User Tag List

Sayfa 14/16 İlkİlk ... 41213141516 SonSon
297 sonuçtan 248 ile 266 arası

Konu: Dolandırıcı Oktay Öter & Yunus Can - Pert Araç Satışı / Ankara Polatlı

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bugi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba suÇ duyurusunda bulundum. Dava aÇacam maddİ manevİ ne kadar alacaĞim varsa alacaĞim. Sİzde eĞer dolandirdiysa en azindan suÇ duyusunda bulunun.
    Geçmiş olsun şevkinizi kırmak istemem ama bir şey çıkmaz gibi yinede siz hakkınızı arayın sonuna kadar...
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

syhkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bunlar tam bir şerefsiz piçler, zaman zaman ilanlarına denk geliyorum hala devam ediyorlar

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polatlı tam gaz devam ediyor. Yazık günah valla , hep dişinden tırnağından artırıp araba almaya çalışan insanların canı yanıyor.

29 Mayıs 2017 Polatlı'da Ağır Hasarlı Arac ile kandirilmamiz
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazık birilerinini canını daha yakmışlar :S

RedCan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çıldırmamak elde değil ya. Bu adamlar hala birilerinin canını yakmaya devam ediyor.

Neden kimse dur demiyor bu hırsızlara , sahtekarlara. İlla birinin katil mi olması gerekiyor ya ?

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RedCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çıldırmamak elde değil ya. Bu adamlar hala birilerinin canını yakmaya devam ediyor.

Neden kimse dur demiyor bu hırsızlara , sahtekarlara. İlla birinin katil mi olması gerekiyor ya ?
    Adamlar sistemin açığını bulmuş. Birisi yatırana kadar devam edecek. Biri bu gün birini yatırır kalanlar 2 ay sonra devam eder.

Caydırıcı ceza yoksa olacak olan bu. Gerçi bunu boşa tartışıyoruz, adamın arabasına sıkmışlar karakola gitmiş polise koruyun beni demiş.

Polis sen kendini koru demiş. Bunlar fasa fiso şu alttaki link'in yanında.

olduruleceğini soyleyen donanımhaber uyesi - gundem - ekşi sozluk

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ekspertiz firması ve noter çalışanı da işin içinde. Önceden gidip satış hazırlatmak da neyin nesi oluyor. O noterin yetkisini iptal edeceksin bakalım yerine gelen yaptırıyor mu aynı çakallıkları.

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi şimdi olay farklı. Ben bu adamların hiç piyasa fiyatı istediğini görmedim hep 3 5 10 bin aşşası fiyatları istiyorlar.
    Bizim Türk insanıda "haha alırım şimdi 2 ay sonra 5bin fazlasına itelerim" çakallığını düşünürken evdeki bulgurdan oluyorlar.
    Yani çakallık yapmak isterken çakalların tuzağına düşüyorlar. DH ye baktım 81500 verdiği araca 50bin TL yazdırmış.
    Bizim mağdur da ok demiş. Mahkemeye verse ne olur. Adam dicekki senden 81500 almadım 50 bin aldım. Bu aracın piyasadaki
    ikamesi bu fiyat. ee sonuç ? Sen safsın temiz kalplisin karşındakinide öyle görüyorsun. Adamda bulmuş elindeki paraya konuyor.

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10.000 e adam vurduruyorlar canı yanan 10 daha verir bir gün mahallesinden Sela sesi gelir adamına denk gelmemiş bunlar henuz

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maraşta da 2 kişi inşaatçı olduklarını belirterek piyasanın biraz altında araç satıyor araçlar hep km düşürülmüş lüx hasar kayıtlı arabalar.
    Genelde daire takasıyla araçları aldıklarını ve o yüzden uygun verdiklerini söylüyorlar.

Bu adamlar galericilerden fazla araba satıyor.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10.000 e adam vurduruyorlar canı yanan 10 daha verir bir gün mahallesinden Sela sesi gelir adamına denk gelmemiş bunlar henuz
    10.000 çok bile demişsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Notere gittiğimizde evraklar hazır olsun, biz sadece imza atıp çıkalım vakit kaybetmeyelim, zaten noter de tanıdık....
    bu cümleyi imkanı/tanıdığı olan bir çok kişi söyler. Önceden gidip satışı hazırlatmak bu şekil de olmuş olabilir.
    Hata; alıcının yazılan satış rakamına itiraz etmemesi.

Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekspertiz firması ve noter çalışanı da işin içinde. Önceden gidip satış hazırlatmak da neyin nesi oluyor. O noterin yetkisini iptal edeceksin bakalım yerine gelen yaptırıyor mu aynı çakallıkları.

