User Tag List

Sayfa 64/77 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon
1451 sonuçtan 1.198 ile 1.216 arası

Konu: Favori Parfüm!

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ahali, heryerde aradım bulamadım.
    Armani attitude extreme. Extreme olanı lazım normali var. Bulamıyorum mereti. Nedense tenime en çok giden koku bu. Nereden buluruz ?

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Armani attitude extreme. Extreme olanı lazım normali var. Bulamıyorum mereti. Nedense tenime en çok giden koku bu. Nereden buluruz ?
    Türkiyede çok zor. Yurtdışında da zor ama imkansız değil. Lakin vereceğin parfüm bu ürün için fazla bir miktar olur.

Beşiktaşta şu meşhur pastanenin oradan çarşıya girdiğinde solda bir pasaj var adını unuttum. Sol taraftaki ilk 5 dükkandan 1 tanesi. Orada eski kokular bazen bulunabiliyor. Bir ihtimal orada olabilir. Ama dediğim gibi, fiyat fazla olacaktır.

mrwope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı derin 2012 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük bir kozmetik firmasında Bölge Satış Müdürüyüm. Watsons gratis vs. Ürün satıyorum.opulent shaik , by killian back to black . Dior homme intense , tomford tabocco vanillia ; bond no 9 ; hugo boss.. boss..inatla şiddetle bu kokuları öneririm.Amaa by killian back to black...fenadır...
    Bende bir parfum forumunun(kokuyorum.net) moderatoruyum Hangi sirkette calisiyorsunuz,aradigim birkac koku sizde olabilir

Benimde favorilerim bahar ve yaz donemlerinde Creed Aventus ve Creed Virgin Island Water oluyor.Frederic Malle French Lover'da oldukca basarilidir ama bu parfumler nis klasmanina girdigi icin biraz butcesel olarak yorabilir.Sonbahar ve kis doneminde Nishane Suede Et Safran,Tom Ford Tobacco Vanille,Bond Amber ve agirlikli olarak Amouage Opus V kullanmayi tercih ediyorum.Parfum konusunda danismak isteyenler olursa bildigim kadari ile cevaplamaya yardimci olmaya calisirim.

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Extreme ve normal attude bulmak cok zor . Ben yaklasik 10 senedir attitude kullaniyorum iki sene once fln guc bela baya pahaliya bulabilistim iki tane almistim hala duruyor

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dodiiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiyede çok zor. Yurtdışında da zor ama imkansız değil. Lakin vereceğin parfüm bu ürün için fazla bir miktar olur.

Beşiktaşta şu meşhur pastanenin oradan çarşıya girdiğinde solda bir pasaj var adını unuttum. Sol taraftaki ilk 5 dükkandan 1 tanesi. Orada eski kokular bazen bulunabiliyor. Bir ihtimal orada olabilir. Ama dediğim gibi, fiyat fazla olacaktır.

Bkm nin solundaki pasaj dimi? Baktım oraya. Extreme olmayanı var orada ama işte Extreme yokmuş. Sağolasın dodo.

Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Extreme ve normal attude bulmak cok zor . Ben yaklasik 10 senedir attitude kullaniyorum iki sene once fln guc bela baya pahaliya bulabilistim iki tane almistim hala duruyor
    uomo intense ve tom ford black vanille aldım. Hala parfüm konusunda içime sinen parfümü bulamadım. 2 ay sonra arkadaşım parise gidecek. Bakmasını rica edicem yapacak bişey yok.

KARALOM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1)terry hermes gecelerin yargıcı
    2)Blue De Chanel gündüzlerin cool cocugu
    3)fahrenheit gençlik ateşim
    4)valentino uomo yazları vazgecilmezim
    Tanrı kırbacıyız aman nedir bilmeyiz !

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu uplanmışken sorayım bende;

Versace Eros ve Calvin Klein euphoria intense'in kalıcılığı nasıldır?
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu uplanmışken sorayım bende;

Versace Eros ve Calvin Klein euphoria intense'in kalıcılığı nasıldır?
    eros kalicilikta basarili bence kokusuda hos . Ck cok kalici degildi yanlis hatirlamiyosam. Eternity now tercih ederim onun yerine

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İki senedir hugo boss bottled kullanıyorum. 2 senede bitmemesinin sebebi günlük baska parfüm kullandığım için beğenerek kullandım fakat aynisini istemiyorum zaten 250 tl falan yazıyor fiyatı. Bunun yerine ney tavsiye edersiniz

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hugo boss in motion kullanıyodum üretimi bitti. Bulan olabilirse tavsiye edebilirim.

EmreS13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5-6 senedir Lacoste Red kullanıyorum.
    Alternatif olabilecek tavsiyeler varsa beklerim

jokey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tom Ford Black Orchid EDP kullanıyorum kışın. Unisex, biraz ağır bir koku. İki fıs sıkınca o koku kıyafetten yıkayana kadar çıkmıyor. Ama 10 kişiden istisnasız 8 i pardümünün markası ne, cok güzelmiş diye soruyor. Yalnız Euro 4.70 olmayaydı iyidi
    98 106 GTI 34 TJ 1247

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bvlgari men in black kullanıyorum 2 senedir. bence en güzel parfümlerden biri, piyasadaki çoğu marka parfüme göre kalıcılığı iyi ama yeterli değil. 25 liralık sansiro parfüm 4-5 gün kalıcı iken 300 liraya aldığımız parfüm niye 1 gün gidiyor anlamış değilim

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Açık parfüm kullanan var mı bilmiyorum ama , ben hayatta açık parfüm kullanmam diyen arkadaşlarım bile şu an buradan alıyorlar.. Açık parfüm kullanan var ise tavsiye ederim inanılmaz parfümleri var ben 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum.. Birebir parfümler ve kalıcılık şahane.. bende 2-3 yıl öncesine kadar hep orj kullanırdım ta ki bu arkadaşla tanışana kadar...

Acık Parfumde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) >> Sayfa 1 - 1458
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

BaDCaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı optimus_prime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bvlgari men in black kullanıyorum 2 senedir. bence en güzel parfümlerden biri, piyasadaki çoğu marka parfüme göre kalıcılığı iyi ama yeterli değil. 25 liralık sansiro parfüm 4-5 gün kalıcı iken 300 liraya aldığımız parfüm niye 1 gün gidiyor anlamış değilim
    Çünkü parfümler kalıcılıkla değerlendirilemez bu kalite kıstası değildir. Parfümler iyi bir burun tarafından dizayn edilir alt-üst-orta gibi notaların ahengi, geçişleri ve sillage, projection,longevity gibi değerleri vardır. Hafif ve fresh kokular daha uçucudur tazelemek gerekir. Şeker türevi içeren kokular ise daha kalıcıdır. Edt yerine edp parfümlerde bu konuda kalıcılık etkenidir

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaDCaT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çünkü parfümler kalıcılıkla değerlendirilemez bu kalite kıstası değildir. Parfümler iyi bir burun tarafından dizayn edilir alt-üst-orta gibi notaların ahengi, geçişleri ve sillage, projection,longevity gibi değerleri vardır. Hafif ve fresh kokular daha uçucudur tazelemek gerekir. Şeker türevi içeren kokular ise daha kalıcıdır. Edt yerine edp parfümlerde bu konuda kalıcılık etkenidir
    kalıcılıkla kaliteyi değerlendirmedim zaten. hani formulu kımyasalı neyse niye dandikler kalıyorken kaliteliler kalmıyor onu diyorum

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açık parfüm kullanan var mı bilmiyorum ama , ben hayatta açık parfüm kullanmam diyen arkadaşlarım bile şu an buradan alıyorlar.. Açık parfüm kullanan var ise tavsiye ederim inanılmaz parfümleri var ben 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum.. Birebir parfümler ve kalıcılık şahane.. bende 2-3 yıl öncesine kadar hep orj kullanırdım ta ki bu arkadaşla tanışana kadar...

Acık Parfumde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) >> Sayfa 1 - 1458
    Bende günlük sıktığım parfümleri d&p den alıyorum bu marka d&p den iyimidir sizce
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Drive Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende günlük sıktığım parfümleri d&p den alıyorum bu marka d&p den iyimidir sizce
    kat kat iyi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı optimus_prime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kalıcılıkla kaliteyi değerlendirmedim zaten. hani formulu kımyasalı neyse niye dandikler kalıyorken kaliteliler kalmıyor onu diyorum
    kullandıgın parfüm edp zaten , edp dediğin en az 3 gün kalmalı.Şöyle test et teninde bakma çünkü herkesin teni farklı senin teninde çok durmayabilir , bir kumaşa sık bir köşeye koy bekle bakalım 2 gün sonra git bak en mantıklısı böyle olur , eğer kumaşda da koku gidiyorsa muhtemelen sahtedir.Ne olursa olsun edp koku 1 gün için yok olmaz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)