User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
65 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: 90.000 TL ye kadar sıfır araç önerileri...

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    yukardaki leon değerleri masallah nasıl bir sehir iciyse 68 km ortalama hızı bile tutturmuş, söyle 10-20 arası gerçekci değeri nedir bu arabanın sinekten yağ cıkarmadan sekilde olan normal kullanımda.
    1881 - 193

driftboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    leon 125 lik fr, paşaoğlu yazılım, 18 ofsetli jantlar, filtre, komple varex vs vs...

şehir içi ultra sert kullanım egzoz patlatmalı gazlamalı filan ortalama 7.5- 8.2 arası..

uzun yol , 100-120 arası kullanım ara sıra 150 160 180 gazlamalı genelde sabit 120 ortalama 5.2

bu arada yazılımdan sonra dyno 176.2 hp
    Marblex Mining & Marble

Harput Yapı İnsaat

Alıntı CasabLanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabanın önüyle arkası arasında 3 yaş fark var

AliDogukan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    leon 125 lik fr, paşaoğlu yazılım, 18 ofsetli jantlar, filtre, komple varex vs vs...

şehir içi ultra sert kullanım egzoz patlatmalı gazlamalı filan ortalama 7.5- 8.2 arası..

uzun yol , 100-120 arası kullanım ara sıra 150 160 180 gazlamalı genelde sabit 120 ortalama 5.2

bu arada yazılımdan sonra dyno 176.2 hp
    Ultra sert kullanım 7.5-8.2 arası mı abi yapma gözünü seveyim ben o TSI ya rahat 15+ yaktırırım hatta 20 ye kadar yolu var ultra sert anlayışımız çok farklıysa eğer bilemeyeceğim tabi

Trance-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Astra, Golf, Focus... şu araçlara da bakın derim.
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum, şimdi bakırköy minibüsüne binip, meydana kadar ring hayali kuracagım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliDogukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ultra sert kullanım 7.5-8.2 arası mı abi yapma gözünü seveyim ben o TSI ya rahat 15+ yaktırırım hatta 20 ye kadar yolu var ultra sert anlayışımız çok farklıysa eğer bilemeyeceğim tabi
    10 bin km arabaya yazılım egzozlu binildi, shell nitro alındı, egzoz açık hep gazlandı, haftada en az 1 akşam roll yapıldı, oralama hiç 10 u görmedi. Demek bizim gazlamalarımızla sizin gazlamalarınız bir degil.
    Marblex Mining & Marble

Harput Yapı İnsaat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arabayı geçen hafta verdim vermeseydim bi depo doldurur gezerdik
    Marblex Mining & Marble

Harput Yapı İnsaat

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    140 act golf için konuşayım madem, yakın arkadaşımda var, ev iş arası 2 km sabah gidip akşam geliyor. cutout harici orjinal araba, hanım olmadığı zaman yanında sürekli cutout açık gezer ve patlatarak gezer 1-2-3-4 şeklinde. 45 bin km genel ortalaması 7.6.. geçenlerde iş çıkışı yanımıza geldi 8.4 tü.. kontak açıp gazladığı anda da 11.5 üzerini hiç görmedi..
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vallah herkeze fikirleri için çok teşekkür ederim ama tavsiye edilen araçlardan sadece düşünürsem golf ü düşünürüm fakat leon la arasında açık ara çok fark var ayrıca astra, octavia, megane ve ikinci el araç düşünmüyorum. Araç kesinlikle sıfır olacak cam tavanlı ve modelinin full olacak. Bu anlamda en ön plana çıkan araç yapılan yorumlara ve araştırmalarıma göre leon oluyor. Yazdığım özellikte ve ekstralarla 85 bine alınacak leonun internet te ikinci elleri 80 bin lira hep o yüzden mantıklı olan leon. Aynı özelliklerdeki golf ise nerdeyse 100 binin üzerinde. Sizce o kadar fark vermeye değermi iki marka arasında. Ayrıca bazı arkadaşlar leon için yol tutuş sorunu falan var dendi ama bu sorun bu kasanın ilk çıkanlarında varmış sadece 2015 ikinci yarısından sonra gelen leonlarda fr süspansiyonla gelmiş ve bu sorun giderilmiş. Hatta bu kasanın ilk çıkanlarında led far ve stoplarında, iç malzeme kalitesindede sıkıntılar varmış ama 2015 in ikinci yarınsından sonra gelen leonlarda bu skntı giderilmiş. Ayrıca çok yakma sorunuda yeni gelen leonlarda euro6 ACT 150 bg motor sayesinde daha aşağılara çekildi. Bu şartlarda akla ve mantığa yatan en albenili araç leon oluyor sanırım arkadaşlar.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10 Litre üstü bende hiç görmedim 15 hatta 20.

ama dersenki araba 1 haftadır yatıyor marşa bastım yola çıktım 3-4 km yol yaptım bak 15 litre yazıyor dersen o değerlendirme yanlış olur.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.sifiraracal.com/arac-kars...136-ps-dct-697

http://www.sifiraracal.com/arac-kars...iyah-deri-1248

Buda benim bir karşılaştırma sitesinden yaptğım karşılaştırma sonuçları özellikler ve fiyatlar ortada ayrıca ceed ve leon harici diğer modellerin hepsinin üstüne artı 3.000 lira daha ortalama ekstra cam tavan fiatı koyun...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fr alınacaksa 125 lik alınmalı. yazılım yapılmalı. şiddetle paşaoğlu..

176.2 dyno aldık ekspertiz dynosunda, işten anlayan bi arkadaş o. 8-10 hp eksik ölçüyo benim dynom genelde dedi.

150 liklerde 170 civarı güç alıyomuş.. stockkende 125 lik kötü degil, yazılımlı 2015 1.6 tdi leonla 200 e kadar kafa burun gidiyoduk 125 lik stockla..
    Marblex Mining & Marble

Harput Yapı İnsaat

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    140 act golf için konuşayım madem, yakın arkadaşımda var, ev iş arası 2 km sabah gidip akşam geliyor. cutout harici orjinal araba, hanım olmadığı zaman yanında sürekli cutout açık gezer ve patlatarak gezer 1-2-3-4 şeklinde. 45 bin km genel ortalaması 7.6.. geçenlerde iş çıkışı yanımıza geldi 8.4 tü.. kontak açıp gazladığı anda da 11.5 üzerini hiç görmedi..
    45.000km olmasi imkansiz olmaz yani,uzun sureli ortalama 99surus saati sonrasi otomatik olarak sifirlanir.Yani saatte ortalama 50 km/h ortalama hizi olsa sehir ici/disi karisik olsa max 5000kmlik ortamala kalir Golflerde...Daha dogrusu tum Vag grubunda golf6sindan 7 sine ,mk2 leonundan mk3une bu boyledir.

Gelelim ortalama mevzusuna gazlamali 10lt yakar tsi motor +-1 lt ekleyebilirsiniz.Gerisi zaten sag ayaginiza bakiyor,daha dogrusu bundan az yaktiriyorsaniz gazlamiyorsunuz gazladiginizi saniyorsunuz fazlasi ise hayvanliginiza bagli

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bu olabilir özel favorimlerimden bence sıfır diye kasmak yerine

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...0062037/detay/

ayrıca galericide foruma üye belkide yardım eder @ibooo
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

AliDogukan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 Litre üstü bende hiç görmedim 15 hatta 20.

ama dersenki araba 1 haftadır yatıyor marşa bastım yola çıktım 3-4 km yol yaptım bak 15 litre yazıyor dersen o değerlendirme yanlış olur.
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 bin km arabaya yazılım egzozlu binildi, shell nitro alındı, egzoz açık hep gazlandı, haftada en az 1 akşam roll yapıldı, oralama hiç 10 u görmedi. Demek bizim gazlamalarımızla sizin gazlamalarınız bir degil.
    Kesinlikle doğrudur abi dediğiniz gibi yakıyordur hiç itiraz etmiyorum sadece ben "ultra sert" deyince bi durdum düşündüm yani. Tsi 160 cc ye bindim motor yağ sıcaklığı 90 olunca sıfırladım ortalamayı Allah ne verdiyse gidebileceğinin son raddesini gidiyor kırmızıya yaklaşırken hala gaza basmalı pist stili bir kullanım düşünün.21 küsür litre ortalamaya gelmişti.Hani "ultra sert" kullanım budur daha ötesi yoktur ufak gazlama falan gibi düşünmedim agresif kullanım olarak da düşünmedim Mehmet'in deyimiyle hayvan gibi kullanımı çağrıştırdı o kelime.

Bu bahsettiğim kullanımda 1.6 tdi 10-12 arası değişiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kesinlikle eco lpg li otomatik civic. hem az yakıyor,sorunsuz,hemde piyasası hızlı.

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    45.000km olmasi imkansiz olmaz yani,uzun sureli ortalama 99surus saati sonrasi otomatik olarak sifirlanir.Yani saatte ortalama 50 km/h ortalama hizi olsa sehir ici/disi karisik olsa max 5000kmlik ortamala kalir Golflerde...Daha dogrusu tum Vag grubunda golf6sindan 7 sine ,mk2 leonundan mk3une bu boyledir.

Gelelim ortalama mevzusuna gazlamali 10lt yakar tsi motor +-1 lt ekleyebilirsiniz.Gerisi zaten sag ayaginiza bakiyor,daha dogrusu bundan az yaktiriyorsaniz gazlamiyorsunuz gazladiginizi saniyorsunuz fazlasi ise hayvanliginiza bagli
    Doğrudur, nerde sıfırladığını bilmediğim için 45 bin km de olduğunu belirtip uzun süreli ortalamayı yazdım zaten. Uzun lafın kısası yaktığı yakıtı yazdım arabanın işte..
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı picasso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle eco lpg li otomatik civic. hem az yakıyor,sorunsuz,hemde piyasası hızlı.
    Duygusal değil tamamen mantıksal bi yorumla sonuna kadar katılıyorum sana bence en iyi tercih bu olur
    Arkadaş Full ünü aldı 65 bine şimdi 2. Ellerine 66-67 istiyorlar ve de şu ana kadar sıfır sorun sıfır sıkıntı yok bakımlarını yaptırıp tepe tepe gazlıyo
    PROSTOCK GARAGE

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duygusal değil tamamen mantıksal bi yorumla sonuna kadar katılıyorum sana bence en iyi tercih bu olur
    Arkadaş Full ünü aldı 65 bine şimdi 2. Ellerine 66-67 istiyorlar ve de şu ana kadar sıfır sorun sıfır sıkıntı yok bakımlarını yaptırıp tepe tepe gazlıyo
    2013 Sifir Golf 7 Tdi Comfortline Manueli 62.100e aldim kasko sigorta dahil
    2016 Sifir Golf 7 Tdi Comfortline Manuel 86.600, ikinci ellerine baktimda gercekten insanlar satabiliyormu bilmiyorum ya temiz boyasiz birseye 70 istiyorlar min Yani mantikta Vag grubu bence her zaman daha onde(ikinciel mantigi)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neyi üzermiş ? kulaktan dolma hariç varmı bilgin yeni motor sanzıman hakkında ?

leon neyse ceed de odur aşagı yanı yok üst yanı vardır. liste fiyatına çok takılmayın gidince en aşagı 3-5 iniyorlar. ayrıcada çok donanım derdi yoksa koltuk ısıtma direksiyon ısıtma vs gibi concept plusta bakabilirsiniz
    aynı aracın 2013 ü de vardı araçta sıkıntı var galiba diye bayiye geri verip sıfırını aldık yakıt 10 lt altına düşmüyor şuan. Eski araç da da 11 lt idi tanıdığım herkes aynı şeyi söylüyor. aeaç 1. Vites kalkış da 2k devire kadar nerdeyse ivmelenmiyor bile. Depoyu tam doldurdum 750 km gösteriyor daha sayayım mı yeterli mi? 2013 ile 2016 arasında ki tek fark şanzıman oda araç biraz daha hızlı ivmeleniyor o kadar. Donanım gırla ama araç eşşeğin de eşşeği

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)