User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
49 sonuçtan 39 ile 49 arası

Konu: Yarışmak hiç bukadar kolay olmamıştı !!!

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    123 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cidden imkanı ve zamanı olan insan için güzel fırsat. Hepsini geçtim ülkedeki motor sporları için bile güzel bir adım.

Seyirci gelir, pist daha çok bilinir, olaya ilgi artar, farklı organizasyonlar gelir bu vesileyle. Emeklemeden koşulmaz.

Rakama çok diyen arkadaşlar bisikletle doğa gezisine çıkmıyorsunuz hatırlatırım

Birde 90 hp yi beğenmiyorlar mübarekler, herkes içindeki alonso'yu bir zahmet bir kenara koyup özüne dönsün

Katılmayı isterdim cidden, pistte olmasa da tribünde oluruz belki ef186 yı tebrik ediyorum.

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki bir sorum daha olacak. Yarış takvimi ile pist günleri takvimi çakışacak mı? (yani biri cmts, diğeri pazar), yoksa farklı haftalara denk gelecek şekilde ayarlıcak mısınız?
    "life is too short to drive boring cars"

neothenew - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok iyi organizasyon olmuş, kısa format pist olacaksa cliolarla eğlenceli olabilir. Ciddi düşünüyorum, yalnız yarışma takvimi ne zaman belli olur, kontenjan için ön başvuru mu yapıyoruz, ödeme detayları vb sorularım için yarın telefon edeyim en iyisi

jnrjames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok güzel bir işe imza atmışsınız, öncelikle gönülden teşekkür ve tebrik ediyorum. Sponsor soracağım ama yuzde 99 ihtimalle bulamayıp katılamayacağım ama olsun. Yıllardır hayal edilen bir fırsat.
    Umarım bende bir şans yakalarım. Benim ekstra sormak istediklerim şunlardır.

-Süspansiyon sistemleri standartmı? pilotun kişiselleştirebileceği araç ayarları nelerdir?
    -Elektronik sistemlere bir müdahale yapılacakmı? çünkü bu araçların standart hali ile limiz zorlamalarında araç tarafından felaket bir müdahale var. Tabi ki amatör pilotlar için en doğrusu ve imkanlar dahilinde en avantajlısını siz bilirsiniz ben sadece merak ettim.

Dayanamayacağım gerçekten tekrardan tebrik ederim ve çok teşekkür ederim. Türkiye de bu işler adına çok emek harcıyorsunuz.
    dinamomotorsport.net

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jnrjames Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir işe imza atmışsınız, öncelikle gönülden teşekkür ve tebrik ediyorum. Sponsor soracağım ama yuzde 99 ihtimalle bulamayıp katılamayacağım ama olsun. Yıllardır hayal edilen bir fırsat.
    Umarım bende bir şans yakalarım. Benim ekstra sormak istediklerim şunlardır.

-Süspansiyon sistemleri standartmı? pilotun kişiselleştirebileceği araç ayarları nelerdir?
    -Elektronik sistemlere bir müdahale yapılacakmı? çünkü bu araçların standart hali ile limiz zorlamalarında araç tarafından felaket bir müdahale var. Tabi ki amatör pilotlar için en doğrusu ve imkanlar dahilinde en avantajlısını siz bilirsiniz ben sadece merak ettim.

Dayanamayacağım gerçekten tekrardan tebrik ederim ve çok teşekkür ederim. Türkiye de bu işler adına çok emek harcıyorsunuz.

Konunun başından beri en mantıklı soruyu sorduğun için bende sana teşekkür ederim. Gerçekten araçta kişiselleştirmeler önemli ben cupra harici günlük olarak düzenli clio ya biniyorum ve hiç bir eğlenceye izin vermiyor araç Bu sistemlerle alakalı ne gibi değişimler olduğu önemli. Ayrıca Buğra bu işleri Türkiye de yayan ve halka indiren adamdır bu konuda da doğru bir noktaya değinmişsin. Yıllardır yaptığı organizasyonlara amatör olarak katılırım daha bir kere bu neden böyle keşke böyle olsaydı diye sorgulamıştığım yoktur adaleti hakkında hiç şüphem olmadı. Jason ın süresini ilk geçtiğimde gelip beni bizzat tebrik edip bana moral verdi herhangi adalet dışı birşeye asla itimatı yok turumu bitirdiğimde çoktan izleyip gelmişti yanıma Asla torpil katmayı ayrıcalık tanımayı sevmez insanların sosyal konumları önemli değil onun için, bu yüzden bu organizasyon gerçek bir fırsat bana göre amatörler adına.

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    90 beygir arabada en mühim kişiselleştirme bence kilo verme olacak. Yemicem artık birşey. Şimdi McDonalds düşünsün.

ProdriveSTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    90 beygir arabada en mühim kişiselleştirme bence kilo verme olacak. Yemicem artık birşey. Şimdi McDonalds düşünsün.
    62 kiloyum şansım var mı abi
    Murat CANTÜRK

Trafik ve Kasko teklifleri için lütfen pm mail atınız.
    Renpar Sigorta
    info@renpar.net

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kisisellestirme olabilicek bir ekipman yokki araclarda...

jnrjames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kisisellestirme olabilicek bir ekipman yokki araclarda...
    Lastik basinci , rot ayari vs onemli farklar yaratabilir cuplarda suruse gore. En azindan oyle dusunuyorum, yanilmis olabilirim tabi..
    dinamomotorsport.net

Juggernaut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ödeme planı ve üniversite kupası ve hakkında ayrıntılı bilgi var mı?

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynısını motosiklet için düşünüyormusunuz?

500-700cc motosikletlerle.hemde otomobildeki en düşük seriden daha ucuza gelecektir hem organizatör hemde katılımcı için
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)