User Tag List

Sayfa 277/326 İlkİlk ... 177227267275276277278279287 ... SonSon
6187 sonuçtan 5.245 ile 5.263 arası

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuan 120 kg civarıyım, hedefimde 85-90 gibi kilolara düşmek var. Yediklerime dikkat etmeye başladım, sabah veya akşam yürüyüş yapıyorum. Tavsiyeleriniz nedir benim için, öncelik kilo vermek.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 300E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan 120 kg civarıyım, hedefimde 85-90 gibi kilolara düşmek var. Yediklerime dikkat etmeye başladım, sabah veya akşam yürüyüş yapıyorum. Tavsiyeleriniz nedir benim için, öncelik kilo vermek.
    bende 102 kiloydum sadece yediklerime dikkat ederek fastfood u hayatımdan cıkardım ekmek yüzü görmedim kepek yulaf vs hiçbirini yemeden sabah kahvaltımı musliyle yaptım bazen 2 yumurta ve salatalık domates vs atakulenin orda oturuyorum ofisimiz kızılayda hergün yürüdüm gidiş dönüş ve gün içinde de cok uzak mesafe olmadıkça yürüdüm kızılay ulus kızılay dikimevi vs gibi mesafelere günlük 10 15 km en kötü yol yaptım haftasonu yürüyüş koşu karışık yine 15 20 km yapınca ramazan bayramından sonra 89 kiloya düştüm bu ara cok takmıyorum 92 ye cıkmışım yakında yeniden başlamayı düşünüyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yusufcan_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 102 kiloydum sadece yediklerime dikkat ederek fastfood u hayatımdan cıkardım ekmek yüzü görmedim kepek yulaf vs hiçbirini yemeden sabah kahvaltımı musliyle yaptım bazen 2 yumurta ve salatalık domates vs atakulenin orda oturuyorum ofisimiz kızılayda hergün yürüdüm gidiş dönüş ve gün içinde de cok uzak mesafe olmadıkça yürüdüm kızılay ulus kızılay dikimevi vs gibi mesafelere günlük 10 15 km en kötü yol yaptım haftasonu yürüyüş koşu karışık yine 15 20 km yapınca ramazan bayramından sonra 89 kiloya düştüm bu ara cok takmıyorum 92 ye cıkmışım yakında yeniden başlamayı düşünüyorum
    Hay maşallah, bende Keçiörende oturuyorum, evimin karşısında botanik bahçesi var, yürüyüş yolu, bende orada başladım bakalım, salona falan gideyim diyorum ama çevremdekiler yürümek daha iyi diyor, bilemedim.
    1994 Opel Astra F GSi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hay maşallah, bende Keçiörende oturuyorum, evimin karşısında botanik bahçesi var, yürüyüş yolu, bende orada başladım bakalım, salona falan gideyim diyorum ama çevremdekiler yürümek daha iyi diyor, bilemedim.
    valla ben kısa zamanda düşürdüm biraz da inat ettim spor salonuna gitmedim 3 sene salonda cafe de calışınca giresi gelmiyo insanın salona

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yusufcan_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ben kısa zamanda düşürdüm biraz da inat ettim spor salonuna gitmedim 3 sene salonda cafe de calışınca giresi gelmiyo insanın salona
    Musli olarak ne tavsiye edersiniz, nasıl tüketmeli?
    1994 Opel Astra F GSi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UmutRıza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    glutamin antreman sırasında deneyin faydasını göreceksiniz
    Alıntı alp1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İdman sırasında alınan glutamin etkisini ne olarak görülür acaba? Sindirimi vucüd yapmış olucakmı aminoasidin 60dk içinde etkisi?
    Soru kaynadı arada
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yürürken normal değil de yürüyebildiğiniz kadar tempolu yürüyün . Bol bol su için . spordan önce (kardiyo) şekersiz türk kahvesi tavsiye ederim . Yağ yakımına faydası oluyo diye biliyorum .

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam olmuş 100 kilo 46 cm kol %10 yağ oranı yok kanka ben doğalım diyor.
    Steroid kürlerini konuşabiliyor muyuz ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yürürken normal değil de yürüyebildiğiniz kadar tempolu yürüyün . Bol bol su için . spordan önce (kardiyo) şekersiz türk kahvesi tavsiye ederim . Yağ yakımına faydası oluyo diye biliyorum .
    Evet tempolu yürümeye çalışıyorum, suyuda fazla tüketmeye çalışacam, teşekkür ederim.
    1994 Opel Astra F GSi

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    + sabahları aç karnına şekersiz yeşil çay. Sonrasında süt yada yoğurt ile eti müsli. Baya faydasını gördüm
    '14 Seat Leon TDI

///berke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alp1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soru kaynadı arada

Abi selam şu anda whey+creatin+bcaa kullanıyorum proteini spordan sonra içtiğim için içindeki glutamin yeterli ha alacak param olsa ekstradan alırmıyım alırım kullandıktan sonra etki etmiyor diye üreticiyede sövme sen yumurta yeyip kollarının şiştiğini düşündün mü hiç aynı hesap bu arada protein 7 de optimum glutamin indirimli alsam onu alırdım o fiyata yardımcı olmuşumdur umarım

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar arkadaşlar bende bikaç gündür tempolu yürüyüşe başladım yakın bi zamanda da salona başlamayı düşünüyorum ,kol kası yapmam için neler tavsiye edersiniz kimyasal hariç? kilo vermek isteyen arkadaşlar için de tavsiyem tempolu yürüyüş yapmaları ben çok kilolu olmasamda bi kaç günde fark etti özellikle baldırlarım.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arabasızadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar bende bikaç gündür tempolu yürüyüşe başladım yakın bi zamanda da salona başlamayı düşünüyorum ,kol kası yapmam için neler tavsiye edersiniz kimyasal hariç? kilo vermek isteyen arkadaşlar için de tavsiyem tempolu yürüyüş yapmaları ben çok kilolu olmasamda bi kaç günde fark etti özellikle baldırlarım.
    Valla hocam zayıfsanız eğer testo enantath + deca + danabol derim. Zımba yapar. Ben 2 ayda 20 kilo aldım kollarım 32 santimden 41 cm e çıktı. Her gün 300 gram protein 600 gram karbonhidrat tüketiyordum. 700 gram tavuk et yiyordum akşamları. sabah 10 yumurta öğlen makarna ikindi zamanı patetes 1 kilo kadar..
    Doğal olayım diyorsanız öyle çok zor zor.

///berke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sadık abi adam belli ki forma girmek vs istiyor anladığım kadar sporla ilgi pek bilgisi yok sen adama sağlam kür listesi çıkardın diyelim ki uyguladı önceden spor geçmişinin olmadığını sayıyorum kürü kesince ne kadar kütle kalacak geriye geçmişi olmayan adamın arabasızadam abi sende kilo vermek istiyorsan kardiyonu aksatmazsın proteinini karbonhidratı ayarlarsın her şey zamanla oluyor kür felan şu anda aklından geçirme bence

01ayk01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu acildigi zamandan bu yana , her guncellendiginde girip okuyorum. Surekli ayni sorular kimse geriye gidip okuma derdinde degil. Yada arama motorunu kullanma derdinde. Arkadaslar abiler guzel kardeslerim hepimizin elinin altinda internet var bilgiye ulasmak cok basit artik. Hangisi dogru yanlis ayirt edebilmekte biraz dusunen icin zor degil. Sitedeki bilgi sahibi abilerimiz artik yazmak bile istemiyolar. Kimse ustune yanlis alinmasin lutfen. Biraz arastirma faydali olacaktir herkes icin.

Ayrica Sadik kardesim sitede anabolizan steroid vs onerimi tavsiyesi yasak. Insallah ilk kurunden 10 hafta ustune cikmamissindir. Koruyucularini ihmal etme , zinco milk thistle arimidex kullan. Arimidex'i bazilari onermez deca ve enenhat'a baski yaptigini dusunurler ama yinede ihmal etme.. herkese kolay gelsin basarilar.
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam olmuş 100 kilo 46 cm kol %10 yağ oranı yok kanka ben doğalım diyor.
    Steroid kürlerini konuşabiliyor muyuz ?
    Normaldir Çoğu fitness model bile naturalim diyor 46 cm kol natural ulaşılabilir heralde iyi bir genetikle

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emrecan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normaldir Çoğu fitness model bile naturalim diyor 46 cm kol natural ulaşılabilir heralde iyi bir genetikle
    Üst postta tam açıklıyamadım. lazar angelov,jeff seid gibi adamlar bile naturalim diyo

UmutRıza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    156 kg dan 1 senede 85 kg a sarkmadan düşmüş bir arkadaşınız olarak kilo vermek isteyenlere tavsiyem kesinlikle aç kalmamanızdır, özellikle proteini ağırlığınızın 2 katı kadar almanız şart (örnek 100 kg bir erkek günde min 200 gr protein almalı ), yağ yakmak isteyenler koşu yerine sabit tempoda min. 40 dk kardio yapmayı tercih etmeli ve ağırlık çalışmak kilo verirken sarkmanızı önler.

Kafeine karşı hassasiyeti olmayanlar ( animal cuts )
    kafeine karşı hassasiyeti olanlar ( L-carnitine )
    her ikisi ile birlikte CLA kullanın. haftada en az 4 gün mutlaka ağırlık çalışın ve dediğim gibi kesinlikle aç kalmayı arkadaşlar.

Unutmayın yağ yakmak için yağ almalısınız, sabah kahvaltıda tereyağ, sevmiyorsanız en azından 1 kaşık zeytinyağı mutlaka tüketin.
    Gs 206 GTI, SE ALFA 159,HZK 206 GTİ, KF OUTLANDER

MagicPerformance

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla hocam zayıfsanız eğer testo enantath + deca + danabol derim. Zımba yapar. Ben 2 ayda 20 kilo aldım kollarım 32 santimden 41 cm e çıktı. Her gün 300 gram protein 600 gram karbonhidrat tüketiyordum. 700 gram tavuk et yiyordum akşamları. sabah 10 yumurta öğlen makarna ikindi zamanı patetes 1 kilo kadar..
    Doğal olayım diyorsanız öyle çok zor zor.
    spora tempolu yürüyüşle başlamış, salona daha yazılmamış, sadece kol kası nasıl yaparım diye sorduğuna göre çok da bu konuda bilgisi olmayan birine direk kür önermek hakkaten çok mantıklı olmuş. Adam en azından bir 6 ay 1 sene normal sporunu yapsın vücudu spor yapmayı öğrensin de ondan sonra istiyorsa girsin bu işlere...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)