User Tag List

Sayfa 21/106 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon
2000 sonuçtan 381 ile 399 arası

Konu: 0 km Araç satış danışmanları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tequila818 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlışım varsa düzeltir arkadaşlar ancak bu konuda Borusan'ı taktir etmek gerekiyor adamlar liste fiyatı ne ise aksesuar ya da cam filmi kakalamaya çalışmadan otomobil veriyorlar (varsa). Sırf bu sebeple hiç aklımda yokken MINI için kapora verdim. Eylül ayında gelmesini bekliyoruz. Maalesef diğer tüm markalar bir şekilde fazladan ücret talep ettiler. Bu arada kredi kampanyalarına dikkat edin, yazana inanmayın, x markasının 1.71 faizli aylık ödemesi ile y markasının 1.99 faizli aylık geri ödemesi aynı çıktı.
    Kesinlikle öyle. Mercedes ve Audi de o yüzden ikinci el rakamları sıfırın %50 üzerine çıkmış. Hatta bazı audi yetkili bayiler bile liste fiyatından alakasız rakamlar çekiyorlar sırf sahibinden de fiyatlar yüksek diye. 2020 model a6 lar 2022 sıfır liste fiyatlarının üzerinde. a7 lere hiç girmiyorum bile orada büyük kitlemeler var.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanlışım varsa düzeltir arkadaşlar ancak bu konuda Borusan'ı taktir etmek gerekiyor adamlar liste fiyatı ne ise aksesuar ya da cam filmi kakalamaya çalışmadan otomobil veriyorlar (varsa). Sırf bu sebeple hiç aklımda yokken MINI için kapora verdim. Eylül ayında gelmesini bekliyoruz. Maalesef diğer tüm markalar bir şekilde fazladan ücret talep ettiler. Bu arada kredi kampanyalarına dikkat edin, yazana inanmayın, x markasının 1.71 faizli aylık ödemesi ile y markasının 1.99 faizli aylık geri ödemesi aynı çıktı.
    Sipariş için bir link varmı yoksa bayiden mi işlem yapılıyor.Bende yeni araç konusunda çok kararsız durumdayım.
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sipariş için bir link varmı yoksa bayiden mi işlem yapılıyor.Bende yeni araç konusunda çok kararsız durumdayım.
    Abi bende mayıs ayında 5 kasa siparişi verdim. 1 eylül gibi teslim olacak. 2 serisi araçlar daha çabuk teslim ediliyor. Resmi site üzerinden konfigürasyon yapıp bayi seçebilrsiniz zaten sonra dönüş yapıyorlar. Araç için 75k TL kapora alınıyor.

bilgine.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Krupp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bende mayıs ayında 5 kasa siparişi verdim. 1 eylül gibi teslim olacak. 2 serisi araçlar daha çabuk teslim ediliyor. Resmi site üzerinden konfigürasyon yapıp bayi seçebilrsiniz zaten sonra dönüş yapıyorlar. Araç için 75k TL kapora alınıyor.

bilgine.
    Çok teşekkürler

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam ben gittim Özgörkey ile görüştüm, otomobiller ne zaman gelecek diye bilgi aldım, ardından renk vesaire specleri belirledikten sonra bayi işlemleri yaptı ve bana bir link yolladı. O linkteki rezervasyon numarası ile girip kaporayı yatırdım. Şu an bekliyoruz. Euro artarsa fiyatlar artıyor onu göze aldık dövizde bekliyoruz.

Biz 5 kapı MINI istedik yakın zamanda gelecek Signiture tek paket vardı. Diğer paketler muamma. İnternette yazan fiyat ne o ise o rakam geçerli. Gidip görüşmekte fayda var biz kaporayı yatıralı 1 ay oldu belki Eylül'de gelecek araç kalmamış olabilir.

MINI Online Rezerve Et | MINI Turkiye
    E90 330i

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam ben gittim Özgörkey ile görüştüm, otomobiller ne zaman gelecek diye bilgi aldım, ardından renk vesaire specleri belirledikten sonra bayi işlemleri yaptı ve bana bir link yolladı. O linkteki rezervasyon numarası ile girip kaporayı yatırdım. Şu an bekliyoruz. Euro artarsa fiyatlar artıyor onu göze aldık dövizde bekliyoruz.

Biz 5 kapı MINI istedik yakın zamanda gelecek Signiture tek paket vardı. Diğer paketler muamma. İnternette yazan fiyat ne o ise o rakam geçerli. Gidip görüşmekte fayda var biz kaporayı yatıralı 1 ay oldu belki Eylül'de gelecek araç kalmamış olabilir.

MINI Online Rezerve Et | MINI Turkiye
    Şubat diyor gelmeden sıkılırım bakalım bir yön belirleyeceğim.Golf gidici gibi bugün yarın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şubat diyor gelmeden sıkılırım bakalım bir yön belirleyeceğim.Golf gidici gibi bugün yarın
    Sistemden 75k TR transfer edip rez. edilen araçların bir kısmı bireysel al - sat yapma hayali kuran insanlara ait. Ancak şu sıralar ucuz kredi veren bankaların, kredi almak için bir sorununuz olmamasına rağmen tepeden talimat ile kredi vermediği bir ortam var.

Bu sebeple rezervasyon sahibi insanların almadığı araç miktarı azımsanmayacak kadar olacaktır. Özellikle içeriden sizin için bunu takip eden biri olabilirse şubata kalmadan bir araç bulabilirsiniz. Nadir stoklu olan bir model ararsanız tabi o iş biraz zor olabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sistemden 75k TR transfer edip rez. edilen araçların bir kısmı bireysel al - sat yapma hayali kuran insanlara ait. Ancak şu sıralar ucuz kredi veren bankaların, kredi almak için bir sorununuz olmamasına rağmen tepeden talimat ile kredi vermediği bir ortam var.

Bu sebeple rezervasyon sahibi insanların almadığı araç miktarı azımsanmayacak kadar olacaktır. Özellikle içeriden sizin için bunu takip eden biri olabilirse şubata kalmadan bir araç bulabilirsiniz. Nadir stoklu olan bir model ararsanız tabi o iş biraz zor olabilir
    Benzinine varana kadar doldurmuştum aslında ama söylediklerinde çok haklısın.Kredi vermiyor bankalar.Bir çok arkadaşım ev araba alamadılar bu sebepten
    Ben hiç aklımda olmayan bir arabanın kaporasını yolladım.Bir aksilik çıkmazsa önümüz haftaya gelir gibi duruyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benzinine varana kadar doldurmuştum aslında ama söylediklerinde çok haklısın.Kredi vermiyor bankalar.Bir çok arkadaşım ev araba alamadılar bu sebepten
    Ben hiç aklımda olmayan bir arabanın kaporasını yolladım.Bir aksilik çıkmazsa önümüz haftaya gelir gibi duruyor
    Çok sevindim adınıza, hangi markadan denk geldi stok ? Bir süre daha kuru para konuşur sistemi devam edecek gibi duruyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok sevindim adınıza, hangi markadan denk geldi stok ? Bir süre daha kuru para konuşur sistemi devam edecek gibi duruyor
    i20N için kapora verdim.Maalesef bayi olduğu halde liste fiyatının üzerinde geliyor.Aracıda şehir dışında bulabildim benden önce alacak kişinin kredisi onaylanmamış.Aracımın satışını bekliyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    i20N için kapora verdim.Maalesef bayi olduğu halde liste fiyatının üzerinde geliyor.Aracıda şehir dışında bulabildim benden önce alacak kişinin kredisi onaylanmamış.Aracımın satışını bekliyorum
    Çok keyifli araç, kazasız belasız binersiniz inşallah =)

Pistte liste fiyatına ek yaptığınız ödemeleri unutturacak cinsten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok keyifli araç, kazasız belasız binersiniz inşallah =)

Pistte liste fiyatına ek yaptığınız ödemeleri unutturacak cinsten
    Kısmet değilmiş başka bahara kaldı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kısmet değilmiş başka bahara kaldı
    Şu konuda paylaşılan deneyimlerden yola çıkarak, sözünde durmak konusunda ilgili markanın bayilerinde ortak bir problem var gibi.. Daha iyisi olacağı için olmamış olsun diyelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu konuda paylaşılan deneyimlerden yola çıkarak, sözünde durmak konusunda ilgili markanın bayilerinde ortak bir problem var gibi.. Daha iyisi olacağı için olmamış olsun diyelim
    Sağlık olsun.Pazartesi günü güne APR ile başlarız artık

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bmw’ye bikac ay once kapora verdim eylul kesin ekim teslim dediler,
    Bugun gorustuk iptal vs hic yok, arabalar cok atti,
    Teslim edicez ama zaman belli degil,
    Simdi kaporanizi iade edelim dediler.

Buyuk ihtimalle iptal hice yakin, ben beklerken bile online kapora whatsapp gorusmesi gibi dusmeye devam ediyordu,
    Gurmuk yasasindan dolayi yeni modeller ilk aylarda olanayacak, doviz enflasyon sebebi ile cok yuksek fiyat ongoruyorlar,
    Heralde gelen gelmekte olan arabalarin kaporalarindan vaz gecirip, stoktan kendileri guncel rakamdan satma gibi filir olustu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağlık olsun.Pazartesi günü güne APR ile başlarız artık
    Sonunda R kozasını yırtıp kelebek oluyor

Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw’ye bikac ay once kapora verdim eylul kesin ekim teslim dediler,
    Bugun gorustuk iptal vs hic yok, arabalar cok atti,
    Teslim edicez ama zaman belli degil,
    Simdi kaporanizi iade edelim dediler.

Buyuk ihtimalle iptal hice yakin, ben beklerken bile online kapora whatsapp gorusmesi gibi dusmeye devam ediyordu,
    Gurmuk yasasindan dolayi yeni modeller ilk aylarda olanayacak, doviz enflasyon sebebi ile cok yuksek fiyat ongoruyorlar,
    Heralde gelen gelmekte olan arabalarin kaporalarindan vaz gecirip, stoktan kendileri guncel rakamdan satma gibi filir olustu.
    Rezerve ettiğiniz aracı da güncel fiyattan alıyorsunuz zaten. 75k TRY ile fiyat sabitlemiyorlar yani. Sektör beklentisi ağustos sonrası üretim kapasitelerinin ve dış tedarik kısıntılarının daha da azalacağı yönünde. Araç sayısı artacaktır ancak firmalar bunu müşteriye ne kadar az hissettirirse bu çılgın karlı dönemleri o kadar uzun sürecek.

Borsaya kote olduğu için en net Doğuş'u görüyoruz ama diğerleri de böyledir mutlaka. Rolex gibi bir satış modeline geçmekten nasıl mutlu olduklarını hayal edemiyorum...

Esas Faaliyet Karı

2022 / 6 3.458.517.000 TL Skoda hariç satış adeti 41.100
    2021 / 6 1.201.028.000 TL Skoda hariç satış adeti 60.796
    2020 / 6 404.475.000 TL

Kredi ile araç bekleyenlere minik sürprizler var piyasada. Dün yapılan faiz düşüşü sonrası para politikası değişir mi bunu bekleyip göreceğiz. Hiç mi kredi veren yok var tabi ama tahta 14 iken 32-40 maliyetli para ile araba almak orta vadede fazla lüks olabilir

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    188 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Vosmerin beni arayıp hala araç ile ilgileniyor musunuz demesini sabırsızlıkla pusuda bekliyorum.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vosmerin beni arayıp hala araç ile ilgileniyor musunuz demesini sabırsızlıkla pusuda bekliyorum.
    baran bu arada avek'de 2 tane gördüm formentor ilgileniyorsan biri beyaz diğeri'de koyu gri renk'di.
    Seat IBIZA FR

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    188 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baran bu arada avek'de 2 tane gördüm formentor ilgileniyorsan biri beyaz diğeri'de koyu gri renk'di.
    Lanet olsun dedim ben artık. Elektrikli-hafızalı koltuk tek istediğim...

Çatır çatır millet alıyor zaten ben Vosmere başka şekilde geçiricem ama.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler