User Tag List

Sayfa 11/231 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
4382 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Likit konusunda herkesin aradığı tat farklı olmakla birlikte ben tütün, vanilya ve karamel aromalı RY4 serisi ile başlamanı öneririm. Ben günde 1 paket Camel white içtiğimden 0,6mg oranındaki Nikotin yeterli geldi. Senin şartlarında 0,9mg nikotin bence yeterli olacaktır. Yüksek nikotin değeri boğaz vurumunu sert hale getiriyor rahatsız edebilir.

Daha tecrübeli arkadaşlar varsa 1.0 üzeri içen daha net bilgi alabiliriz.

RY4 aşağı yukarı her markada mevcut. Ben cihazla aynı marka likiti kullanıyorum çok memnunum.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cumartesi içtiklerim dışında içmedim şükür 12 gün oldu konuyu açalı 4-5 tane içmişim bu durumda geçen sürede.

Mutlak suretle basitte olsa ikinci bir cihaz alacağım pilin bittiği anlarda stepne görevi görmesi açısından
    Evet kesinlikle, ben hatta ikinci cihaz olarak Falmor abinin dediği cihaza bakacağım. Parça konusunu araştırınca fark ettim parça sıkıntısını, güzel bir şeye benziyor
    FOR US BY US

[/CENTER]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı skunk11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet kesinlikle, ben hatta ikinci cihaz olarak Falmor abinin dediği cihaza bakacağım. Parça konusunu araştırınca fark ettim parça sıkıntısını, güzel bir şeye benziyor
    Bende Kangertech için gün sayıyorum 1 ay süre verdim kendime rodaj için bitirdiğimde 2. cihazı Kangertech olarak alacam.

Bu işte geçmiş tecrübeleri dinlemek çok önemli bence. Cihaz konusunda Ego ONE mini tavsiye edildi bana konuda ve aşırı memnunum.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Kangertech için gün sayıyorum 1 ay süre verdim kendime rodaj için bitirdiğimde 2. cihazı Kangertech olarak alacam.

Bu işte geçmiş tecrübeleri dinlemek çok önemli bence. Cihaz konusunda Ego ONE mini tavsiye edildi bana konuda ve aşırı memnunum.
    Kesinlikle, sağlık konusunda sorular dönüyor kafamda ama sigara kadar da kötü değildir diye kendimi geçiştiriyorum
    FOR US BY US

[/CENTER]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı skunk11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle, sağlık konusunda sorular dönüyor kafamda ama sigara kadar da kötü değildir diye kendimi geçiştiriyorum
    Sigaranın içindeki en zararsız madde nikotindir diğer bileşenlere göre. Bitkisel Gliserinin (VG) sigaranın içindekiler kadar zarar vermeyeceği aşikar

Ego One Mini ebatlarını anlatabilmek için bir fotoğraf çektim. Sabahları hava girişini ortaya getiriyorum boğaz vurumunu minimuma indiriyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yorumlariniz icin cok tesekkur ederim, iki tavsiye ettiginiz cihazida alicam, birini cepte birini iste kullanirim en kotu likit aroma izlenimlerimide ilerleyen zamanda paylasmaya calisirim.
    Guc;
    Bilgi ve Tecrubedir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı khan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorumlariniz icin cok tesekkur ederim, iki tavsiye ettiginiz cihazida alicam, birini cepte birini iste kullanirim en kotu likit aroma izlenimlerimide ilerleyen zamanda paylasmaya calisirim.
    Mini versiyonun (850mah) şarjı 24 saat net gidiyor abi ama dilersen normal versiyonu (1100 mah 2200mah) alabilirsin daha uzun şarj süreleri için.

http://www.joyetech.com.tr/elektroni...o-one-kit.html

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ah Koray ah!
    Ben de zehirlendim, meğer zehirleyen senmişsin

Ben de Joyetech eVic -VTC Mini aldım bir tane.. Dumanı baya bol bi alet, eski trenler gibiyim.. Şimdilik pek memnunum..

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende arkadaşımın tavsiyesi üzerine şöyle bir set aldım. Nargileye alternatif olacak sanırım.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gurkanerkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende arkadaşımın tavsiyesi üzerine şöyle bir set aldım. Nargileye alternatif olacak sanırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kangertech evod2 alıcam voltaj ayarlı + 5 tane de yedek coil alıcam, ne diyosunuz olur mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yoksa bu mu olsun

Joyetech eGo AIO

çok para vermek istemiyorum ayrıca kocaman bişey de taşımak istemiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah Koray ah!
    Ben de zehirlendim, meğer zehirleyen senmişsin

Ben de Joyetech eVic -VTC Mini aldım bir tane.. Dumanı baya bol bi alet, eski trenler gibiyim.. Şimdilik pek memnunum..
    Keyifli dumanlamalar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı CTG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yoksa bu mu olsun

Joyetech eGo AIO

çok para vermek istemiyorum ayrıca kocaman bişey de taşımak istemiyorum
    Kangertech Evod nasıl bir ürün bilmiyorum. Joyetech Aio içerken ışık yanıyor gece rahatsız edebilir, onun dışında ebatları neredeyse Ego One Mini ile aynı taşıma konusunda sıkıntı çıkarmaz.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar boğaz vurumunu yapan nikotin değildir, PG dir. Nikotinin lezzete etkisi, miktarı arttıkça acı tadın artmasıdır. Nikotinli olup boğaza vurmayan likitler olduğu gibi, nikotinsiz olup boğaza vuranlar da var. Bir bilgilendirmede de bulunayım; PG oranı yüksek likitler kimi bireylerde elektronik sigaradan nefret ettirecek kadar etki eder; vücut reaksiyon gösterir. PG si çok yoğun likit kullandığımda boğaz kuruluğu ve ağrısı, diş etlerimde kanama oluyor. Siz yine VG yoğunlukta likitler seçin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar boğaz vurumunu yapan nikotin değildir, PG dir. Nikotinin lezzete etkisi, miktarı arttıkça acı tadın artmasıdır. Nikotinli olup boğaza vurmayan likitler olduğu gibi, nikotinsiz olup boğaza vuranlar da var. Bir bilgilendirmede de bulunayım; PG oranı yüksek likitler kimi bireylerde elektronik sigaradan nefret ettirecek kadar etki eder; vücut reaksiyon gösterir. PG si çok yoğun likit kullandığımda boğaz kuruluğu ve ağrısı, diş etlerimde kanama oluyor. Siz yine VG yoğunlukta likitler seçin.
    Düzeltme için teşekkürler

Dün arkadaşın Natura marka likitini denedim Buble Gum aromalı. inanılmaz kuruluk yaptı ağız içinde, suya abandım resmen. Bu sabah kendi Likitime döndüm hiç sıkıntı yok.

Bu likit işi cidden çok tehlikeli. Ne olduğu belirsiz çok fazla ürün var piyasada. En mantıklısı kendin üretmek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen likit olayı cihazdan daha önemli. Arkadaşım yapmaya uğraştı, o da beceremedi.

Bu arada aldığınız likitleri kullanmadan önce demleyin arkadaşlar.Işıksız ve serin bir ortamda ağzı açık şekilde bir kaç saat bekletin.

Nuse Drops marka likitler satılıyordu geçen sene her sitede, ISO onaylı falandı, fiyatları da uygundu. Çok pişmanım koli koli almadım diye. Şimdi hiç bir yerde yok.

Özellikle morning energy diye bir likiti vardı, en ala sigara tiryakisine sigarayı bıraktırır.

Burdan sesleniyorum, Nuse Drops bulabilecek varsa bana ulaşsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen likit olayı cihazdan daha önemli. Arkadaşım yapmaya uğraştı, o da beceremedi.

Bu arada aldığınız likitleri kullanmadan önce demleyin arkadaşlar.Işıksız ve serin bir ortamda ağzı açık şekilde bir kaç saat bekletin.

Nuse Drops marka likitler satılıyordu geçen sene her sitede, ISO onaylı falandı, fiyatları da uygundu. Çok pişmanım koli koli almadım diye. Şimdi hiç bir yerde yok.

Özellikle morning energy diye bir likiti vardı, en ala sigara tiryakisine sigarayı bıraktırır.

Burdan sesleniyorum, Nuse Drops bulabilecek varsa bana ulaşsın.
    7-10 gün içinde gelecek diyor ama ne kadar doğru bilemiyorum 10 ml 18 lira

http://www.esigarakapida.com/nuse-dr...ml?search=nuse

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunları gördüm; ama kargodan hıyar çıkma ihtimalinden dolayı kapıda ödeme olmayan sitelerden almıyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)