User Tag List

Sayfa 5/51 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
969 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Cam filmi tekrar yasaklandı.

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün çevirmeye denk girdim, arka camları orjinal siyah olan a3e dayadılar cezayı. Üstelik önde film falan yoktu. Hiç acımıyorlar yani, kafalarına göre. Para harbiden suyunu çekmiş.
    Benim leon FR da da arka 3 cam fabrika cikisi renkli. Ona da laf edebilirler ihtimaline karşı aracın kataloğunu bulunduruyorum . Bir şey derlerse onu gösteririm fabrika çıkışı olduğunu ispatlarım. Yine de yazacağım derse bayiye odetirim diye düşünüyorum.
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracımın arka camları orjinal karartmalı. Ceza yazmaya kalkarlarsa ne yapmam gerekli?

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tunacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracımın arka camları orjinal karartmalı. Ceza yazmaya kalkarlarsa ne yapmam gerekli?
    Öyle birşey söz konusu olamaz. Abartmayalım. polislerinde kendi araçları var kullandıkları. herkes kadar onlarda neyin ne olduğunu biliyor. mağaradan çıkmadı hepsi
    Life is Too Short To Stay Stock

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mr.Bilal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle birşey söz konusu olamaz. Abartmayalım. polislerinde kendi araçları var kullandıkları. herkes kadar onlarda neyin ne olduğunu biliyor. mağaradan çıkmadı hepsi
    Canı isterse yazar abi hiç bişeyde diyemessin tamamen keyfine bağlı polisin

Aracımda film yok diğer aracımda var sökeyim en yakın zamanda 416 havadan para veremem kimseye.. allah bildiği gibi yapsın bunları bunca insanın ahını alıyolar yerde kalmaz...

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tunacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yerine olsam kitapçık taşırım arabada arka camların renkli olduğuna dair bunların camlarda kodu v.s. vardır camda onları gösteririm çünkü olduda yazdılar cezayı

bunun 1 hafta içinde men olmaması ıcın karakola gidip göstermen gerekecek ordakı adamda ceza yazanla aynı seviyede olursa camları değiştirmene kadar gidebilecek bir süreç seni bekler... bu ihtimal zor bi ihtimal ama zoru başaranlar çokça görüyoruz denk gelirse dikkatli ol.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence tamamen bütçe açığını kapatma amaçlı çıkan/değişen bir durum.
    Önümüzdeki yılın bütçesinde kesilecek ceza tutarı açıklanmıştı. O tutar yakalanana kadar ceza motorlu taşıtlara binecek kaçışımız yok.

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayret İstanbul'dan çevirme haberi gelmedi henüz...
    M50b30 - Bumblebee...

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ön cam'da film vardı,ceza yediğim zaman ki memur Sadece önleri sök,önlere kesinlikle yasak yanlarda olabilir demişti söktük önleri daha da yaptırmadım. Yanlara da karışırlarsa tadı kaçar artık. Önceki sayfada coil yay olayına da karıştıkları söyleniyor,yeter tadını kaçırdınız gerçekten doğruysa .

bi rahat bırakın insanları artık,ne mastürbasyona karışmadığınız kaldı,ne çıplak kadına,ne yatak odamıza girmediğiniz kaldı ,ne sosyal medyadaki paylaşımlarımıza karışmadığınız .

yeter la . ''olm adamlar da haklı len ,arabanın içinde it mi var uğursuz mu var göremiyorlar len.'' iti uğursuzu aramaya kaldıktan sonra,ben facebook'a eleştirli bir paylaşım yapsam 1 saat sonra kapıdan almaya gelirler la ,iti uğursuzu mu bulamıyorlar ?

yeter hiçbir şeye saygım da sevgim de kalmadı.
    imzasız..

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu cam filmi nasıl sökülür acaba benimde ön iki camda var koyu değil gerçi iyi olanları tenzih ediyorum ama kendini bilmez gereksiz polislerle muhattap olmak istemiyorum söküp kurtulmak en iyisi

axcel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    %40 MTV ye itiraz etmesek daha iyi olacakmış sanırım çünkü sonuç %60

hanz10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her tarafta çevirme var, her tarafta polis göz açtırmıyor, daha önce filmsiz araba kullandım, Ailemiz çoluk çocuk herkes biniyor, it köpek kendini bilmez insanlar trafikte yan yana gelince içeriyi süzmeler taciz etmeler herşey mevcut. Cam filmi iyidi kötü oldu böyle. Cam filmini söktürmeye 200 lira para istiyor adam iyice rant kapısına da döndürdüler.

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla aracımın camlarındaki filmleri sökmeyeceğim, çünkü içerisi alenen ortada zaten, sadece güneşten gelen sıcak havayı iyi kesiyor filmler, gece de film yokmuş gibi zaten arabanın içinde ne var ne yok belli oluyor. Yazarlarsada yazsınlar.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orjinalini arka karartmalı camlar da ufak bir V logosu bulunur aklınızda bulunsun

samara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ülke iyice zıvanadan çıktı.MTV'den kaybı bu şekide çıkartma peşindeler
    Samara 2109/Peugeot 207/Skoda Fabia III/Octavia Sport

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim leon FR da da arka 3 cam fabrika cikisi renkli. Ona da laf edebilirler ihtimaline karşı aracın kataloğunu bulunduruyorum . Bir şey derlerse onu gösteririm fabrika çıkışı olduğunu ispatlarım. Yine de yazacağım derse bayiye odetirim diye düşünüyorum.
    Bugün çevirdiler , memurlar tanıdık olmasa yazacaklardı cezayı. Bu aralar çevirmeye denk gelme yazarlar dediler. Cam kendisi öyle arabayı böyle teslim aldım dedim polis güldü ; bizim tespit yetkimiz yok yazıyoruz sadece , mahkeme karar verir ona dedi
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fabrikasyon camlara ceza kesmek neyin cahilliği? Eğer cidden böyle bi durum varsa ve aynı vaka yaşanmaya devam ederse çok sürmez çılgın vatandaşlarımızdan biri gırtlağına çöker bu cezayı uygulayan memurlarımıza.
    Maddi değilde en büyük baskıları psikolojik olarak çok acayip bir şekilde yıldırma politikası varda hayırlısı olsun dicem de.O mesele de kullarının (!) işine kaldıysa zor.

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Renkli olsa dahi yazabiliyorlar ancak yazıldıktan sonra cezayı ödeyip itiraz ediyorsunuz daha sonra paranızı geri alabiliyorsunuz.

Şuan denk gelmedim ama yıl sonuna kadar denk gelmesem iyi olacak. Neyse ki ön camlarda yok yanlarda o kadar koyu değil. Para lazım paraaaa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozan gülle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu cam filmi nasıl sökülür acaba benimde ön iki camda var koyu değil gerçi iyi olanları tenzih ediyorum ama kendini bilmez gereksiz polislerle muhattap olmak istemiyorum söküp kurtulmak en iyisi
    Wd40 sıkıyosun abi eline peçete alıp tırnağınla bastırarak fıtı fıtı kazıyosun bugün 3 saatimi aldı bitiremedim en arka cam kaldı onada hiç elleşmem
    06 SS 0006
    06 MRZ 06

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mr.Bilal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vakti zamanında, full stock sti' a, spoiler' dan ceza yazıldığını biliyorum. o kadar şey yapmamak lazım, tekerin dönüyor diye bile ceza yiyebilirsiniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler