User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: Subarı İmpreza 1.6 TS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e30 sahipleri ve konu sahibi yanlış anlamayın ama benim için güçten önce aile gelir. Biraz daha iyi gidecek diye e30 alacağıma yavaş gitsin güvenli olsun diye Subaru'yu seçerdim hem donanım olarak hem yol tutuş olarak. En azından yaş olarak çok daha genç bir araç neredeyse 13-15 sene var arada, masraf açısından da büyük ihtimal e30'dan daha masrafsız olacaktır. Anladığım kadarıyla düğünden gelen takıları arabaya basacaksınız, iyi düşünmenizi öneririm.
    yok kardeşim ya kendi bütçem allaha şükür var biraz birikmişim ama o yönden de çok düşündüm de ya biraz da bbana çalışsın accık performans olsun hiçmi yan yab gitmicez bizdekide can

hakansiR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Duzgun 1.6 bulursan 30 lıra butceyle alınabılır lpg li biçoğu zaten gayet az yakıyor otomatığinden uzak dur arabadan soğutur insanı aşırı hantal sollamaya fılan cıkamazsın rampalarda hele bıde araba doluysa dusuk kmli duzgun bı arac bulabılırsen alınabılır cok heyecan yasatmaz ama beklentı yuksek olmasın gıdıs olarak
    I ♥ Twin Cams

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haklısın aslında yaa okadarda beklenti aramamak ta lazım yanı 95 hp lik bi araç için hem ailemede sordum subaru yönünde arka çıktılar güvliliğinden olsun görünüşü içinin kullanışı olsun e30 sıcak bakmadılar dediğiniz gibi arıza filan verir diyolar modeli düşük araç sanayiden çıkmazsın diyolar dün baya bi yordular Subaru yönünde karar biçtim bende yakın zamanda iyi bir araçç bulup gidicem bakıcam

Bozokbenz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    30 Bin bütçe ile kondisyonlu bmw alınabilir E36 Kasa olarak 320i 318is 318i 3 seçenekde 130-150hp arası yakıtlarıda normal kullanımda 30 krş uzun yolda 20 25 krş kadar düşüyor motor hacmi sizi yanıltmasın çünki motor nekadar rahat çalışırsa okadar verim ve yakıt tasarrufu sağlar 1.4 160HP araba ile 2.0 150HP Araba gibi sıkıştırmasız motor misali tabi bu dediğim subaru için geçerli olmayacak çünki Hem AWD + Boxer Motor yakıt tasarrufu için yapılacak masraflar ile zaten çok daha iyi arabalar alınabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Loading site please wait...
    arkadaşlar peki ya 1.6 ts alma diyosunuz peki 2.0 gc8 lere ne diyorsunuz bu ilanda adam yakıt tasarufunu filan herşeyini söylemiş gerçekten 380hp lik bir araç bence bukadar yakamaz diye zannediyorum ama sizin görüşleriniz ney alınabilicek araçmı bu gc8 2.0 yakıtları gerçekten bu kadar mı ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler