User Tag List

Sayfa 28/102 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon
1924 sonuçtan 514 ile 532 arası

Konu: 0 km Araç satış danışmanları

C!N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar aramızda Audi ya da Mercedes satış ile ilgili bir arkadaş var mı? Audi A4 veya Q3 ya da Mercedes c200 arayışımız var, bayiler ile görüşüp kayıt bıraktım ama başka neler yapılabilir bilmiyorum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarın muhtemelen.
    caddy mevcut mudur acaba geelcek mi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gemiler yanaştımı acaba limana.R lar geldimi
    12.10.2022 öğlen saatlerinde limana demirledi gemi Teslimat öncesi test aracı getirdiler iş yerime. Çift karakterli bir araba.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12.10.2022 öğlen saatlerinde limana demirledi gemi Teslimat öncesi test aracı getirdiler iş yerime. Çift karakterli bir araba.
    Başka gelecek varmı acaba.Bunların gelişi sahibinden ilanlarını bir tık fiyat olarak geri çekmiş.Akşam ilanlara baktım bana öyle gelmiş olabilir tabi
    Bu dönemde şak diye 2m bir araca akıl işi değil,akıllı işi de değil Bankalar kredi musluklarını kapatmış durumda.Almak ayrı satmak ayrı dert.
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başka gelecek varmı acaba.Bunların gelişi sahibinden ilanlarını bir tık fiyat olarak geri çekmiş.Akşam ilanlara baktım bana öyle gelmiş olabilir tabi
    Bu dönemde şak diye 2m bir araca akıl işi değil,akıllı işi de değil Bankalar kredi musluklarını kapatmış durumda.Almak ayrı satmak ayrı dert.
    Bazı ilanlar eldekini yenileme maksadı ile rakamları geri çekilmiş olabilir. Kar realizasyonu da cezbediyor olabilir çünkü aksesuarına göre 1,4-1,8m arasına alındı o araçlar.

Aslında sene sonuna kadar ilk lot hariç başka mal olmayacaktı. Ancak minik bir lot bulununca bu ikinci parti ortaya çıktı. Gözüken kadarı ile bir sonraki parti 2023 model olacak. Ancak gti için çalışmaları vardı. 1,4 civarlarından satmak üzere ancak ne durumda bilgim yok.

Alınır & alınmaz kısmına gelince haklılık payınız var. Lakin kredi muslukları özellikle şirketler için önümüzdeki 4 ay içinde sonuna kadar düşük faiz ile açılacak. Seçim ekonomisi gereği bu hamle kaçınılmaz. Kaldı ki açıklamalardan emarelerini de görebilirsiniz. İşte bu kredi musluklarının açılması ile maalesef enflasyon canavarı son bir dans için piste çıkmak isteyecektir

Bir de yıl sonu geliyor ... Vergisel avantajların sürdüğü legal kaçınma yöntemlerini kullanmak isteyen şirketler olacaktır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bazı ilanlar eldekini yenileme maksadı ile rakamları geri çekilmiş olabilir. Kar realizasyonu da cezbediyor olabilir çünkü aksesuarına göre 1,4-1,8m arasına alındı o araçlar.

Aslında sene sonuna kadar ilk lot hariç başka mal olmayacaktı. Ancak minik bir lot bulununca bu ikinci parti ortaya çıktı. Gözüken kadarı ile bir sonraki parti 2023 model olacak. Ancak gti için çalışmaları vardı. 1,4 civarlarından satmak üzere ancak ne durumda bilgim yok.

Alınır & alınmaz kısmına gelince haklılık payınız var. Lakin kredi muslukları özellikle şirketler için önümüzdeki 4 ay içinde sonuna kadar düşük faiz ile açılacak. Seçim ekonomisi gereği bu hamle kaçınılmaz. Kaldı ki açıklamalardan emarelerini de görebilirsiniz. İşte bu kredi musluklarının açılması ile maalesef enflasyon canavarı son bir dans için piste çıkmak isteyecektir

Bir de yıl sonu geliyor ... Vergisel avantajların sürdüğü legal kaçınma yöntemlerini kullanmak isteyen şirketler olacaktır.
    SGK lı çalışanım ben anlamam şirket mirket adamlar 1,8m a kadar 360,000 kredi verebiliriz max diyorlar.Satıyorum dediğinde gerçekten sayılı insan alabilir bu arabaları artık
    911 rs6 tarzı araçlar artık hayal bile olamadığı için fiyat performans olarak ennnnn mantıklı araba kesinlikle golf R 7olur 7,5 olur 8 olur bilmem.
    Keşke daha önce tanışma fırsatım olsaymış almanla.Çinle Japonla Fransızla gereksiz zaman ve para kaybetmişim

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarın muhtemelen.
    limana indirip gümrük işlemleri başlamış 8Rların,
    sahipli olanların da faturası bugün kesilecekmiş (muhtemelen hepsi sahiplidir)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SGK lı çalışanım ben anlamam şirket mirket adamlar 1,8m a kadar 360,000 kredi verebiliriz max diyorlar.Satıyorum dediğinde gerçekten sayılı insan alabilir bu arabaları artık
    911 rs6 tarzı araçlar artık hayal bile olamadığı için fiyat performans olarak ennnnn mantıklı araba kesinlikle golf R 7olur 7,5 olur 8 olur bilmem.
    Keşke daha önce tanışma fırsatım olsaymış almanla.Çinle Japonla Fransızla gereksiz zaman ve para kaybetmişim
    Hot hatch işi biraz kıyafet markası gibi. Baktın eline eldiven gibi oturdu sana en doğrusu o. Ama bir diğerine bambaşka bir marka / model öyle gelebilir. Yoksa hepsi çok çok güzel / keyifli araçlar.

Dün özellikle denedim comfort modda std. bir golf hatta belki daha yumuşak, r veya ring modunda ise tam bir holigan Daily drive bu kadar rahat olmasa benim dikkatimi çekmezdi sanırım. Ama bu durum bir başkası için gram önem arz etmiyor da olabilir.

360k tutarında bahsi geçen krediler, kredibilitenizden bağımsız yine verilmiyor. Özellikle kamu bankaları topa bastığından beri piyasada para kalmadı diyebilirim. Özel bankalar gelen son yönetmelik sebebi ile görece düşük faiz ile iş yapmak istemeyince işler bu noktaya geldi.

Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiktif oldu araçlar. Bugün bayilere faturası kesilir. Bugün-yarın müşteriye proforma yapılır. Fiziken teslimi haftaya kalır gibi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hot hatch işi biraz kıyafet markası gibi. Baktın eline eldiven gibi oturdu sana en doğrusu o. Ama bir diğerine bambaşka bir marka / model öyle gelebilir. Yoksa hepsi çok çok güzel / keyifli araçlar.

Dün özellikle denedim comfort modda std. bir golf hatta belki daha yumuşak, r veya ring modunda ise tam bir holigan Daily drive bu kadar rahat olmasa benim dikkatimi çekmezdi sanırım. Ama bu durum bir başkası için gram önem arz etmiyor da olabilir.

360k tutarında bahsi geçen krediler, kredibilitenizden bağımsız yine verilmiyor. Özellikle kamu bankaları topa bastığından beri piyasada para kalmadı diyebilirim. Özel bankalar gelen son yönetmelik sebebi ile görece düşük faiz ile iş yapmak istemeyince işler bu noktaya geldi.

Fiktif oldu araçlar. Bugün bayilere faturası kesilir. Bugün-yarın müşteriye proforma yapılır. Fiziken teslimi haftaya kalır gibi.
    Yazdıklarınız kalp ritmimi değiştiriyor sakın bir söz daha söyleme repliği geldi aklıma.Geri sayıma başlayalım o halde

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı C!N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aramızda Audi ya da Mercedes satış ile ilgili bir arkadaş var mı? Audi A4 veya Q3 ya da Mercedes c200 arayışımız var, bayiler ile görüşüp kayıt bıraktım ama başka neler yapılabilir bilmiyorum...
    Q3 bulunabilir, diğer araçlar zor.

Alıntı twin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    caddy mevcut mudur acaba geelcek mi
    her bayiye 1-2 adet geliyor maalesef, deli gibi sıra-bekleyen var.

Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gümrükte araçlar sevkiyatlar başladı.

Yazdıklarınız kalp ritmimi değiştiriyor sakın bir söz daha söyleme repliği geldi aklıma.Geri sayıma başlayalım o halde
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Q3 bulunabilir, diğer araçlar zor.

her bayiye 1-2 adet geliyor maalesef, deli gibi sıra-bekleyen var.

Gümrükte araçlar sevkiyatlar başladı.
    Haftaya kavuşurmuyuz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haftaya kavuşurmuyuz?
    Çaktırmadan 8R mı ayıkladınız yoksa ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çaktırmadan 8R mı ayıkladınız yoksa ?
    Hacı yolu bekler gibi bekliyorum yolunu
    Son zammı yemeseydik iyiydi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hacı yolu bekler gibi bekliyorum yolunu
    Son zammı yemeseydik iyiydi
    Çok sevindim =) Sizinki ne renk ? Donanımlar hepimizin aynı olduğu için onu sormuyorum bile

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok sevindim =) Sizinki ne renk ? Donanımlar hepimizin aynı olduğu için onu sormuyorum bile
    Bende extra geri görüş kamera iptali var çok ağırlık yapıyordu sökün dedim
    Mavi renk oldu kısmetse.Tuğbay sağolsun önce beyaz için konuştuk araba ayarladı ama sonra başka bayide mavi bulunca onu aldım.Sabah konuştuk haftaya perşembe teslim edebiliriz gibi dedi.Pazartesi netleşecek durum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende extra geri görüş kamera iptali var çok ağırlık yapıyordu sökün dedim
    Mavi renk oldu kısmetse.Tuğbay sağolsun önce beyaz için konuştuk araba ayarladı ama sonra başka bayide mavi bulunca onu aldım.Sabah konuştuk haftaya perşembe teslim edebiliriz gibi dedi.Pazartesi netleşecek durum
    Renkler aynı araçlar ikiz olmuş oldu Bu arada tüm lotun geri görüş kameraları iptal Ender elektronik yolları gözüktü tüm gemiye hahahah.

Özelden bayi kaça bitiriyor yazabilir misiniz? Doğuş'dan çıkartmak için harcadığım ekstra mesaiye değdi mi onu merak ettim.

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı C!N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    C200 sürekli olarak bayiiden bana düşüyor ama rakamlar yüksek birde 6 ay satılamaz şerhi koyuyor genelde bayiiler.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    C200 sürekli olarak bayiiden bana düşüyor ama rakamlar yüksek birde 6 ay satılamaz şerhi koyuyor genelde bayiiler.
    Duyduğum kadarıyla %4 piyasa rayici koyuyorlar ve 6 ay satılazmaz şerhi ( son dönemde yapmadılar satılamazı )
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Duyduğum kadarıyla %4 piyasa rayici koyuyorlar ve 6 ay satılazmaz şerhi ( son dönemde yapmadılar satılamazı )
    Abi vallahi araçtan araca değişiyor ama genelde seramik şartı koyuyorlar proformaya, bazen garanti uzatma şartı da ekleniyor. Genelde de proformanın en sonunda yazıyorlar 6 ay satılamaz diye. Tabii tüm bunlar eklenince ve üstüne aracılar da eklenince rakamlar yukarı doğru gidiyor.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler