User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: Cumhuriyet Savcısından Esenlik Bildirisi

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı çıkmamış, denizhandinc'e yazdım

Anlamamakta ısrar edip bir de bizi parmakla gösteriyor.

Mesajı beğenenler de avanesi

Hı hı evet evet, Mehmet Ceyhan tutuklansın, senin özgürlüğünü kısıtlıyorlar, virüs diye de bir şey yok.

Ghibli çok güzel yazmıştı, millet çıkmasın ama ben maskesiz çıkayım keyfime bakayım.

Mantıklar efsane ya.
    Hemşerim önce saygı sınırları çerçevesinde yazmayı öğren. Yorumunu beğenmediğin herkese kafana göre hakaret edemezsin. 4 onluk adam olmuşsun yazdığın şekillere bak. Ama konu saptırmayı iyi beceriyosun politikacı hesabı. Bütün dünya ülkeleri maskeyi bırakıyor sen burda maske faşizanlığı yapıyosun. Diğer başlıkta tek başına otururken maskeye gerek dedim defalarca şimdi aynısını bakanda söylüyor ama sen hala maskeye iman peşindesin. Herkes aptal bi zeki sensin.

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bi kaç defa hakaret etmeden sert eleştiri yazdım diye beni uyaran forum yönetimi; adam kafasına göre ağzına geleni sıralıyor 1 değil 2 değil. Siz benim bu forumdan üyeliğimi silin babalar ben bulamadım üyelik silmeyi. Kendi aranızda maskenizle siperliklerinizle mutlu mesut yaşayın. Ama çift takın ha tekten girer virus mirus haha

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ahahah ağzımla gülmedim ama...
    Her lafı cımbızlayıp kafana göre yorum yapan sensin. He biz maske manyağıyız He... Hala aynı şeyi söylüyorsun. Ayrıca ben hakaret etmedim. Bana göre mallık, sana göre olmayabilir.

Bugüne kadar ne dediğimiz neyi savunduğumuz açık.

Maskenin hangi mantık çerçevesinde takılıp takılmaması gerektiğini de söyledik.

Ama bu savcı ve benzerleri ve senin kafadakiler maske de takmayalım, dilediğimiz gibi gezelim, mağazaya da girelim, yemek de yiyelim niye kısıtlama var ki amg moduna giriyorsunuz. Maske imanı değil bu. Toplu taşımada orada burada sevsen de sevmesen de "seve seve" o maskeyi takacaksın. Bu kadar basit.

Sizler hala bunu anlayamadınız. Bir arkadaşım da ben aşı olmayacağım, sporla sağlıklı beslenme ile idare ederim diyor. Ya hala şunu anlayamadı bu kafa, sen taşıyıcı olabilirsin, farkında olmayabilirsin, bunu engellemenin en iyi yolu iç içe kim kime dum duma olmamak, milletimiz bunu beceremediği için maske diyoruz.

Hala bunuh nesini anlamıyorsun ben anlamıyorum.

Neyse artık laf anlatmaya çalışmak deveye hendek atlatmaktan zor hale geldi, bloğu basar geçeriz sen zahmet etme silmeye çalışıp falan.

Pırıl pırıl kafalarla devam edin, hak özgürlük diye ��

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lan maske konusu için bile millet birbirine kılıç kalkan saldırıyor forumda. Millet artık sıkıntıdan ne yapacağını şaşırdı. Maske denen nalet ve lanet aleti takmaktan nefret ediyorum. 3 dakika ağzımda burnumda dursun 2 ile 2 yi toplayamıyorum beynim duruyor Co2 solumaktan. Şaçmalık şurada fabrikada üretimde herkes zorunlu olarak takıyor. E bu adamlar günde 2 defa çay molasına 1 defa da yemek molasına çıkıyor. Yemek masasında çapraz oturuyorlar ama aradi mesafe 1 metre. maks. Sigara molasında banklarda dip dibeler. Servise biniyorlar servisçi klimayı çalıştıramadığı için maske ile de nefes alamadıkları için maskeleri fora ediyorlar.
    Milyon yıllık dünyada geldiğimiz zamana bak arkadaş. Kafasızlar beyinsizler dünyayı yönetiyor biz de uymak zorunda kalıyoruz.
    IN BOOST WE TRUST

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lan maske konusu için bile millet birbirine kılıç kalkan saldırıyor forumda. Millet artık sıkıntıdan ne yapacağını şaşırdı. Maske denen nalet ve lanet aleti takmaktan nefret ediyorum. 3 dakika ağzımda burnumda dursun 2 ile 2 yi toplayamıyorum beynim duruyor Co2 solumaktan. Şaçmalık şurada fabrikada üretimde herkes zorunlu olarak takıyor. E bu adamlar günde 2 defa çay molasına 1 defa da yemek molasına çıkıyor. Yemek masasında çapraz oturuyorlar ama aradi mesafe 1 metre. maks. Sigara molasında banklarda dip dibeler. Servise biniyorlar servisçi klimayı çalıştıramadığı için maske ile de nefes alamadıkları için maskeleri fora ediyorlar.
    Milyon yıllık dünyada geldiğimiz zamana bak arkadaş. Kafasızlar beyinsizler dünyayı yönetiyor biz de uymak zorunda kalıyoruz.
    doktor ameliyata girdiğinde bazen 12-20 saat takıyor o maskeyi... bütün pandemiyi bir maskeye indirgedik...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok abi ben takamıyorum daral geliyor gerçekten. Yaptığım işi unutturuyor. Mal mal etrafa bakıyorum naapıodum lan ben diye
    IN BOOST WE TRUST

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler