User Tag List

Sayfa 14/63 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
1190 sonuçtan 248 ile 266 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mobilyalar için İkea' ya dayanıksız ve kalitesiz malzemeleri diyolar? Şimdi benim mobilyalar kaldı sadece, Cumartesi günü Ikea' ya gittim fakat nakliye ve montaj için ayrı ayrı para alması midemi bulandırdı.

Normalde hatunun dayısının komşusuna yaptırcaktık ama adam telefona falan cevap vermedi, B planı olarak aklımda olsun diye mobilya aramaya devam.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mobilyalar için İkea' ya dayanıksız ve kalitesiz malzemeleri diyolar? Şimdi benim mobilyalar kaldı sadece, Cumartesi günü Ikea' ya gittim fakat nakliye ve montaj için ayrı ayrı para alması midemi bulandırdı.

Normalde hatunun dayısının komşusuna yaptırcaktık ama adam telefona falan cevap vermedi, B planı olarak aklımda olsun diye mobilya aramaya devam.
    En baba kural 1 Tanıdıkla iş yapma, huzurun bozulur. verirsin parayı mal gelmez, dayı diye ses edemezsin.

En güzel ticaret al gülüm ver gülüm. İst. da dünya kadar mobilyacı var masko - modoko vs baksanıza.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En baba kural 1 Tanıdıkla iş yapma, huzurun bozulur. verirsin parayı mal gelmez, dayı diye ses edemezsin.

En güzel ticaret al gülüm ver gülüm. İst. da dünya kadar mobilyacı var masko - modoko vs baksanıza.
    Abi fiyatlar almış başını gitmiş, karar verdiğimiz 2-3 parça eşya var aslında İstanbul' da olmazsa gidip onları alacağız. Tek AVM' de ünite buldum 1250 TL' ye çok güzeldi onu mesela bu Cumartesi almayı düşünüyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi fiyatlar almış başını gitmiş, karar verdiğimiz 2-3 parça eşya var aslında İstanbul' da olmazsa gidip onları alacağız. Tek AVM' de ünite buldum 1250 TL' ye çok güzeldi onu mesela bu Cumartesi almayı düşünüyoruz
    Hayırlı olsun. Mobilya işi zevk ve birbirine yakıştırabilme işi. Öyle dekorlar gördüm çok basit maliyetlerle yapılmış.

Öyle yerler gördüm para saçılmış ama berbat. Ev'e göre almak lazım en önemlisi o.

Yatak odayı biz 2 ye bölmüştük. Nasıl gaza geldiysek gardrop okadar büyükmüş evin içine girince anladık

emresener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

IKEADA kampanya var 1500 üstü alışverişe naklite ucretsiz. kurulum 90tl.

ben hemnes divan aldım ıkeanın en cok satan urunu imiş. gayet kocaman bişey ama inanılmaz kullanışlı ve şık. kaliteside iyi.
    ıkeadan herşey alınmaz doğru ama bazen çok iyi parçalar çıkıyor.
    kurulum kendim yaparım dersen sinir-stres-bolbol-terleme ve gülme krizlerine hazır ol
    1000 parçalı puzzle gibi namussuzlar

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M_PROJECT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evlenme , banlarim !
    Hala eski mesajlari okumayanlar var sanirim . Evlenmeyin !!!
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emresener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    IKEADA kampanya var 1500 üstü alışverişe naklite ucretsiz. kurulum 90tl.

ben hemnes divan aldım ıkeanın en cok satan urunu imiş. gayet kocaman bişey ama inanılmaz kullanışlı ve şık. kaliteside iyi.
    ıkeadan herşey alınmaz doğru ama bazen çok iyi parçalar çıkıyor.
    kurulum kendim yaparım dersen sinir-stres-bolbol-terleme ve gülme krizlerine hazır ol
    1000 parçalı puzzle gibi namussuzlar
    Ne zaman başladı bu kampanya? Ben Cumartesi oradaydım ama göremedim öyle bişey? Beğendiğimiz eşyalar vardı gidip alayım öyleyse.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mobilya bende bakıyorum 2 haftadır. ya mdf alıcaksın yada kaliteli suntalem midir nedir ondan ozaman fiyat mdf nin yarısına yaklaşıyor. mesela beğendiğimiz bir yatak odası 7500 tl mdf ama full mdf değil tabi sağlam durucak yerleri mdf. suntalem olunca 4bin tl salon koltuk takımlarıda 4-5 bin tl arası alınacak tiptekiler. yemek masası falanda 4-8 arası.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne zaman başladı bu kampanya? Ben Cumartesi oradaydım ama göremedim öyle bişey? Beğendiğimiz eşyalar vardı gidip alayım öyleyse.
    30 temmuzda alışveriş yaptım ben. c.tesi pazarteside kuruluma geldiler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayrıca daha uyguna kaliteli mobilyacı varsa söyleyinde bakayım. salonii yazılmıştı mesela ama pahalı. modokoda kupa mobilya var orası fena değil ürünlerinde işe yarar çok var. bazı mağazalara giriyosun alınacak ürün yok çok basit oluyor vs.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrıca daha uyguna kaliteli mobilyacı varsa söyleyinde bakayım. salonii yazılmıştı mesela ama pahalı. modokoda kupa mobilya var orası fena değil ürünlerinde işe yarar çok var. bazı mağazalara giriyosun alınacak ürün yok çok basit oluyor vs.
    ucuzluktan çok satışcının bilgili olması lazım yönlendirmesi lazım.
    biz mesela ne kadar ölçü alıp gitsekte sorunlar yaşadık boyut konusnda. gözümüze orda ufak gelen salonda kocaman durdu

yineliyorum İSOR mobılyadan uzak durun.
    İDER'i herkes met ediyor.

şu sıralar kayyuma geçen istikbal-bellonada kampanyalar mevcut oraları atlamayın derim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emresener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 temmuzda alışveriş yaptım ben. c.tesi pazarteside kuruluma geldiler.
    Geçen Cumartesi gittim ama öyle bir kampanya göremedim. Yarın tekrar gideceğim ve artık uğraşmadan alıp geleceğim sanırım. Nakliye ve montajı kendim yaparım olmazsa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iderin tasarimlari hosuma gitmedi kaplamalari sanki laminat kaplama gibi duruyor. Hep ayni tarz uzerinde gitmisler basit geldi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İder'i bende sorayım.
    Yatak odası vs diğer yerlere göre ciddi uygun.
    Masko'da fiyatlar uçuk kaçık, modellerde pek beğenmedik.
    Zaten Bursa'lıyım bir hafta sonu Bursa oradan da İnegöl yapmayı bile düşünüyorum
    Yatak İstikbal olacak büyük ihtimal.
    Net yorumları çok çeşitli, beğenen de var beğenmeyende.
    Beyaz eşya Bosch aldık geçen ay. Tv kaldı bir tek onuda evlenmeye yakın alacağım yeni model indirim vs olur diye. Min 49inch olacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M_PROJECT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala eski mesajlari okumayanlar var sanirim . Evlenmeyin !!!
    Elimiz nasir tuttu artik evlenmek gerek��

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MDF daha sağlam ve daha iyidir, sağlam kullanılacak eşyalarda MDF tercih edin.
    Meşhur markaların laminatlarının altında bile suntalam var. O kadar para suntaya veremem.

by.gkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kardeşim ben çok memnunum ikea'dan. Eğer tasarımları hoşuna gidiyorsa bence git alıcı gözüyle oturup bir bak. Montajını sağlam yaptıktan sonra dayanıklılık sorunu yaşayanı görmedim. Misal benim koltuklar 10 yıl garantili. İskelet, minder gibi şeylerde bozulma olduğunda adamlar mırın kırın etmiyor. Ürettikleri ürünlerin büyük kısmı yıllardır olduğundan yedek parça sıkıntıları da yok. Taşıma içinde doblo varsa gayet yeterli. Ben arkadaştan uzun şase dobloyu aldım bütün salonu tek seferde sığdırıp taşıdım.

Birde kılıfları arada indirime giriyor geçenlerde hanım denk gelmiş tüm koltuklara farklı renk kılıf aldık. Salon komple yenilenmiş oldu. Buda çok büyük bir avantaj bence.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi aklıma geldi bir tavsiyede bulunayım, Yatak odasına çok para harcamayın.

En ucuz ve kullanışlı olanı alın, hatta mümkünse sürgüsüz kapaklı alın, raydan çıktı düştü falan uğraşmazsınız.

Yatağa vereceğinize ise acımayın. Visco ciddi tavsiyedir, biraz terletir ama kuş gibi kalkarsın sabahları.

Y.odanısı bir siz göreceksiniz o yüzden uygun olanı alın. Çok gözlü , tarzınıza göre geniş askılıklı (ceket gömlek çok ise) alın.

Ağır kazık yemiş biri olarak (kendime attım kazığı) bu konuda uyarayım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı by.gkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ben çok memnunum ikea'dan. Eğer tasarımları hoşuna gidiyorsa bence git alıcı gözüyle oturup bir bak. Montajını sağlam yaptıktan sonra dayanıklılık sorunu yaşayanı görmedim. Misal benim koltuklar 10 yıl garantili. İskelet, minder gibi şeylerde bozulma olduğunda adamlar mırın kırın etmiyor. Ürettikleri ürünlerin büyük kısmı yıllardır olduğundan yedek parça sıkıntıları da yok. Taşıma içinde doblo varsa gayet yeterli. Ben arkadaştan uzun şase dobloyu aldım bütün salonu tek seferde sığdırıp taşıdım.

Birde kılıfları arada indirime giriyor geçenlerde hanım denk gelmiş tüm koltuklara farklı renk kılıf aldık. Salon komple yenilenmiş oldu. Buda çok büyük bir avantaj bence.
    Doblo eniştelerin vazgeçilmezi Dükkanda şu an kapalı kasa Connect var onu alır giderim o sıkıntı değil. O zaman yarın gidip alayım, Cumartesi bi koltuk modelini çok beğenmiştim. Hatta herşeyi beğenmiştim gidip yarın hepsini alayım. Bu arada 2000 TL' ye 200 TL indirim varmış ikea' da bilgilerinize

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)