User Tag List

Sayfa 794/998 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
18958 sonuçtan 15.068 ile 15.086 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cabrio değil , coupe bakıyor , bir müşterim. acil lazım.

boş geçmeyelim

a8

içine hayran kaldım.

Audi / A8 / 4.2 / L TDI Quattro / GRS GARAGE 2015 AUDI A8 LONG 4.2 TDI QUATTRO DESİGN SELECTİON sahibinden.comda - 571053803
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A8 Elite Auto'daydı. TR'nin en dolusu, özel sipariş. Motoruna kadar muazzam birşey.

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    favori e92 ilanlarınızı alabilir miyim ? benzin dizel farketmez. otomatik olmalı
    İlan no : 572414023

Bu aracı 1 sene önce civarı Muğla’dan almıştık, yanlış hatırlamıyorsam 107 bin liraya. Bu kombinasyonda nadir bulunabilecek bi 92. Fiyat biraz yüksek bence ama bi bak istersen

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcanx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçtiğimiz hafta 17 bin e sattım arabamı, 91 model 275 binde olmasına rağmen değişensiz ve sadece birkaç parça boya olması artısıydı tabi bu fiyatlara insanı mutlu edebilecek en iyi araçlardan birisi

Bir buçuk sene bindim mk2 kasaya. Güzel anılarımız var. İlandaki aracın ederi 15 civarı bence; ki geçtiğimiz haftalarda gtd ilanı paylaşmıştım aynı fiyata. Haa illa mk2 arayan için fark etmez tabii, alır geçer.

* Uzun uğraşlar sonucunda fotoya bakabildim. Güzel araçmış sizdeki de. Yolu İzmir'den geçtiyse iyidir zaten

Ankara'dan şu araç güzelmiş yine. Lakin direksiyon kilidini görünce satma nedenlerimden birini hatırladım. Bazı yerlere park ettikten sonra sanki bisikletimi decathlon'un önüne kitlemişim de her an çalınacakmış gibi hissediyordum. Eski araca binmek zor vesselam.

Volkswagen / Golf / 1.6 / CL / ORJİNAL GOLF 2 sahibinden.comda - 576258908

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir buçuk sene bindim mk2 kasaya. Güzel anılarımız var. İlandaki aracın ederi 15 civarı bence; ki geçtiğimiz haftalarda gtd ilanı paylaşmıştım aynı fiyata. Haa illa mk2 arayan için fark etmez tabii, alır geçer.

* Uzun uğraşlar sonucunda fotoya bakabildim. Güzel araçmış sizdeki de. Yolu İzmir'den geçtiyse iyidir zaten

Ankara'dan şu araç güzelmiş yine. Lakin direksiyon kilidini görünce satma nedenlerimden birini hatırladım. Bazı yerlere park ettikten sonra sanki bisikletimi decathlon'un önüne kitlemişim de her an çalınacakmış gibi hissediyordum. Eski araca binmek zor vesselam.

Volkswagen / Golf / 1.6 / CL / ORJİNAL GOLF 2 sahibinden.comda - 576258908
    Bu tur kilitler bana gore cok faydasiz. 60 saniye filmindeki gibi gobekten direksiyonu sok, kilit islevsiz kaliyor.

Biraz kaba ama en guzeli ingiliz tipi su kilitler: Google-Ergebnis fur https://i1.wp.com/www.disklokuk.co.uk/wp-content/uploads/2015/04/RHDSMLYELLDSKL.jpg?fit=1200%2C1200
    "Korkmadık, savaştık"

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Seat / Ibiza / 1.0 EcoTSI / Sport Coupe FR / Arac boyasız ve hasar kayıtsızdır arac kullanılmamaktadır sahibinden.comda - 554368176

ibiza 1.0 ecotsi fr

arkadaşlar bu araçlardan kullanan var mı ? Ya da çevresinde kullanıpta memnun kalan eşi dostu ? Kaç gibi rakamlara alınabilir ?
    imzasız..

21dc963 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Coupe nin link yanlis

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 21dc963 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coupe nin link yanlis
    Hayır doğru
    imzasız..

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Coupe nin link yanlis
    bildigin bişey varsa ya şimdi söle ya sonsuza değin sus
    PROSTOCK GARAGE
    SONKANATKIRICI K20 SİYAREXS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volvo'dan çok sayıda favorim vardır, özellikle V40'ları çok severim. Bir tanesi ibretlik iki Volvo var şimdi. İlkini beğenirsiniz beğenmezseniz bilemem ama ikincisini sakın denemeyin!

V40 1.5 T3 MOMENTUM
    Genişlik, bagaj hacmi, şanzıman, kullanışlılık veya prim gibi konularda Golf'ün eline su dökemez ama benim tercihim böyle bir V40 olurdu. Özellikle aynısının sıfırı 145-150.000 TL civarında satılırken bunu alıp alırken kazanma dediğimiz olayı yaşamak güzel olur. Servisten geri görüş kamerası da ekletince mis...

Volvo / V40 / 1.5 T3 / Momentum / VOLVO YET.BAYİDEN HATASIZ CAM TAVAN+KOLTUK ISITMA DERİ DOŞEME sahibinden.comda - 575914726

V40 1.5 T3 INSCRIPTION
    Şimdi hemen hemen aynı emsaldeki aracın ibretlik ETİKET versiyonuna bakalım! Arkadaşım şöylesine şık ve tatlı bir kompaktı almışsın. (Bak millet bulamıyor.) O kapıdaki sürtmeye karşı koruma çıtası ne lan? Han kapısı mı bu a...? Hadi depo kapağını anladık, burundaki logo ne? Plakalıkların üzerindeki ufacık ufacık nazar boncuklu, bayraklı çıkartmalar nedir? Benim 5 yaşındaki sıpa ufacık çıkartmalardan hevesini aldı bıraktı iki ayda, sen kaç yaşındasın? Maaşallah-Allah Korusun vs... 12. resimdeki o tablo nedir kısaca? İçine bakalım; O çakma Sparco yastıklar, koltuk kılıfları, aynanın altındaki incik boncuklar, vitesteki beyaz tesbih... Başlıklardaki kılıflar ne peki? Battal Gazi film serilerinde Bizans askerleri vardı böyle, ona mı heveslendin, yoksa gönderme mi yaptın acep?

Kimsenin zevkine lafım sözüm yok da jant takarsın yakışmaz anlarım, lip yaparsın çirkin durur anlarım da bu kadar da olmaz ki arkadaş. Yaa araç sıfır V40 abi yaa... Ne deyim artık, ne yaşıyorsan Allah kabul etsin.

Volvo / V40 / 1.5 T3 / Inscription / HYUNDAİ BAYİDEN V 40 1.5 TURBO SADECE 2.300 KMDE sahibinden.comda - 561828723

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla tekrar baktim coupe nin de cabrio nunda linki ayni

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KemalHDH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Volvo'dan çok sayıda favorim vardır, özellikle V40'ları çok severim. Bir tanesi ibretlik iki Volvo var şimdi. İlkini beğenirsiniz beğenmezseniz bilemem ama ikincisini sakın denemeyin!

V40 1.5 T3 MOMENTUM
    Genişlik, bagaj hacmi, şanzıman, kullanışlılık veya prim gibi konularda Golf'ün eline su dökemez ama benim tercihim böyle bir V40 olurdu. Özellikle aynısının sıfırı 145-150.000 TL civarında satılırken bunu alıp alırken kazanma dediğimiz olayı yaşamak güzel olur. Servisten geri görüş kamerası da ekletince mis...

Volvo / V40 / 1.5 T3 / Momentum / VOLVO YET.BAYİDEN HATASIZ CAM TAVAN+KOLTUK ISITMA DERİ DOŞEME sahibinden.comda - 575914726

V40 1.5 T3 INSCRIPTION
    Şimdi hemen hemen aynı emsaldeki aracın ibretlik ETİKET versiyonuna bakalım! Arkadaşım şöylesine şık ve tatlı bir kompaktı almışsın. (Bak millet bulamıyor.) O kapıdaki sürtmeye karşı koruma çıtası ne lan? Han kapısı mı bu a...? Hadi depo kapağını anladık, burundaki logo ne? Plakalıkların üzerindeki ufacık ufacık nazar boncuklu, bayraklı çıkartmalar nedir? Benim 5 yaşındaki sıpa ufacık çıkartmalardan hevesini aldı bıraktı iki ayda, sen kaç yaşındasın? Maaşallah-Allah Korusun vs... 12. resimdeki o tablo nedir kısaca? İçine bakalım; O çakma Sparco yastıklar, koltuk kılıfları, aynanın altındaki incik boncuklar, vitesteki beyaz tesbih... Başlıklardaki kılıflar ne peki? Battal Gazi film serilerinde Bizans askerleri vardı böyle, ona mı heveslendin, yoksa gönderme mi yaptın acep?

Kimsenin zevkine lafım sözüm yok da jant takarsın yakışmaz anlarım, lip yaparsın çirkin durur anlarım da bu kadar da olmaz ki arkadaş. Yaa araç sıfır V40 abi yaa... Ne deyim artık, ne yaşıyorsan Allah kabul etsin.

Volvo / V40 / 1.5 T3 / Inscription / HYUNDAİ BAYİDEN V 40 1.5 TURBO SADECE 2.300 KMDE sahibinden.comda - 561828723
    Ne zaman seyahata çıkıyorsun postacı reis
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla tekrar baktim coupe nin de cabrio nunda linki ayni
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...ml#post8481854

Sen bu mesajdan bahsediyorsun, ama seat ibiza için söyledin sanıldı galiba. Sayfada bir tane coupe var, oda E92
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zaman seyahata çıkıyorsun postacı reis
    Bir yerlere gitmeyi düşünmüyorum.

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

V40 1.5 T3 MOMENTUM

V40 1.5 T3 INSCRIPTION

İkinci ilandaki abi ya scania sürüyor yada daf diyordum. Biraz düşününce volvo kullandığına kanaat getirdim. Hatta 2-3 tır aldıysa arabayı güzel indirimle almış olabilir diye ekliyorum
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

V40 1.5 T3 MOMENTUM

V40 1.5 T3 INSCRIPTION

2. aracın sahibini iyi tanıyorum. Benimde Mercedes ten müşterim.

Yakın zamanda aktif kullandığı 4 arabası var. W212 E 250 , Yeni Honda Civic RS , Opel Astra (Yeni), Volvo V 40

Sahibi 70 li yaşlarda emekli Avukat. Balıkesir'in Avukar Dinçer abisi.

Araba konusunda takıntısı çoktur. Bu etiketlerin 1 tık fazlası Mercedes inde dahi var.

Bugüne kadar kullandığı hiç bir arabanın alt takımı yağmur-çamur görmemiştir.

Yağmur yağdığı anda yol kenarına çeker. Yağmur dinene kadar araba orada bekler. Gerekirse taksi çağırır ama yollar kuruyana kadar araba kıpırdamaz.

Bazen showrooma ziyarete gelir Yağmur yağarsa araba 2-3 gün bizde kalır

Arabaları hastalık derecesinde temizdir. Ama aksesuar takıntısı var. Ne hoşuna giderse alır takar kendisi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. aracın sahibini iyi tanıyorum. Benimde Mercedes ten müşterim.

Yakın zamanda aktif kullandığı 4 arabası var. W212 E 250 , Yeni Honda Civic RS , Opel Astra (Yeni), Volvo V 40

Sahibi 70 li yaşlarda emekli Avukat. Balıkesir'in Avukar Dinçer abisi.

Araba konusunda takıntısı çoktur. Bu etiketlerin 1 tık fazlası Mercedes inde dahi var.

Bugüne kadar kullandığı hiç bir arabanın alt takımı yağmur-çamur görmemiştir.

Yağmur yağdığı anda yol kenarına çeker. Yağmur dinene kadar araba orada bekler. Gerekirse taksi çağırır ama yollar kuruyana kadar araba kıpırdamaz.

Bazen showrooma ziyarete gelir Yağmur yağarsa araba 2-3 gün bizde kalır

Arabaları hastalık derecesinde temizdir. Ama aksesuar takıntısı var. Ne hoşuna giderse alır takar kendisi
    Titizlik , malın kıymetini bilmek bunlar güzel şeyler

Aracına da kendi zevkine , gözüne hoş gelen herşeyi takabilir herkesin kendine göre beğeni durumu vardır saygı duymak gerek

Ama yanlış anlamasın bold kısımı görünce soğudum

O arabaya değil de araba ona biniyormuş , dünya malı yani bu kadar önemsemeye luzüm yok keyfini sürmek lazım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...ml#post8481854

Sen bu mesajdan bahsediyorsun, ama seat ibiza için söyledin sanıldı galiba. Sayfada bir tane coupe var, oda E92
    Aynen e92 icin soyledim cabrio coupe diye gruplamis ama linkler ayni
    Neyse artik konuyu kirletmeyeleim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)