User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
61 sonuçtan 58 ile 61 arası

Konu: E39 530d Touring

TolgaKaraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır sayfama birşeyler ekleyemiyordum. Çünkü satıp satmamak arasında kalmıştım. Neden kararsız kaldım onu da bilmiyorum ama son karar satmamak Bu yüzden hemen aliexpress'e girip plaka aydınlatması aldım led fakat takamadık nedense başaramadık çok garip neyse öyle yada böyle takılıcak Daha sonrasında ben her araçta olmazsa olmaz gözüyle baktıgım bluetooth . Doğal olarak benim araçta yok araştırdım sağolsun mert kardeşim çok yardımcı oldu. Bana aliexpress'den link attı bunu al ben takıcam abi orijinal olucak dedi. Hemen onunda siparişi geçtim. Nasipse 10-15 gün içinde bende olur. Tabi ben bu kararsız dönemimde genede ne yapsam farklı olur ne yapsam güzel olur diye oturup düşündüm. Ve ilk işim her zaman ki gibi aliexpress'den amber led ampül siparişi vermek oldu. Beyaz angellardan kurtuldum onun resmini sizlerle paylaşırım. Arabayı kesinlikle basmam gerekiyordu benim hoşuma gitmesi için. Belki aranızda yaa saçmalama kardeşim ne gerek var yazık etme diyen olucak eminim Fakat alışmış kudurmuştan beter derler ya benimki de o misal. Gene buradan teşekkürlerimi iletiyorum kendisine mert kardeşim gel abi makinaya bağlar adaptasyon yapar düşürürüz dedi. Mütiş bir haberdi benim için. Gittim yanına güzelce düşürdük fakat sağ taraf 1,5-2 cm daha düşük sanırsam bugün yanına gider onuda düzeltiriz. Dengesiz oldu çünkü. 19 BBS LM-R jant lastik buldum. Cumartesi günü gidip alıcam arkadaştan arabanın herşeyi bitince takıcamm ve düzelce basıcam. Jant replika orijinalini bulamadım. Ama bulsamda inanın bu devirde herhalde jantta o kadar para bayılmam. Bunları hallettikten sonra sahibindene girdim önlere coilover bakayım dedim E39 için TA TECHNIX coil buldum. Açıkcası ilk defa duygum o yüzden almakla almamak arasındayım. Markayı bilen varsa beni aydınlatırsa sevinrim. Bu süreçte m5 aynalarını monte etmemiştim inşallah onuda akşam bugün monte edicem sonrasında yarın resim eklerim. Açıkcası şuan için olanlar bunlar satmamaya karar verdiğim için en kısa sürede iç dış pasta cila detaylı temizlikte yaptırıcam. Zaten fark ettim ki sizlere iç resmini hiç atmamışım onuda atıcam

2000 E39 530d Sedan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Değişiklikler yapmak için karar verdim. BBS LM-R jant aldım 19. Yakışıcağını düşünüyorum bakalım. 17 bu kasalara çok küçük geliyor jantları sevdiğim için biraz kullanayım belki gözüm alışır dedim ama nafile olmadı

Wagon olmanın avantajını yaşadım jant lastik bir şekilde rahat rahat bagaja sıgdı.

Resim biraz kötü akşam karanlığında çektim arabada fazlasıyla pis en azından aynaları taktım nasıl olmuş görün istedim. Eski sahibi sağ tarafa makyajsız katlamasız ayna koymuş normalde katlamada var araba sağ sol farklı dolaşıyordur. En azından farklılık olsun diye değiştirdim hoşta oldu.

2000 E39 530d Sedan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    LM-R çok yakışacak eminim, takılmış halini aşırı merak ediyorum.
    m5 aynalar e39'u çok zarif hale getiriyor, bence olmazsa olmazı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler volkan güzel yorumların için. İnşallah bayramdan sonra ki hafta LM-R ları takıp daha sonrasında birazda olsa basacağım. O zaman daha güzel duruyor eminim.
    Tabi jantları taktırdıgım gibi atıcam gözünden kaçmasın diye senide etiketlicem hatta
    2000 E39 530d Sedan

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler