User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
53 sonuçtan 39 ile 53 arası

Konu: Yıl 2016 Hala E34,E39,E46,W124 Alınır mı?

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e46 otomatik coupe yada cabrio alınırsa nelere baktırılması dikkat edilmesi gerekir?
    BMW 3 Serisi 3.30 ci Cabrio Otomobil İlanı : 132423 - KKTCARABAM.COM değer mi ya da
    BMW 3 Serisi 3.20 ci Otomobil İlanı : 125384 - KKTCARABAM.COM
    dasestar

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben w211 diyorum

Eskinin yenisi olmaz, ne yaparsan yap metal yorgunluğu var komple şaseye kadar soyup kumlatıp şase bağlantılarını güçlendirmek lazım 20 yaş üzeri arabanın artık, özellikle TR de kullanılan araba için..
    Levent kardeşim bir tek sen Olumsuz yazdın😀
    W211 beni aşar birde çok büyük bir araç.
    O paralara değer mi ne diyorsun?

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı dasemert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e46 otomatik coupe yada cabrio alınırsa nelere baktırılması dikkat edilmesi gerekir?
    BMW 3 Serisi 3.30 ci Cabrio Otomobil İlanı : 132423 - KKTCARABAM.COM değer mi ya da
    BMW 3 Serisi 3.20 ci Otomobil İlanı : 125384 - KKTCARABAM.COM
    Biz son 2 ay içinde en az 10 tane E92 E90 ve F10 baktık. Bunlar bike bitik halde.
    3 serilerinin çoğu masraflı. Arkadaşım 3.25ci aldı. Masrafsız denmesine rağmen 2500TL gitti. Sen gel buraya bakarız

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levent kardeşim bir tek sen Olumsuz yazdın😀
    W211 beni aşar birde çok büyük bir araç.
    O paralara değer mi ne diyorsun?
    Bana göre son E serisi olur kendisi Bütçe ayarlanabilirse eğer o kadar kesinlikle tek tercih edilmesi gereken araç diyorum.

W124 temizse olur, BMW den daha az yıpranmış olacağı dolayısı ile daha az masraf açacağı kesin gibi bişey. Bunu benim ustam söylüyor, özel servis sahibi, eski BMW formeni
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz son 2 ay içinde en az 10 tane E92 E90 ve F10 baktık. Bunlar bike bitik halde.
    3 serilerinin çoğu masraflı. Arkadaşım 3.25ci aldı. Masrafsız denmesine rağmen 2500TL gitti. Sen gel buraya bakarız
    Tamam abi o zaman geleyim zaten yardım istiycem bakalım
    dasestar

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Komple elden geçirilebilecekse alınır,yoksa ne zaman yolda kalınacağı belli olmuyor.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tanıdığımda w211 var 2005 model. bakımları aksatılmayan bi araç 280 küsür binde. buna rağmen ayda bir mutlaka biryerinden masrafı çıkıyo aracın. 3 gün önce şehirler arası yolda yolda bıraktı mesela frenleri boşaldı aracın vs. ne kadar sağlam güvenilir markalar olsada ikinci elde tamamen şans işi araba işi. 20 yaşında olup tık demeyen mercedeslerde var. e39 ilanı bakarım sürekli takip ederim az çok ilanlar hep ederinden fazla her araçta olduğu gibi, bide eli yüzü düzgünü yok gibi bişey yani insanlarımız sağolsun arabaya biner gibi binmedikleri için araçlara.
    Barış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En büyük hayallerimden biridir. Keşke bir E39 um olsa... Yıl 2036 olsa yinede binilir...

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkesin görüşü farklıdır, fakat 3.16ti aldım 2004 model. 25-26k aralığında daha mantıklı bir araç görmediğimden tercihimi bu yönde kullandım. Hep e46ım olsun isterdim, compactı sevmezdim ama bu nasip oldu. Umarım coupesine de cabriosuna da sahip olurum. 3bin tl harcamak zorunda kalsam da görüşüm değişmeyecek çünkü araca bindiğimde tebessüm ettiriyor. =)
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kenarda sureklı nakıtınız olucaksa, temızıde bulunursa alınır. Sonucta ıkıncı el arac hep risk tasır ne olursa olsun. Benım kenarda nakıtım yok kafam agrımasın dersen alıcan paranın yettigi en ucuz japonu baksan keyfıne.

japona gore cıddı sokme takma işçilikeri cok zordur, mesakatlıdir.

Sonucta yaşlı bır arac alınacaksa bu ya japon olur yada alman. Beklentıye gore şekıllendırırsın ne olucagını. YAşlı olucaksa mesela asla bır fransız olmaz.

mimarsertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1996 E200 aldık. ilk sahibi almancıdan 89.000 orjinal kmsinde içi pırıl pırıl hiç bir yerinde yıpranma olmayan bir arabaydı. 1 sene kullandık 102.000kmde sattık. O bile ufak tefek masraf çıkardı, piyasadaki arabaların %95'inin ne halde olduğu ortada. Bakımsız bir araba alırsan bence en az bir 5-7.000tl arabaya yatırman lazım. Şunu da söylemek lazım eğer güzel bir araba bulduysan gereken her bakımını yaptıysan bir daha satmak istemezsin. Sattım çok pişmanım oradan biliyorum

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaş bu nedir yaa Aradan geçen 20 yıla rağmen hala "Ne kadar muhteşem bir araba"...
    M50b30 - Bumblebee...

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir mükemmelliktir. Varsın performansı olmasın bakışları yeter.
    Alıntı 220T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Komple elden geçirilebilecekse alınır,yoksa ne zaman yolda kalınacağı belli olmuyor.
    Komple elden geçirmek beni aşar.
    Alıntı barakuda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tanıdığımda w211 var 2005 model. bakımları aksatılmayan bi araç 280 küsür binde. buna rağmen ayda bir mutlaka biryerinden masrafı çıkıyo aracın. 3 gün önce şehirler arası yolda yolda bıraktı mesela frenleri boşaldı aracın vs. ne kadar sağlam güvenilir markalar olsada ikinci elde tamamen şans işi araba işi. 20 yaşında olup tık demeyen mercedeslerde var. e39 ilanı bakarım sürekli takip ederim az çok ilanlar hep ederinden fazla her araçta olduğu gibi, bide eli yüzü düzgünü yok gibi bişey yani insanlarımız sağolsun arabaya biner gibi binmedikleri için araçlara.
    Doğru söylüyorsunuz bizim insanımızda bir hırçınlık var. Birde Bmw olunca 2 litrelik aile için üretilen bir motordan bile performans bekleniyor. Spor modelleri var ama bu 5.20 değil.
    Alıntı bymurat___61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kenarda sureklı nakıtınız olucaksa, temızıde bulunursa alınır. Sonucta ıkıncı el arac hep risk tasır ne olursa olsun. Benım kenarda nakıtım yok kafam agrımasın dersen alıcan paranın yettigi en ucuz japonu baksan keyfıne.

japona gore cıddı sokme takma işçilikeri cok zordur, mesakatlıdir.

Sonucta yaşlı bır arac alınacaksa bu ya japon olur yada alman. Beklentıye gore şekıllendırırsın ne olucagını. YAşlı olucaksa mesela asla bır fransız olmaz.
    Fransız hiç düşünmüyorum fakat Almanlar da Japonlar kadar sorunsuz olmuyor. İlla çok iyi bakılmış olacak.
    Alıntı mimarsertac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1996 E200 aldık. ilk sahibi almancıdan 89.000 orjinal kmsinde içi pırıl pırıl hiç bir yerinde yıpranma olmayan bir arabaydı. 1 sene kullandık 102.000kmde sattık. O bile ufak tefek masraf çıkardı, piyasadaki arabaların %95'inin ne halde olduğu ortada. Bakımsız bir araba alırsan bence en az bir 5-7.000tl arabaya yatırman lazım. Şunu da söylemek lazım eğer güzel bir araba bulduysan gereken her bakımını yaptıysan bir daha satmak istemezsin. Sattım çok pişmanım oradan biliyorum
    Bu kmde bu temizlikte bir araç dahi masraf çıkartıyorsa biz o zaman imkansızı arıyoruz.
    Demekki 20 yaşında lüks araç istiyorsak riskide alacaz kaçış yok.

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bir çok yorumun aksine bu arabaların daha az masraflı olduğunu düşünüyorum
    Kaç tane bahsi geçen arabaları aldım sattım aylarca gazladım yanladım uçtum kaçtım hiç biri standart şeyler haricinde aşırı masraflar çıkarmadı
    Bu arabalardaki trick nokta asla yan sanayi şeyler kullanmamak örnek z rotu yan sanayi 30 lira orjinali 150 lira gidip oem alın aynı şey sensörler sıvılar ve en önemlisi iyi gerçekten gözü kapalı söküp takacak ustayı bulmak şart
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler