User Tag List

Sayfa 191/231 İlkİlk ... 91141181189190191192193201 ... SonSon
4382 sonuçtan 3.611 ile 3.629 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semsialtunbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen işte ondan bahsediyorum orijinallerden kod kopyalanıp basılırsa üstüne falan sıkıntı hangisi önce sorgulanırsa o orijinal olur paranoyak olduk iyice valla bu nedir
    Bilindik yerden alınacak başka şansı yok
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

bskone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi bunlar tamamen göstermelik baskınlar polis baskın yapıyor topluyor ne varsa 1-2 saat sonra satışlar son hız kaldıgı yerden devam ediyor özellikle doğubank'da adamlar o kadar rahatki yurt dışı vape shop'lar gibi vitrin dizip tüm model cihazlar-atomizerler-likitler ile doldurmuşlar dükkanları ama ne hikmetse baskın olucagı günler birkaç parça mal oluyor dükkanda

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bskone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi bunlar tamamen göstermelik baskınlar polis baskın yapıyor topluyor ne varsa 1-2 saat sonra satışlar son hız kaldıgı yerden devam ediyor özellikle doğubank'da adamlar o kadar rahatki yurt dışı vape shop'lar gibi vitrin dizip tüm model cihazlar-atomizerler-likitler ile doldurmuşlar dükkanları ama ne hikmetse baskın olucagı günler birkaç parça mal oluyor dükkanda
    dogubankta dukkanımız var,gostermelık dıye bısey yok kım ne kaptırırsa gidiyor,kimisi 5 parça mal koyar sattıkça deposundan getırır,kimisi 100 parça koyar müşteri çeksin diye gıttımı hepsı gider,satıslar son hız devam edıcek elbet depoda malları var herkesin vıtrınde gördüğün kadar değil , kaç kere baskında dogubanktaydın ?

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34btr1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dogubankta dukkanımız var,gostermelık dıye bısey yok kım ne kaptırırsa gidiyor,kimisi 5 parça mal koyar sattıkça deposundan getırır,kimisi 100 parça koyar müşteri çeksin diye gıttımı hepsı gider,satıslar son hız devam edıcek elbet depoda malları var herkesin vıtrınde gördüğün kadar değil , kaç kere baskında dogubanktaydın ?
    Baskanim su gumruk islerini nasil hallediyosunuz bi yontem soyleyinde bizde 3-5 bisey getirelim yada istek uzerine getirebiliyomusunuz
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

bskone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    baya bir zaman önce 1-2 kere denk geldim baskın zamanı polis gelmeden önce hanın içinde adamın biri kimdir bilmem çırakmıdır,kalfamıdır,dükkan sahibimidir nedir dükkan sahiplerinin kapısı önünde memurlar geliyor diyerek önümüzden geçti bunu duyan dükkan sahipleri bizlere birşey satmadan gönderdiler.artık toplayabildigi malları topladı götürdü kaldırdı vs.göstermelikten dedigim işte hocam çogu satıcı sizde söylüyorsunuz
    5-10 parça mal koyuyor tezgaha 1-2 dükkan vitrin full polis bilmiyormu kimde ne kadar mal-ürün oldugunu istese dogubanktaki tüm malları(depolar dahil) alıp gitmeyi.olaylar bittikden sonra macera kaldıgı yerden devam ediyor.

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz o halledenlerden toptan fiyatına alıyoruz kendimiz halledebilsek keşke,ama face sıgara sayfalarında bizim aldıgımız fiyatlara satıyor bagzı satıcılar oraları degerlendırın derım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34btr1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz o halledenlerden toptan fiyatına alıyoruz kendimiz halledebilsek keşke,ama face sıgara sayfalarında bizim aldıgımız fiyatlara satıyor bagzı satıcılar oraları degerlendırın derım
    Face sayfalarini kullaniyorum ama istedigim malzemeler olmuyo yada yuksek kar oraniyla satiliyo
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

rdmmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haftalik 40 bin tl lik cihaz getirtenler var onlarda direk üreticiden alıyorlar. Gümrük memuruna çorba karşılığında cihazları geçiriyorlar. Tek tük cihaz getirenlerin işi şansa bağlı.

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni denediğim likitler hakkında bazı yorumlarda bulunayım. Tüm likitleri Smok TVF8 RBA atomizer ile genelde 0.24 ohm, 50-55W aralığında denedim.

Cosmic Fog - Honey Milk (3mg) : Adından anlaşılacağı gibi ballı süt. Genel olarak baskın tat bal, ama aslında bal da değil şeker tadı geliyor, süt veya krema tadını neredeyse hiç alamadım. Çok içince bayıyor, aroma performansını da çok beğenmedim. Denemek için 10ml'lik şişesini almıştım, bir daha almam. Cuttwood - Boss Reserve'ün fıstık aromasının çıkarılmış hali gibi bir tat var.

Beard Vape - No5 (3mg) : Çilekli cheesecake tadında. Aroması genel olarak başarılı, ama benim beklentim daha büyüktü, sanıyorum bir daha almam.

Dinner Lady - Lemon Tart (3mg) : En sevdiğimi en sona sakladım. Vape shopların kendi markaları adı altında sattığı 10larca likit denedim, son 2 aydır da sadece premium likit alıp deniyorum, bu likit denediğim 12. premium likit. Şimdiye kadar denediğim tüm likitler arasında çok açık ara başı çekiyor. Aroma dengesi mükemmel, limon ve tart tadı çok dengeli, limon aroması tatlı limon değil de biraz keskin bir limon tadında olduğu için 1 haftadır sürekli içtiğim halde hiç baymadı. İngiltere'deki likit satan web sitelerindeki yorumlarda da en çok oylanan ve en yüksek puana sahip likit. 2017'de İngiltere'de bazı vape fuarlarında yılın likiti seçilmiş, hakettiğini de düşünüyorum. Bugün 60ml'lik şişesini sipariş ettim. MTL'i bilmem ama ciğer çekimi yapanlara, özellikle meyve ve kraker tadını seven herkese tavsiye ederim.

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün velabuhardan 250 ML Nbase , Boss Reserve 15ml aroma ve Bottermelk fresh aroma istedim , bakalım nasıl olacak yapımı vs. Yapım için önerisi olan var mı ? İlla her likiti 1-2 hafta demlendirmek gerekir mi ? Birde internette araştırdığım kadarıyla ultraviole vs ısıtıcı ve titreşim yapan cihazlardan kullanıyorlarmış , homojen dağılsın diye bu cihaz şart mı ? Ben birader ile konuştum , 1 gün kapalı güneş görmeyen odada bekletiyorum ertesi sabah içiyorum dedi hiç öyle 1-2 hafta bekletmeye gerek yok dedi ama bir çok yapan demlendiriyor.

Birde Smok alien takaslı pico düşünen var ise farkını ödeyip değiştirebilirim. Elimde Pico var yada direk satabilirim uygun fiyatlı. 1 ay falan ancak oldu yanında 4 tanede yedek coil'i var. Pil vs hepsini tek fiyattan verebilirim.
    ABO TRADING
    STR

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ultrasonik temizleyici bende kullaniyorum
    Takribi 2 saat kullanimla 2 hafta beklemis likit tadi hemen hemen ayni oluyo.
    1gun elle sallayip 2.gun icen kisi iiyimis ne diyim : )

Pico yu skar dna75 ile takas etmek istersen yazabilirsin ustunu konusuruz.
    - K -

________
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mr.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Skar biraz iricene bi mod abi bence skar yerine imkan varsa therion 75 le takasla.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Haci skar bende var ztn alien da var
    Alienla 1e1 ayni boy neredeyse 1-2cm max yuksegi : )
    - K -

________
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mr.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Youtube daki izlediğim likit yapımı videolar da falanda yapanlar hemen içiyor , hmm güzelmiş vs triplerine giriyorlar

Bu Cihazı aldığımız da o zaman demlenme vs gibi bir durum söz konusu değil dimi , eğer öyle olacaksa bende alayım. Çünkü diğer türlü malzemeler ptesi elime geçse sanırım temmuz sonuna doğru ancak içilir onun yerine seri üretim gibi bu cihazla işi kolaylaştırırım, 2 saatte biter.

Modlar hakkında pek bilgim yok burada yazılanlar kadar biliyorum , biraz araştırayım haber veririm olmadı. Ama öncelik olarak alien almayı düşünüyorum , gpriv alacaktım da tek farkı dokunmatik ekran olması ve düşünce çöp olması dedikleri için alien'e döndüm.
    ABO TRADING
    STR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    2 saat ultrasonik + 1hafta ortalama diyebiliriz. Ama naturel demlenmis likitlerde her zaman (ısıl işlem gormeyen vs) daha birbirine karismis harmanlanmis tad mevcut.
    - K -

________
    Dr.Ecu

DB18a2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Youtube daki izlediğim likit yapımı videolar da falanda yapanlar hemen içiyor , hmm güzelmiş vs triplerine giriyorlar

Bu Cihazı aldığımız da o zaman demlenme vs gibi bir durum söz konusu değil dimi , eğer öyle olacaksa bende alayım. Çünkü diğer türlü malzemeler ptesi elime geçse sanırım temmuz sonuna doğru ancak içilir onun yerine seri üretim gibi bu cihazla işi kolaylaştırırım, 2 saatte biter.

Modlar hakkında pek bilgim yok burada yazılanlar kadar biliyorum , biraz araştırayım haber veririm olmadı. Ama öncelik olarak alien almayı düşünüyorum , gpriv alacaktım da tek farkı dokunmatik ekran olması ve düşünce çöp olması dedikleri için alien'e döndüm.
    Youtubedaki çoğu kişi o cihazla demleyip içiyor, bende kendi likitimi kendim yapıyorum ama o cihaza gerek duymuyorum.. ilk 1-2 hafta dışardan 20ml likit aldıgınızda sizi idare edecektir o bittiğinde sizin likitleriniz hazır olmuş olur yaptıgınız likitler yarıya geldiğinde tekrar yapıp kenara koydunugunuzda zaten likitsiz kalmamış olursunuz çeşit fazlalagı isterseniz ilk yaptıgınızda 2-3 çeşit yaparsınız onları içmeye basladıgınızda baska çeşitler daha yaparsınız.. ama çevrenizde tek kullanıcıysanız fazla yapmanızı pek önermiyorum.. ben şuan aldıgım her aromayı 100ml nbase ile karıştırıyorum, çevremde 4-5 kişi benden likit temin ediyor hem ben fazla çeşit kazanmış oluyorum hemde likit masrafım yok gibi bişey

1-2 haftayla aylar arası fark olur diyolardı inanmazdım eski likitlerimi içtiğimde cok cok değiştigini bir çok kez farkettim..

kendim matkap ucu yaptım matkapla karıştıyorum serin güneş görmeyen bi bölgeye bırakıyorum günde 1-2 saat kapaklarını açıyorum 15 gün sonra içmeye başlıyorum daha sorun yaşamadım..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı slave2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Youtubedaki çoğu kişi o cihazla demleyip içiyor, bende kendi likitimi kendim yapıyorum ama o cihaza gerek duymuyorum.. ilk 1-2 hafta dışardan 20ml likit aldıgınızda sizi idare edecektir o bittiğinde sizin likitleriniz hazır olmuş olur yaptıgınız likitler yarıya geldiğinde tekrar yapıp kenara koydunugunuzda zaten likitsiz kalmamış olursunuz çeşit fazlalagı isterseniz ilk yaptıgınızda 2-3 çeşit yaparsınız onları içmeye basladıgınızda baska çeşitler daha yaparsınız.. ama çevrenizde tek kullanıcıysanız fazla yapmanızı pek önermiyorum.. ben şuan aldıgım her aromayı 100ml nbase ile karıştırıyorum, çevremde 4-5 kişi benden likit temin ediyor hem ben fazla çeşit kazanmış oluyorum hemde likit masrafım yok gibi bişey

1-2 haftayla aylar arası fark olur diyolardı inanmazdım eski likitlerimi içtiğimde cok cok değiştigini bir çok kez farkettim..

kendim matkap ucu yaptım matkapla karıştıyorum serin güneş görmeyen bi bölgeye bırakıyorum günde 1-2 saat kapaklarını açıyorum 15 gün sonra içmeye başlıyorum daha sorun yaşamadım..
    Evet dediğiniz gibi , bir defaya mahsus bekledikten sonra zaten seri üretim gibi birbirini takip eder bende o şekilde düşünüyorum sadece ilk yapım biraz bekleticek Süt köpürtücü sipariş ettim onun ile karıştıracağım. Nbase ile aromayı karıştırdıktan sonra karıştıracakla karıştırıyoruz daha sonra el ile çalkalamaya gerek var mı peki ? Yoksa cihaz ile ne kadar çırpmamız gerekecek.
    ABO TRADING
    STR

35AB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sigaraya her gün her gün 13.5 lira vermekten bıkıp bi de zararlarından da korkarak bende elektronik sigaraya geçme kararı aldım.Az çok araştırma yaptım Eleaf istick pico almayı düşünüyorum var mı onu alma şunu al o paraya daha iyi diyebileceğiniz bir ürün.300-400 liraya kadar bakıyorum.Bir de bu internetteki elektronik sigara satanlar güvenilir mi acep?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)