User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
40 sonuçtan 39 ile 40 arası

Konu: Hepsiburada çalışanı var mı?

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu yok hepsini biliyorlar, nasıl olsa giren çıkan yok diye sorumsuzca hepsinden sipariş edip çok içine sinmeyeni geri gönderiyorlar

siz beyaz yaka değilsiniz galiba veya sizin ofistekiler aklı başında insanlar ben özellikle kadınlarda bir sürü böyle insan görüyorum çevremde. erkeklerde de var aynı şey.

kargo ücretsiz mevzusu yasak olsa azalarak biter bu işler muhtemelen
    ofisimdekilerin sadece isimlerini bilirim gerisi ile pek ilgilenmem
    haklsın doğrudur valla , cevremde böyle tipler pek yok idenk gelmedim o yüzden.

bu tür alışverişi ailece hep yerinde görüp deneyip almayı tercih ederiz genelde.
    sonra genede bir nete bakarım ne olur ne olmaz diye

geçen böyle bir durum oldu mavide bir mont beğendim 500 tl idi.
    mağazada giydim baktım M büyük, S olsada olur.
    nete bakayaım dedim telden aa trendyolda bir tane S beden kalmış ve tek kaldığı için 250tl
    yapıştırdım hemen
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İş yerinde 5-6 ayakkabı alıp 4'ünü iade eden ablalarımız var maalesef.

Hepsijet diğerlerine göre fena değil bence, her ne kadar aldığım kargoyu evden çalışma sebebiyle işten eve yönlendireceklerini söyleyip iadeye geri gönderseler de çoğunlukla düzgün ve zamanında geliyor gönderiler.
    Ellerinde olmadığı için gecikiyor teorisini destekliyorum. Bu son bahsettiğim geç kargoya verildi, arada kontrol ettiğimde Hepsiburada tarafından artık satılmıyordu, ne zaman tekrar satılmaya başladı benim ürün de kargoya verildi.

Hiç tedarik edemediklerinde aradaki farkı ödeyerek yönlendirmeyi de yapmışlardı monitör alırken başımıza gelmişti, şaşırmıştım ama gayet başarılı bir çözüm yolu bence.
    Tabi Hepsiburada'nın kendinde hangi üründen kaç tane var bilememesi, hele ki sürekli "şu kadar sayıda ürün için indirim" kampanyaları olan bir firma olarak, düşündürücü.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler