User Tag List

Sayfa 155/231 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon
4382 sonuçtan 2.927 ile 2.945 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

DB18a2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e sigara olayına ohw ile başladım.. Vay be falan diyordum ta ki kendim likit yapana kadar.. İnanın çöp ohw.. şimdi o kadar suni geliyor ki o tadı kokusu... Diğer bir konuda uygun fiyatlı one hit wonder olmaz. 230 tl amerika satışı. Minimum 260 - 270 olması lazım tr satış fiyatı bunun altı ise sahtedir , %100 sahtedir.Şu an tr piyasanın %90 ı sahte ohw.. Yalnızca tatilden gelirken yanında getiren arkadaşınıza güvenin.. Hatta onada güvenmeyin bizim arkadaş bilmeden sahte ohw almış avrupa dan... Bilmeden de satmış Kendi almadıgınız / yapmadıgınız likite güvenmeyin.
    Bende klon myman aromasıyla yapılan evyap içtim, orjinaliyle çok bi fark yoktu ama orjinali kadar güzeldi 50ml filan tükettim ondan bittikten sonra aldığım arkadasıma tekrar yapmasını söyledim tekrar yaptıgında aynı tadı yakalayamıştı, benimde kendi yaptıgım evyaplardan bazılarını begeniyorum begenmediklerimide çevremdekilere vermeye çalışıyorum. Evyapta daha bi stabil ayar tutturamadım. aromadan mıdır benden midir bi türlü çözemedim..

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geekvape ammit var elimde henuz 1 haftalik. Eksiksiz kutu icerigi ve atomizerdede herhangibi bir cizik,ezik vs durumu yok. Dusunen olursa pm atabilirsiniz
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Balistique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orijinal Joyetech ego AIO var 1 adet sıfır jeltainli kutusunda. Almanyadan bir arkadaşıma aldım ama kullanmaktan vazgeçti. Yanında 2 adet 10ml likit hediyemdir. 200 Tl ye bırakıcam.

Leader01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşım bu sigaralardan almayı düşünüyor ama hiç bilgimiz yok, hangi marka en iyisi f/p olarak tavsiye edebileceğiniz ürün var mı ?

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yigit hocam şu haptığın evyaptan bir tadımlık yollar mısın ? Cidden merak ettim. 4 yıldır premium likit kullanan biri olarak .
    özelden adres at hocam yollayayım
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TheBestLikit – Adı gibi en iyisi…

bu birçok sitede tutulan bir likit yerli ev yapımı en çok castle long satılıyormus
    Bunlar kaçlık 20 ml 30 ml baktımda açıklamasında yazmıyor bilgisi olan varmı ?
    MSPORT

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar kaçlık 20 ml 30 ml baktımda açıklamasında yazmıyor bilgisi olan varmı ?
    30 ml olması lazım

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar dün Bulgaristandan gelirken suicide bunny likitlerimi orada şirkette unutmuşum. Cumartesi de Romaya gidiyorum. Anlayacağınız likitsiz kaldım.

Boğaz yakmayan veya aramızda kaliteli evyap satan var mıdır? Yarın istanbul anadolu yakasından teslim almam gerekiyor. veya düzgün likit satan bir yer önerebilir misiniz? 30 ml yeterli olacaktır

Kakus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kokuya bakarak likit almanın büyük saçmalık olduğunu bir kez daha anladım. Bu akılsız başıma ikinci defa geliyor. İlk seferinde tat olarak idare ederdi ancak şu aldığım likitten resmen ilaç tadı geliyor. Evyap ürünlerin zaten kalitesinden çok çekiniyordum, bundan sonra likitsiz kalırım da, güven vermeyen likit kullanmam.

İşin kötüsü, cihazımı satın alırken Joyetech Cuboid cihazdan MyMan içmiştim, bu vakite kadar onun yanına yaklaşan bi' tat bulamadım... : )

Ayrıca konunun ilk mesajına SSS benzeri bi' şey düzenlemek gerek. Sıklıkla bakıyorum konuya, takip ediyorum. Çok defa aynı soruların sorulduğunu gördüm. El birliği ile klasik soruları ve cevaplarını yazıp, ilk mesaja eklemek gerekli.
    K.

Onu-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    865milyon cihaz, 367milyon likit, bu ürünleri satan 198milyon internet sitesi, onlarca başarısızlık hikayesi, onlarca dolandırılma hikayesi, onlarca forumda açılan onlarca konudan sadece bu konu 155 sayfa, rica ediyorum biri yardımcı olsun.
    Nereden ne alalım, nasıl başlayalım, nelere dikkat edelim, bu konuda tek doğru yok, bir yerden başlayacaksın, yanlış tercih yaparak veya dolandırılarak öğreneceksin derseniz ona da okeyim, yeter ki eğer durum böyleyse böyle olduğu söylensin.
    Sorum 6 mesaj yukarıda yazan ile aynı; "bu sigaralardan almayı düşünüyor ama hiç bilgimiz yok, hangi marka en iyisi f/p olarak tavsiye edebileceğiniz ürün var mı?"

İsteğim, şu linkteki GÖRÜNTÜYE sahip bir ürün.
    https://www.joyetech.info.tr/urun/joyetech-ego-aio/
    Sadece cihazın görüntüsü bu şekilde olsun diye veriyorum linki, yoksa dediğim gibi hiçbir bilgiye sahip değilim.
    Onur
    14' f30 316

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onu-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    865milyon cihaz, 367milyon likit, bu ürünleri satan 198milyon internet sitesi, onlarca başarısızlık hikayesi, onlarca dolandırılma hikayesi, onlarca forumda açılan onlarca konudan sadece bu konu 155 sayfa, rica ediyorum biri yardımcı olsun.
    Nereden ne alalım, nasıl başlayalım, nelere dikkat edelim, bu konuda tek doğru yok, bir yerden başlayacaksın, yanlış tercih yaparak veya dolandırılarak öğreneceksin derseniz ona da okeyim, yeter ki eğer durum böyleyse böyle olduğu söylensin.
    Sorum 6 mesaj yukarıda yazan ile aynı; "bu sigaralardan almayı düşünüyor ama hiç bilgimiz yok, hangi marka en iyisi f/p olarak tavsiye edebileceğiniz ürün var mı?"

İsteğim, şu linkteki GÖRÜNTÜYE sahip bir ürün.
    https://www.joyetech.info.tr/urun/joyetech-ego-aio/
    Sadece cihazın görüntüsü bu şekilde olsun diye veriyorum linki, yoksa dediğim gibi hiçbir bilgiye sahip değilim.
    En iyi fiyat performans cihazı gibi şeyler yok. Sonu yok çünkü sürekli yenisi çıkıyor telefona döndü olay. İstediğiniz modeller Kalem tipinde geçenlerden. En bilinen ve piyasada bulunup tercih edileni Eleaf iJust S. Yedek parçası da bol bulunur bu yüzden. Coilleri mesela zebille. En çok ona ihtiyacınız olacak. Söylediğim modeli FB gruplarında ortalama 160-170 TL bandında bulabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onu-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam merhabalar,elimden geldigince yardimci olayim size..

Linkteki urun ego aio ve baslangic icin bana fazla dandik geliyor. IjustS oneririm size. Dun sifirini 140tl ye aldim. Fiyat olarak oldukca iyi. F/P acisindan bence en iyi baslangic urunlerinden ijusts. Ekstra pil durumuda yok. Tusa bas ac,ic sonra tusa bas kapat,at cebe dunyayi dolas icerisinden 2 adet coil(pamuk ve telin hazir oldugu kisim)cikiyo. Birisi 0.3ohm digeri ise 0.5ohm. Ohm degeri dustukce buhar artar,yukseldikce buhar azalir (ek bilgi olsun) likit konusu oldukca goreceli. Kiminin begendigi baskasina igrenc gelebilir. Deneyerek ogreniceksiniz bunu. Turkiyede duzgun evyap likit yapanlar var. The colecction,The best,Turkish Delight,Heisenberg bunlar tr sartlarinda basarili likit yapan markalar. Ben antalyada yakin zamanda marka olacak bi arkadasimdan aliyorum. Ijusts icin hazir coillerinizi uygun fiyata (50tl) alabilirsiniz. Icerisinde 5 adet coil bulunur. Bir coil ortalama olarak 2 hafta icilir. Sonrasinda go to çöp. Coil almadan once icerisinden cikan coilleri deneyin. Hosunuza gidenden alirsiniz. Guven problemi esigte gercekten var. Ancak isini layikiyla yapanda bir cok insan var merak etmeyin sadece herkesten almamaniz gerekiyor,gerisi keyif isi. Baska sorunuz olursa seve seve yardimci olurum hocam.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Ersin ÖREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet arkadaşlar, dostlar, kardeşler, romalılar,

Şu likit mevzusunu dilim döndüğünce bir açıklamak istedim. Hem özelden çok soru geliyor hemde benim elimin altında insanlara kolay anlatabileceğim bi link olsun.
    Umarım faydalanan olur.

4-5 aydır elektronik sigara kullanıyorum. Likitlere yerli ve premium çok ciddi paralar döktüm. Premium likitlere (Ohw, cuttwood vb.)gram lafım yok. Bulabilen keyfine göre içsin.

Ancak bir çok marka yerli likit de aldım ve ciddi paralar ödedim Yabancılar ne kadar iyi ise yerliler o kadar kötü. (En son siparişim the collection sanırım 350 TL ödedim, tamamı çöp) Likit yorumları şahsi fikrimdir.

Şimdi ben size mevzuyu en ufak detaylarına kadar anlatmicam tane tane alacaklarınızı yapacaklarınızı yazıcam. Zaten işi hobi haline getirmek isteyen araştırır detaylandırır.

Şimdi bu nane 2 ana bileşenden oluşuyor (Nbase + aroma)
    Nbase denen şey ( VG + PG + Nikotin) vg ve pg yi merak eden google lasın.
    Aroma denen şey solunabilir bildiğimiz aroma. (okumamış cahil gibi gıda aroması kullanmaya kalkmayın) Kullanacağınız aroma mümkün oldugunca Capella-TFA vb premium aromalar olsun. Ciddi lezzet farkı oluyor.

Şimdi yavaş yavaş ekip arkadaşlarımızı tanıyalım..

1.Tartı (şart değildir. Elinizde yoksa şırıngayla da hesaplayarak ilerleyebilirsiniz ama olması kolaylıktır. Yoksa alın. Eşinize mutfak için aldım dersiniz sıkıntı çıkmaz kıps )

2. Tüm techturkey üyelerinin yakinen tanıdığı bildiği kağıt havlu kardeş

3.Sıvı transferi ve ölçüm için şırıngalar maliyet = 3 TL

4. Likiti koyacağımız boş şişeler. İnce uçlu olması işinizi kolaylaştırır. Atomizer doldururken vs. Birim maliyeti 0.50 kuruş.

5. Bu arkadaş önemli. Çünkü likitin iyi karışması çok önemli (Hatuna çaktırmadan mutfaktan arak.)

6. İşte bu abinin kaliteli olması çok önemli #Nbase#. Yerli nikotin almayın aldırmayın. Kaliteli kullanın nerden alıcam diyen varsa facebook gruplarından ve internet sitelerinden temin edilebilir. Hacı beni uğraştırma diyenler için ben bu vatandaştan alıyorum. Kaliteli ürün. Page Not Found | Facebook

Ben Soft içim sevdiğimden 90 VG 10 PG kullanıyorum. sertlik ve nikotin oranı sizin kendi tercihiniz. Ben 3mg nikotin veya 0 Nikotin kullanıyorum. Bu nbase i almamın sebebi kendim 3mg a seyrelticem ve maliyeti %40 oranında extra düşürücem. hiç aroma katmadan direk bu abiyi saf olarak tüketebilirsiniz.

7. Aroma : Vezir de eder rezil de. tamamen herkesin kendi keyfi kimse karışamaz modeli. sen sütlü seversin ben karpuzlu vs. deneye deneye en iyi aroma bulunur. Kesinlikle kalitelisi kullanılmalıdır. bildiğim yerli tek üretici var. Tuana Kimya - Arzu Bato Kimyasal Maddeler Alışveriş Sistemi bazı aromaları çok güzel mesela big babol bazı aromaları çöp. Bu konufa TFA, capella vb ürünler kullanırsanız kafanız rahat eder. nbase e 1 aroma karıştırıp da içelibirsiniz fantazi yapıp 50 aroma da karıştırabilirsiniz. ilk başlarda tavsiyem kaliteli hazır karışım aroma almanız yada tek aroma alıp karıştırmanız. Farklı lezzetler için reçeteler gerekir. Reçete için google keywordleri "likit reçete" kaliteli aromaları facebook gruplarından yada yukarıda nbase alacağınız arkadaştan temin edebilirsiniz. molinshop dan da alış veriş yapabilirsiniz.

Şimdi yavaş yavaş mevzuya girelim.

Toplamda 600 ml likit yapıcam. Öncelikle 6mg olan nbase imi yaklaşık 3mg a seyrelticem. çok oranlar tutsun derdinde değilim 3 ml çok olur az olmaz ona takılmadan yapıyorum.

300ml hazır 6mg nbase imi bi kaba alıyorum. yanına %90 vg + %10 PG toplamda 300 ml ekliyorum.

hepsini bi güzel karıştırıyorum.. Sonuç :

şimdi nbase imiz hazır. Ben genelde %5- %10 arası aroma kullanırım. Aldıgım son hazır karışım aromalar %10 kullanım için uygun. o yüzdan karıştıracağım boş kabıma 10 ml aromayı koyuyorum.

Üzerine 90ml nbase koyuyorum.

Deli gibi karıştırdıktan sonra ortaya çıkan kabarcıklı ve tam karışmış ev yapımı likit.

Likitleri şişeliyorum.

Her şişenin üstüne vg / pg oranını + nikotin mg 'ı ve yaptıgım tarihi yazıyorum.(Tarih önemli Birazdan anlatıcam.)

Veee sonuç 600ml miss gibi likit sabaha kadar iç dur.

Şimdi gelelim notlara.

1. kaliteli nbase alın
    2. kaliteli aroma alın
    3. tam karıştıgından emin olun.
    4. yaptıgınız karışım aromadan dolayı yaparken kötü kokabilir Ön yargılı olmayın. 15 gün geçmeden bu likit kötü diyip çöpe atmayın.
    5. 15 gün sonunda likit kötüyse zorlamayın çöpe atın.
    6. yerli likit alacağınıza kendi likitinizi kendiniz yapın.

Sonuç olarak yukarıda yapılan 600 ml likitin maliyeti şu şekilde : (115 TL Nbase) + (30 TL vg +Pg) + (55 tl aroma) eşittir 200 TL ml başına yaklaşık 0,33 kuruş.
    Yapım süresi temizlik dahil 1 saat.

600 ml likit benim gibi bokunu çıkartıp günde 30ml tüketmiyorsanız sizi çok uzun bi süre götürür.
    En dandik 30ml likitin ml si 1 tl dir. işin parasını geçtim likitler sizin yapacağınızdan daha berbat.

inanın yapımı çok kolay ve zevkli.

kalın sağlıcakla.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nbase i aldıgım arkadaşın facebbok profili çıkmamış isteyenler için buradan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ersin ÖREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nbase i aldıgım arkadaşın facebbok profili çıkmamış isteyenler için buradan.
    Hocam darkstar nbase icin gruplarda oldukca farkli yorumlar var begenenide var azimsanmiycak sekilde begenmiyenide. Sizin yorumunuz nedir? Lykyt marka nbase guzel serisi bu ara baya populer.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam darkstar nbase icin gruplarda oldukca farkli yorumlar var begenenide var azimsanmiycak sekilde begenmiyenide. Sizin yorumunuz nedir? Lykyt marka nbase guzel serisi bu ara baya populer.
    Hocam bu sorunun kesin bir cevabı yok. işin içine lezzet girdiğinden dolayı kişiden kişiye görüş çok değişiyor.

Farklı firmaların farklı nbaselerini kullandım. Keyf vs de dahil. Darkstar en kokusuz bulduğum nbase. ama yarın öbür gün direk saf merck nbase tüketirsem darkstarı beğenmeyebilirim.

Şimdilik tüketiyorum ve tavsiye ediyorum.

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nbase konusunda www.xbuhar.com da fakir markasına ait best nbase satılmaya başlandı. İddaları ise labaratuvarda el değmeden hazırlanmış ve ayran gibi folyo ile kapatılmış olması. Bi yerden önemli aslında hava ile temas etmediği için nikotinin oksitlenme şansı kalmamış oluyor. Birde VG Sigma, pg ve nic. içinde merck olduğunu söylemişler. Bence denemek lazım fakirin işleri kaliteli oluyor genelde. Fakir markasının troy no:1 likitini içtim gayet güzeldi bana hitap ediyordu
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ersin ÖREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu sorunun kesin bir cevabı yok. işin içine lezzet girdiğinden dolayı kişiden kişiye görüş çok değişiyor.

Farklı firmaların farklı nbaselerini kullandım. Keyf vs de dahil. Darkstar en kokusuz bulduğum nbase. ama yarın öbür gün direk saf merck nbase tüketirsem darkstarı beğenmeyebilirim.

Şimdilik tüketiyorum ve tavsiye ediyorum.
    Yorumunuz icin tesekkur ederim,sanirin dediginizde haklisiniz cunku insanlar fumettiyi begenmezken bizim arkadas pofurdete pofurdete geziyor
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nbase de koku çok önemli.
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)