User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
40 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Aracın bilerek anahtarla çizilmesi

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senin uğraşmanı gerektiren bir durum yok. Sen kaskodan yaptıracaksın, sigorta şirketi arabayı çizen adama rücu edecek. Sigorta şirketlerinin dünya kadar avukatı var. Onlar fazlasıyla tahsil ederler zaten. Sende uğraşıp sinirini bozmazsın.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alkollü olması ceza ehliyetinin olmadığı anlamına gelmiyor. Kendi isteğinle alarak yaparak kullanarak içtiğin meretin cezasını senden başka kimse çekmemeli. Parasının olmaması açıkçası acınacak bir mesele değil. Kesinlikle hukuki olmayan yollardan çözüm aramayın. Kasko vs varsa emniyette durumu bildirip şikayet ettikten sonra tutanakla başvurun boyatın. Elinizde kamera kaydı gibi güçlü bir kanıt var, bence mağdur olmazsınız.

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adalet zamanında sağlandığında adildir. Bence ayık olduğu esnada miktarını sizin belirleyeceğiniz ölçüde dövün. Mahkeme şu bu bi ton zaman alır. Bu gibi bir olay karşısında mutlak suretle ağzı burnu dağılmalı ki bir daha yapmamalı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence boyacınıza götürün, parayı peşin versin, boyatın.
    Dava açarsan hem süreç çok uzayacak, hem adam salıverilecek, hem de her gün karşılaşıp sinirlenecekseniz belki atışacaksınız.......
    Okumadan imzalamam.....

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun sende gene kamera var.

Mahalllede insan silüyetinde gezen ne yazıkki bizdede var.. Aracı yeni aldım, hiç bir yerinde boya olmayan araç şu anda bagaja lokal boya istiyor.. anahtarla muhtemelen çizmiş şerefsizin birisi. 2 ay oldu yaklaşık arabadan nasıl soğudum anlatamam aldığımdan beri yıkatmıyorum leş gibi öyle dolaşıyorum..

Madem var elinde kanıtın.. ver coşkuyu acıma. edepli olsa bari adamdan sayılsa..

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sakın yaptırırım sözüne güvenip dava açmamazlık yapmayın

fazla da muhatap olmayın, böyle tipler sorunlu olur, ayıkken abi bokunu yiyim der, sonra akşam içer kapınıza falan dayanır ya da başka türlü rahatsızlıklar verir, ondan sonra ya sen ya baban ya abin katil olursunuz ya da yaralamadan falan ceza yersiniz valla

Allah karşılaştırmasın, bulaştırmasın böylelerine

En tehlikeli adam, kaybedecek şeyi olmayan adamdır, kork ya da korkalım diye demiyorum, korma ama katil ya da suçlu olmak var işin ucunda, onun için görüntü de varsa uğraşmayın dava açın direk,

Zaten görüntü varsa, kaskonu aracı yaptırır, sizin elinizdeki görüntüyle davayı açar adamdan parayı avukat masrafı dahil alır, er geç alır

Borç vatandaşlık no'dan ölene kadar takip eder lavuğu

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amk ne ezik bir laf lan şu "alkollüydüm" lafı. Karşısındaki insanların ne demesini bekliyorlar acaba böyle bir açıklama yaptıklarında. aa öylemi çok pardon kardeşim ya kusura bakma rahatsız ettim demelerini mi ? hehe olur öyle şeyler bir dahakine usturuplu içersin mi ? nefret ediyorum lan böyle yaratıklardan.
    74 model sehpa...

Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence boyatmayın. iyi bir detailer rötuş boyasıyla doldurup zımparalar ardından pastayla düzeltir.

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gorky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence boyatmayın. iyi bir detailer rötuş boyasıyla doldurup zımparalar ardından pastayla düzeltir.
    Bu uygulamayı güneşi direk olarak görmeyen yatay ve sadece düz renk boyalarda yapabilirler. araç metalik renk ve vernikli ise bunu yapamazsınız.

ayrıca düz renkte de yaparsınız ama rötuş yapacağınız rengin tutması önemli. Sonuç olarak zor ve sancılı bir işlem hata affetmez.
    74 model sehpa...

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    polise tutanak tutturun , kaskodan boyatın , zaten kasko herşekilde o adamdan alır

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hatasını kabul ediyorsa es geçin. Garibandır belki o kadar alkole düştüyse allah vurmuştur zaten. elektrik faturasını ödeyemeyen adamın nesini alacaksın ?
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Maddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okuyan cevap veren herkese teşekkürler. Karakola gidip şikayetçi olup sonrasında da kaputu kaskodan boyatmak şu anki düşüncemiz. Adam düzgün bir insan değil ve kayıtları defalarca izledim gelmeden önce çevredeki evlerden birileri bakıyor mu diye sanki kontrol edercesine geliyor. Çizdikten sonra da yine defalarca etrafa bakıp öyle giriyor eve. Yani bana kalırsa kasıtlı olarak zarar vermek amaçlı yapılan bir şey bu, istediği kadar gariban olsun kimsenin böyle bir şey yapmaya hakkı yok. Dava işleriyle biz değil kasko şirketinin uğraşmasını istiyoruz, babam servisten fiyat almış 420 lira gibi bir fiyat vermişler. Tramerde çıksa bile önemli bir rakam değil bence. O yüzden şikayetçi olup sonra kaskodan yaptırıp aradan çekilmek en mantıklısı gibi geldi bize. Adamla biz değil kasko şirketi muhattap olacak böylece.

sinan3405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Maddy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okuyan cevap veren herkese teşekkürler. Karakola gidip şikayetçi olup sonrasında da kaputu kaskodan boyatmak şu anki düşüncemiz. Adam düzgün bir insan değil ve kayıtları defalarca izledim gelmeden önce çevredeki evlerden birileri bakıyor mu diye sanki kontrol edercesine geliyor. Çizdikten sonra da yine defalarca etrafa bakıp öyle giriyor eve. Yani bana kalırsa kasıtlı olarak zarar vermek amaçlı yapılan bir şey bu, istediği kadar gariban olsun kimsenin böyle bir şey yapmaya hakkı yok. Dava işleriyle biz değil kasko şirketinin uğraşmasını istiyoruz, babam servisten fiyat almış 420 lira gibi bir fiyat vermişler. Tramerde çıksa bile önemli bir rakam değil bence. O yüzden şikayetçi olup sonra kaskodan yaptırıp aradan çekilmek en mantıklısı gibi geldi bize. Adamla biz değil kasko şirketi muhattap olacak böylece.
    kardesım 2 bardakta sen ıc ındır camı pencereyo sonra alkolluydum hatırlamıyorum de gec

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ertekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adalet zamanında sağlandığında adildir. Bence ayık olduğu esnada miktarını sizin belirleyeceğiniz ölçüde dövün. Mahkeme şu bu bi ton zaman alır. Bu gibi bir olay karşısında mutlak suretle ağzı burnu dağılmalı ki bir daha yapmamalı.
    Dikkat ediyorum bu ve buna benzer bütün konuların altına ''belli bir miktar dövün, eser miktar bayıltın'' tarzı ciddi ciddi yorum yapıyorsunuz.

Yasadığımız ülkede yargı, adalet, hukuk bunlar yok hepimiz biliyoruz maalesef ama herkes kendi adaletini kendi sağlamaya çalışırsa sonumuz ne olur sizce ?
    Haklı olunduğu halde karşı tarafa kaba kuvvet kullanmak üstelik bunu bir anlık sinirle değilde sakinleştikten sonra planlayarak yapmak ? Muz cumhuriyeti mi burası ?

Ya o manyak herif yediği dayağı sindiremeyip aileden birinin canını yaksa ? silah veya başka bir şey ile. Kim ödeyecek bunun vebalini ?

30 yasını asmış insanlar olarak mantıklı öneriler verin lütfen. Ha diyorsanız bu ülkede hak adelet hukuk yok. Ben kendi adaletimi kendim yaratıyorum. Ülkemizdeki yönetimden de çok memnunum. Bize hukuk fln ters şeyler, o zaman bu tarz devam ama unutmayın ki bu ülkenin muz cumhuriyeti olmasından memnun olmayan milyonlar var.

Konuya dönersek, hemen dava edin adamı, polisle tutanak tutun ve işin pesini bırakmayın. hak ettiği cezayı çeksin onun bunun cocugu.

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dikkat ediyorum bu ve buna benzer bütün konuların altına ''belli bir miktar dövün, eser miktar bayıltın'' tarzı ciddi ciddi yorum yapıyorsunuz.

Yasadığımız ülkede yargı, adalet, hukuk bunlar yok hepimiz biliyoruz maalesef ama herkes kendi adaletini kendi sağlamaya çalışırsa sonumuz ne olur sizce ?
    Haklı olunduğu halde karşı tarafa kaba kuvvet kullanmak üstelik bunu bir anlık sinirle değilde sakinleştikten sonra planlayarak yapmak ? Muz cumhuriyeti mi burası ?

Ya o manyak herif yediği dayağı sindiremeyip aileden birinin canını yaksa ? silah veya başka bir şey ile. Kim ödeyecek bunun vebalini ?

30 yasını asmış insanlar olarak mantıklı öneriler verin lütfen. Ha diyorsanız bu ülkede hak adelet hukuk yok. Ben kendi adaletimi kendim yaratıyorum. Ülkemizdeki yönetimden de çok memnunum. Bize hukuk fln ters şeyler, o zaman bu tarz devam ama unutmayın ki bu ülkenin muz cumhuriyeti olmasından memnun olmayan milyonlar var.

Konuya dönersek, hemen dava edin adamı, polisle tutanak tutun ve işin pesini bırakmayın. hak ettiği cezayı çeksin onun bunun cocugu.
    17 yaşında bir kız dayak yemesin diye 2kişiden 4 bıçak yedim ve buna karşılık hiç bir delici kesici alet kullanmamış olmama rağmen karşı taraf beyin travması ve konuşma kaybı yaşıyor diye 1 seneyi aşkın silivri de ceza yattım. Beni bıçaklayanlarsa hiç girmediler.
    Babaannesini döven 25 yaşındaki hıyarı durduramadım ve kavga çıktı ve darp ettim diye kelepçeli vaziyette komser dayısından hastane raporundan sonra bin türlü küfürle dayak yedim. Savcı söylediklerimi dikkate bile almadı.
    Trafikde araçlarına çarpan en az 60 yaşındaki teyzeyi küfür ve tartaklayan 3 gencin polis 20 dk gelmeyince dayanamayıp aynı muameleyle karşılık verdim diye 3 gün nezarette yattım.
    26 kere hakim karşısına çıktım ben hiç bir zaman olması gerektiği anda ne yargıyı ne adaleti yanımda bulamadım.
    Hayatımda hiç kimseye durduk yere sataşmayan kibar ve yardımsever biri olmaya çalıştım. Belki kader belki de kötü şans bilemem ama ben son 20 senedir mevcut yargı sisteminde adelet görmedim. Hala daha başıma bir iş geldiğinde polise mahkemeye başvururum ama bir fayda görmeyeceğimi de bilirim ve en sonunda mutlaka hakkım olanı kendim alır yada uğradığım kötü muameleye kendim tepki gösteririm.
    Hukuki konuları az çok bildiğim için artık maalesef zarar görmeyeceğim şekilde halletmeye de mecbur kalıyorum.
    Bana olan tepkinizi anlıyorum fakat herkesin hayatı ve yaşanmışlıkları onları içinde bulundukları karaktere davranışlara sürüklüyor. Maalesef bu arkadaşımızda çok bi adalet bulamıycak yada bulurken okadar çaba harcıycakki değmiycek. Ama inşaAllah ben yanılırım.

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    içtiği bira şişesini molotof kokteyli yapıp götüne sokun içi yansın

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hatasını kabul ediyorsa es geçin. Garibandır belki o kadar alkole düştüyse allah vurmuştur zaten. elektrik faturasını ödeyemeyen adamın nesini alacaksın ?

Garibanın ne işi olur içkiyle , boşuna dememişler ; acıma yetime , döner koyar g..üne diye. Acımayın verin avukata uğraşsınlar.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    polise gidin "şu adam arabamı çizmiş şikayetçiyim" diyin. Gelecek cevap;" yov kardeşim git işine allasen memleketin halini görmüyon mu" olur.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ödeyemez boya masrafını,cebine her gün 20-30 tl giriyordur onu da bira'ya veriyordur . Mahkemelik olsanız iş uzar da uzar kim bilir kaç ay'a sonuçlanır. Kendiniz yaptırabilecek maddi düzeydeyseniz yaptırın ama şahsı da hem alkollüyken hem ayıkken dövün rahatlayın.

Allah vermiş zaten ona vereceğini elektrik borcunu dahi ödüyemiyor,boşverin gitsin. Çoluğu çocuğu da vardır lalenin.
    imzasız..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler