User Tag List

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
119 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: köpeğe çarptım. sonrasında olanlar

sinan-s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motor üst kulak kopmuş,Geçmiş olsun
    2003 BMW E46 330 Cİ Topassss
    2006 BMW E46 318 Cİ SİYAH (SOLD)
    ]2001 PEUGEOT 106 GTI SARI SOLD)
    1998 DOĞAN SLX 1.6.İE BORDO (SOLD)
    2008 PORSCHE 911 TURBO S SiYAH (SOLD)

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir hayvana çarptıktan sonra o hayvanı veterinere götürürseniz aracınızda oluşan tüm masrafları trafik sigortanız karşılar. Kanun.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende köpeğin tedavisi ile ilgili sandım konuyu.. "sorunum şu ki" den sonrasını okumadım.Ben istemeyerek bile vursam öldürsem kimseye diyemem utancımdan kahrımdan bırak arabamla ilgili konu açmayı... 10 yaşımdayken kedinin canını aldım istemeyerek çocukluk deyin neyse 25 yıldır unutumadım o kediyi... 10 yıldır da vejetaryenım bu sebepten... Konuyu açana kızmıyorum herkesin hisleri farklı ben sadece kendim böyleyim işte...
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

dahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    özellikle gece mahalle sokakların arasında hız yapmayın kedi köpek çok çıkıyo,,,,özellikle kediler direk giden arabanın önüne atlıyo,,,,,ben samsun yolunda az kalsın kediye çarpacaktım ,,,gece önüme orta şeritte agacların arasından bir canlı çıkar diye hep orta şeritten normal hızlarda ilerlerim o gün orta şeritten gitmem o kediyi kurtardı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaş köpek ezildiği için veterinere götürmemiştir. yoksa eminim götürürdü. Kızacak bir durum yok. Bununla geçmiş olsun

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tt olayları büyütme ve saptırma grubu iş başında yine. Adam sanki köpeğe bile bile çarpmış gibi orada mı bıraktın? Ne yüzle konu açıyorsun diyen arkadaşların sebeplerini çözemedim. Evet can almak çok acı ama arkadaş teknik bir sorun yaşadığı için durumun da sebebini çözebilmek adına anlatmış.

Neredeyse üstüne çıkıp linç edeceksiniz. Pes.

Trance-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayvansever olarak, işin içinde hayvan varsa; hayvanın daha önemli olduğunu kanısındayım. Hayvan öldüyse bari gömseydi arkadaş.
    Servise gidip gösterseydi de, bu utanç verici hadiseyi konu açmadan kendi içinde halletseydi daha iyi olurdu...
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum, şimdi bakırköy minibüsüne binip, meydana kadar ring hayali kuracagım

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tt olayları büyütme ve saptırma grubu iş başında yine. Adam sanki köpeğe bile bile çarpmış gibi orada mı bıraktın? Ne yüzle konu açıyorsun diyen arkadaşların sebeplerini çözemedim. Evet can almak çok acı ama arkadaş teknik bir sorun yaşadığı için durumun da sebebini çözebilmek adına anlatmış.

Neredeyse üstüne çıkıp linç edeceksiniz. Pes.
    Senin bu dediğine bende otomatikman derim ki, karşıt görüş beyan edenlere karşı sabit fikirliler post olsun diye yazmaya başladı. Çünkü ben yaşanan olayla alakalı konu içinde bir duruma fikir beyan ettim ve sonucunda konu sahibini kızdırmış olsam da ortak müşterekte buluştuk. Fazla tepki gösterdiğimi düşünenlerde genel bir özürde diledim.

Peki sen konuyla alakalı bir yorum dahi yapmıyorsun, muhtemelen konuyuda tam okumamışsın ki yatışmış ortamı karıştıracak bir post daha atıyorsun, neyin yaygarasındasın? Senin yazdıklarının herkes farkında, sen ne amaçla yazdın? konu kapandı biz anlaştık neyi uzatıyorsun?

Senin gibi konularla alakalı yorum yazmadan ikili diyaloglara atlayan tipler olmasa asıl bu forumda konular daha kolay çözüme ulaşacak!!!

Like/unlike butonları var konu dışında memnuniyetsizliğin varsa bunları kullanmanı tavsiye ederim. konu sahibine iletmen gereken bir mesajın yoksa bu şekilde post kirliliği oluşturmamalısın
    Fiat's Are Faster Than You Think!

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen?sen?sen?

Açıkçası bu şekilde attığım tek mesaj. Forum da bu tarz tepki mesajları ile kaynıyor bu konuda ancak konunun açılış amacına yönelik eleştiri nasıl varsa? Buranın konuşma ortamı oldugunu da varsayarsak konunun irdelenme şekline yorum yapmakta da aynı şekilde sakınca olmaz. İlk yazan arkadaş her kimse, kim olduğuna bakmadım sizseniz lafım zaten size değil. Ama sizden sonra görüp de galeyana gelen konuyu uzatan tabiri caizse linç eden arkadaşların aksine benim yaptığım düzen bozmaksa lütfen bana önerdiğiniz unlike butonunu siz kullanın.

Kaldı ki o kadar hayvansever ki herkes iş yazmaya kuru muhabbete gelince bunu göstermekten çekinmiyor ama peşleri sıra hayvan ölüsü bırakıyorlar yolların ortalarında.

Klasik duyar üzerinden prim kasma muhabbeti. Kimseye karşı saygısızlığımin olmadığı yerde ve tanımadığım kimse benimle senli konuşamaz. Konuşmasını burada engelleyemem ama tavrımı da ona göre belirlerim. Size iyi günler.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olayı büyütme derken en çok üstüne düşen ben ve diğer k0213 nickli üye.ben hayvan ölüsü falan bırakmıyorum yol ortasında.çok şükür de hiç hayvana çarpmadım.kasdettiğim hayvana vurup katil ilan etmek değil.tabi ki öyle bir niyeti olamaz.bende olsam hayvana vurduğumda gelip böyle bir konu açmam.çoğu kişide bunu savunuyor zaten.konuyu gereksiz uzatıyoruz.bence yeter li

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu sahibi arkadaşla da anlaştığımızı düşünüyorum, neden bu tavırda olduğumu da açıkladım, konuyu daha fazla trollememek için daha fazla yazmayacağım.

İyi forumlar, yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın.
    Fiat's Are Faster Than You Think!

dragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çarpıp yaraladığı köpeğe dönüp bakmadığı için çarpan sürücünün yolunu kesip,arabasının içinde tabancayla vuran adam tanıyorum! Ama bu kadar uçlarda değil düşüncelerim. Otoban hız sınırlarında önüne fırlayan köpeğe çarpmış,sonrasında üstünden geçmiş ve hayvancağız ölmüş. Arkadaş bence birçok insanın yapmayacağı şeyi yapıp en azından ölüsünü kenara almış. Gömme fikri filan abes olmuş . Sokak hayvanı sonuçta, doğada başka şekilde ölseydi kim gömecekti? Diğer vahşi canlıların hayatlarını devamına katkısı olacak ölüsünün. Hayvanseverliğimiz kedi,köpek,kuş ve kurban bayramlarında,kurbanlık hayvanlarla sınırlı maalesef. Konu sahibi arkadaşa yaşadıkları için geçmiş olsun.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaş nasıl gömsün ya ? Furkan abiyi vs tenzih ederek yazıyorum da herkes arabasında kazma kürek mi taşıyor ki olası bir köpeğe domuza vurduğunda hemen inip yol kenarını kazıp, yoldan geçenlerin meraklı bakışları ile hayvana mezar kazıyor ? Yolda bir yeri kazın bakim kaç dk sonra polis tepenize biniyor hadi bunu da geçtim Doğada köpek hasta olup ölünce siz ormanda köpek cesedi mi arıyorsunuz mezarını kazmak için.

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun.

sorunun sebebi:
    favori: yüksek ihtimalle alttan alınan darbeyle motor kulağı cortlamış.
    plase: zayıf ihtimal ise alttan darbeyle karter havalandırma hortumunun çıkması ile motorun aptal çalışması.
    sürpriz: önceden de olan problemin bu olaya bağlanması

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Trance-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayvansever olarak, işin içinde hayvan varsa; hayvanın daha önemli olduğunu kanısındayım. Hayvan öldüyse bari gömseydi arkadaş.
    Servise gidip gösterseydi de, bu utanç verici hadiseyi konu açmadan kendi içinde halletseydi daha iyi olurdu...
    Hay Allah, adam nasıl çıkacak şimdi insan içine, otobanda önüne hayvan fırlamış ve kaza olmuş, hiç mi utanmamış o hayvanı ezerken keşke direksiyonu komple kırsaymış şarampole yuvarlansaymış, hayvanı da iyiki gömmemiş, leş yiyiciler var doğada biliyorsun, onlarda belki ''çoluğumuz var, çocuğumuz var, çocuğumuz var, buraya buraya bizim bir sürü insanların çocuğu var'' diye düşünebilirler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya birşey demeyeyim diyorum ama öyle saçma şeyler yazılıyor ki dayanamıyorum. Öncelikle hastalık derecesinde hayvansever olduğumu benim yakın çevrem iyi bilir. Şu anda da bir sürü hayvanım var baktığım. Bundan 8 yıl önce Ben ve amcam arabayla giderken sırf bir köpeğe çarpmamak için direksiyonu ani kırdığımızda arabayı savurduk ve yoldan çıkıp uçurum tarzı biryerden deniz kenarında kayalıkların üzerine taklalar atarak düştük. O kazada amcam öldü. Bende tam 13 gün komada kaldım kırılmadık yerim kalmadı. Keşke o köpeği çiğneseydik te amcam ölmeseydi bende aylarca alçılı alçılı yatmasaydım. Demek istediğim şu ki bu kadar abartmayın !

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @PaNTeRemel konu tam senlik

Bu kadar büyütmeye gerek var mı arkadaşlar bende hayvanları çok seviyorum.

Tepkili arkadaşlara soruyorum yolda gördüğünüz daha önceden can vermiş hayvanların hepsini durup kenara alıyor musunuz?

Daha önce köpeğe çarpan arkadaşlar şiddeti ve çıkan sesi bilir arkadaş şok ile tutulmuş devam etmişte olabilir.

Hepimiz insanız ve içimizde merhamet hissi vardır. Bu kadar tepkili olmaya gerek yok bence.

Otomobil forumu olduğu için otomobildeki arızaları anlatmış.

Geçmiş olsun arkadaşım.

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende köpeğin tedavisi ile ilgili sandım konuyu.. "sorunum şu ki" den sonrasını okumadım.Ben istemeyerek bile vursam öldürsem kimseye diyemem utancımdan kahrımdan bırak arabamla ilgili konu açmayı... 10 yaşımdayken kedinin canını aldım istemeyerek çocukluk deyin neyse 25 yıldır unutumadım o kediyi... 10 yıldır da vejetaryenım bu sebepten... Konuyu açana kızmıyorum herkesin hisleri farklı ben sadece kendim böyleyim işte...
    iyikide çarptım oh olsun mk. ulan at kafası bak sizin beyniniz mi az çalışıyo sıcaktan mi bilmiyorum da napiyim bilader köpek ölmüş sen mal mısın köpeği nasıl gömüyüm otobanda bmw ile giderken sen bagajinda kazma mi taşıyosun ya. o zaman sende arıya börtü böceğe vuruyon araba sürme mi diyim sana. hey allahım ya. kardeşim burasi teknik forum sitesi araba arızası danışmak için Trdeki en iyi site. eğer hayvanla ilgili bişey yazacak olsam gider hayvanla ilgili foruma yazarm. gerçi cvp vermek istemiyorum konuyu okumadan yorum yapmışsn belli ki ama bak ben insanları öldürebilen biriyim. tamam o insanlar çarptığım köpekten daha alçak durumlar ayrı mesele ama bende vururken içim ciz etti ama çaresiz vurdum. napiyim smdi depresyona girip kendimi köpeğe mi siktiriyim ? napiyim yani ? ölmüş bilader. yani varsa bi fikrin forumda yardım kampanyası düzenleyelim. içimizden biri Brüksel e gidip köpeklerin neden araçlarn önüne ağladığını araştırsın çözüm bulalım yani. ulan bazen cok sinirleniyorum da neyse bişey demiyecem
    SWAT

Trance-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    muhalefetlik yapma, bak işine.
    olasılıklar üzerinde dursam, zaten senin yazdıkların öte düşünürdüm.
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum, şimdi bakırköy minibüsüne binip, meydana kadar ring hayali kuracagım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)