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ikuybu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maraşta da 2 kişi inşaatçı olduklarını belirterek piyasanın biraz altında araç satıyor araçlar hep km düşürülmüş lüx hasar kayıtlı arabalar.
    Genelde daire takasıyla araçları aldıklarını ve o yüzden uygun verdiklerini söylüyorlar.

Bu adamlar galericilerden fazla araba satıyor.
    Abi ben de biliyorum onları. Benim şaşırdığım ellerinde hiç araba kalmıyor. Sirkülasyon fena. Para aklıyolar galiba
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi-

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ben de biliyorum onları. Benim şaşırdığım ellerinde hiç araba kalmıyor. Sirkülasyon fena. Para aklıyolar galiba
    Samet kardeşim bizim insanımızın saflığı 3 5 lira ucuz olduğunu gören atlıyor hemen.
    Para mı aklıyorlar bilmiyorum ama temiz değiller.

PuT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RedCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bunlar manyağın birine denk gelmemişler henüz.Yada ağır abisi olan birine umarım en yakında zamanda polis yerine böyle biriyle karşılaşırlar o zaman öttürürler bunları
    Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Hz.Ali

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Galeriden araba soruyosunuz boya var değişen yok, hasar kaydı varmı ? Yok abi. Bi sorgulama bi detaylı araştırma airbaglar patlamış ön komple değişmiş. Galerici 'abi bizde bilmiyoduk'. Sahibinden araba bakıyosunuz abi iki parça lokal var motor vs hatasız. Bi araştırma sorgulama 2005 model arabanın aynı seneden 8500 tl hasar kaydı var. Bagaj kapağı değişmiş arka çamurluklar macun boya, motorun heryeri yağ sızdırmış vs. Haberin varmıydı? Yok abi valla bende bilmiyodum (aracın 4 yıldır sahibi) . Söylediklerim iki günlük olay henüz birebir yaşadım.

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    144 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barakuda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galeriden araba soruyosunuz boya var değişen yok, hasar kaydı varmı ? Yok abi. Bi sorgulama bi detaylı araştırma airbaglar patlamış ön komple değişmiş. Galerici 'abi bizde bilmiyoduk'. Sahibinden araba bakıyosunuz abi iki parça lokal var motor vs hatasız. Bi araştırma sorgulama 2005 model arabanın aynı seneden 8500 tl hasar kaydı var. Bagaj kapağı değişmiş arka çamurluklar macun boya, motorun heryeri yağ sızdırmış vs. Haberin varmıydı? Yok abi valla bende bilmiyodum (aracın 4 yıldır sahibi) . Söylediklerim iki günlük olay henüz birebir yaşadım.
    Bazen soruyorlar Intercity 2. el o fiyatlarla nasıl satış yapıyor diye, Fiyatlar ucuz değil pahalı da değil hakkı ne ise o şeklinde bu arada.
    Ama arabanın seceresi net. km si net. en ufak hile hurda yok gidip galericiden başına bela alacağına 500 lira fazlasına gelip düzgün otomobil alıyor insanlar bizden.
    Bu otomobil işinde çakal it kopuk bitmez. Parası olan ama mesleği olmayan adam işi bu işler ...

( işini düzgün yapan hak yemeyen kimsenin hakkına da el uzatmayan galerici, otomobilci arkadaşlarımı tenzihi ederim yanlış anlaşılmasın lafım bu lafları hakedenlere...)
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

evolution_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende intercityden 2 araç aldım 2 sinide uyguna aldığımı düşnüyorum fiyatlar öyle yüksek değil biraz takip edince edince başka şubedende olsa mutlaka bişy denk geliyor. son aracımı görmeden aldım çekiciyle gönderdiler beklediğimden bile daha temiz çıktı dediğiniz gib km düşme ihtimali yok gereksz insanlarla muhattap olunmuyor yine araç alacak olsam ordan alırım.

Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazen soruyorlar Intercity 2. el o fiyatlarla nasıl satış yapıyor diye, Fiyatlar ucuz değil pahalı da değil hakkı ne ise o şeklinde bu arada.
    Ama arabanın seceresi net. km si net. en ufak hile hurda yok gidip galericiden başına bela alacağına 500 lira fazlasına gelip düzgün otomobil alıyor insanlar bizden.
    Bu otomobil işinde çakal it kopuk bitmez. Parası olan ama mesleği olmayan adam işi bu işler ...

( işini düzgün yapan hak yemeyen kimsenin hakkına da el uzatmayan galerici, otomobilci arkadaşlarımı tenzihi ederim yanlış anlaşılmasın lafım bu lafları hakedenlere...)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler