyesi oldukça bol, baya standart yaz lastiği gibi. NS2R fiyat performans odaklı olduğundan, AR-1 kadar iyi tutuş yerine, uzun ömürlülüğe oynayan bir hamuru var. O sebeple desenden bağımsız şekilde tutuşu AR-1'e göre daha düşük.

Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2022 pist sezonunu kapatmıştım aslında, 2023'e hazırlanacaktım ama bensiz pist günlerini sevmediğin için seni yalnız bırakmak istemedim
    dediğin gibi biraz daha tecrübeyle ve arabaya alıştıkça, güzel lastik takıp süre getirmeye çalışacağız
    ki hangi semi slick'i taksam, oem pzero'lardan daha çok memnun edecekti zaten
    tekrardan teşekküler MCN
    İzmir'de asıl pist sezonu sonbaharda başlayıp, tüm kış devam eder. Lastiklerini bitirmen için sana yeterince fırsat sunacağım, merak etme

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun Emin, jantlar çok güzel olmuş bence. Kazasız belasız.
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun Emin, jantlar çok güzel olmuş bence. Kazasız belasız.
    çok teşekkürler abi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İzmir'de asıl pist sezonu sonbaharda başlayıp, tüm kış devam eder. Lastiklerini bitirmen için sana yeterince fırsat sunacağım, merak etme
    mecbur çekiciyle göndercez o zaman, ankara'dan bu lastiklerle çıkmak imkansız olur 1 aya

GökhanÖzkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oooo çok sexi olmuş.. keyifle gazlarsın umarım.. bebek mavisi ve tek görseldeki N lerden ufak ufak sıkıldık sanki arabayı siyah kaplasan böcek gibi çok yakışıklı olur gibi geliyor hep bana
    2014 - VW GOLF MK7 R 3K
    2002 - BMW X5 4.6is
    2005 - CITROEN C2 VTR

hobi instagram @thegarageoffical_

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu baltalamadan araya girip ufak bir soru sorsam, 225hp rwd atmo ve hafif bir araç için ns2r mı önerirsiniz ar1 mi? sizin buradaki öneriniz i20N'e mi özeldi yoksa tüm pist camiası için mi?
    Rahmi yazdıklarında haklı. Günlük biniyorsan ar1 de ns2r da işe yaramaz. Çok uğultulu, sert, ısıtması zor ve yağmurda tehlikeli. Hafif arabada daha kolay ısınan lastik lazım özellikle arkadan itişte. Cup2 düşünebilirsin, yada riske girmeyip pilot sport 4s veya pilot sport 5 tavsiye ederim. Düzenli pist kovalayacaksan kesinlike 2.set jant lastik en azından lastik seti şart.

2. takımda da yeni başlıyorsa ns2r hem fiyatı uygun hem bitmiyor. Ama o güçlerde en azından ar1 tavsiye ederim yine diğer lastiklere göre uzun ömürlü ve ısınınca güzel yol tutuyor. Cup2 lerde pistte güzel ama çabuk deforme oluyor. Paraya kıyıcam dersen Trofeo R ama yine kısa ömürlü tutuşu hepsinden üstün

OMTechJr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle Can'ın da deneyimi semi slick konusunda yüksek o da bahseder biraz.
    Benim deneyimime göre eğer yol lastiğin ayrı, pist lastiğin ayrı ise AR-1'e yönelmende fayda var. Çünkü AR-1 çok daha iyi seviyede tutuş sağlıyor. Ancak arada günlük de kullanırım, yağmur çamura da denk gelirim dersen, AR-1 yağmurda büyük sıkıntı yaratır. Su tahliye kanalı neredeyse hiç yok, aquaplaning'e davetiye çıkaran bir yapısı var.
    Ama hem pist hem yol tek lastik ile devam edeceksen NS2R daha mantıklı bir seçenek, su tahliyesi oldukça bol, baya standart yaz lastiği gibi. NS2R fiyat performans odaklı olduğundan, AR-1 kadar iyi tutuş yerine, uzun ömürlülüğe oynayan bir hamuru var. O sebeple desenden bağımsız şekilde tutuşu AR-1'e göre daha düşük.
    Rahmi yazdıklarında haklı. Günlük biniyorsan ar1 de ns2r da işe yaramaz. Çok uğultulu, sert, ısıtması zor ve yağmurda tehlikeli. Hafif arabada daha kolay ısınan lastik lazım özellikle arkadan itişte. Cup2 düşünebilirsin, yada riske girmeyip pilot sport 4s veya pilot sport 5 tavsiye ederim. Düzenli pist kovalayacaksan kesinlike 2.set jant lastik en azından lastik seti şart.

2. takımda da yeni başlıyorsa ns2r hem fiyatı uygun hem bitmiyor. Ama o güçlerde en azından ar1 tavsiye ederim yine diğer lastiklere göre uzun ömürlü ve ısınınca güzel yol tutuyor. Cup2 lerde pistte güzel ama çabuk deforme oluyor. Paraya kıyıcam dersen Trofeo R ama yine kısa ömürlü tutuşu hepsinden üstün
    Yok günlük kullanım gibi bir durum söz konusu değil. 7 senede 935km yol yapan bir araçtan bahsediyoruz. Dolayısı ile yağmur çamur ve uğultu derdimiz yok. Yalnızca önümüzdeki sezona yetişir ise yürür organlar ile ilgili bir kaç şey değiştirip bir kaç pist günü koşmak istiyoruz. Trofeo gibi çok büyük rakamlara heves atmak yerine ar1 ile keyif alsak daha sağlıklı olacak o zaman. Belki bir kaç takım sonra geçeriz. Teşekkür ederim bilgilendirmeleriniz için.

Araç sahibi arkadaşında aracına maşallah. Jantlarda çok yakışmış. Umarım pistte de aynı keyfi verir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GökhanÖzkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oooo çok sexi olmuş.. keyifle gazlarsın umarım.. bebek mavisi ve tek görseldeki N lerden ufak ufak sıkıldık sanki arabayı siyah kaplasan böcek gibi çok yakışıklı olur gibi geliyor hep bana
    çok teşekkürler
    abi kaplamayı düşünmüyorum, standart i20 renkleriyle karışsın istemem

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

kitabını çıkarırsın yakında lastik işinin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok günlük kullanım gibi bir durum söz konusu değil. 7 senede 935km yol yapan bir araçtan bahsediyoruz. Dolayısı ile yağmur çamur ve uğultu derdimiz yok. Yalnızca önümüzdeki sezona yetişir ise yürür organlar ile ilgili bir kaç şey değiştirip bir kaç pist günü koşmak istiyoruz. Trofeo gibi çok büyük rakamlara heves atmak yerine ar1 ile keyif alsak daha sağlıklı olacak o zaman. Belki bir kaç takım sonra geçeriz. Teşekkür ederim bilgilendirmeleriniz için.

Araç sahibi arkadaşında aracına maşallah. Jantlarda çok yakışmış. Umarım pistte de aynı keyfi verir.
    iyi dilekleriniz için teşekkürler
    araca sadece keyif için binip az yol yapıyorsanız benim fikrim cup2 önermek olur yada uygun ölçü varsa cup2R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jant lastik değişimi öncesi sonrası süreci çekip Youtube'a attım.
    kanalımdaki içerikler ilginizi çekerse kanalıma abone olurken çekinmeyin

buyrun link:
    Hyundai i20N’in Yeni Jantları - Mükemmel Oldu - Piste Hazırız MEK61 - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Golf 7.5R'ın gölgesinde 6 ay geçirdikten sonra büyüdü ve tek kaldı kapıda

bakalım N'le neler yapacağız? neler yaşayacağız?

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız araçtaki kırmızı oem yerler siyah olsa nasıl durur acaba
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız araçtaki kırmızı oem yerler siyah olsa nasıl durur acaba
    başlarda bende çok düşündüm ama göz alışınca hoşunuza gitmeye başlıyor

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınıza maşallah kazasız belasız kullanın. Ben de çok merak ettiğim bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Yeni nesil Opel araçlarda da görüyorum 3 renk uygulamasını ruhsatta bu renkler işli mi acaba muayenede bir problem olur mu
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _driver_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınıza maşallah kazasız belasız kullanın. Ben de çok merak ettiğim bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Yeni nesil Opel araçlarda da görüyorum 3 renk uygulamasını ruhsatta bu renkler işli mi acaba muayenede bir problem olur mu
    i20N'lerde ruhsatta mavi/siyah yazıyor. böyle yazdığı için ne çevirmede ne muayenede sorun olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arabayla kışıl setupa geçerken, çamurluk/paçalık takmayı düşünüyorum. (wrc kafası)
    oem ürün bulamadım.
    universal ürün öneren olur mu?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler