User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
76 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: LASTIK Öneri____

crazydog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baran Pirellici olarak direk pzero derim ebatlarını yollarsan yardımcı olmayada çalışırım

tolga900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    baran ben pirelli de kullandım aklına gelen bütün markaların büyük ebatlarını da 1 ay önce bridgestone potenza s001 aldım kesinlikle tavsiye ederim bende önceden bridgestone sevmezdim tutmaz kayar gece uğultu filan yapar ama S001 muhteşem ötesi özellikle frenaj ve ıslağı uğultu sıfır .zaten ferrari 458 ve aston martinin ekipman lastiği olarak çıkıyor

lucky Jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 3.30 da continental contisport 3 kullanıyorum çok memnunum,hem konfor açısından hem yol tutuş açısından 10 numara 5 yıldız,daha önce michelin vardı üstünde hemen bitiyor hamur çok yumuşak,yol tutuşu kötü attım gitti valla.Birde nedense bizim türkiyede bu michelin e çok rağbet var,hiç sevmediğim bir lastik markası.şirket araçlarımızada conti taktırdık çok çok memnunuz

Baran^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mıchelin cok guzel lastik ama bizim yollar yol değil

ahmetdrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    prellı p zero nero kullandım hıç memnun kalmadım, prellı p zero rosso kullandım çok memnun kaldım kesinlıkle bırbırlerıyle alakasız nasıl oluyosa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Baran^ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mıchelin cok guzel lastik ama bizim yollar yol değil
    walla bilemiyorum ama ne zaman michelin kullansam memnun kalmadım.aracın 200 kompresör sanırım bence kesinlikle continental almalısın,hem konfor olarak hem de kulanım açısından çok tatmin edici bir lastik.

Görkem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adrenalin alırken bayada guzel satıldı o lastikler bana övüle övüle şimdi mekan ismi yazmıcam,kışın üstüne benzin döküp yaksamda ısınmıyor o ayrı yazında ısınmıyor lastik sorun orda,4 mevsim bu kadar kötü performans sergileyen baska lastik kullanmadım şimdide haklı olarak bridgestone kafamdan sildim sayılır.

Pirelli hiç kullanmadım kime sorsam p zero diyo dogrusu kullananlardan yorum bekliyorum.
    bende adrenalin kullanıcısı olarak kesinlikle katılıyorum dediklerine,,,miclen aslında çabuk bitiyoda olsa bence yumuşaklık yol sesi gibi konularda da önde olmasıyla alınası bi lastik ,,geçen yıl vectraya aldık çok memnunuz cidden,,,,p zero ları fiesta st de orjinal olarak çıktığından dolayı ömerin arabasıyla uzun zaman geçirmiş birisi olarak tavsiye edebilirim aslında ,,,ama onunda biraz ısınma süreci var ve bence miclenden uzun ömürlü değil ,,miclenden daha sert ama bu sertlik onun ilerleyen km lerde daha da sertleşmesiyle dişleri olsada ilk zamanlardaki performansını göstermesini engelliyor...............

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Continantal sportcontact kullananlardan yorum bekliyorum

Time-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    syron kullaniyorum ben memnunum?
    In vtec we trust.
    "Birilerininde Anitkabir'i beklemesi lazim." Behzat Ç.
    "Dude I almost had you." RIP Paul Walker.

Mapped by Dr. Ecu
    Rebuilt by Hizli Rektifiye
    Powered by Sistem Honda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Continental Lastikleri Türkiye - www.continental-lastikleri.com.tr -ContiSportContact™ 3
    burada test bilgileri var,dediğim gibi bende kullanıyorum köpek gibi memnunum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Conti. alman oluşu sebebiyle ve cevredede sıkca duymamdan ötürü büyük ihtimalle alacağım lastik olacak.Fiyat alıcam yarın yakındaki bayiden.Bridgestone de pek ucuz değil pirellidende fiyat alıp bir karar vericem.

Işık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben E46 compactta uzun süre conti sc3 kullandım arabada ne dalma ne gezme yoktu, ondan sonra arkadaş tavsiyesiyle yumuşak olduğu için p zero rosso taktım, araba dalmaya gezmeye başladı yoldaki bozuk kesimlerde.
    Rotttur ön takımdır hepsine bakıldı sorun yok, en son 3-4.000 km sonunda rossoları söküp attım contiye döndüm ve gerçekten huzura kavuştum.
    Lastiğin yol tutuş karakterini bu kadar bozacağını söyleseler inanmazdım.Gerçekten conti sc'ten çok memnunum yol tutuş ve konfor açısından.Ömür olarak birşey diyemeyeceğim hiç bitene kadar lastik kullanmadım hayatımda
    Yeni aldığım e36 M3e de sc3 taktım, ayrıca bmwstyle nickli Fırata da aldırdım o da memnun,kimseden şikayet duymadım conti SC3'le ilgili.
    Önceki senelerde tavsiye ettiğim bir arkadaş lastik sesinin yüksek olduğundan şikayet etmişti.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok teşekkürler bu yorum iyi oldu.

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sport contact 3 kullanıyorum dizel arabamda, 205/50/17 ebadında

ilk 25.000 km gerçekten güzel yol tutuşu var, ondan sonraki zaman diliminde "normal" yol tutuş elde edebiliyorsunuz, özellikle 35.000 km den sonra viraja girerken gözünüzü karartmamanız lazım (lastik kabak olmasa bile),

Şimdi 45.000 km deyim, lastik diş derinliğim 6 mm hala, ama eski tutuştan eser yok. Ama kesinlikle diyebilirim ki bu kilometreye kadar çok lineer performans sergiledi. Islak koşulda da, soğuk asfaltta da, sıcakken de hep iyi tuttu, bridgestone gibi anlık sıçmalar yaşamazsınız.

Diğer aracımda da s001 kullanıyorum, adrenalin kadar anı anına belli olmayan bir lastik değil ama soğuk havada yine de çok iyi tutuyor demeyeceğim. Hava sıcakken ya da lastik ısındığında çok başarılı bir yol tutuşu var sport contactten bile iyi. Pistte de performansını başarılı buldum. Ama sport contact kadar lineer bir lastik değil.

Sport contact 3 ler bitince asymmetric 2, sport contact 5, s001 üçlüsünden birini tercih edeceğim.

H22Power - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendisi son noktadır Arabanı bu lastikle kopartman mümkün değil..
    YOKOHAMA LASTİKLERİ TÜRKİYE | LASTİK VE JANT
    ..::PASSATURBO1::..

-batu- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S001, kuruda cabuk ısınır ısınınca harika olur. Islakta kurudan bile başarılı. Balon kolay kolay yapmaz. 2 arabamızda var, kesinlikle tavsiye ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Conti. için tanıdık varmı calışan eden vs iyi bir fiyat alırsam alıcam haftasonu.

dark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adrenalin alırken bayada guzel satıldı o lastikler bana övüle övüle şimdi mekan ismi yazmıcam,kışın üstüne benzin döküp yaksamda ısınmıyor o ayrı yazında ısınmıyor lastik sorun orda,4 mevsim bu kadar kötü performans sergileyen baska lastik kullanmadım şimdide haklı olarak bridgestone kafamdan sildim sayılır.

Pirelli hiç kullanmadım kime sorsam p zero diyo dogrusu kullananlardan yorum bekliyorum.
    1. yanlışlık burdan kaynaklanıyor. 4 mevsim lastik diye bişey yok.
    Kışlık lastik (vakumlu,çivili) 8 derecenin altında kullanılır. 4 mevsim lastik lafı sadece bizim cahil lastikçilerimizin uydurması lastik kullanırken bunlarada dikkat etmenizi öneririm.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaten biz 8 derecenin altını konusmuyoruz.4 mevsim derken yagmur soguk ve yaz aylarını kast ediyorum.Sonucta kıs ayları harici lastikler surekli altımızda.Ortada yanlışlık yok zaten hiçbir lastikci adrenalını kış lastiği diye satmaz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)